Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Mellomdistanse - Eltravåg

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Mellomdistanse - Eltravåg
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: lørdag 28 mai 2016

D 11-12

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL15.2110.14

D 13-14

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb18.1510.08
2Ingrid LamarkGanddal IL21.51+3.3612.08
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb31.22+13.0717.25

D 15-16

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL28.4713.42
2Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb52.56+24.0925.12

D 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb16.0710.44

D 17-

3 200 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marjo LiikanenRajamaen Rykmentti32.4810.15
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL35.23+2.3511.03
3Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)37.25+4.3711.41
4Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)41.56+9.0813.06
5Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering42.20+9.3213.13
6Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)43.38+10.5013.38
7Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb46.54+14.0614.39
8Randi EngløkkHaugesund IL Orientering47.52+15.0414.57
9Kristina VollHaugesund IL Orientering48.42+15.5415.13
10Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)48.52+16.0415.16
11Ingrid EggenHaugesund IL Orientering53.39+20.5116.45
12Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL54.13+21.2516.56
13Vibeke LamarkGanddal IL1.07.02+34.1420.56
14Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1.09.19+36.3121.39
15Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL1.13.24+40.3622.56
16Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.17.50+45.0224.19
17Linda FredhMåren OK1.35.47+1.02.5929.55
0Grethe StoklandGanddal ILdiskvalifisert

D 50-

2 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)30.0414.19
2Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)33.33+3.2915.58
3Ann Karin TjørhomGanddal IL36.20+6.1617.18
4Kristin SkadsemGanddal IL46.14+16.1022.00
5Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)49.57+19.5323.47
6Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb54.11+24.0725.48
7Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb58.43+28.3927.57

D 60-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb37.2917.50
2Inger Skretting OpstadEgersund OK49.48+12.1923.42

D 70-

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb37.3517.53
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb39.12+1.3718.40
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44.56+7.2121.23

H 11-12

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)13.148.49
2Øyvind LamarkGanddal IL13.23+0.098.55
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb13.44+0.309.09
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering17.01+3.4711.20
5Järvi StielstraSauda Orienteringsklubb20.09+6.5513.26
6Erlend BremnesGanddal IL21.18+8.0414.12
7Eskil StielstraSauda Orienteringsklubb21.19+8.0514.12

H 11-12N

1 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adrian UelandÅlgård Orientering14.209.33
2Oscar EftelandÅlgård Orientering15.15+0.5510.10
3Marius UelandÅlgård Orientering30.28+16.0820.18
4Gabriel SkurveÅlgård Orientering34.56+20.3623.17

H 13-14

1 800 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering18.4710.26
2Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering20.45+1.5811.31
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL21.04+2.1711.42
4Samuel KleppaÅlgård Orientering23.20+4.3312.57
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL28.40+9.5315.55
6Tobias RøddeGanddal IL29.21+10.3416.18
7Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering30.49+12.0217.07
8Sven StielstraSauda Orienteringsklubb52.16+33.2929.02

H 15-16

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering53.4616.48

H 17-

3 700 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering33.309.03
2Ørjan RavndalÅlgård Orientering33.58+0.289.10
3Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering34.59+1.299.27
4Oddvar TaksdalGanddal IL39.25+5.5510.39
5Arild AasheimGanddal IL39.35+6.0510.41
6Lars MyklebostSandnes IL (Rogaland)40.36+7.0610.58
7Morten Bjerga SundliGanddal IL42.04+8.3411.22
8Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering43.20+9.5011.42
9Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)43.58+10.2811.52
10Sturla StokkelandÅlgård Orientering45.12+11.4212.12
11Per Ivar StoklandGanddal IL46.58+13.2812.41
12Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb47.08+13.3812.44
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb50.00+16.3013.30
14Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL50.49+17.1913.44
15Morten TangenMåren OK54.48+21.1814.48
16Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)56.51+23.2115.21
17Sander StielstraSauda Orienteringsklubb1.07.23+33.5318.12
18Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering1.13.10+39.4019.46
0Erik Utne VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

H 50-

3 200 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)31.259.49
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb32.27+1.0210.08
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)36.45+5.2011.29
4Svein-Erik KvameGanddal IL36.56+5.3111.32
5Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb40.17+8.5212.35
6Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)41.13+9.4812.52
7Peter DirksenSauda Orienteringsklubb42.26+11.0113.15
8Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubb45.36+14.1114.15
9Per Ingar HadlandGanddal IL46.50+15.2514.38
10Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)48.21+16.5615.06
11Ove OalandGanddal IL52.00+20.3516.15

H 60-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb25.0511.56
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb31.00+5.5514.45
3Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb35.31+10.2616.54
4Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb39.22+14.1718.44

H 70-

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb1.06.3131.40
2Magnar NerheimSuldal Orienteringslag1.08.05+1.3432.25
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)1.29.16+22.4542.30

B-åpen

1 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian RummelhoffStavanger Orienteringsklubb26.1814.36
2Helge JørgensenHaugesund IL Orientering37.27+11.0920.48
3Vanessa VenemaSauda Orienteringsklubb49.11+22.5327.19
4Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)1.08.50+42.3238.14
5Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1.19.32+53.1444.11

N-åpen

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering30.26+6.5320.17
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.3011.40
0Ada C StokkelandÅlgård Orientering17.2511.36
0Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)23.48+0.1515.52
0Norah BreivoldGanddal IL23.3315.42
0Lea StokkelandÅlgård Orientering34.47+11.1423.11
0Pernille BreivoldGanddal IL38.56+15.2325.57

H 13-16N

1 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering16.4511.10

H15-16B

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aksel BjellandHaugesund IL Orientering39.0621.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor