Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 4
Arrangørorganisasjoner: OK Fjell / Ålen IL
Dato: søndag 3 juli 2016

N-åpen

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Marit Kvithammer FlakneTydal IL28.0915.38
0Erlend GrønliFreidig40.58+12.4922.45
0Tina KulsetSelbu OK42.11+14.0223.26
0Malva KvithammerTydal IL36.17+8.0820.09
0Helene ScheeleNydalens SK22.2812.28
0Amund Hagberg SolumRond OL27.2915.16
0Martin Sæther LevinFreidig40.58+12.4922.45

D -10

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK39.3816.30
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF28.3611.55
0Aurora OldertrøenTynset IF36.1315.05
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF36.2915.12
0Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL28.3511.54
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK20.188.27

D 11-12

3 160 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL26.548.30
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL26.56+0.028.31
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK30.25+3.319.37
4Anna TaksdalGanddal IL30.29+3.359.38
5Anna Aurora NolteFreidig32.09+5.1510.10
6Ida HøsøienTynset IF40.02+13.0812.40
7Maren HenriksenHalden SK57.23+30.2918.09
7Marie ScheeleNydalens SK57.23+30.2918.09

D 13-14

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK27.006.35
2Mari Grøtli SvergjaKvikne IL27.08+0.086.37
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK31.50+4.507.45
4Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering41.08+14.0810.01
5Mari EidsmoFreidig44.45+17.4510.54
6Maren VikenByåsen IL50.10+23.1012.14
0Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D 15-16

6 270 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL42.546.50
2Lene Berg HanssenByåsen IL43.10+0.166.53
3Malin KristianssonTrollhättans SOK44.37+1.437.06
4Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF44.41+1.477.07
5Kristine Gjersvold HaugFreidig55.05+12.118.47
Hanne Grøtli SvergjaKvikne ILbrutt

D 17-C

3 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sissel BolstadTynset IF26.258.21
2Elisabeth EspelandTynset IF40.06+13.4112.41
3Kristin Stubban HygenØstmarka OK59.51+33.2618.56

D 17-18

7 190 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hedda Raadal BjørloHalden SK51.207.08
2Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering52.26+1.067.17
3Vera MelkildFreidig52.28+1.087.17
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.01.11+9.518.30
5Maiken Økern HågårdKonnerud IL1.05.37+14.179.07
6Ida KristianssonTrollhättans SOK1.06.56+15.369.18
7Andrine VikenByåsen IL1.32.40+41.2012.53
8Gina NygårdTynset IF2.46.38+1.55.1823.10
0Karoline AuneHalden SKdiskvalifisert

D 19-20

7 190 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Anna KristianssonTrollhättans SOKdiskvalifisert

D 21-

8 430 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid BergeNTNUI1.00.317.10
2Sabine RothaugHalden SK1.04.52+4.217.41
3Bodil HelgerudHalden SK1.05.14+4.437.44
4Sara ProforsFrol IL1.13.13+12.428.41
5Ingvild GjessingVang OL1.18.01+17.309.15
6Elisabeth FriesUmeå OK1.20.18+19.479.31
7Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering1.28.23+27.5210.29
8Marit Rønning SkoglundNTNUI1.37.06+36.3511.31
9Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering2.11.18+1.10.4715.34
10Ingrid UrsethVingelen IL2.46.25+1.45.5419.44

D 40-

6 270 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL41.266.36
2Mari Angell-PetersenFreidig42.30+1.046.46
3Anne UrsetIL BUL-Tromsø46.47+5.217.27
4Valborg MadslienLillehammer OK47.00+5.347.29
5Birgit Økern JensenKonnerud IL48.13+6.477.41
6Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK1.05.17+23.5110.24
7Mette Resell NolteFreidig1.12.03+30.3711.29

D 45-

5 830 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone AlmåsIL Leik46.317.58
2Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering46.45+0.148.01
3Sigrid MelkildFreidig47.01+0.308.03
4Mai Iren AlmåsIL Leik1.16.39+30.0813.08
Ingunn Vangen LunåsmoTynset IFbrutt

D 50-

5 830 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi JensenFrol IL42.547.21
2Hilde Sofie HansenMo OK43.04+0.107.23
3Dagrun MelkildHeming Orientering43.34+0.407.28
4Rine HanssenByåsen IL44.51+1.577.41
5Mona Høiås SætherFreidig46.52+3.588.02
6Nina-Beate LiabakkByåsen IL48.28+5.348.18
7Ingrid GjersvoldÅlen IL48.29+5.358.18
8Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering48.40+5.468.20
9Anne Marit BjergaardNydalens SK50.08+7.148.35
10Ragnhild DåsnesOs IL50.31+7.378.39
11Silvia Schneider-SchiessLG Stettlen51.40+8.468.51
12Margrete EngzeliusAsker Skiklubb51.50+8.568.53
13Lena ErikssonElfsborg SOK52.23+9.298.59
14Liv MeliIL Nansen57.06+14.129.47
0Anne Marit BordalRingsaker OKdiskvalifisert

D 55-

5 830 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Monica KnutssonSävedalens AIK48.398.20
2Kari OsmoenOs IL49.49+1.108.32
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll50.17+1.388.37
4Kjersti SkantzeIL Tyrving50.24+1.458.38
5Grete Berge OwrenFreidig51.36+2.578.51
6Berit BergeIL Tyrving51.47+3.088.52
7Mona HesselbergLøten o-lag51.54+3.158.54
8Berit DanielsenIL Tyrving52.10+3.318.56
9Karin GalaaenSelbu OK55.22+6.439.29
10Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb57.41+9.029.53
11Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.01.11+12.3210.29
12Turid RøsandNidarøst OK1.02.50+14.1110.46
13May Jorunn RognlienModum OL1.17.09+28.3013.13

D 60-

3 450 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK30.248.48
2Gro SolnørdalRudsbygd IL30.51+0.278.56
3Gerd BjørsethKrokstadøra IL32.32+2.089.25
4Inger Lise PettersenKorgen IL35.42+5.1810.20
5Eldbjørg RyenTynset IF38.31+8.0711.09
6Sunniva Johaug RyenOs IL41.25+11.0112.00
7Reidun Fallan SmaavikFreidig41.50+11.2612.07

D 65-

3 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit TyldumRudsbygd IL41.1811.58
2Aud I SpjelkavikIL Tyrving55.21+14.0316.02

D 70-

3 450 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeFreidig32.229.22
2Birgitte BekkelundRøyken OL35.01+2.3910.08
3Tea ForbergRond OL38.11+5.4911.04
4Torid KvaalFreidig39.08+6.4611.20
5Odbjørg NordengRudsbygd IL39.56+7.3411.34
6Aase Tove GoldenMåren OK49.07+16.4514.14
7Hjørdis ØvreåsBotne SK55.07+22.4515.58
8Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.37.00+1.04.3828.06

D 75-

3 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete UrsetVingelen IL53.5415.37
2Marit Økern JensenBærums Skiklub58.34+4.4016.58

H -10

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Erlend OtterleiØstmarka OK39.3816.30
0Sivert Sæther LevinFreidig21.278.56

H 11-12

3 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL25.588.13
2Emil GrønliFreidig32.09+6.1110.10
3Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering32.21+6.2310.14
4Kristoffer LerliMelhus IL34.27+8.2910.54
5Mathias LinløkkenØstmarka OK41.11+15.1313.01
6Eskil KulsetSelbu OK47.20+21.2214.58
7Lukas KortStor-Elvdal SK51.39+25.4116.20

H 11-12N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL1.00.5325.22

H 13-14

4 100 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø26.586.34
2Even BordalRingsaker OK31.53+4.557.46
3Jakob HøsøienTynset IF38.21+11.239.21
4Simen GravningenStokke IL39.02+12.049.31
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL39.04+12.069.31
6Mats LindaasElverum OK44.49+17.5110.55
John OtterleiØstmarka OKbrutt

H 13-16C

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas HylenKvikne IL25.538.11
2Gaute LindaasElverum OK52.27+26.3416.35

H 15-16

7 190 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Linus KristianssonTrollhättans SOK43.376.03
1Lars SandstadFreidig43.376.03
3Vegard KittilsenFreidig44.36+0.596.12
4Gaute Kvittum NytrøenTynset IF44.48+1.116.13
5Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK45.49+2.126.22
6Mats EidsmoFreidig46.47+3.106.30
7Jonas GrønliFreidig48.38+5.016.45
8Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering49.18+5.416.51
9Even GravningenStokke IL51.36+7.597.10
10Even LindaasVang OL51.55+8.187.13
11Petter Liabakk EriksenByåsen IL52.24+8.477.17
12Asgeir EspelandTynset IF1.07.35+23.589.23

H 17-C

3 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor VollsetHeming Orientering39.0912.23
2Torbjørn DalløkkenIL GeoForm42.55+3.4613.34
3Arne Gunnar BarfloLøten o-lag1.33.44+54.3529.39

H 17-18

8 430 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oscar LyngenFrol IL46.455.32
2Jonas UnsgårdIL Leik46.48+0.035.33
3Kjetil MølnvikFreidig46.52+0.075.33
4Niels Christian HellerudHalden SK46.53+0.085.33
5Johannes BordalRingsaker OK47.00+0.155.34
6Erlend BrendstuenHalden SK47.03+0.185.34
7Ole Wanvik HaugenFreidig47.21+0.365.37
8Oskar Spets StorhovFreidig51.17+4.326.05
9Olav Milian Schmitt GranHalden SK53.39+6.546.21
10Anders HaugskottOL Trollelg1.06.48+20.037.55
11Adrian OpheimFreidig1.11.57+25.128.32
12Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.12.12+25.278.33
13Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.56.25+1.09.4013.48
0Sverre NarumOL Vallset/Stangediskvalifisert
Thomas KortNord-Østerdal OKbrutt

H 19-20

10 340 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl FremstadHalden SK56.285.27
2Håkon Raadal BjørloHalden SK56.37+0.095.28
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg1.10.02+13.346.46
4Peter NordbrødenHalden SK1.10.13+13.456.47
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.14.52+18.247.14
6Rein Helle MårdalenFreidig1.31.02+34.348.48
7Aksel MadslienNydalens SK1.31.05+34.378.48

H 21-

13 610 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL1.07.234.57
2Jon Aukrust OsmoenNTNUI1.07.31+0.084.57
3Håvard LucasenFredrikstad SK1.10.11+2.485.09
4Matthew SpeakeLillomarka OL1.13.40+6.175.24
5Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø1.17.18+9.555.40
6Marius WikstrømRingsaker OK1.17.25+10.025.41
7Håvard VassendenFrol IL1.17.45+10.225.42
8Simen BordalFossum IF1.22.56+15.336.05
9Erlend Kvittum NytrøenTynset IF1.23.03+15.406.06
10Erlend NydalNTNUI1.33.18+25.556.51
11Ola KeiseråsIL Leik1.36.51+29.287.06
12Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1.37.25+30.027.09
13Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering1.37.41+30.187.10
14Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.41.20+33.577.26
15Anders SkjesetVang OL1.44.49+37.267.42
16Pål StenbergVang OL1.45.33+38.107.45
0Stian OverskeidIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 40-

10 340 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig57.255.33
2Dag Arne LierIndre Østfold OK1.31.14+33.498.49
3Stefan SchwarzenbergerLG Stettlen1.33.39+36.149.03

H 45-

8 430 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig48.055.42
2Pål KittilsenFreidig48.44+0.395.46
3Rune ScheeleNydalens SK54.01+5.566.24
4Torger HøsøienTynset IF55.25+7.206.34
5Gunnar VatnFrol IL55.31+7.266.35
6Hans Arild SkjevdalRøros IL55.35+7.306.35
7Håvard HågårdKonnerud IL55.46+7.416.36
8Björn KristianssonTrollhättans SOK58.10+10.056.53
9Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering58.53+10.486.59
10Johan HallgrenBjursås OK59.05+11.007.00
11Oddvar TaksdalGanddal IL1.00.49+12.447.12
12Robert OtterleiByåsen IL1.00.56+12.517.13
13Harald StorrønningByåsen IL1.04.47+16.427.41
14Gerard KortStor-Elvdal SK1.05.48+17.437.48
15Per Olav AndersenHalden SK1.13.12+25.078.40
16Ståle RuudIndre Østfold OK1.28.43+40.3810.31
0Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert

H 50-

7 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John SvergjaNord-Østerdal OK46.496.30
2Rune StræteWing OK51.57+5.087.13
3Frode HaugskottOL Trollelg53.18+6.297.24
4Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering57.22+10.337.58
5Kjell BaardsgaardOL Trollelg58.50+12.018.10
6Øystein WiggenByåsen IL58.59+12.108.12
7Sturla SætherFreidig1.01.50+15.018.35
8Svein UnsgårdIL Leik1.06.29+19.409.14
9Terje LinløkkenØstmarka OK1.07.38+20.499.24
10Geir ArnesenFreidig1.21.41+34.5211.21
0Ottar WiklundNydalens SKdiskvalifisert

H 55-

6 270 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars FremstadLarvik OK41.236.36
2Onno VerberneOL Toten-Troll41.39+0.166.38
3Rolf Helge RøsandNidarøst OK53.02+11.398.27
4Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb53.19+11.568.30
5Per EngebakkenNord-Østerdal OK53.57+12.348.36
6Harald ØstbyeElverum OK54.38+13.158.42
7Geir OwrenFreidig55.22+13.598.49
8Roar NydalAsker Skiklubb55.37+14.148.52
9John LerliMelhus IL1.38.51+57.2815.45
0Donald SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert

H 60-

5 830 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Clas FriesUmeå OK38.586.41
2Torgeir StrandhagenRøyken OL39.15+0.176.43
3Per Kristian EkebergIL Tyrving39.18+0.206.44
4Leif S. ThingsrudØstmarka OK42.40+3.427.19
5Helge SundbergRøros IL42.53+3.557.21
6Øyvind GylverAsker Skiklubb43.21+4.237.26
7Helge EriksenByåsen IL44.58+6.007.42
8Kjell MaroniByåsen IL45.36+6.387.49
9Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar49.58+11.008.34
10Helge RustadFreidig50.27+11.298.39
11Øivind FadumSande Sportsklubb51.34+12.368.50
12Morten SkoglundByåsen IL52.02+13.048.55
13Per Hermann KrøgerMåren OK52.15+13.178.57
14Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.03.05+24.0710.49
15Ottar RyenOs IL1.04.29+25.3111.03
0Gunnar BrattliMo OKdiskvalifisert

H 65-

5 830 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf WærnesOrkanger IF42.447.19
2Knut SkjesetVang OL42.59+0.157.22
3Tor TrøanHadeland OL43.32+0.487.28
4Steinar AasvangWing OK45.46+3.027.51
5Jan Gaute BuvikKorgen IL46.25+3.417.57
6Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg48.23+5.398.17
7Ole LienLøten o-lag50.07+7.238.35
8Tore Angell-PetersenFreidig50.09+7.258.36
9Svein Endre HoveByåsen IL50.24+7.408.38
10John Birger SkansenRudsbygd IL50.36+7.528.40
11Stein NordviElverum OK51.18+8.348.47
12Sture GrytheimElfsborg SOK52.24+9.408.59
13Kurt GrønliFørde IL54.19+11.359.19
14Terje MalmHamar OK54.31+11.479.21
15Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering57.19+14.359.49
16Stefan MillegårdSävedalens AIK57.45+15.019.54
17Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering58.12+15.289.58
18Simen KalbækkenTynset IF1.01.45+19.0110.35
19Nils Olav VennevikFreidig1.02.37+19.5310.44
20Svein GrønhovdModum OL1.04.40+21.5611.05

H 70-

3 450 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL29.138.28
2Olav HøiåsVang OL30.23+1.108.48
3Per VoldVang OL30.24+1.118.48
4Bjørn SpjelkavikIL Tyrving30.25+1.128.48
5Lars ButtingsrudVingelen IL30.35+1.228.51
6Kjell GrønhovdModum OL30.43+1.308.54
7Helge RevhaugRingerike OL32.18+3.059.21
8Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering33.47+4.349.47
9Hans CarlstedtSävedalens AIK34.41+5.2810.03
10Tore StubbeNord-Østerdal OK34.45+5.3210.04
11Magnar ØvreåsBotne SK34.50+5.3710.05
12Bjørn Ivar RyenVingelen IL34.51+5.3810.06
13Jakob KløverødPorsgrunn OL35.02+5.4910.09
14Øistein ÅsmulOL Trollelg38.04+8.5111.02
15Per Anders FlesjøOK Moss38.13+9.0011.04
16Per (Jakob) KjusRøyken OL40.37+11.2411.46
17Annar VangenTynset IF44.14+15.0112.49
18Finn Faye KnudsenOL Trollelg45.54+16.4113.18

H 75-

3 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders LaugloOL Trollelg30.338.51
2Jon TyldumRudsbygd IL30.39+0.068.53
3Gunnar ØsterbøFreidig32.18+1.459.21
4Stig Arild HaugskottOL Trollelg39.14+8.4111.22
5Sturle HånesIL GeoForm39.31+8.5811.27
6Reidar MyliusÅlen IL39.39+9.0611.29
7Henry SundsetvikOL Trollelg43.53+13.2012.43
8Oddvar ErlienVingelen IL46.59+16.2613.37
9Erland LilleøksethLøten o-lag1.34.04+1.03.3127.15

H 80-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arnfinn LangelandByåsen IL35.3811.16
2Hans LarsenRaumar Orientering38.41+3.0312.14

H 85-

3 160 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mads BergNord-Østerdal OKdiskvalifisert
0Brynjulf ForsethOL Trollelgdiskvalifisert

D15-20B

4 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jorun BækkenOs IL43.1910.33

Trim/ Direkte A

6 270 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel Moe BlomNydalens SK40.546.31
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL41.00+0.066.32
3Joakim Blix PrestmoWing OK41.06+0.126.33
4Sebastian KvithammerWing OK41.19+0.256.35
5Leif Arne NytrøenTynset IF42.31+1.376.46
6Magnus FriesNOTEAM46.28+5.347.24
7Sindre Engzelius GylverNTNUI48.25+7.317.43
8Håkon Nergaard BergStokke IL56.43+15.499.02
9Svein OtterleiØstmarka OK1.00.33+19.399.39
10Tore LindaasElverum OK1.18.00+37.0612.26
0Leik FemundshyttenRøros ILdiskvalifisert

Trim/ Direkte B

4 100 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martin MunkebyNOTEAM31.497.45
2Lene Moe BlomNydalens SK32.04+0.157.49
3Tor Sverre GravningenStokke IL38.48+6.599.27
4Elin GravningenStokke IL39.16+7.279.34
5Henriette OlsenNOTEAM41.37+9.4810.09
6Karianne HjortlandNOTEAM41.39+9.5010.09
7Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange41.51+10.0210.12
8Helge BrynestadRingsaker OK42.26+10.3710.20
9Kent OddvikNOTEAM44.57+13.0810.57
10Nina LevinFreidig45.07+13.1811.00
11Arild HeggesetFreidig52.00+20.1112.40
12Anne Mette NormannTynset IF52.07+20.1812.42
13Jan HageIL Leik53.59+22.1013.10
14Brage KeiseråsLeik IL54.00+22.1113.10
15Anne Moian NydalAsker Skiklubb54.53+23.0413.23
16Rune MoianAsker Skiklubb56.15+24.2613.43
17Anita BodinGallstadbydens SOK57.38+25.4914.03
17Kurt BodinGallstadbydens SOK57.38+25.4914.03
19Leif JordetVingelen IL1.00.58+29.0914.52
20Bente HortenVingelen IL1.01.03+29.1414.53
21Ellen NielsenStjørdals-Blink Orientering1.12.34+40.4517.41
22Frida OpheimFreidig1.20.51+49.0219.43
0Frida AamodtNOTEAMdiskvalifisert
0Marleen KortStor-Elvdal SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor