Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Langdistanse Hegrestadbakkane

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Langdistanse Hegrestadbakkane
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 29 mai 2016

N-åpen

1 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jon Felix E. GjermestadEgersund OK13.329.01
0Kristina KleppaÅlgård Orientering22.5015.13
0Maren OftedalÅlgård Orientering52.42+18.2835.08
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering34.1422.49
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb20.4313.48
0Stine KleppaÅlgård Orientering39.49+5.3526.32

D 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alida OftedalÅlgård Orientering26.1712.30
2Karine Aarstad TorgersenEgersund OK32.40+6.2315.33

D 13-14

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb26.1110.28
2Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb28.07+1.5611.14
3Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubb1.36.57+1.10.4638.46

D 15-16

4 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL51.5712.40
2Ida MonsenEgersund OK1.10.39+18.4217.13

D 17-20

4 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)55.4911.23
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering59.07+3.1812.03
3Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.01.29+5.4012.32
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1.03.30+7.4112.57
5Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.07.39+11.5013.48
6Kristina VollHaugesund IL Orientering1.10.28+14.3914.22
7Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.16.12+20.2315.33

D 21-

5 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK1.05.5511.33
2Ingrid EggenHaugesund IL Orientering1.44.28+38.3318.19
3Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL2.29.28+1.23.3326.13

D 40-

4 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.11.4014.37
2Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1.17.23+5.4315.47
3Brit NilsenStavanger Orienteringsklubb1.33.43+22.0319.07
0Randi EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
0Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 50-

4 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ann Karin TjørhomGanddal IL56.4713.50
2Jorunn johannessenSandnes IL (Rogaland)56.52+0.0513.52
3Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb56.54+0.0713.52
4Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)57.16+0.2913.58
5Inger Tone NygårdEgersund OK59.28+2.4114.30
6Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)1.20.24+23.3719.36
7Ragnhild AuglændGanddal IL1.27.05+30.1821.14
8Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.28.10+31.2321.30
9Kristin SkadsemGanddal IL1.34.57+38.1023.09
0Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

D 60-

2 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb37.1413.17
2Inger Skretting OpstadEgersund OK59.59+22.4521.25

D 70-

2 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb57.1720.27
2Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.01.15+3.5821.52
3Helga AaslidEgersund OK1.12.13+14.5625.47

H 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin AakreEgersund OK24.0911.30
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb37.42+13.3317.57
0Heine Elias HusdalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 13-14

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering25.0810.03
2Samuel KleppaÅlgård Orientering38.01+12.5315.12
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL40.37+15.2916.14
4Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering43.20+18.1217.20
5Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering47.23+22.1518.57
6Tor Eirik Eckhoff GjermestadEgersund OK48.32+23.2419.24
0Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 15-16

4 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering53.3310.55
2Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb56.53+3.2011.36

H 17-20

5 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Ivar StoklandGanddal IL1.02.4110.59
2Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.07.38+4.5711.51

H 21-

8 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering1.14.219.17
2Arild AasheimGanddal IL1.15.27+1.069.25
3Thomas HadlandEgersund OK1.15.46+1.259.28
4Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1.23.03+8.4210.22
5Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.24.26+10.0510.33
6Kenneth MydlandEgersund OK1.27.14+12.5310.54
7Morten Bjerga SundliGanddal IL1.43.06+28.4512.53
0Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 40-

5 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.24.1914.47
2Kjetil TorgersenEgersund OK1.57.03+32.4420.32
3Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2.26.33+1.02.1425.42
0Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 50-

4 900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)45.389.18
2Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb46.54+1.169.34
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)47.39+2.019.43
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb49.10+3.3210.02
5Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb1.05.39+20.0113.23
6Per Ingar HadlandGanddal IL1.06.26+20.4813.33
7Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.06.55+21.1713.39
8Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1.12.17+26.3914.45
9Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)1.14.25+28.4715.11
10Ove OalandGanddal IL1.20.19+34.4116.23
11Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb1.20.58+35.2016.31
12Tor BrekkenGanddal IL1.31.34+45.5618.41
0Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 60-

4 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb58.4114.18
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb1.03.38+4.5715.31
3Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb1.17.13+18.3218.50
4Cato MoltheStavanger Orienteringsklubb1.21.26+22.4519.51
Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 70-

2 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb38.4413.50
2Magnar NerheimSuldal Orienteringslag42.25+3.4115.08
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)44.26+5.4215.52
4Tormod AaslidEgersund OK46.30+7.4616.36
5Geir HusdalTIF Viking1.09.51+31.0724.56

H17-AK

4 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten TangenMåren OK1.13.4015.02
2Kurt KleppaÅlgård Orientering1.14.00+0.2015.06
3Erik Utne VieHaugesund IL Orientering1.15.50+2.1015.28
0Erik EngløkkHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D17-AK

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linda FredhMåren OK2.11.5532.10

B-åpen

2 500 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor Sverre SkåraEgersund OK36.3414.37
2Hilde HetlandEgersund OK38.13+1.3915.17
3Celina Iversen ÅseEgersund OK46.10+9.3618.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor