Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 2 april 2016

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kristin ÅstebølD 17- (16)34.41+8.0411.09

Egersund OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Arild OpstadH 17-N (1)17.3813.40
2Inger Skretting OpstadD 60- (2)34.04+7.0315.37
4Tormod AaslidH 70- (6)35.16+11.1516.10
7Jan HetlandH 60- (10)26.44+10.2712.15
17Tor Sverre SkåraH 50- (23)42.49+18.5113.46
18Jørgen HetlandH 17- (21)44.41+15.5210.42

Ganddal IL

38 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Natalie SandveN-åpen (9)26.2320.27
0Pernille BreivoldN-åpen (9)34.5727.05
0Norah BreivoldD -10 (1)30.4321.28
0Alexander SandveN-åpen (9)26.3920.39
1Fredrik OmdalH 17- (21)28.496.54
1Anna TaksdalD 11-12 (4)12.228.38
1Øyvind LamarkH 11-12 (5)11.017.42
1Knut SkjævelandH 70- (6)24.0111.01
1Janne Tjørhom AasheimD 15-16 (2)18.478.36
2Tobias RøddeH 13-14 (9)17.41+1.529.49
2Silje Bjerga SundliD 17-B (3)45.14+24.0925.07
2Ingrid LamarkD 13-14 (4)17.51+2.029.55
2Aud Hognestad TaksdalD 17- (16)27.11+0.348.44
3Hilde OhrD 11-12 (4)16.29+4.0711.31
3Jonas Årvik SandalH 11-12 (5)13.29+2.289.25
3Andreas Nybak UrdalH 13-14 (9)19.17+3.2810.42
3Bjarne GimreH 60- (10)20.35+4.189.26
3Alf Johan Walgermo LimaH 17- (21)30.55+2.067.24
3Kristin SkadsemD 50- (7)30.04+5.4813.47
4Paul Terje HaarrH 50- (23)27.03+3.058.41
4Silje KristensenD 11-12 (4)20.54+8.3214.36
4Erlend BremnesH 11-12 (5)13.57+2.569.45
4Jan Henrik NeuenkirchenH 17-B (4)27.58+10.0915.32
4Morten Bjerga SundliH 17- (21)31.29+2.407.32
5Ole Kristian TaksdalH 13-14 (9)21.22+5.3311.52
5Kjell SvihusH 60- (10)22.02+5.4510.06
6Per Olav HaarrH 50- (23)29.19+5.219.25
7Markus Andreas BreivoldH 13-14 (9)24.12+8.2313.26
8Kristian Frafjord HaarrH 17- (21)33.17+4.287.58
8Vibeke LamarkD 17- (16)40.11+13.3412.55
9Otte OmdalH 50- (23)34.16+10.1811.01
10Per Ingar HadlandH 50- (23)34.32+10.3411.06
11Anne Marie GauselD 17- (16)48.47+22.1015.41
13Ane Klepsvik VinsjansenD 17- (16)51.22+24.4516.30
15Trond LamarkH 17- (21)41.18+12.299.54
19Tor BrekkenH 50- (23)52.12+28.1416.47
20Ove OalandH 50- (23)1.01.56+37.5819.54
0Svein-Erik KvameH 50- (23)diskvalifisert

Haugesund IL Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Sebastian JørgensenN-åpen (9)14.0810.57
1Aleksander JørgensenH 13-14 (9)15.498.47
1Tiril OlaussenD 15-16B (1)40.4422.37
1Ingvild Paulsen VieD 17- (16)26.378.33
2Sigurd Paulsen VieH 15-16 (2)27.28+2.048.49
2Helge JørgensenH 17-B (4)21.30+3.4111.56
4Vegard Wiig NystadC-Åpen (7)27.12+14.5919.01
4Magnus EngløkkH 13-14 (9)19.32+3.4310.51
5Kristina VollD 17- (16)34.17+7.4011.01
8Eivind EngløkkH 13-14 (9)25.44+9.5514.17
11Johannes DjupeslandH 17- (21)36.31+7.428.45
12Anita SælevikD 17- (16)49.58+23.2116.03
16Grethe Paulsen VieD 17- (16)1.02.02+35.2519.56

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenD 50- (7)24.1611.07
22Oskar KaaløyH 50- (23)1.37.51+1.13.5331.27

Sandnes IL (Rogaland)

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Aslak WathneN-åpen (9)28.1621.54
1Ingeborg WathneD 17-B (3)21.0511.42
2Kaja PeikliD 11-12 (4)14.55+2.3310.25
2Ingrid OmdalD 15-16 (2)21.50+3.0310.00
2Tom FurlandH 17- (21)30.46+1.577.22
3Morten AamodtH 50- (23)24.33+0.357.53
3Hannah MalmeiD 17- (16)29.29+2.529.28
3Hermann SkogsholmH 70- (6)30.51+6.5014.09
4Marie WathneD 13-14 (4)52.12+36.2329.00
4Sunniva OmdalD 17- (16)31.14+4.3710.02
5Bjørnar PeikliH 11-12 (5)16.39+5.3811.38
5Gisle WathneH 50- (23)27.21+3.238.47
6Liv OmdalD 50- (7)43.41+19.2520.02
6Eivind RakeH 60- (10)25.15+8.5811.34
6Tor Gunnar AkslandH 17- (21)32.24+3.357.46
7Kjell DaleH 50- (23)30.14+6.169.43
7Alexander SvaboeC-Åpen (7)34.33+22.2024.09
10Vegard PeikliH 17- (21)34.36+5.478.17
11Sturle OmdalH 50- (23)34.48+10.5011.11
14Geir BjaanesH 50- (23)39.00+15.0212.32
15Bjørg Line FurlandD 17- (16)55.31+28.5417.51
17Rune ChristiansenH 17- (21)44.31+15.4210.40
18Sveinung SvebestadH 50- (23)43.08+19.1013.52
0Eirik WathneH -10 (1)diskvalifisert

Stavanger Orienteringsklubb

43 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Peter SæbbøN-åpen (9)13.4810.41
1Arne Kristian EspedalH 60- (10)16.177.28
1Johan Christie ØrkeH 15-16 (2)25.248.10
1Anne GarsrudD 60- (2)27.0112.23
1Svend VihovdeH 17-B (4)17.499.53
1Sara Nystrøm OlsenD 13-14 (4)15.498.47
1Elin DymbeD 13-16N (1)16.4012.55
1Stein Arne OlsenH 50- (23)23.587.42
1Turid NystrømD 70- (4)31.2514.24
2Elisabeth Christie ØrkeD 50- (7)25.37+1.2111.45
2Hans Christian Granly FalkenbergC-Åpen (7)14.18+2.0510.00
2Arne Jacob Nystrøm OlsenH 11-12 (5)11.10+0.097.48
2Gry Vikhamar ThengsD 70- (4)31.56+0.3114.38
2Bjørn AlsakerH 60- (10)17.57+1.408.14
2Svein GlendrangeH 70- (6)29.54+5.5313.42
3Haldis GlendrangeD 70- (4)35.14+3.4916.09
3Vilde Margrethe SæbbøD 13-14 (4)19.58+4.0911.05
3Brit Vivian MelingD 17-B (3)53.15+32.1029.35
4Finn Morten ÅrstadH 60- (10)21.11+4.549.43
4Berit Ebbell OlsenD 70- (4)41.49+10.2419.10
4Møyfrid LarsenD 50- (7)35.05+10.4916.05
5May MelingD 50- (7)39.00+14.4417.53
5Daniel Halleraker VihovdeC-Åpen (7)30.20+18.0721.12
5Øyvind EgeskogH 70- (6)36.19+12.1816.39
7Jan-Rune Larsen BassoH 17- (21)32.39+3.507.49
7Ingunn kanne RisaD 50- (7)1.01.28+37.1228.11
7Tone Cecilie NystrømD 17- (16)37.23+10.4612.01
8Paul Andreas PaulsenH 60- (10)28.41+12.2413.09
8Kjetil WirakH 50- (23)31.03+7.059.59
9Toril FalkenbergD 17- (16)42.23+15.4613.37
9Svein EliassenH 60- (10)31.54+15.3714.37
10Gunnar SakseidH 60- (10)38.40+22.2317.44
10Wenche Margrethe SæbbøD 17- (16)42.31+15.5413.40
12Øyvind RummelhoffH 50- (23)35.27+11.2911.23
13Pål BårdsenH 17- (21)38.34+9.459.14
14Vilde B. HustoftD 17- (16)53.03+26.2617.03
14Espen Fyhn NilsenH 17- (21)38.50+10.019.18
15Rune KarstensenH 50- (23)40.15+16.1712.56
16Espen KarlsenH 17- (21)43.17+14.2810.22
16Ivar Johan LarsenH 50- (23)41.23+17.2513.18
19Jone SæbbøH 17- (21)59.50+31.0114.20
21Tore KarlsenH 50- (23)1.08.26+44.2822.00
21Jørgen NilsenH 17- (21)1.08.55+40.0616.31

Stord Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Jørgen WesterheimH 13-14 (9)35.06+19.1719.30
9Bjarthe WesterheimH 17- (21)34.28+5.398.15
12Kenneth WesterheimH 17- (21)38.08+9.199.08

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jan VærpH 70- (6)diskvalifisert

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Einar MartinsenH 50- (23)36.11+12.1311.38

Ålgård Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Veronica Sunisa LundN-åpen (9)1.01.11+26.1447.25
0Therese Alisa LundN-åpen (9)1.00.55+25.5847.13
0Vebjørn OftedalN-åpen (9)20.2315.48
1Rune LodeC-Åpen (7)12.138.32
2Jan-Einar ØvremoH 50- (23)24.02+0.047.43
3Frode Halvor LundH 17-B (4)22.04+4.1512.15
3Gunhild OftedalC-Åpen (7)20.02+7.4914.00
5Sigurd R. OftedalH 17- (21)31.53+3.047.38
6Magne MælandC-Åpen (7)32.03+19.5022.24
6Samuel KleppaH 13-14 (9)23.32+7.4313.04
20Andreas BreilandH 17- (21)1.00.31+31.4214.30

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor