Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM-natt

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM-natt
Arrangørorganisasjoner: Ganddal IL / Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb / Ålgård Orientering
Dato: fredag 23 september 2016

D 17-18 E

5 390 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane DyrkornEiker OL44.458.18
2Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF45.03+0.188.21
3Maiken Økern HågårdKonnerud IL47.32+2.478.49
4Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK50.14+5.299.19
5Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK51.00+6.159.27
6Ragnhild EideByåsen IL51.02+6.179.28
7Synne StrandAsker Skiklubb51.05+6.209.28
8Maria PrestbøenSandefjord OK51.24+6.399.32
9Julie NærestadVegårshei IL51.51+7.069.37
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb52.12+7.279.41
11Malin SandstadFreidig52.16+7.319.41
12Anine LomeHamar OK52.44+7.599.47
13Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK53.25+8.409.54
14Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)53.28+8.439.55
15Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)53.37+8.529.56
16Oda SikkelandIL Tyrving53.44+8.599.58
17Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett54.10+9.2510.02
18Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK54.13+9.2810.03
19Ella Arentz HagenSandefjord OK54.16+9.3110.04
20Åse BerganNydalens SK54.23+9.3810.05
21Margrethe WisløffAsker Skiklubb54.42+9.5710.08
22Aurora MoholthKongsberg OL55.15+10.3010.15
23Ellen Marie AriansenLillomarka OL55.35+10.5010.18
24Ingvild C. FleisjeLillomarka OL56.12+11.2710.25
25Ingvil AhlsandNydalens SK56.48+12.0310.32
26Anne Willkommen EikenKongsberg OL57.12+12.2710.36
27Tonje Aasheim NymarkAskøy OL57.26+12.4110.39
28Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb57.35+12.5010.41
29Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering57.38+12.5310.41
30Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)58.48+14.0310.54
31Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss59.06+14.2110.57
32Heidi Therese WiestVang OL59.39+14.5411.04
33Thea DyrkornEiker OL1.00.04+15.1911.08
34Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK1.00.15+15.3011.10
35Vera MelkildFreidig1.01.15+16.3011.21
36Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.01.30+16.4511.24
37Karoline AuneHalden SK1.01.33+16.4811.25
38Silje HaugeHisøy OK1.02.12+17.2711.32
39Emilie WestinPorsgrunn OL1.02.24+17.3911.34
40Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.05.25+20.4012.08
41Nora TorgersenHalden SK1.06.04+21.1912.15
42Maria Ulseth SylteFreidig1.06.08+21.2312.16
43Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1.07.34+22.4912.32
43Synne Malene BrækkeHalden SK1.07.34+22.4912.32
45Kristina VollHaugesund IL Orientering1.08.23+23.3812.41
46Idunn HaavengenKongsberg OL1.08.35+23.5012.43
47Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.10.06+25.2113.00
48Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1.12.43+27.5813.29
49Ida Johanne AadlandSamnanger IL1.14.29+29.4413.49
50Pernille OpheimFreidig1.15.48+31.0314.03
51Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orientering1.18.51+34.0614.37
52Andrea DrangsholtKristiansand OK1.26.38+41.5316.04
53Nora Marie wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.34.01+49.1617.26

D 19-20 E

6 190 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg EideByåsen IL51.368.20
2Marie OlaussenFredrikstad SK54.34+2.588.48
3Gina GranstedtHalden SK55.39+4.038.59
4Evine Westli AndersenLøten o-lag55.40+4.048.59
5Åsne Skram TrømborgKongsberg OL56.59+5.239.12
6Ingunn Egeberg VáriNTNUI57.40+6.049.18
7Ingrid LundanesEmblem IL58.09+6.339.23
8Åshild KolstadFreidig58.49+7.139.30
9Marte Hoff HagenNTNUI59.08+7.329.33
10Ragnhild HjermstadFossum IF1.01.37+10.019.57
11Dorte NarumHamar OK1.06.51+15.1510.47
12Julie HjortlandLarvik OK1.07.45+16.0910.56
13Ingunn Moss RognsvågVaregg Fleridrett1.08.06+16.3011.00
14Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)1.10.19+18.4311.21
15Martine TopstadLarvik OK1.13.05+21.2911.48
16Siri MoholthKongsberg OL1.15.29+23.5312.11
17Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.34.40+43.0415.17

D 21-E

7 750 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK1.03.468.13
2Ida Marie Næss BjørgulHalden SK1.04.11+0.258.16
3Maren Jansson HaverstadNTNUI1.07.43+3.578.44
4Anne M Hausken NordbergNydalens SK1.08.08+4.228.47
5Lene Godager KaasBækkelagets SK1.09.18+5.328.56
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.10.12+6.269.03
7Tone WigemyrBækkelagets SK1.11.29+7.439.13
8Fredrikke Nohr MothNTNUI1.12.16+8.309.19
9Gøril Rønning SundFrol IL1.14.09+10.239.34
10Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK1.14.15+10.299.34
11Marjo LiikanenGanddal IL1.14.23+10.379.35
12Lone BrochmannBækkelagets SK1.14.24+10.389.36
13Marthe GløersenBækkelagets SK1.15.32+11.469.44
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL1.17.49+14.0310.02
15Kine GulliksenBækkelagets SK1.18.11+14.2510.05
16Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.18.27+14.4110.07
17Karen Oline KolstadFreidig1.19.25+15.3910.14
18Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1.19.35+15.4910.16
19Marte NarumNydalens SK1.21.25+17.3910.30
20Ingrid GulbrandsenNTNUI1.22.56+19.1010.42
21Christiane TrösseVaregg Fleridrett1.28.01+24.1511.21
22Kristin ÅstebølByåsen IL1.40.47+37.0113.00
23Jorunn HadlandEgersund OK1.51.50+48.0414.25
0Irene Beate Øhrn ArnevikSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
0Marta UlvensøenNTNUIbrutt

H 17-18E

7 170 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas LilandNydalens SK47.006.33
2Kasper FosserHeming Orientering47.10+0.106.34
3Elias JonssonNydalens SK48.35+1.356.46
4Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK49.33+2.336.54
5Sebastian DalandKristiansand OK50.12+3.127.00
6Håvard EidsmoFreidig50.29+3.297.02
7Martin Borge HeirFossum IF51.04+4.047.07
8Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK51.23+4.237.09
9Jørgen BaklidKonnerud IL51.25+4.257.10
10Oskar Spets StorhovFreidig52.26+5.267.18
11Erling HjermstadFossum IF52.30+5.307.19
12Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb52.39+5.397.20
13Einar EkelandOddersjaa SSK53.03+6.037.23
14Sturla FrydenlundSturla, IF53.46+6.467.29
15Oscar LyngenFrol IL54.16+7.167.34
16Einar MelsomFossum IF54.33+7.337.36
17Jørgen WulfsbergNydalens SK54.38+7.387.37
18Eirik Langedal BreivikNydalens SK55.08+8.087.41
19August Asheim BirkelandHalden SK55.23+8.237.43
20Trygve Kristoffer LøvliHalden SK55.35+8.357.45
21Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb55.39+8.397.45
22Styrk Hundseid KamsvågFossum IF56.17+9.177.50
23Tarjei HoloFossum IF57.02+10.027.57
24Anders HaugskottOL Trollelg57.58+10.588.05
25Håkon KornmoPorsgrunn OL58.12+11.128.07
26Simen BallangrudRaufoss IL Orientering58.32+11.328.09
27Per Ivar StoklandGanddal IL58.33+11.338.09
28Marius PyttenKristiansand OK58.35+11.358.10
29Hallvard Arntzen FossSandefjord OK1.00.14+13.148.24
30Even-Johan KaspersenMo OK1.00.18+13.188.24
31Øyvind HjermstadFossum IF1.00.59+13.598.30
32Olav Milian Schmitt GranHalden SK1.01.01+14.018.30
33Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1.01.17+14.178.32
34Adrian OpheimFreidig1.01.23+14.238.33
35Sindre R HoltHedrum OL1.01.42+14.428.36
36Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.01.50+14.508.37
37Lavran ThorstensenOppsal Orientering1.04.26+17.268.59
38Sam LunøeNydalens SK1.04.41+17.419.01
39Tobias KristensenLarvik OK1.05.34+18.349.08
40Tord StrandKongsberg OL1.05.47+18.479.10
41Axel HoveidAsker Skiklubb1.06.21+19.219.15
42Erlend BrendstuenHalden SK1.07.10+20.109.22
43Lars SolliMo OK1.07.31+20.319.24
44Mathias VindalFreidig1.08.24+21.249.32
45Joar OldernesLillomarka OL1.08.37+21.379.34
46Kjetil MølnvikFreidig1.09.59+22.599.45
47Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.10.09+23.099.47
48Ole Wanvik HaugenFreidig1.10.39+23.399.51
48Håkon LundKongsberg OL1.10.39+23.399.51
50Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.10.54+23.549.53
51Alex CarcasHalden SK1.11.01+24.019.54
52Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.12.50+25.5010.09
53Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1.13.12+26.1210.12
54Jostein TandbergNydalens SK1.13.29+26.2910.14
55Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1.13.52+26.5210.18
56Sander H. RogndokkenNydalens SK1.14.19+27.1910.21
57Sverre NarumOL Vallset/Stange1.14.32+27.3210.23
58Jens Didrik BergLarvik OK1.16.30+29.3010.40
59Mathias HermstadFreidig1.17.17+30.1710.46
60Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb1.20.15+33.1511.11
61Martin Andresen SkotteFossum IF1.24.49+37.4911.49
62Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.34.00+47.0013.06
0Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
0Alexander Skaug YtterbølHalden SKbrutt
0Mathias GløersenOL Tønsberg og omegnbrutt

H 19-20E

9 010 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olai Stensland LillevoldFossum IF59.546.38
2Audun HeimdalKonnerud IL1.00.16+0.226.41
3Håkon Raadal BjørloHalden SK1.00.59+1.056.46
4Elias T. MølnvikFossum IF1.01.38+1.446.50
5Henrik EijsinkNydalens SK1.01.59+2.056.52
6Stian SundsvikFrol IL1.02.57+3.036.59
7Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.03.25+3.317.02
8Håvard IrgensKristiansand OK1.03.37+3.437.03
9Karl FremstadHalden SK1.03.42+3.487.04
10Johannes Bakke AashamarKristiansand OK1.06.30+6.367.22 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Matias Hodne HanischKristiansand OK1.09.51+9.577.45
12Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.10.07+10.137.46
13Kristian Nilsen SandnesEmblem IL1.10.09+10.157.47
14Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.12.43+12.498.04
15Ludvig RødnesOppsal Orientering1.13.10+13.168.07
16Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.14.06+14.128.13
17Ivar Aukrust OsmoenNTNUI1.15.00+15.068.19
18Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.15.07+15.138.20
19Henrik UpsalNTNUI1.15.59+16.058.25
20Steinar KollerudLillomarka OL1.19.05+19.118.46
21Johan Otto MunkebyFrol IL1.19.47+19.538.51
22Sigurd MelsomFossum IF1.21.21+21.279.01
23Are WigaardOppsal Orientering1.24.03+24.099.19
24Øyvind WiggenByåsen IL1.24.11+24.179.20
25Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb1.27.20+27.269.41
26Ove HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)1.39.21+39.2711.01
0Peter NordbrødenHalden SKdiskvalifisert
0Vegard Jarvis WestergårdHalden SKbrutt

H 21-E

11 070 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav LundanesHalden SK1.02.275.38
2Bjørn EkebergIL Tyrving1.06.29+4.026.00
3Carl Godager KaasBækkelagets SK1.08.01+5.346.08
4Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL1.09.35+7.086.17
5Anders NordbergNydalens SK1.09.47+7.206.18
6Eirik Kamstrup HovindHalden SK1.10.17+7.506.20
7Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.10.31+8.046.22
8Per Harald Havnen JohansenVaregg Fleridrett1.11.50+9.236.29
9Anders TiltnesIL Tyrving1.12.18+9.516.31
10Matthew SpeakeLillomarka OL1.12.49+10.226.34
11Sindre Østgulen DeiszNTNUI1.14.02+11.356.41
12Bojan BlumensteinNydalens SK1.14.25+11.586.43
13Emil AhlbäckFossum IF1.14.45+12.186.45
14Borger MelsomFossum IF1.15.09+12.426.47
15Mats NordbrødenHalden SK1.16.10+13.436.52
16Andreas SølbergOL Trollelg1.17.16+14.496.58
17Øystein SørensenNydalens SK1.17.42+15.157.01
18Espen FiskumHalden SK1.17.49+15.227.01
19Ståle GjelstenKristiansand OK1.18.11+15.447.03
20Morten Jarvis WestergårdHalden SK1.18.36+16.097.06
21Jonas Madslien BakkenNTNUI1.18.57+16.307.07
22Markus HolterHalden SK1.19.07+16.407.08
23Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1.19.18+16.517.09
24Anders Felde OlaussenHalden SK1.19.39+17.127.11
25Magne JutulstadNTNUI1.19.52+17.257.12
26Bjarthe WesterheimStord Orientering1.21.39+19.127.22
27Rasmus Rørholt TheisenNTNUI1.21.55+19.287.23
28Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1.23.44+21.177.33
29Gaute FriestadKristiansand OK1.25.25+22.587.42
30Mathias BenjaminsenLillomarka OL1.29.03+26.368.02
31Thore KornmoPorsgrunn OL1.30.51+28.248.12
32Per Arne AadlandSamnanger IL1.35.51+33.248.39
33Kjetil BjørloHalden SK1.37.18+34.518.47
34Thomas HadlandEgersund OK1.37.46+35.198.49
35Kenneth WesterheimStord Orientering1.39.00+36.338.56
36Tom Eirik EikangerIL Gular1.39.46+37.199.00
37Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1.41.45+39.189.11
38Tore NymarkAskøy OL1.43.52+41.259.22
39Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1.44.45+42.189.27
40Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.46.02+43.359.34
41Andreas G. PoldenGneist, IL1.48.16+45.499.46
42Stein BlomsethLillomarka OL1.49.21+46.549.52
43Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.57.46+55.1910.38 Last ned GPS-spor i gpx-format
44Erik StoraasByåsen IL2.13.27+1.11.0012.03
45Sturle NordeideGneist, IL2.18.20+1.15.5312.29
46John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering2.30.08+1.27.4113.33
0Thor MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Øystein Garsrud TvedtÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
0Rune NygaardIL Gulardiskvalifisert
0Hans Petter MathisenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Sverre Turter SandvoldNTNUIbrutt
0Tim RobertsonFossum IFbrutt
0Anders VisterNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor