Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 2 april 2016

H 17-

4 170 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fredrik OmdalGanddal IL28.49
2Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)30.46+1.57
3Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL30.55+2.06
4Morten Bjerga SundliGanddal IL31.29+2.40
5Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering31.53+3.04
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)32.24+3.35
7Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb32.39+3.50
8Kristian Frafjord HaarrGanddal IL33.17+4.28
9Bjarthe WesterheimStord Orientering34.28+5.39
10Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)34.36+5.47
11Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering36.31+7.42
12Kenneth WesterheimStord Orientering38.08+9.19
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb38.34+9.45
14Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb38.50+10.01
15Trond LamarkGanddal IL41.18+12.29
16Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb43.17+14.28
17Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)44.31+15.42
18Jørgen HetlandEgersund OK44.41+15.52
19Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb59.50+31.01
20Andreas BreilandÅlgård Orientering1.00.31+31.42
21Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.08.55+40.06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor