Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 2 - Kort mellomdistanse Røros

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal - Løp 2 - Kort mellomdistanse Røros
Arrangørorganisasjon: Røros IL
Dato: fredag 1 juli 2016

N-åpen

1 470 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Maren Julie FinstadSentrum OK17.3811.59
0Ingeborg KolstadWing OK16.2211.08
0Martin Sæther LevinFreidig22.3715.23
0Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL19.2813.14
0Markus TørumSelbu OK26.27+0.4717.59
0Astrid SchjølbergRøros IL14.189.43
0Emma Margrethe FinstadSentrum OK25.4017.27
0Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK24.2116.33
0Helene ScheeleNydalens SK15.5210.47
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL17.2711.52
0Tina KulsetSelbu OK26.46+1.0618.12
0Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL15.4410.42
0Amund Hagberg SolumRond OL18.1812.26
0Inga MeliRøros IL19.4913.28
0Elin MøllerRøros IL14.179.42

D -10

1 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Aurora OldertrøenTynset IF19.49+0.3510.46
0Tina UglemsmoSelbu OK21.49+2.3511.51
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF15.028.10
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK12.106.36
0Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK19.1410.27
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF19.53+0.3910.48

D 11-12

2 160 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL14.416.47
2Mathea Spets StorhovFreidig15.34+0.537.12
3Inga Skaarer WiklundNydalens SK16.53+2.127.48
4Una KittilsenFreidig17.36+2.558.08
5Andrea sæther VerdeniusVingelen IL17.45+3.048.13
6Anna Aurora NolteFreidig19.45+5.049.08
7Anna TaksdalGanddal IL20.34+5.539.31
8Marie ScheeleNydalens SK23.18+8.3710.47
9Maren HenriksenHalden SK23.25+8.4410.50
10Ida HøsøienTynset IF25.41+11.0011.53

D 11-12N

1 840 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mia UrsetIL BUL-Tromsø21.1011.30

D 13-14

2 960 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK19.446.40
2Vilde Lereim StorliFreidig20.53+1.097.03
3Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK22.14+2.307.30
4Ane Malene KolstadFreidig22.29+2.457.35
5Mari EidsmoFreidig23.02+3.187.46
6Mari Grøtli SvergjaKvikne IL23.44+4.008.01
7Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK24.04+4.208.07
8June MunkebyFrol IL26.49+7.059.03
9Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering30.43+10.5910.22
10Synne Marie JenssenHalden SK41.08+21.2413.53

D 13-16C

2 160 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene Møller MoeRøros IL19.499.10

D 15-16

4 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lene Berg HanssenByåsen IL33.018.01
2Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF37.24+4.239.05
3Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL38.58+5.579.28
4Ane Marte VatnFrol IL39.41+6.409.39
5Ragne MunkebyFrol IL40.31+7.309.51
6Lisa JenssenHalden SK47.32+14.3111.33
7Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL51.24+18.2312.30
8Solveig SæternesByåsen IL53.28+20.2713.00

D 17-C

2 160 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elisabeth EspelandTynset IF17.188.00
2Marte Kvittum TangenTynset IF18.33+1.158.35
3Bente Bolstad NergårdRena IL21.06+3.489.46
4Elisabeth StørsethSelbu OK23.07+5.4910.42
5Sissel BolstadTynset IF25.20+8.0211.43
6Kristin Stubban HygenØstmarka OK26.51+9.3312.25
7Unni Fladsrud VoldVang OL32.53+15.3515.13
8Heidi JohansenSelbu OK34.35+17.1716.00
9Marit VinjeOppsal Orientering40.03+22.4518.32

D 17-18

4 390 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK32.177.21
2Vera MelkildFreidig33.52+1.357.42
3Guri SandvoldTynset IF34.45+2.287.54
4Karoline AuneHalden SK35.57+3.408.11
5Hedda Raadal BjørloHalden SK36.31+4.148.19
6Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering36.48+4.318.22
7Emma Eithun PaulsenLillomarka OL41.02+8.459.20
8Maiken Økern HågårdKonnerud IL48.46+16.2911.06
9Andrine VikenByåsen IL50.16+17.5911.27
10Gina NygårdTynset IF53.21+21.0412.09
0Hilde Moan BjørsholKvikne ILdiskvalifisert

D 21-

4 880 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karen Oline KolstadFreidig38.037.47
2Lene Moe BlomNydalens SK42.05+4.028.37
3Gunhild Rogne HallandNTNUI44.31+6.289.07
3Ingrid BergeNTNUI44.31+6.289.07
5Bodil HelgerudHalden SK46.41+8.389.33
6Sabine RothaugHalden SK47.34+9.319.44
7Ingvild GjessingVang OL47.48+9.459.47
8Randi WærnesOrkanger IF52.59+14.5610.51
9Solveig VassendenStjørdals-Blink Orientering57.17+19.1411.44
10Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering59.50+21.4712.15
11Sunniva Nergaard BergStokke IL1.09.16+31.1314.11
12Mari TaraldrudSentrum OK1.19.24+41.2116.16
0Ine HoviÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

D 40-

4 110 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.306.41
2Anne UrsetIL BUL-Tromsø31.50+4.207.44
3Anne Mette GrøtliNord-Østerdal OK34.07+6.378.18
4Valborg MadslienLillehammer OK34.09+6.398.18
5Birgit Økern JensenKonnerud IL34.15+6.458.20
6Kjersti Hagberg SolumRond OL56.33+29.0313.45
7Kjersti Sundberg FlatgårdVingelen IL1.06.35+39.0516.12
8Mette Resell NolteFreidig1.12.39+45.0917.40

D 45-

3 270 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi ArnesenFreidig22.306.52
2Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF22.57+0.277.01
3Sigrid MelkildFreidig23.54+1.247.18
4Tone AlmåsIL Leik24.34+2.047.30
5Britt Vangen SandvoldTynset IF24.59+2.297.38
6Anne Meli NarjordOs IL25.07+2.377.40
7Marit B. EithunNittedal OL25.28+2.587.47
8Torunn Spets StorhovFreidig25.46+3.167.52
9Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering26.13+3.438.01
10Mai Iren AlmåsIL Leik32.28+9.589.55

D 50-

3 270 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Sofie HansenMo OK23.267.09
2Randi JensenFrol IL23.33+0.077.12
3Dagrun MelkildHeming Orientering24.30+1.047.29
4Rine HanssenByåsen IL24.46+1.207.34
5Anne Marit BordalRingsaker OK25.05+1.397.40
6Mona Høiås SætherFreidig25.51+2.257.54
7Ragnhild DåsnesOs IL26.01+2.357.57
8Anne Marit BjergaardNydalens SK26.58+3.328.14
9Liv MeliIL Nansen27.38+4.128.27
10Ingrid M. TengeÅs-NMBU Orientering29.06+5.408.53
11Lena ErikssonElfsborg SOK29.24+5.588.59
12Tone BakkenLillomarka OL29.38+6.129.03
13Nina-Beate LiabakkByåsen IL30.08+6.429.12
14Hilde HaugskottOL Trollelg31.38+8.129.40
15Margrete EngzeliusAsker Skiklubb31.59+8.339.46
16Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK39.52+16.2612.11
17Marleen KortStor-Elvdal SK47.00+23.3414.22

D 55-

3 270 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna-Karin SundqvistTullinge SK24.287.28
2Kjersti SkantzeIL Tyrving25.41+1.137.51
3Kari OsmoenOs IL26.33+2.058.07
4Berit DanielsenIL Tyrving27.34+3.068.25
5Grete Berge OwrenFreidig27.44+3.168.28
6Berit BergeIL Tyrving27.47+3.198.29
7Ingrid RavnanOL Toten-Troll29.14+4.468.56
8Anita BodinGällstadbygdens SOK31.35+7.079.39
9Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF31.53+7.259.45
10Turid RøsandNidarøst OK32.03+7.359.48
11Helene RustenTynset IF33.12+8.4410.09
12May Jorunn RognlienModum OL34.58+10.3010.41
13Inger Lise PettersenKorgen IL35.17+10.4910.47
14Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering36.11+11.4311.03
15Anne Moian NydalAsker Skiklubb36.23+11.5511.07
16Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb37.29+13.0111.27
17Anne Mette NormannTynset IF46.18+21.5014.09

D 60-

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gerd BjørsethKrokstadøra IL25.328.46
2Gro SolnørdalRudsbygd IL25.48+0.168.51
3Wenche BjørnstadRingsaker OK25.59+0.278.55
4Eldbjørg RyenTynset IF31.07+5.3510.41
5Sunniva Johaug RyenOs IL31.17+5.4510.45
6Inger NergaardStokke IL33.57+8.2511.40
7Reidun Fallan SmaavikFreidig38.14+12.4213.08

D 65-

2 910 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Berit MoeRaumar Orientering31.1510.44
2Berit SaxhaugRaumar Orientering33.10+1.5511.23
3Berit RøsteRingsaker OK36.33+5.1812.33
4Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange37.13+5.5812.47
5Marit TyldumRudsbygd IL37.22+6.0712.50
6Inger Johanne SimensenOs IL46.35+15.2016.00
7Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.01.15+30.0021.02

D 70-

2 910 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katharina Mo BergeFreidig29.1110.01
2Torid KvaalFreidig31.46+2.3510.54
3Tea ForbergRond OL33.43+4.3211.35
4Solveig VingelenVingelen IL36.10+6.5912.25
5Birgitte BekkelundRøyken OL37.01+7.5012.43
6Odbjørg NordengRudsbygd IL37.10+7.5912.46
7Aase Tove GoldenMåren OK40.41+11.3013.58
8Randi Aas FjæstadHamar OK43.28+14.1714.56
9Hjørdis ØvreåsBotne SK49.32+20.2117.01
0Brita Eilertsen GrønliFørde ILdiskvalifisert

D 75-

2 910 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete UrsetVingelen IL40.1113.48
2Marit Økern JensenBærums Skiklub46.31+6.2015.59
3Inger E. VamnesHamar OK51.16+11.0517.37

H -10

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Sivert Sæther LevinFreidig14.107.41
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK22.1912.07

H 11-12

2 160 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Horten JordetVingelen IL17.137.58
2Vegard Lereim StorliFreidig17.28+0.158.05
3Andreas KorstadStjørdals-Blink Orientering19.45+2.329.08
4Lukas KortStor-Elvdal SK22.09+4.5610.15
5Mathias LinløkkenØstmarka OK22.29+5.1610.24
6Eskil KulsetSelbu OK27.14+10.0112.36
7Sigurd VatnFrol IL29.38+12.2513.43

H 11-12N

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon GrønliFørde IL13.207.14
2Anders TørumSelbu OK14.43+1.237.59
3Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK17.00+3.409.14

H 13-14

2 960 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans UrsetIL BUL-Tromsø17.325.55
2Even BordalRingsaker OK20.42+3.106.59
3Simen GravningenStokke IL23.01+5.297.46
4Vetle Meli NarjordOs IL24.12+6.408.10
5Jakob HøsøienTynset IF24.59+7.278.26
6Håkon SæternesByåsen IL27.49+10.179.23
7Ole Kristian TaksdalGanddal IL29.39+12.0710.01
8Mats LindaasElverum OK32.15+14.4310.53
9Mathias Enebak IversenFreidig38.45+21.1313.05

H 13-16C

2 160 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jonas HylenKvikne IL13.496.23
2Lars Erik UglemsmoSelbu OK19.53+6.049.12
0Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 15-16

4 390 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig27.286.15
2Mats EidsmoFreidig28.07+0.396.24
3Simen Spets StorhovFreidig28.42+1.146.32
4Lars SandstadFreidig28.53+1.256.34
5Even LindaasVang OL28.59+1.316.36
6Gaute Kvittum NytrøenTynset IF29.41+2.136.45
7Petter Liabakk EriksenByåsen IL29.44+2.166.46
8Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering30.10+2.426.52
9Jonas GrønliFreidig32.26+4.587.23
10Even GravningenStokke IL33.06+5.387.32
11Asgeir EspelandTynset IF35.15+7.478.01
12Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK37.15+9.478.29
13Isak A SæternesByåsen IL42.13+14.459.36

H 17-C

2 160 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif JordetVingelen IL16.057.26
2Kjetil ThoresenTynset IF19.31+3.269.02
3Ottar BakåsOK Fjell20.50+4.459.38
4Torbjørn DalløkkenIL GeoForm20.57+4.529.41

H 17-18

4 880 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Østraat SævareidHalden SK28.245.49
2Oscar LyngenFrol IL31.07+2.436.22
3Sverre NarumOL Vallset/Stange33.12+4.486.48
4August Asheim BirkelandHalden SK33.25+5.016.50
5Kjetil MølnvikFreidig33.38+5.146.53
6Olav Milian Schmitt GranHalden SK35.39+7.157.18
7Niels Christian HellerudHalden SK35.50+7.267.20
8Adrian OpheimFreidig36.06+7.427.23
9Alexander Skaug YtterbølHalden SK36.53+8.297.33
10Thomas KortNord-Østerdal OK36.57+8.337.34
11Ole Wanvik HaugenFreidig38.22+9.587.51
12Erlend BrendstuenHalden SK46.11+17.479.27
13Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK47.05+18.419.38
14Johannes BordalRingsaker OK52.19+23.5510.43

H 19-20

5 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering27.275.05
2Håkon Raadal BjørloHalden SK27.44+0.175.08
3Øyvind WiggenByåsen IL28.02+0.355.11
4Karl FremstadHalden SK28.28+1.015.16
5Peter NordbrødenHalden SK30.26+2.595.38
6Øyvind BergNTNUI37.09+9.426.52
7Rein Helle MårdalenFreidig40.20+12.537.28

H 21-

5 400 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håvard LucasenFredrikstad SK26.034.49
2Matthew SpeakeLillomarka OL26.16+0.134.51
3Per Melander OftenNTNUI27.03+1.005.00
4Andreas SølbergOL Trollelg27.48+1.455.08
5Marius WikstrømRingsaker OK28.55+2.525.21
6Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø29.54+3.515.32
7Simen BordalFossum IF31.56+5.535.54
8Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK33.07+7.046.07
9Jakob Kalvig SkoganNTNUI33.32+7.296.12
10Ola KeiseråsIL Leik33.59+7.566.17
11Carl Henrik BjørsethOL Tønsberg og omegn34.14+8.116.20
12Geir Myhr ØienRingsaker OK34.39+8.366.24
13Lars SoldaggOK Klemmingen34.48+8.456.26
14Anders SkjesetVang OL35.52+9.496.38
15Karl-Johan BjörkmanIFK Mora OK36.32+10.296.45
16Tommy SchmidOL Trollelg39.12+13.097.15
17Mattis MyhreStjørdals-Blink Orientering39.25+13.227.17
18Håkon Nergaard BergStokke IL56.42+30.3910.30

H 40-

5 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig28.275.16
2Pål KittilsenFreidig30.24+1.575.37
3Tomas EidsmoFreidig31.06+2.395.45
4Vegard GrønliFreidig34.55+6.286.27
5Pål StenbergVang OL35.30+7.036.34
6Dag Arne LierIndre Østfold OK41.11+12.447.37

H 45-

4 880 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune ScheeleNydalens SK32.206.37
2Gunnar VatnFrol IL34.11+1.517.00
3Torger HøsøienTynset IF35.09+2.497.12
4Håvard HågårdKonnerud IL35.52+3.327.20
5Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering36.13+3.537.25
6Per Olav AndersenHalden SK38.37+6.177.54
7Kai SolumRond OL38.53+6.337.58
8Hans Helmer SæternesByåsen IL38.55+6.357.58
9Gudmund JenssenHalden SK39.26+7.068.04
10Terje LinløkkenØstmarka OK39.49+7.298.09
11Oddvar TaksdalGanddal IL40.40+8.208.20
12Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering41.09+8.498.25
13Arild HeggesetFreidig44.49+12.299.11
14Snorre SæternesByåsen IL45.09+12.499.15
15Ståle RuudIndre Østfold OK45.39+13.199.21
16Jan HageIL Leik50.42+18.2210.23
17Gerard KortStor-Elvdal SK58.48+26.2812.02
18Hans Olav HygenØstmarka OK58.49+26.2912.03
19Robert OtterleiByåsen IL1.10.21+38.0114.24

H 50-

4 390 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens Even StorhovFreidig27.526.20
2Sturla SætherFreidig32.23+4.317.22
3Ottar WiklundNydalens SK37.39+9.478.34
4Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering38.35+10.438.47
5Rune StræteWing OK40.12+12.209.09
6Geir PaulsenOL Trollelg40.17+12.259.10
7Jørgen NergårdRena IL54.20+26.2812.22
8Erik SlettumGjø-Vard OL58.03+30.1113.13
9Olav BakkenLillomarka OL1.03.38+35.4614.29

H 55-

4 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Onno VerberneOL Toten-Troll29.097.05
2Per EngebakkenNord-Østerdal OK34.02+4.538.16
3Mikael SundqvistTullinge SK35.59+6.508.45
4Edvard DahlOL Vallset/Stange36.52+7.438.58
5Harald ØstbyeElverum OK37.02+7.539.00
6Herman BakkeLøten o-lag42.44+13.3510.23
7Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb47.59+18.5011.40
8Donald SkantzeIL Tyrving48.59+19.5011.55
9Roar NydalAsker Skiklubb51.59+22.5012.38
10Rolf Helge RøsandNidarøst OK56.31+27.2213.45

H 60-

3 550 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif S. ThingsrudØstmarka OK23.206.34
2Arild BjarkøNord-Østerdal OK23.48+0.286.42
3Torgeir StrandhagenRøyken OL24.00+0.406.45
4Per Kristian EkebergIL Tyrving24.18+0.586.50
5Kjell MaroniByåsen IL25.40+2.207.13
6Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar26.18+2.587.24
7Kjell Magne NordviGrue IL27.17+3.577.41
8Magnar OftenTynset IF27.35+4.157.46
9Øivind FadumSande Sportsklubb28.11+4.517.56
10Per Hermann KrøgerMåren OK29.18+5.588.15
11Gunnar BrattliMo OK30.26+7.068.34
12Asmund PedersenAlvdal IL30.39+7.198.38
13Helge EriksenByåsen IL30.45+7.258.39
14Øyvind GylverAsker Skiklubb35.30+12.1010.00
15Ottar RyenOs IL36.04+12.4410.09
16Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering43.19+19.5912.12

H 65-

3 550 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor TrøanHadeland OL25.017.02
2Jan Gaute BuvikKorgen IL26.58+1.577.35
3Paul Martin BergRudsbygd IL27.18+2.177.41
4Rolf WærnesOrkanger IF27.19+2.187.41
5Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg28.04+3.037.54
6Stein NordviElverum OK28.07+3.067.55
7Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering28.53+3.528.08
8Knut SkjesetVang OL29.31+4.308.18
9Sture GrytheimElfsborg SOK30.52+5.518.41
10John Birger SkansenRudsbygd IL32.02+7.019.01
11Terje MalmHamar OK32.15+7.149.05
12Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering33.02+8.019.18
13Kurt GrønliFørde IL33.37+8.369.28
14Ragnar Niemi BergStokke IL33.44+8.439.30
15Lars SaxhaugRaumar Orientering36.11+11.1010.11
16Simen KalbækkenTynset IF38.07+13.0610.44
17Nils Olav VennevikFreidig40.13+15.1211.19
18Svein GrønhovdModum OL40.53+15.5211.30
19Knut FjæstadHamar OK44.21+19.2012.29
20Bjørn JakobsenMolde og Omegn IF45.46+20.4512.53
21Knut Erik GulbrandsenFana IL57.50+32.4916.17
0Georg KapperudOppsal Orienteringbrutt

H 70-

3 060 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL25.548.27
2Helge RevhaugRingerike OL27.21+1.278.56
3Per VoldVang OL29.10+3.169.31
4Eirik EriksenSturla, IF30.12+4.189.52
5Barier SpeakEbor England31.07+5.1310.10
6Bjørn SpjelkavikIL Tyrving31.19+5.2510.14
7Jakob KløverødPorsgrunn OL31.20+5.2610.14
8Øistein ÅsmulOL Trollelg32.30+6.3610.37
9Magnar ØvreåsBotne SK32.53+6.5910.44
10Kjell GrønhovdModum OL34.33+8.3911.17
11Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering36.04+10.1011.47
12Per DalheimKonnerud IL36.51+10.5712.02
13Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK37.49+11.5512.21
14Per (Jakob) KjusRøyken OL40.33+14.3913.15
15Kurt BodinGällstadbygdens SOK41.04+15.1013.25
0Annar VangenTynset IFdiskvalifisert
0Olav HøiåsVang OLdiskvalifisert
0Jørn PrestsæterLillehammer OKdiskvalifisert

H 75-

3 060 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig26.358.41
2Jon TyldumRudsbygd IL27.21+0.468.56
3Elling FrøvollSturla, IF29.35+3.009.40
4Per LøvaasOL Trollelg32.13+5.3810.31
5Stig Arild HaugskottOL Trollelg33.08+6.3310.49
6Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange36.48+10.1312.01
7Reidar MyliusÅlen IL40.41+14.0613.17
8Oddvar ErlienVingelen IL41.07+14.3213.26

H 80-

3 060 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans LarsenRaumar Orientering35.3411.37
2Gunnar SmistadOL Trollelg50.55+15.2116.38
0Ivar VamnesHamar OKdiskvalifisert
0Mads BergNord-Østerdal OKdiskvalifisert

Direkte A

4 110 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen OlafsenNOTEAM28.186.53
2Per Einar PedersliOL Trollelg37.59+9.419.14
3Arne Inge KolstadWing OK38.16+9.589.18
4Sindre Engzelius GylverNTNUI42.02+13.4410.13
5Jonas NergårdRena IL53.09+24.5112.55
6Tore LindaasElverum OK56.01+27.4313.37
7Tor Sverre GravningenStokke IL56.19+28.0113.42
0Per Oskar LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Erlend NydalNTNUIdiskvalifisert

Direkte B

2 960 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif Arne NytrøenTynset IF18.426.19
2Helge BrynestadRingsaker OK25.38+6.568.39
3Ingrid SkaarerNydalens SK25.39+6.578.39
4Geir FinstadNOTEAM25.57+7.158.46
5Bente HortenVingelen IL27.01+8.199.07
6Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange27.19+8.379.13
7Elin GravningenStokke IL28.19+9.379.33
8Jorun BækkenOs IL29.07+10.259.50
9Aase RanheimRingsaker OK31.12+12.3010.32
10Rune MoianAsker Skiklubb35.25+16.4311.57
11Ole Gunnar SølbergIL Leik36.13+17.3112.14
12Sondre ØstbyeElverum OK36.27+17.4512.18
13Leik FæmundshyttenRøros IL41.02+22.2013.51
14Oddbjørn SætherFreidig45.43+27.0115.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor