Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for MNM/KM stafett Individuelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: MNM/KM stafett Individuelle klasser
Arrangørorganisasjoner: IL Nansen / Os IL
Dato: søndag 28 august 2016

N-åpen

1 710 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristine BraathenWing31.3018.25
Aurora BrobakkenSnertingdalen OK38.0222.14
Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering18.4210.56
Maja S. KnudsenFreidig37.3822.00
Johannes LeirlyMelhus14.358.31
Inga MeliRøros IL38.2322.26
Anne Kristine S. NordgaardOdal OL - Orientering17.4610.23
Astrid SchjølbergRøros IL18.5611.04
Linnea S. SimensenFreidig37.3922.01
Emil SkytterenOdal OL - Orientering19.2511.21
Johan Daniel H. UndhjemSteinskjer OK12.327.19
Einar ØstgårdsgjeltenIl Nansen28.1416.30
Jenny ØstgårdsgjeltenIl Nansen24.5714.35

Direkte A 5 km

4 950 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Vidar ThunKlæbu43.588.52
0Trond SimensenFreidigdiskvalifisert

Direkte A 3,7 km

3 720 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HuberHamar OK36.409.51
2Rolf WormnesOrkanger If37.43+1.0310.08
3Anne Marit BordalRingsaker OK43.05+6.2511.34
4Tina Strømdal WikFreidig48.37+11.5713.04
5Martin SkytterenOdal OL - Orientering49.19+12.3913.15
6Elise Taylor SpetsFrol IL54.19+17.3914.36
7Reidar MyliusÅlen IL1.01.37+24.5716.33
8Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange1.27.29+50.4923.31

Direkte B 3,7 km

3 730 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Mette GrøtliNord Østerdal OK45.1012.06
2Kari Tønset GuttvikWing45.31+0.2112.12
3Frank DrønnesundEmblem IL48.22+3.1212.58
4Kamilla NomeHamar OK50.35+5.2513.33
5Marius WalsethMalvik51.01+5.5113.40
6Peter Prytz JensenMelhus56.17+11.0715.05
7Andreas AagensenMelhus56.27+11.1715.08
8Ørjan SæterMelhus57.51+12.4115.30
9Eirik SkurdalMelhus57.53+12.4315.31
10Rune M HoltFreidig59.31+14.2115.57
11Oskar StolerMelhus1.02.02+16.5216.37
12Wenche BrobakkenSnertingdalen OK1.03.23+18.1316.59
0Bente GrøndalenHamar OKdiskvalifisert

Direkte C 3,5 km

3 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May-Britt DrønnesundEmblem IL44.2312.23
2Erik TofteMelhus51.59+7.3614.31
3Joakim QvenildMelhus52.53+8.3014.46
4Line TryggestadEmblem IL53.18+8.5514.53
5Espen KarlsenMelhus1.10.41+26.1819.44
6Johannes HalvorsrudMelhus1.11.19+26.5619.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor