Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 7 september 2015

H17

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas HadlandEgersund OK33.057.52
2Kenneth MydlandEgersund OK38.49+5.449.14
3Morten LaursenEgersund OK1.22.21+49.1619.36
0Jørgen HetlandEgersund OKdiskvalifisert

D17

4 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorunn HadlandEgersund OK39.089.19
2Åshild Hausberg IversenEgersund OK1.22.15+43.0719.35

H40

4 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald KlippenbergEgersund OK38.049.03
2Olaf AsbjørnsenEgersund OK40.01+1.579.31
3Nils Tore PuntervoldEgersund OK41.22+3.189.50
4Gunnar PettersonEgersund OK43.41+5.3710.24
5Geir Anders HadlandEgersund OK46.46+8.4211.08
6Frank HansenEgersund OK52.50+14.4612.34
0Jan Einar ØvremoÅlgård OKutenfor konkurranse

D15-16

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tolene Lovise Frøytlog KarlsenEgersund OK39.5512.52

D40

3 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Tone NygårdEgersund OK30.059.42
2Anita Glenne KallhovdEgersund OK33.17+3.1210.44
3Randi L.H. BirkelandEgersund OK33.27+3.2210.47

H55

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid MydlandEgersund OK33.0410.40
2Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK33.44+0.4010.52
3Jan HetlandEgersund OK38.17+5.1312.20
4Bjørn Tore AaseEgersund OK41.49+8.4513.29

H65

3 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tormod AaslidEgersund OK34.2711.06
2Odd GarpestadEgersund OK39.42+5.1512.48
3Arne BrandsbergEgersund OK43.47+9.2014.07
4Edmund UalandEgersund OK57.58+23.3118.41

D13-14

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Julie PuntervoldEgersund OK38.4814.22
0Ida MonsenEgersund OKdiskvalifisert

D65

2 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger Skretting OpstadEgersund OK40.0514.50
2Helga AaslidEgersund OK1.06.23+26.1824.35

H10-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Andre BrandsbergEgersund OK31.2514.57
2Edvin AakreEgersund OK40.49+9.2419.26
0Erlend Mong SlettebøeEgersund OKdiskvalifisert

D10-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thea Beate PuntervoldEgersund OK32.1315.20
2Karine Aarstad TorgersenEgersund OK56.22+24.0926.50

Ny

1 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas MeyerEgersund OK23.2113.44
2Julie M HellandEgersund OK25.31+2.1015.00
3Eric Aase OlsenEgersund OK26.55+3.3415.50
4Julie MikalsenEgersund OK27.32+4.1116.11
5Thadshana SomalingamEgersund OK33.58+10.3719.58
6Arild OpstadEgersund OK43.00+19.3925.17
7Vegard BruunEgersund OK46.11+22.5027.10
8Sondre BruunEgersund OK46.13+22.5227.11
9Sigbjørn Aase OlsenEgersund OK46.35+23.1427.24

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor