Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka høst 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka høst 3
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 7 september 2015

Klasser: Visa alla | HA | DA | HB | DB | HC | DC

Herrer A-løype

4 000 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Olav KløverudLillomarka OL37.249.21
2Tore BredalenNittedal OL37.47+0.239.26
3Mathias BenjaminsenLillomarka OL38.34+1.109.38
4Nils Ragnar LiholtLillomarka OL39.39+2.159.54
5Steinar EastwoodLillomarka OL40.23+2.5910.05
6Arne DybdahlLillomarka OL41.52+4.2810.28
7Hallvard FjærLillomarka OL42.41+5.1710.40
8Martin GranlyLillomarka OL43.32+6.0810.53
9Are EriksenOslostudentenes IK44.03+6.3911.00
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF46.00+8.3611.30
11Morten TangenMåren OK47.48+10.2411.57
12Erik HolterFerder seilforening50.41+13.1712.40
13Rune NergårdNittedal OL58.22+20.5814.35
14Rudi B OlsenLillomarka OL59.06+21.4214.46
15Mathias VoldLillomarka OL1.09.45+32.2117.26
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Simen MasdalLillomarka OLdiskvalifisert

Damer A-løype

4 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Toril HallanLillomarka OL46.1011.32
2Ingvild C. FleisjeLillomarka OL47.09+0.5911.47
3Emma PaulsenNittedal OL48.37+2.2712.09
4Marit EithunNittedal OL50.19+4.0912.34
5Lise HorntvedtNydalens Skiklub53.16+7.0613.19
6Maria Rørvik HaverLillomarka OL54.41+8.3113.40
7Ingrid Nytun NergårdNittedal OL56.51+10.4114.12
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OLdiskvalifisert

Herrer B-løype

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas FløLillomarka OL40.3313.04
2Lars Audun VoldLillomarka OL45.45+5.1214.45
3Fredrik SteiwerLillomarka OL48.54+8.2115.46
4Kjetil JacobsenHamar OK55.12+14.3917.48

Damer B-løype

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Ruste FløLillomarka OL45.3014.40
2Reidunn HallanLillomarka OL52.25+6.5516.54
3Merete RørvikLillomarka OL52.41+7.1116.59
4Linda FredhMåren OK1.22.36+37.0626.38

Herrer C-løype

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per HaugenLillomarka OL39.2417.54

Damer C-løype

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sarah AriansenNittedal OL54.4224.51
2Anine LeendertsNittedal OL59.09+4.2726.53
3Emma Sofie KarlsnesLillomarka OL59.14+4.3226.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor