Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norwegian Spring - Vårspretten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norwegian Spring - Vårspretten
Arrangørorganisasjoner: Halden SK / Sarpsborg OL
Dato: lørdag 21 april 2012

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 15-16 | D 17- | D 17-C | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 15-16 | H 17- | H 17-C | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | H 80- | D 13-N | H 13-N | DIR-A | DIR-C

N-åpen

1 950 m, 72 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Stein Aas StræteRingerike OL15.428.03
Benjamin AAsenSarpsborg OL14.557.38
Dina ArntzenRaumar Orientering21.5011.11
Live ArntzenRaumar Orientering42.4121.53
Elias AusenPorsgrunn OL28.4214.43
Herman Lien BackstrømHalden SK32.0316.26
Marie Lien BackstrømHalden SK29.2115.03
Herman BergHalden SK34.3017.41
Rasmus BerglundRingerike OL16.478.36
Alfred BjørnerødOK Moss15.368.00
Ragnhild Blom-HagenFossum IF41.3021.16
Even BordalRingsaker OK17.058.45
Monica BrevikØstmarka OK26.2713.33
Martin BryggenHalden SK38.5519.57
Peder BryggenHalden SK28.1114.27
Synnøve EdvardsenHalden SK38.1819.38
Endre EliassenSarpsborg OL23.1911.57
Jonathan EylertsenHalden SK33.2917.10
Josefin EylertsenHalden SK36.4418.50
Sondre F. HoltHalden SK36.0118.28
Andreas ForsstrømGimle IF20.0910.20
Melvin FredrikssonKorsnäs IF OK34.4117.47
Tor Erling GjølsjøOK Moss30.0015.23
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19.3010.00
Sigrid Schmitt GranHalden SK34.0217.27
Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL19.149.51
Marie Helene HansenSarpsborg OL16.428.33
Nora Christine HansenRøyken OL31.2116.04
Caroline HarvikKonnerud IL38.5619.57
Peder Aabogen HaugaardSkaukameratene OL14.597.41
Inés Aleksandra Vivaldi HuuseBækkelagets SK21.3511.04
Adine IngesenSarpsborg OL31.1216.00
Andreas JohannesenIndre Østfold OK21.5511.14
Sondre Løvseth KavlieIL Heming45.1123.10
Tore Herman KirkebøenHalden SK19.179.53
Ida KlaserKorsnäs IF OK34.3917.46
Anders Gylterud KvålsgardFossum IF24.1512.26
Philip LarssonEds SK28.5114.47
Josefine Holm LindløvOK Moss25.4313.11
Amalie LudvigsenSarpsborg OL21.4111.07
Sara MartiniAsker Skiklubb23.5312.14
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn27.0313.52
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL18.519.40
Martin Nøkleby MellingRingerike OL20.0010.15
Lars Gåsvik NarvestadHalden SK23.4712.11
Silje Gåsvik NarvestadHalden SK38.2419.41
Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK32.0116.25
Julie NyborgHalden SK28.1514.29
Ida Smelland NygårdseterVegårshei IL41.0421.03
Anna NærbySkaukameratene OL18.339.30
Karoline NøstvikHalden SK28.1414.28
Jonas OlaussenHalden SK32.0916.29
Emma Henning OlsenHalden SK29.2415.04
Oda Vaagen PaulsenNotodden OL19.149.51
Sigurd Saxe SandvikHalden SK33.0917.00
Wilmine SkaugOppsal Orientering26.0413.22
Maria Lillås SkogmoFossum IF41.3821.21
Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK34.2517.38
Silje SlungaardIL Tyrving26.1813.29
Marius Solås JohansenOK Moss29.4615.15
Sverre StrandLierbygda OL18.089.17
Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering20.0110.15
Anette ThomassenBækkelagets SK16.228.23
Erik ThomassenBækkelagets SK16.148.19
Jakob TorgersenHalden SK21.4811.10
Kasper Bakken UlsethNydalens SK22.4011.37
Pia Young VikNydalens SK19.159.52
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL31.4616.17
Liam Viggo WingstedtHalden SK47.3224.22
Oliver ØgrimHalden SK21.4111.07
Håkon Løvseth KavlieIL Hemingdiskvalifisert
Jakob MoOL Toten-Trolldiskvalifisert

D -10

2 040 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Marte Madslien BakkenNydalens SK17.498.44
Sofie BergstrømGimle IF23.1711.24
Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL17.408.39
Marieluise Schmitt GranHalden SK17.258.32
Åsne HaavengenKongsberg OL16.398.09
Ina MartiniAsker Skiklubb30.3514.59
Konstanse MoholthKongsberg OL21.4610.40
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb26.4813.08
Nina PedersenSarpsborg OL24.5612.13
Sunniva VienaRingerike OL27.2013.23

D 11-12

2 570 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thea Charlotte HansenRøyken OL29.2011.24
2Ane Sofie KroghOppsal Orientering35.29+6.0913.48
3Hanna NysæterSkien OK35.33+6.1313.49
4Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL54.17+24.5721.07

D 11-12N

2 010 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Aabogen HaugaardSkaukameratene OL17.328.43
2Maren GulliksenSkaukameratene OL18.01+0.298.57
3Stine ForstrømGimle IF18.49+1.179.21
4Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL20.43+3.1110.18
5Anna Austad SveenRaumar Orientering22.48+5.1611.20
6Hanne OpsethRingerike OL25.49+8.1712.50
7Kristine Bondø HuuseBækkelagets SK32.25+14.5316.07
7Alba Sunniva Vivaldi HuuseBækkelagets SK32.25+14.5316.07
Live SkattumFossum IFdiskvalifisert

D 13-14

3 090 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild C. FleisjeNittedal OL33.2710.49
2Vilde Årøen LykkeEmblem IL35.05+1.3811.21
3Julie NærestadIF Trauma35.56+2.2911.37
4Karine VestølVegårshei IL36.38+3.1111.51
5Helena ÅsbergSarpsborg OL37.55+4.2812.16
6Maria ErikssonEds SK38.57+5.3012.36
7Eline Lund WestgaardOppsal Orientering42.59+9.3213.54
8Ingeborg Fallbakken BergeLøten OL54.26+20.5917.36
9Marie BergstrømGimle IF55.44+22.1718.02
10Katrine GjestrumHedrum OL56.30+23.0318.17
11Andrea Willkommen EikenKongsberg OL58.49+25.2219.02

D 13-16C

2 830 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete KrageSarpsborg OL37.2113.11
2Ingrid HoltePorsgrunn OL37.30+0.0913.15
3Marte BergslandTrøsken IL38.28+1.0713.35
4Margit Elise TveitenVegårshei IL38.45+1.2413.41
5Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK39.08+1.4713.49
6Sofia GustafssonEds SK41.36+4.1514.41
7Anette BjorvattenVegårshei IL42.15+4.5414.55
8Linn Hege RosoLardal OL43.39+6.1815.25
9Silje Marie NordvikAsker Skiklubb44.13+6.5215.37
10Ingrid Vaagen PaulsenNotodden OL45.40+8.1916.08
11May Kihle AndersenModum OL47.02+9.4116.37
12Siri PedersenSarpsborg OL51.31+14.1018.12
13Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK58.20+20.5920.36
14Kristine FjeldRingsaker OK1.00.12+22.5121.16
Mathilde SønsterudbråtenRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 15-16

3 470 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie HjortlandLarvik OK30.368.49
2Lovise FremstadLarvik OK33.38+3.029.41
3Nora Hui AndersenHamar OK37.33+6.5710.49
4Ingunn RognsvågFana IL42.18+11.4212.11
5Ingrid LundanesEmblem IL42.41+12.0512.18
6Astrid BjørgulHalden SK45.18+14.4213.03
7Hanna E. AndersenEiker OL47.38+17.0213.43
8Hege Ynn JødalBækkelagets SK1.00.03+29.2717.18
9Alexandria JensenIndre Østfold OK1.04.21+33.4518.32

D 17-

4 260 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Léa VercellottiHalden SK33.217.49
2Hannele TonnaFinland35.31+2.108.20
3Tone E LyeIL Tyrving35.55+2.348.25
4Mathilde RundhaugMo OK38.33+5.129.02
5Kari StrandLierbygda OL38.50+5.299.06
6Oda WennemoHalden SK40.38+7.179.32
7Karen Oline KolstadFreidig41.19+7.589.41
8Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK42.17+8.569.55
9Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL44.55+11.3410.32
10Randi WoldNotodden OL45.17+11.5610.37
11Julie Marie KinnebergIL Tyrving46.13+12.5210.50
12Aurora FossøyLia IL48.27+15.0611.22
13Dagny I. LysakerRaumar Orientering49.31+16.1011.37
14Synnøve BråtenVegårshei IL50.18+16.5711.48
15Ingvild BrekkeLillomarka OL50.24+17.0311.49
16Tina HærenTrøsken IL52.01+18.4012.12
17Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering53.01+19.4012.26
18Elise StordalOL Tønsberg og omegn53.11+19.5012.29
19Caroline BerbyTrøsken IL54.46+21.2512.51
20Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK57.47+24.2613.33
21Ingvild Oxaas WieMo OK59.23+26.0213.56
22Lisa JørandliGjø-Vard OL1.01.55+28.3414.32
23Magnhild FrydenlundIF Sturla1.05.31+32.1015.22
24Stine AustadRaumar Orientering1.15.00+41.3917.36
Eldbjørg NarumOL Vallset/Stangediskvalifisert
Selma Beate LysakerEiker OLdiskvalifisert

D 17-C

2 830 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ann-Karin LestebergKongsberg OL33.5211.58
2Åse NysæterSkien OK36.01+2.0912.43
3Marte LundSkaukameratene OL36.03+2.1112.44
4Trude HansenBerger og Svelvik OL39.19+5.2713.53
5Oda Ellegaard MelbyHamar OK40.43+6.5114.23
6Kristin FalkFossum IF42.13+8.2114.55
7Kristin GrimsrudSkaukameratene OL43.37+9.4515.24
8Hilde MoholthKongsberg OL44.52+11.0015.51
9Marit-Elin IdenOK Moss45.25+11.3316.02
10Gudrun LillekrokenOK Moss45.38+11.4616.07
11Anne Berg GjølbergLarvik OK45.57+12.0516.14
12May-lill DammTIF Viking46.41+12.4916.29
13Kristin Kihle AndersenModum OL47.44+13.5216.52
14Sølvi Skilbrei MartiniAsker Skiklubb48.27+14.3517.07
15Anne Karin ElisenbergHamar OK48.44+14.5217.13
16Elin LauritsenHamar OK51.01+17.0918.01
17Karin Synnøve LundRingerike OL52.57+19.0518.42
18Edith FahreHisøy OK56.31+22.3919.58
19Guro MoOL Toten-Troll57.16+23.2420.14
20Lene FlessebergKongsberg OL58.27+24.3520.39
21Cathrine ThomassenBækkelagets SK1.03.20+29.2822.22
22Marit VinjeOppsal Orientering1.12.46+38.5425.42
23Kirsti RogstadKongsberg OL1.25.23+51.3130.10
24Ann Mari StudsrudHisøy OK1.25.26+51.3430.11
Inger KammerudRingerike OLdiskvalifisert
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 40-

3 760 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK31.388.24
2Anne Marit BordalRingsaker OK32.24+0.468.37
3Helena ErikssonEds SK36.11+4.339.37
4Anne LofthusLillehammer OK36.55+5.179.49
5Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb37.26+5.489.57
5Arnhild KroghOppsal Orientering37.26+5.489.57
7Heidi SønsterudbråtenRaumar Orientering37.33+5.559.59
8Kjersti Holt HanssenMåren OK37.46+6.0810.02
9Heli MarjomaStigsökarna37.53+6.1510.04
10Arnhild U. BråtenVegårshei IL38.31+6.5310.14
11Anne-Guri JevneHamar OK39.30+7.5210.30
12Anne Margrete HammerØstmarka OK40.19+8.4110.43
13May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering40.38+9.0010.48
14Vanja StaffOL Toten-Troll41.04+9.2610.55
15Kjersti NarumOL Vallset/Stange41.32+9.5411.02
16Siv Johanne MoenNydalens SK41.42+10.0411.05
17Anne-Grete AustadRaumar Orientering42.14+10.3611.13
18Lotta JungåkerKorsnäs IF OK42.24+10.4611.16
19Ragnhild SævigLøten OL42.41+11.0311.21
20Ida SyversenRøyken OL43.07+11.2911.28
21Kari MadslienNydalens SK44.00+12.2211.42
22May Toril MoenOL Trollelg44.07+12.2911.43
23Elise GisholtFossum IF44.41+13.0311.53
24Marianne ArnesenAsker Skiklubb46.39+15.0112.24
25Alix Young VikNydalens SK48.54+17.1613.00
26Anne Kristin HuuseBækkelagets SK49.00+17.2213.01
27Gerd Karin VestølVegårshei IL49.18+17.4013.06
28Ingvild FossøyLia IL51.29+19.5113.41
29Wenche GjesdalVaregg Fleridrett52.44+21.0614.01
30Berit MidttunFossum IF55.25+23.4714.44
31Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK56.28+24.5015.01
32Idunn Løvseth KavlieIL Heming57.37+25.5915.19
33Ellen GrønlundRingerike OL1.00.30+28.5216.05
34Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL1.16.03+44.2520.13
Barbara Willkommen EikenKongsberg OLdiskvalifisert

D 50-

3 470 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari HernandezOL Toten-Troll29.238.28
2Grete Synnøve Borge HoviSkien OK34.09+4.469.50
3Margrete JørandliGjø-Vard OL36.01+6.3810.22
4Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange39.26+10.0311.21
5Lis DæhliLøten OL42.33+13.1012.15
6Gro Hege LudvigsenMåren OK42.40+13.1712.17
7Bente LineSkaukameratene OL43.29+14.0612.31
8Cathrine NorvikRøyken OL44.51+15.2812.55
9Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK44.58+15.3512.57
10Gabriella AxelssonIdefjordens SK45.50+16.2713.12
11Magnhild T. MølnvikFossum IF46.48+17.2513.29
12Inger Johanne EikelandNydalens SK47.02+17.3913.33
13Bente AckenhausenKonnerud IL50.15+20.5214.28
14Grete BerntsenMåren OK50.28+21.0514.32
15Mette RogneVaregg Fleridrett52.20+22.5715.04
16Åse BrødholtIndre Østfold OK55.30+26.0715.59
17Torill AndersenOppsal Orientering59.50+30.2717.14
18Gro EllegaardHamar OK1.08.39+39.1619.47
Live Joronn YtrehusRingerike OLdiskvalifisert

D 60-

2 720 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari PedersenIL Tyrving33.1812.14
2Inger LindløvOK Moss35.55+2.3713.12
3Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL37.59+4.4113.57
4Ildiko HorvatiIL Tyrving38.27+5.0914.08
5Thorunn Aamodt OvesenLardal OL40.57+7.3915.03
6Tea ForbergRond OL41.27+8.0915.14
7Inger SkaugOppsal Orientering43.24+10.0615.57
8Sidsel SandelienHeming Orientering43.32+10.1416.00
9Eva Marie GranOK Øst45.18+12.0016.39
10Astrid GjelstadSandefjord OK45.36+12.1816.45
11Kirsten BakkeGjø-Vard OL47.04+13.4617.18
12Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK49.06+15.4818.03
13Gry Bruland VråleIF Sturla51.59+18.4119.06
14Kari BergLarvik OK1.00.11+26.5322.07
15Torill LundSkaukameratene OL1.16.27+43.0928.06
Anne Karin JørgensenLia ILdiskvalifisert

D 70-

2 720 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elin DahlenGjø-Vard OL37.2613.45
2Aase Tove GoldenMåren OK38.04+0.3813.59
3Johanna YtterbølGimle IF41.57+4.3115.25
4Inger E. VamnesHamar OK44.03+6.3716.11
5Gro BakkenStigsökarna45.33+8.0716.44
6Asbjørg BjørloGimle IF53.04+15.3819.30

D 80-

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elvy FredinStigsökarna57.5321.16

H -10

2 040 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Martin AusenPorsgrunn OL28.4014.03
Vetle DrageKongsberg OL16.528.16
Ferdinand FremmingHeming Orientering19.249.30
Sindre GisholtFossum IF20.219.58
Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL19.299.33
Henrik KnudsenOppsal Orientering19.199.28
Halvard KornmoPorsgrunn OL25.1912.24
Olav Kristian LundKongsberg OL21.3110.32
Lauritz Sogn-LarssenHeming Orientering20.3310.04
Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.088.53

H 11-12

2 570 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frikk DukefossLillehammer OK23.399.12
2Njaal Ellegaard MelbyHamar OK26.39+3.0010.22
3Anders VestølVegårshei IL29.31+5.5211.29
4Andreas BergslandTrøsken IL31.44+8.0512.20
5Bendik EliassenSarpsborg OL33.02+9.2312.51
6Even LundeVarteig OL33.10+9.3112.54
7Fredrik LillestrandTrøsken IL37.22+13.4314.32
8William Saintenoy-JohansenHalden SK1.05.19+41.4025.24
Eirik HeirNydalens SKdiskvalifisert

H 11-12N

2 010 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Truls  Solås-JohansenOK Moss28.4014.15

H 13-14

3 090 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus RambergØstmarka OK25.428.19
2Johannes BordalRingsaker OK29.57+4.159.41
3Jørgen Kjos BarkenæsFet OL31.31+5.4910.11
4Emil LøwengreenSarpsborg OL34.35+8.5311.11
5Martin NordviGrue IL35.07+9.2511.21
6Sverre NarumOL Vallset/Stange38.53+13.1112.35
7Jonas MoOL Toten-Troll59.43+34.0119.19
8Joakim EriksenEds SK1.06.39+40.5721.34
9Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL1.20.31+54.4926.03

H 13-16C

2 830 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander Hildebrand RogndokkenFet OL33.0911.42
2Simen Åmodt AmundsenLardal OL33.40+0.3111.53
3Sindre BråtenVegårshei IL34.02+0.5312.01
4Fredrik StudsrudHisøy OK35.21+2.1212.29
4Sveinung UlsteinHisøy OK35.21+2.1212.29
6Anders EspenesVarteig OL39.36+6.2713.59
7Andreas VaageBækkelagets SK59.35+26.2621.03
8Anders BrevikØstmarka OK1.06.12+33.0323.23
Karl FredrikssonKorsnäs IF OKdiskvalifisert
Einar Moe TandbergModum OLdiskvalifisert

H 15-16

3 760 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus SandvenNotodden OL27.467.23
2Kaspar LiljaModum OL29.44+1.587.54
3Vebjørn Fallbakken BergeLøten OL33.03+5.178.47
4Erik DukefossLillehammer OK33.41+5.558.57
5Ivar Jevne ArnesenHamar OK34.23+6.379.08
6Sondre DammTIF Viking34.57+7.119.17
7Runar BjørhovdeBækkelagets SK36.13+8.279.37
8Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL37.21+9.359.56
Børge StyrvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 17-

5 190 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne ThibautRajamaen Rykmentti33.336.27
2Sven Arne GylterudFossum IF35.19+1.466.48
3Célestin CrespinRajamaen Rykmentti35.46+2.136.53
4Markus HolterIndre Østfold OK38.33+5.007.25
5Espen RognsvågFana IL41.13+7.407.56
6Gard LindsethNydalens SK42.24+8.518.10
7Halvard KværnaØstmarka OK42.54+9.218.15
8Jan Ola PedersenVang OL42.59+9.268.16
9Håkon KindemGimle IF44.49+11.168.38
10Svein NygårdLillomarka OL46.00+12.278.51
11Torbjørn Blom-HagenFossum IF46.24+12.518.56
12Håkon SandvenFana IL48.00+14.279.14
13Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL48.28+14.559.20
14Sigurd StensvikByåsen IL48.39+15.069.22
15Tord BjørnsenIL Express48.43+15.109.23
16Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø49.02+15.299.26
17Jon NilsenVegårshei IL49.39+16.069.33
18Ole Kristian BlekenHadeland OL51.03+17.309.50
19Anders Felde OlaussenHalden SK52.00+18.2710.01
20Ola LestebergKongsberg OL52.10+18.3710.03
21Ole Underthun JohansenIL Tyrving52.13+18.4010.03
22Snorre HansenByåsen IL53.06+19.3310.13
23Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL54.50+21.1710.33
24Martin BråthenOK Øst55.17+21.4410.39
25Olav VestølVegårshei IL55.21+21.4810.39
26Lars Petter LundRingerike OL56.45+23.1210.56
27Henning JordheimVang OL1.01.36+28.0311.52
28Finn-Eivind EskøyFossum IF1.05.31+31.5812.37
29Sigurd Oxaas WieMo OK1.05.48+32.1512.40
30Ola SingsdalGimle IF1.06.35+33.0212.49
31Robert BanfiÅs-UMB Orientering1.09.00+35.2713.17
32Andreas MoanFossum IF1.17.31+43.5814.56
33Pierre ChambenoitFossum IF1.20.25+46.5215.29
34Halvor EngenRingerike OL1.28.41+55.0817.05
Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Fredrik LarsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jørgen ElisenbergHamar OKdiskvalifisert
Vincent CoupatHalden SKdiskvalifisert

H 17-C

2 830 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind LarsenIndre Østfold OK25.589.10
2Jarle RogndokkenFet OL31.39+5.4111.11
3Jan Vegard RudsengenGjø-Vard OL34.22+8.2412.08
4Roy Roger EspenesVarteig OL34.35+8.3712.13
5Stian LillegårdLillomarka OL36.02+10.0412.43
6Simen Sogn-LarssenHeming Orientering36.43+10.4512.58
7Fred ThomassenBækkelagets SK44.09+18.1115.36
8Tor Arne AndersenHamar OK1.01.26+35.2821.42

H 40-

4 260 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Tore HenriksenNydalens SK29.577.01
2Espen BergstrømGimle IF32.19+2.227.35 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Odd FuglestadÅlgård Orientering33.05+3.087.45
4Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll33.47+3.507.55
5Gunnar Engen VikNydalens SK35.28+5.318.19
6Gaute LangaasNydalens SK36.03+6.068.27
7Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK36.26+6.298.33
8Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett36.37+6.408.35
9Morten HeirFossum IF36.56+6.598.40
10Egil FuruaBerger og Svelvik OL36.57+7.008.40
11Svein GodagerLøten OL37.38+7.418.50
12Bjørn MartiniAsker Skiklubb38.15+8.188.58
13Ove Kristian JødalBækkelagets SK39.52+9.559.21
14Roar PedersenOppsal Orientering40.07+10.109.25
15Geir BråtenVegårshei IL40.16+10.199.27
16Jon Gerhard GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK41.05+11.089.38
17Kjetil DammTIF Viking41.39+11.429.46
18Thor Ingvar HuuseBækkelagets SK45.48+15.5110.45
19Snorre FrydenlundIF Sturla46.23+16.2610.53
20Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett46.53+16.5611.00
21Petter SkattumFossum IF50.00+20.0311.44
22Sven SimonsenFredrikstad SK50.49+20.5211.55
23Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL51.02+21.0511.58
24Per Erik OpsethRingerike OL51.03+21.0611.59
25Håvar BrevikØstmarka OK51.38+21.4112.07
26Jonas HaltiaIL Tyrving55.37+25.4013.03
27Vidar AndersenModum OL55.41+25.4413.04
28Jarl ØvstedalNydalens SK56.18+26.2113.12
29Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL57.14+27.1713.26
30Ole Morten WieMo OK57.19+27.2213.27
31Ola EngelsenIL BUL-Tromsø57.22+27.2513.27
32Oskar KaaløySandefjord OK1.05.39+35.4215.24
Rune NielsenIndre Østfold OKdiskvalifisert
Thomas KlaserKorsnäs IF OKdiskvalifisert
Per Olav NærestadIF Traumadiskvalifisert

H 50-

3 760 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nils Harald StaffOL Toten-Troll27.457.22
2Arve OpheimMåren OK28.39+0.547.37
3Trond OlsenLøten OL29.01+1.167.43
4Nils HæstadFossum IF29.24+1.397.49
5Finn KinnebergIL Tyrving30.00+2.157.58
6Ove MartinsenHauketo IF30.26+2.418.05
7Øyvind SørlieHadeland OL30.27+2.428.05
8Jan SævigLøten OL30.43+2.588.10
9Anders FjogstadOppsal Orientering30.50+3.058.12
10Øyvind Roger HansenRøyken OL30.57+3.128.13
11Lars HjermstadFossum IF31.14+3.298.18
12Terje BråtenRaumar Orientering32.47+5.028.43
13Jostein AlvestadWing OK33.04+5.198.47
14Morten KarlsenMåren OK33.22+5.378.52
15Jan-Ove BråthenOK Øst33.30+5.458.54
16Gunnar VeastadLillehammer OK33.38+5.538.56
17Tormod ØvergaardVestre Akers SK33.54+6.099.00
18Per Hermann KrøgerMåren OK34.11+6.269.05
19Anton PlaianAsker Skiklubb34.29+6.449.10
20Kjell Magne NordviGrue IL34.53+7.089.16
21Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL35.01+7.169.18
22Geir Holm GundersenIF Sturla35.02+7.179.19
23Tron Erik HovindRaumar Orientering36.33+8.489.43
24Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK36.53+9.089.48
24Tore RambølIndre Østfold OK36.53+9.089.48
26Arne ArnesenHamar OK37.44+9.5910.02
27Sjur GjestvangOL Toten-Troll38.08+10.2310.08
28Richard Zeiner-GundersenFossum IF38.13+10.2810.09
29Herman BakkeLøten OL39.06+11.2110.23
30Frode KamsvågIL Tyrving39.14+11.2910.26
31Einar Kristian LundeVarteig OL41.20+13.3510.59
32Per OsenVestre Akers SK41.24+13.3911.00
33Roy GjerdingOK Moss43.11+15.2611.29
34Per Olaf KlemsdalVarteig OL45.15+17.3012.02
35Per KaarbyFossum IF46.07+18.2212.15
36Jan SveenRaumar Orientering50.32+22.4713.26
37Ivar LindsethRingerike OL54.18+26.3314.26
38Geir RognsvågFana IL54.59+27.1414.37
39Bent GalborgenSkaukameratene OL55.39+27.5414.48
40Dag SulheimLillehammer OK1.09.13+41.2818.24
41Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering1.13.47+46.0219.37
Aslak KInnebergRaumar Orienteringdiskvalifisert

H 60-

3 470 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode SandersenNittedal OL30.488.52
2Torbjørn NørbechRingerike OL31.03+0.158.56
3Torodd OsFørde IL31.53+1.059.11
4Ola BroxOL Toten-Troll32.53+2.059.28
5Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL33.57+3.099.47
6Jimmy NordliTrøsken IL34.01+3.139.48
7Roar ForbordMalvik IL34.38+3.509.58
8Per Reidulf HolmOK Moss35.15+4.2710.09
9Hasse BergstrømIL Tyrving35.47+4.5910.18
10Stein TurtumøygardMåren OK36.51+6.0310.37
11Leif Roger HultgreenRingerike OL37.55+7.0710.55
12György HorvatiIL Tyrving38.06+7.1810.58
13John Ivar KjellevoldModum OL39.05+8.1711.15
14Per Oskar LarsenIndre Østfold OK39.54+9.0611.29
15Helge ScheiFørde IL39.55+9.0711.30
16Harald BakkeGjø-Vard OL41.44+10.5612.01
17Jostein FredlyFørde IL42.06+11.1812.07
18Hans StordalOL Tønsberg og omegn42.24+11.3612.13
19Bjørn SandelienHeming Orientering42.29+11.4112.14
20Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL42.41+11.5312.18
21Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett43.06+12.1812.25
22Knut LindløvOK Moss43.52+13.0412.38
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn44.15+13.2712.45
24Hans Lyder HaareKonnerud IL46.58+16.1013.32
25Lasse VråleIF Sturla47.05+16.1713.34
26Per Ove LindemarkTrøsken IL48.42+17.5414.02
27Atle Hugo SøvikIL Tyrving54.02+23.1415.34
28Gunnar HarstadKolbotn og Skimt OL1.09.15+38.2719.57

H 70-

2 720 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald LundhaugOK Moss26.359.46
2Trygve FosseGimle IF28.12+1.3710.22
3Bjørn W. LudvigsenIF Sturla28.56+2.2110.38
4Gunnar ØsterbøFreidig28.57+2.2210.38
5Svein SolerødOL Toten-Troll29.49+3.1410.57
6Tormod DahlenGjø-Vard OL31.16+4.4111.29
7Åge ThorjussenOK Skeidi31.42+5.0711.39
8Svein BakkenStigsökarna33.01+6.2612.08
9Egil RyghOL Tønsberg og omegn34.01+7.2612.30
10Steinar RuudKonnerud IL34.40+8.0512.44
11Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL35.06+8.3112.54
12Carl-Fred. KolderupStabæk IF35.12+8.3712.56
13Johan Arnt JohansenNord-Østerdal OK35.36+9.0113.05
14Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn36.11+9.3613.18
15Harald WibyeOK Moss37.54+11.1913.56
16Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange39.50+13.1514.38
17Thorbjørn Johan BjørloGimle IF41.08+14.3315.07
18Helge KvaaseBækkelagets SK41.28+14.5315.14
19Per MeilandLommedalens IL45.29+18.5416.43
20Kjell MichelsenFredrikstad SK1.32.57+1.06.2234.10
Finn VestbyVarteig OLdiskvalifisert
Odd KletteliBækkelagets SKbrutt

H 80-

2 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell TeiglandØstmarka OK41.0815.07
2Kjell AndersenVarteig OL54.00+12.5219.51
3Ivar ChristiansenSandefjord OK58.16+17.0821.25
4Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OL1.06.29+25.2124.26
5Birger GarbergRingerike OL1.07.35+26.2724.50

D 13-N

2 010 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny Foss GulliksenSkaukameratene OL18.008.57
2Tiril ArntzenRaumar Orientering25.11+7.1112.31

H 13-N

2 010 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Vegard FosserSkaukameratene OL13.566.55
2Martin GrimsrudSkaukameratene OL15.12+1.167.33
3Halvor NærbySkaukameratene OL15.22+1.267.38

DIR-A

4 260 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum27.446.30
2Thomas SchiveBækkelagets SK33.51+6.077.56
3Emil AhlbackFossum34.13+6.298.01
4Alf Johan LimaGandal IL34.29+6.458.05
5Simen Jevne ArnesenHamar OK37.08+9.248.43
6Inga Ekeberg SchervenLøten OL38.21+10.379.00
7Arild AndresenFossum IF38.28+10.449.01
8Øystein AlvestadWing OK38.43+10.599.05
9Vegard HaldenNydalens SK38.46+11.029.06
10Kjell Einar AndersenVarteig OL38.51+11.079.07
11Arne TorgersenBækkelagets SK39.36+11.529.17
12Johs HjelmstadBækkelagets SK39.59+12.159.23
13Stein Arne NegårdVang OL40.14+12.309.26
14Kristian KihleRingerike OL41.00+13.169.37
15Inge RambergØstmarka OK41.41+13.579.47
16Morten Vilbo SørumRaumar Orientering41.57+14.139.50
17Audun BjerknesHauketo IF42.12+14.289.54
18Christer BechIdefjordens SK44.51+17.0710.31
19Even NordslettenNydalens SK45.30+17.4610.40
20Anders ResellNydalens SK46.53+19.0911.00
21Jan RingheimHorten OK46.55+19.1111.00
22Mila ZaharinovaOppsal Orientering47.03+19.1911.02
23Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL47.17+19.3311.05
24Trond BrevikFossum IF47.25+19.4111.07
25Harald BergeLøten OL49.32+21.4811.37
26Elisabeth BergstrømGimle IF50.37+22.5311.52
27Ledig StartnrKristiansand OK51.53+24.0912.10
28Marianne M LarsenAsker Skiklubb52.09+24.2512.14
29Liv PrangerødTFL52.40+24.5612.21
30Robin LarsonRaumar Orientering52.54+25.1012.25
31Marie Wold StavrumFrol IL53.10+25.2612.28
32Rhine HolumOK Moss54.34+26.5012.48
33Erlend AamodtNydalens SK55.07+27.2312.56
34Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL55.53+28.0913.07
35Andrine BenjaminsenLillomarka OL56.15+28.3113.12
36Siri KullerudLillomarka OL56.43+28.5913.18
37Mayna NossenTFL1.01.13+33.2914.22
38Bengt  KarlsonIdefjordens SK1.02.02+34.1814.33
39Ole Gunnar SolbergLeik IL1.02.29+34.4514.40
40Magnar ØvreåsBotne SK1.03.33+35.4914.55
41Tonje HolmOK Moss1.04.41+36.5715.11
42Sigurd DæhliLøten OL1.06.35+38.5115.37
43Maria TorgenenBækkelagets SK1.08.56+41.1216.10
44Hans LarssonEds SK1.09.05+41.2116.13
45Vendula SkramkovaNydalens SK1.11.00+43.1616.40
46Jan Erik PockrandtFredrikstad SK1.33.41+1.05.5721.59
47Georg KapperudOppsal Orientering1.35.48+1.08.0422.29
Ingrid RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Marianne Opsahl BredesenFossumdiskvalifisert
Camilla HengebølFossumdiskvalifisert
Gunvor Hov HøydalFossumdiskvalifisert
Anders  JensenIndre østfolddiskvalifisert
Berit-Kristine LimaKristiansand OKdiskvalifisert
Julie StørmerFossumdiskvalifisert

DIR-C

2 830 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Larsen AdrianNOTEAM34.2712.10
2Øyvind EriksenOK Øst37.05+2.3813.06
3Anne MyhrNydalens SK37.16+2.4913.10
4Kristin AlexandersenFredrikstad SK38.07+3.4013.28
5Ingrid LøsetRingerike OL39.05+4.3813.48
6Marit BergerRaumar Orientering39.40+5.1314.00
7Morten LømoNydalens SK40.36+6.0914.20
8Ida GranskogenGimle IF42.42+8.1515.05
9Sara Roberg GhabdiTrollo42.50+8.2315.08
10Espen HansenGimle IF42.52+8.2515.08
11Bjørn SlåtterøGimle IF43.02+8.3515.12
12Eva FredrikssonKorsnäs IF OK44.21+9.5415.40
13Fredrik GudmestadFredrikstad SK46.30+12.0316.25
14Haakon KinnebergIL Tyrving46.54+12.2716.34
15Liv Irene KinnebergIL Tyrving47.52+13.2516.54
16Arild KirkebøenHalden SK47.54+13.2716.55
16Amine LampeHeming Orientering47.54+13.2716.55
18Hege Resvoll SkaugOppsal Orientering50.11+15.4417.43
19Astrid BrevikRaumar Orientering52.03+17.3618.23
20Pål HellerudHalden SK52.48+18.2118.39
21Mette StorvestreVaregg Fleridrett54.30+20.0319.15
22 ThronsenNittedal OL55.24+20.5719.34
23Daniel HatcherNOTEAM1.02.00+27.3321.54
Ingerlise EriksenEds SKdiskvalifisert
Helge SlåtterøGimle IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor