Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Kretsløp Vigreskogen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Kretsløp Vigreskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 2 april 2016

N-åpen

1 290 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb13.4810.41
0Sebastian JørgensenHaugesund IL Orientering14.0810.57
0Natalie SandveGanddal IL26.2320.27
0Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering1.01.11+26.1447.25
0Therese Alisa LundÅlgård Orientering1.00.55+25.5847.13
0Vebjørn OftedalÅlgård Orientering20.2315.48
0Pernille BreivoldGanddal IL34.5727.05
0Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)28.1621.54
0Alexander SandveGanddal IL26.3920.39

D -10

1 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Norah BreivoldGanddal IL30.4321.28

D 11-12

1 430 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna TaksdalGanddal IL12.228.38
2Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)14.55+2.3310.25
3Hilde OhrGanddal IL16.29+4.0711.31
4Silje KristensenGanddal IL20.54+8.3214.36

D 13-14

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb15.498.47
2Ingrid LamarkGanddal IL17.51+2.029.55
3Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.58+4.0911.05
4Marie WathneSandnes IL (Rogaland)52.12+36.2329.00

D 13-16N

1 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb16.4012.55

D 15-16

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL18.478.36
2Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)21.50+3.0310.00

D 15-16B

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril OlaussenHaugesund IL Orientering40.4422.37

D 17-B

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)21.0511.42
2Silje Bjerga SundliGanddal IL45.14+24.0925.07
3Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb53.15+32.1029.35

D 17-

3 110 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering26.378.33
2Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.11+0.348.44
3Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)29.29+2.529.28
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)31.14+4.3710.02
5Kristina VollHaugesund IL Orientering34.17+7.4011.01
6Kristin ÅstebølByåsen IL34.41+8.0411.09
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb37.23+10.4612.01
8Vibeke LamarkGanddal IL40.11+13.3412.55
9Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb42.23+15.4613.37
10Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb42.31+15.5413.40
11Anne Marie GauselGanddal IL48.47+22.1015.41
12Anita SælevikHaugesund IL Orientering49.58+23.2116.03
13Ane Klepsvik VinsjansenGanddal IL51.22+24.4516.30
14Vilde B. HustoftStavanger Orienteringsklubb53.03+26.2617.03
15Bjørg Line FurlandSandnes IL (Rogaland)55.31+28.5417.51
16Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.02.02+35.2519.56

D 50-

2 180 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK24.1611.07
2Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb25.37+1.2111.45
3Kristin SkadsemGanddal IL30.04+5.4813.47
4Møyfrid LarsenStavanger Orienteringsklubb35.05+10.4916.05
5May MelingStavanger Orienteringsklubb39.00+14.4417.53
6Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)43.41+19.2520.02
7Ingunn kanne RisaStavanger Orienteringsklubb1.01.28+37.1228.11

D 60-

2 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb27.0112.23
2Inger Skretting OpstadEgersund OK34.04+7.0315.37

D 70-

2 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb31.2514.24
2Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb31.56+0.3114.38
3Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb35.14+3.4916.09
4Berit Ebbell OlsenStavanger Orienteringsklubb41.49+10.2419.10

H -10

1 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 11-12

1 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LamarkGanddal IL11.017.42
2Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.10+0.097.48
3Jonas Årvik SandalGanddal IL13.29+2.289.25
4Erlend BremnesGanddal IL13.57+2.569.45
5Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)16.39+5.3811.38

H 13-14

1 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering15.498.47
2Tobias RøddeGanddal IL17.41+1.529.49
3Andreas Nybak UrdalGanddal IL19.17+3.2810.42
4Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering19.32+3.4310.51
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL21.22+5.3311.52
6Samuel KleppaÅlgård Orientering23.32+7.4313.04
7Markus Andreas BreivoldGanddal IL24.12+8.2313.26
8Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering25.44+9.5514.17
9Jørgen WesterheimStord Orientering35.06+19.1719.30

H 15-16

3 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb25.248.10
2Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering27.28+2.048.49

H 17-B

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svend VihovdeStavanger Orienteringsklubb17.499.53
2Helge JørgensenHaugesund IL Orientering21.30+3.4111.56
3Frode Halvor LundÅlgård Orientering22.04+4.1512.15
4Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL27.58+10.0915.32

H 17-N

1 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild OpstadEgersund OK17.3813.40

H 17-

4 170 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik OmdalGanddal IL28.496.54
2Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)30.46+1.577.22
3Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL30.55+2.067.24
4Morten Bjerga SundliGanddal IL31.29+2.407.32
5Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering31.53+3.047.38
6Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)32.24+3.357.46
7Jan-Rune Larsen BassoStavanger Orienteringsklubb32.39+3.507.49
8Kristian Frafjord HaarrGanddal IL33.17+4.287.58
9Bjarthe WesterheimStord Orientering34.28+5.398.15
10Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)34.36+5.478.17
11Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering36.31+7.428.45
12Kenneth WesterheimStord Orientering38.08+9.199.08
13Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb38.34+9.459.14
14Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb38.50+10.019.18
15Trond LamarkGanddal IL41.18+12.299.54
16Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb43.17+14.2810.22
17Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)44.31+15.4210.40
18Jørgen HetlandEgersund OK44.41+15.5210.42
19Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb59.50+31.0114.20
20Andreas BreilandÅlgård Orientering1.00.31+31.4214.30
21Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb1.08.55+40.0616.31

H 50-

3 110 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb23.587.42
2Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering24.02+0.047.43
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)24.33+0.357.53
4Paul Terje HaarrGanddal IL27.03+3.058.41
5Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)27.21+3.238.47
6Per Olav HaarrGanddal IL29.19+5.219.25
7Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)30.14+6.169.43
8Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb31.03+7.059.59
9Otte OmdalGanddal IL34.16+10.1811.01
10Per Ingar HadlandGanddal IL34.32+10.3411.06
11Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)34.48+10.5011.11
12Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb35.27+11.2911.23
13Einar MartinsenVikebygd IL36.11+12.1311.38
14Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)39.00+15.0212.32
15Rune KarstensenStavanger Orienteringsklubb40.15+16.1712.56
16Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb41.23+17.2513.18
17Tor Sverre SkåraEgersund OK42.49+18.5113.46
18Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)43.08+19.1013.52
19Tor BrekkenGanddal IL52.12+28.1416.47
20Ove OalandGanddal IL1.01.56+37.5819.54
21Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.08.26+44.2822.00
22Oskar KaaløySandefjord OK1.37.51+1.13.5331.27
0Svein-Erik KvameGanddal ILdiskvalifisert

H 60-

2 180 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb16.177.28
2Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb17.57+1.408.14
3Bjarne GimreGanddal IL20.35+4.189.26
4Finn Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb21.11+4.549.43
5Kjell SvihusGanddal IL22.02+5.4510.06
6Eivind RakeSandnes IL (Rogaland)25.15+8.5811.34
7Jan HetlandEgersund OK26.44+10.2712.15
8Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb28.41+12.2413.09
9Svein EliassenStavanger Orienteringsklubb31.54+15.3714.37
10Gunnar SakseidStavanger Orienteringsklubb38.40+22.2317.44

H 70-

2 180 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut SkjævelandGanddal IL24.0111.01
2Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb29.54+5.5313.42
3Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)30.51+6.5014.09
4Tormod AaslidEgersund OK35.16+11.1516.10
5Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb36.19+12.1816.39
0Jan VærpSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert

C-Åpen

1 430 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune LodeÅlgård Orientering12.138.32
2Hans Christian Granly FalkenbergStavanger Orienteringsklubb14.18+2.0510.00
3Gunhild OftedalÅlgård Orientering20.02+7.4914.00
4Vegard Wiig NystadHaugesund IL Orientering27.12+14.5919.01
5Daniel Halleraker VihovdeStavanger Orienteringsklubb30.20+18.0721.12
6Magne MælandÅlgård Orientering32.03+19.5022.24
7Alexander SvaboeSandnes IL (Rogaland)34.33+22.2024.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor