Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal. Løp 3
Arrangørorganisasjoner: OK Fjell / Ålen IL
Dato: lørdag 2 juli 2016

N-åpen

2 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Eira Forsbak AsplemFreidig32.2016.10
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL15.087.34
Ingeborg KolstadWing OK15.537.56
Tina KulsetSelbu OK25.0312.31
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK21.5410.57
Elin MøllerRøros IL15.597.59
Helene ScheeleNydalens SK13.376.48
Astrid SchjølbergRøros IL16.018.00
Amund Hagberg SolumRond OL18.179.08
Markus TørumSelbu OK24.5212.26
Maria sæther VerdeniusVingelen IL16.408.20

D -10

2 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK28.4514.22
Synne Kvittum NytrøenTynset IF22.3011.15
Aurora OldertrøenTynset IF31.2615.43
Ida Joanne OldertrøenTynset IF31.4315.51
Tina UglemsmoSelbu OK38.2519.12
Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL25.5112.55
Eira Skaarer WiklundNydalens SK17.068.33

D 11-12

2 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig18.597.16
2Eline Horten JordetVingelen IL19.16+0.177.22
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK21.28+2.298.13
4Marie ScheeleNydalens SK25.18+6.199.41
5Andrea sæther VerdeniusVingelen IL25.43+6.449.51
6Anna TaksdalGanddal IL25.49+6.509.53
7Ida HøsøienTynset IF26.55+7.5610.18
8Anna Aurora NolteFreidig28.53+9.5411.03
9Maren HenriksenHalden SK33.25+14.2612.48
10Una KittilsenFreidig38.37+19.3814.47

D 11-12N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia UrsethIL BUL-Tromsø27.4913.54

D 13-14

2 990 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK20.096.44
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK22.24+2.157.29
3Mari Grøtli SvergjaKvikne IL23.06+2.577.43
4Vilde Lereim StorliFreidig25.56+5.478.40
5June MunkebyFrol IL27.32+7.239.12
6Mari EidsmoFreidig28.13+8.049.26
7Ane Malene KolstadFreidig28.25+8.169.30
8Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering30.33+10.2410.13
9Maren VikenByåsen IL38.06+17.5712.44
10Synne Marie JenssenHalden SK40.17+20.0813.28
11Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK41.55+21.4614.01

D 13-16C

2 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene Møller MoeRøros IL24.369.25

D 13-16N

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK27.0113.30

D 15-16

4 030 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL32.107.58
2Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL33.15+1.058.15
3Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF37.09+4.599.13
4Malin KristianssonTrollhättans SOK41.30+9.2010.17
5Ragne MunkebyFrol IL42.43+10.3310.35
6Lisa JenssenHalden SK43.25+11.1510.46
7Ane Marte VatnFrol IL46.06+13.5611.26
8Solveig SæternesByåsen IL49.57+17.4712.23
9Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL53.19+21.0913.13

D 17-C

2 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth StørsethSelbu OK26.3910.12
2Sissel BolstadTynset IF27.06+0.2710.22
3Marte Kvittum TangenTynset IF32.11+5.3212.19
4Heidi JohansenSelbu OK34.57+8.1813.23
5Bente Bolstad NergårdRena IL54.21+27.4220.49
6Marit VinjeOppsal Orientering58.18+31.3922.20
7Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.09.54+43.1526.46
8Unni Fladsrud VoldVang OL1.18.00+51.2129.53
0Elisabeth EspelandTynset IFdiskvalifisert

D 17-18

4 460 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering36.448.14
2Vera MelkildFreidig36.55+0.118.16
3Maiken Økern HågårdKonnerud IL37.48+1.048.28
4Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK40.08+3.248.59
5Ida KristianssonTrollhättans SOK41.50+5.069.22
6Karoline AuneHalden SK42.36+5.529.33
7Emma Eithun PaulsenLillomarka OL45.19+8.3510.09
8Pernille OpheimFreidig48.52+12.0810.57
9Andrine VikenByåsen IL54.13+17.2912.09

D 19-20

4 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna KristianssonTrollhättans SOK44.5210.03

D 21-

5 010 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadFreidig40.198.02
2Randi WærnesOrkanger IF46.30+6.119.16
3Sara ProforsFrol IL47.11+6.529.25
4Elisabeth FriesUmeå OK47.29+7.109.28
5Ingvild GjessingVang OL49.40+9.219.54
6Marit SchmidOL Trollelg50.34+10.1510.05
7Guro TorpeFrol IL52.23+12.0410.27
8Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering53.23+13.0410.39
9Ine HoviÅs-NMBU Orientering56.45+16.2611.19
10Sunniva Nergaard BergStokke IL57.23+17.0411.27
11Diana SoldaggOK Klemmingen58.17+17.5811.38
12Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering1.01.29+21.1012.16
13Ingrid UrsethVingelen IL1.14.23+34.0414.50

D 40-

4 030 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL29.327.19
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø31.21+1.497.46
3Valborg MadslienLillehammer OK31.37+2.057.50
4Birgit Økern JensenKonnerud IL33.45+4.138.22
5Mette Resell NolteFreidig39.13+9.419.43
6Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK40.16+10.449.59
0Kjersti Hagberg SolumRond OLdiskvalifisert

D 45-

3 510 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torunn Spets StorhovFreidig30.148.36
2Tone AlmåsIL Leik30.26+0.128.40
3Sigrid MelkildFreidig31.42+1.289.01
4Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering33.39+3.259.35
5Marit B. EithunNittedal OL34.33+4.199.50
6Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF35.39+5.2510.09
7Anne Meli NarjordOs IL37.16+7.0210.37
8Gitte KristianssonTrollhättans SOK39.08+8.5411.08
9Mai Iren AlmåsIL Leik41.34+11.2011.50
10Heidi ArnesenFreidig44.12+13.5812.35

D 50-

3 510 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Randi JensenFrol IL28.007.58
2Mona Høiås SætherFreidig30.43+2.438.45
3Hilde Sofie HansenMo OK30.55+2.558.48
4Ingrid GjersvoldÅlen IL32.19+4.199.12
5Anne Marit BordalRingsaker OK33.01+5.019.24
6Lena ErikssonElfsborg SOK33.06+5.069.25
7Dagrun MelkildHeming Orientering33.18+5.189.29
8Rine HanssenByåsen IL33.38+5.389.34
9Nina-Beate LiabakkByåsen IL34.09+6.099.43
10Anne Marit BjergaardNydalens SK34.28+6.289.49
11Liv MeliIL Nansen36.29+8.2910.23
12Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering38.33+10.3310.58
13Margrete EngzeliusAsker Skiklubb38.41+10.4111.01
14Ragnhild DåsnesOs IL39.01+11.0111.06
15Hilde HaugskottOL Trollelg39.09+11.0911.09
16Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK50.39+22.3914.25

D 55-

3 510 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna-Karin SundqvistTullinge SK30.378.43
2Ingrid RavnanOL Toten-Troll32.36+1.599.17
3Berit BergeIL Tyrving32.40+2.039.18
4Kjersti SkantzeIL Tyrving32.58+2.219.23
5Kari OsmoenOs IL33.00+2.239.24
6Berit DanielsenIL Tyrving33.39+3.029.35
7Monica KnutssonSävedalens AIK35.00+4.239.58
8Karin GalaaenSelbu OK35.36+4.5910.08
9Inger Lise PettersenKorgen IL35.56+5.1910.14
10Grete Berge OwrenFreidig36.56+6.1910.31
11Anne Mette NormannTynset IF37.27+6.5010.40
12Mona HesselbergLøten o-lag37.55+7.1810.48
13Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF40.18+9.4111.28
14Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb40.29+9.5211.32
15Turid RøsandNidarøst OK40.40+10.0311.35
16May Jorunn RognlienModum OL42.42+12.0512.09
17Anita BodinGällstadbygdens SOK44.45+14.0812.44
18Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering50.57+20.2014.30
0Helene RustenTynset IFbrutt

D 60-

3 080 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL30.5710.02
2Wenche BjørnstadRingsaker OK31.47+0.5010.19
3Eldbjørg RyenTynset IF37.43+6.4612.14
4Reidun Fallan SmaavikFreidig48.16+17.1915.40
5Inger NergaardStokke IL49.33+18.3616.05
6Sunniva Johaug RyenOs IL49.43+18.4616.08
0Gro SolnørdalRudsbygd ILbrutt

D 65-

3 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Berit SaxhaugRaumar Orientering40.5013.15
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange49.39+8.4916.07
3Berit RøsteRingsaker OK51.38+10.4816.45
4Marit TyldumRudsbygd IL52.51+12.0117.09
5Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.00.43+19.5319.42
6Ingrid CarlstedtSävedalens AIK1.16.05+35.1524.42

D 70-

3 080 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeFreidig35.3511.33
2Birgitte BekkelundRøyken OL40.07+4.3213.01
3Torid KvaalFreidig41.10+5.3513.21
4Solveig VingelenVingelen IL50.57+15.2216.32
5Aase Tove GoldenMåren OK53.04+17.2917.13
6Hjørdis ØvreåsBotne SK57.17+21.4218.35
7Randi Aas FjæstadHamar OK1.02.14+26.3920.12
8Brita Eilertsen GrønliFørde IL1.02.20+26.4520.14
0Tea ForbergRond OLdiskvalifisert
0Odbjørg NordengRudsbygd ILdiskvalifisert

D 75-

3 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marit Økern JensenBærums Skiklub50.2116.20
0Grete UrsetVingelen ILdiskvalifisert

H -10

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK43.3221.46
Erlend OtterleiØstmarka OK28.4114.20
Sivert Sæther LevinFreidig24.2212.11

H 11-12

2 610 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL19.277.27
2Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering24.44+5.179.28
3Mathias LinløkkenØstmarka OK25.08+5.419.37
4Vegard Lereim StorliFreidig25.51+6.249.54
5Eskil KulsetSelbu OK36.56+17.2914.09
6Sigurd VatnFrol IL38.50+19.2314.52

H 11-12N

2 000 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL21.3910.49
2Anders TørumSelbu OK27.38+5.5913.49
3Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK31.41+10.0215.50

H 13-14

2 990 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø22.477.37
2Even BordalRingsaker OK23.12+0.257.45
3Simen GravningenStokke IL26.03+3.168.42
4Jakob HøsøienTynset IF26.20+3.338.48
5Ole Kristian TaksdalGanddal IL29.11+6.249.45
6Vetle Meli NarjordOs IL30.43+7.5610.16
7John OtterleiØstmarka OK32.04+9.1710.43
8Håkon SæternesByåsen IL40.53+18.0613.40
9Mats LindaasElverum OK1.06.02+43.1522.05

H 13-16C

2 610 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas HylenKvikne IL24.079.14
2Lars Erik UglemsmoSelbu OK25.58+1.519.56
3Sander SandemoMelhus27.13+3.0610.25
4Mathias Enebak IversenFreidig28.57+4.5011.05
5Gaute LindaasElverum OK34.20+10.1313.09
0Brage AsplemFreidigdiskvalifisert

H 15-16

4 460 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig28.336.24
2Mats EidsmoFreidig28.40+0.076.25
3Lars SandstadFreidig29.11+0.386.32
4Even LindaasVang OL30.07+1.346.45
5Linus KristianssonTrollhättans SOK30.26+1.536.49
6Petter Liabakk EriksenByåsen IL31.02+2.296.57
7Simen Spets StorhovFreidig32.03+3.307.11
8Gaute Kvittum NytrøenTynset IF32.49+4.167.21
9Even GravningenStokke IL33.21+4.487.28
10Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK34.38+6.057.45
11Asgeir EspelandTynset IF43.00+14.279.38
0Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orienteringdiskvalifisert

H 17-C

2 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thor VollsetHeming Orientering25.159.40
2Torbjørn DalløkkenIL GeoForm41.36+16.2115.56
3Erlend NydalNTNUI50.00+24.4519.09
4Arne Gunnar BarfloLøten o-lag1.24.02+58.4732.11

H 17-18

5 010 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar Spets StorhovFreidig31.516.21
2Ole Wanvik HaugenFreidig33.56+2.056.46
3Adrian OpheimFreidig36.48+4.577.20
4Kjetil MølnvikFreidig42.14+10.238.25
5Oscar LyngenFrol IL42.18+10.278.26
6Sverre NarumOL Vallset/Stange43.16+11.258.38
7Thomas KortNord-Østerdal OK43.53+12.028.45
8Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK50.58+19.0710.10

H 19-20

5 230 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karl FremstadHalden SK34.236.34
2Ivar Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK35.59+1.366.52
3Øyvind WiggenByåsen IL41.01+6.387.50
4Rein Helle MårdalenFreidig41.43+7.207.58
5Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering46.29+12.068.53
6Aksel MadslienNydalens SK47.36+13.139.06

H 21-

5 560 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Aukrust OsmoenNTNUI30.245.28
2Håvard LucasenFredrikstad SK31.06+0.425.35
3Ulf Forseth IndgaardFrol IL31.30+1.065.39
4Matthew SpeakeLillomarka OL32.54+2.305.55
5Håvard VassendenFrol IL33.48+3.246.04
6Marius WikstrømRingsaker OK35.51+5.276.26
7Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø36.14+5.506.31
8Simen BordalFossum IF39.19+8.557.04
9Daniel Moe BlomNydalens SK41.06+10.427.23
10Jakob Kalvig SkoganNTNUI41.44+11.207.30
11Ola KeiseråsIL Leik41.56+11.327.32
12Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering43.01+12.377.44
13Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK43.22+12.587.47
14Anders SkjesetVang OL45.19+14.558.09
15Stian OverskeidIndre Østfold OK45.20+14.568.09
16Tommy SchmidOL Trollelg46.19+15.558.19
17Pål StenbergVang OL49.16+18.528.51
18Håkon Nergaard BergStokke IL57.37+27.1310.21
0Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert

H 40-

5 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tomas EidsmoFreidig32.266.12
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL37.18+4.527.07
3Dag Arne LierIndre Østfold OK45.11+12.458.38

H 45-

5 010 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig30.216.03
2Pål KittilsenFreidig32.12+1.516.25
3Björn KristianssonTrollhättans SOK34.49+4.286.56
4Håvard HågårdKonnerud IL35.18+4.577.02
5Hans Arild SkjevdalRøros IL35.56+5.357.10
6Johan HallgrenBjursås OK36.01+5.407.11
7Rune ScheeleNydalens SK36.30+6.097.17
8Gunnar VatnFrol IL36.56+6.357.22
9Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering37.04+6.437.23
10Torger HøsøienTynset IF38.12+7.517.37
11Oddvar TaksdalGanddal IL39.12+8.517.49
12Robert OtterleiByåsen IL39.20+8.597.51
13Gudmund JenssenHalden SK42.58+12.378.34
14Jan HageIL Leik48.25+18.049.39
15Kai SolumRond OL48.47+18.269.44
16Ståle RuudIndre Østfold OK49.50+19.299.56
17Hans Helmer SæternesByåsen IL49.55+19.349.57
18Harald StorrønningByåsen IL50.39+20.1810.06
19Arild HeggesetFreidig51.29+21.0810.16
20Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering56.06+25.4511.11
21Hans Olav HygenØstmarka OK56.25+26.0411.15
22Svein OtterleiØstmarka OK56.57+26.3611.22
23Gerard KortStor-Elvdal SK59.09+28.4811.48
0Per Olav AndersenHalden SKdiskvalifisert

H 50-

4 460 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig29.266.35
2Sturla SætherFreidig34.25+4.597.43
3Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering35.19+5.537.55
4Rune StræteWing OK38.58+9.328.44
5Øystein WiggenByåsen IL40.46+11.209.08
6Terje LinløkkenØstmarka OK40.52+11.269.09
7Jon VindalWing OK45.22+15.5610.10
8Geir PaulsenOL Trollelg47.40+18.1410.41
9Jørgen NergårdRena IL52.22+22.5611.44
10Helge BrynestadRingsaker OK58.22+28.5613.05
11Erik SlettumGjø-Vard OL1.08.44+39.1815.24
0Ottar WiklundNydalens SKdiskvalifisert

H 55-

4 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Onno VerberneOL Toten-Troll28.467.08
2Terje SchjølbergRøros IL33.32+4.468.19
3Edvard DahlOL Vallset/Stange35.26+6.408.47
4Per EngebakkenNord-Østerdal OK36.02+7.168.56
5Geir OwrenFreidig36.36+7.509.04
6Harald ØstbyeElverum OK36.40+7.549.05
7Mikael SundqvistTullinge SK39.28+10.429.47
8Rolf Helge RøsandNidarøst OK45.20+16.3411.14
9Roar NydalAsker Skiklubb49.00+20.1412.09
10Donald SkantzeIL Tyrving58.34+29.4814.31
0Hans-Ingar SætraAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 60-

3 510 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif S. ThingsrudØstmarka OK25.327.16
2Torgeir StrandhagenRøyken OL26.34+1.027.34
3Per Kristian EkebergIL Tyrving27.12+1.407.44
4Gunnar BrattliMo OK29.12+3.408.19
5Kjell MaroniByåsen IL29.19+3.478.21
6Helge SundbergRøros IL29.30+3.588.24
7Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar29.32+4.008.24
8Helge EriksenByåsen IL31.53+6.219.05
9Helge RustadFreidig32.41+7.099.18
10Per Hermann KrøgerMåren OK33.09+7.379.26
11Øyvind GylverAsker Skiklubb33.47+8.159.37
12Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering37.41+12.0910.44
13Ottar RyenOs IL38.27+12.5510.57
14Øivind FadumSande Sportsklubb41.13+15.4111.44
15Clas FriesUmeå OK42.15+16.4312.02

H 65-

3 510 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL27.157.45
2Rolf WærnesOrkanger IF28.01+0.467.58
3Jan Gaute BuvikKorgen IL29.10+1.558.18
4Steinar AasvangWing OK29.29+2.148.23
5Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg29.48+2.338.29
6Ole LienLøten o-lag30.54+3.398.48
7Tore Angell-PetersenFreidig31.18+4.038.55
8John Birger SkansenRudsbygd IL32.26+5.119.14
9Kurt GrønliFørde IL35.01+7.469.58
10Knut LillealternFreidig35.21+8.0610.04
11Stefan MillegårdSävedalens AIK36.29+9.1410.23
12Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering39.08+11.5311.08
13Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering41.17+14.0211.45
14Paul Martin BergRudsbygd IL41.52+14.3711.55
15Svein GrønhovdModum OL43.23+16.0812.21
16Svein Endre HoveByåsen IL46.02+18.4713.06
17Sture GrytheimElfsborg SOK47.18+20.0313.28
18Lars SaxhaugRaumar Orientering47.36+20.2113.33
19Knut SkjesetVang OL48.20+21.0513.46
20Knut Erik GulbrandsenFana IL50.49+23.3414.28
21Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF1.01.12+33.5717.26
22Terje MalmHamar OK1.01.24+34.0917.29
23Harald LaugloOL Trollelg1.14.37+47.2221.15
0Georg KapperudOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Stein NordviElverum OKbrutt
0Ragnar Niemi BergStokke ILbrutt

H 70-

3 080 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL26.178.32
2Olav HøiåsVang OL27.38+1.218.58
3Roar ForbordMalvik IL29.30+3.139.34
4Per VoldVang OL31.36+5.1910.15
5Øistein ÅsmulOL Trollelg32.43+6.2610.37
6Kjell GrønhovdModum OL33.03+6.4610.43
7Jakob KløverødPorsgrunn OL33.47+7.3010.58
8Hans CarlstedtSävedalens AIK34.21+8.0411.09
9Lars ButtingsrudVingelen IL35.14+8.5711.26
10Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering35.36+9.1911.33
11Egil RepvikOL Trollelg37.43+11.2612.14
12Bjørn Ivar RyenVingelen IL40.29+14.1213.08
13Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK42.46+16.2913.53
14Bjørn SpjelkavikIL Tyrving43.59+17.4214.16
15Kurt BodinGällstadbygdens SOK44.57+18.4014.35
16Per (Jakob) KjusRøyken OL48.53+22.3615.52
17Per Anders FlesjøOK Moss52.50+26.3317.09
18Magnar ØvreåsBotne SK58.50+32.3319.06
19Finn Faye KnudsenOL Trollelg1.00.35+34.1819.40

H 75-

3 080 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon TyldumRudsbygd IL30.049.45
2Elling FrøvollSturla, IF33.09+3.0510.45
3Per LøvaasOL Trollelg42.34+12.3013.49
4Henry SundsetvikOL Trollelg43.40+13.3614.10
5Sturle HånesIL GeoForm49.42+19.3816.08
6Stig Arild HaugskottOL Trollelg51.38+21.3416.45
7Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange52.54+22.5017.10
0Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert
0Anders LaugloOL Trollelgdiskvalifisert
0Reidar MyliusÅlen ILdiskvalifisert

H 80-

2 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans LarsenRaumar Orientering34.1313.06
2Arnfinn LangelandByåsen IL38.26+4.1314.43

H 85-

2 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar SmistadOL Trollelg41.1915.49
2Mads BergNord-Østerdal OK42.35+1.1616.18
3Brynjulf ForsethOL Trollelg47.27+6.0818.10

Direkte A

4 030 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset IF31.527.54
2Sindre Engzelius GylverNTNUI33.12+1.208.14
3Øyvind BergNTNUI33.14+1.228.14
4Manus FriesUmeå OK34.35+2.438.34
5Per Einar PedersliOL Trollelg37.03+5.119.11
6Arne Inge KolstadWing OK40.35+8.4310.04
7Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange43.46+11.5410.51
8Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegn45.09+13.1711.12
9Tor Sverre GravningenStokke IL46.56+15.0411.38
10Tore LindaasElverum OK49.55+18.0312.23
0Sina Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert

D 15-20B

2 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine Gjersvold HaugFreidig24.568.20
2Jorun BækkenOs IL31.48+6.5210.38

Direkte B

2 990 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif JordetVingelen IL28.489.37
2Kent OddvikNOTEAM30.18+1.3010.08
3Frida OpheimFreidig31.53+3.0510.39
4Karianne HjortlandNTNUI32.07+3.1910.44
5Henriette OlsenNOTEAM32.10+3.2210.45
6Elin GravningenStokke IL33.23+4.3511.09
7Martin MunkebyNOTEAM33.49+5.0111.18
8Bente HortenVingelen IL33.59+5.1111.21
9Ellen NielsenStjørdals-Blink Orientering37.47+8.5912.38
10Solveig StenbergNOTEAM39.20+10.3213.09
11Inga SkjevdalRøros IL41.07+12.1913.45
12Rune MoianAsker Skiklubb42.39+13.5114.15
13Knut FjæstadHamar OK50.14+21.2616.48
14Anne Moian NydalAsker Skiklubb54.56+26.0818.22
15Aase RanheimRingsaker OK55.11+26.2318.27
16Ingrid SkaarerNydalens SK1.13.51+45.0324.41
17Arvid VinjeOppsal Orientering1.44.41+1.15.5335.00
0Magnus FriisNOTEAMdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor