Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TRIMTEX-karusellen 6.runde / Nord-Østerdalsmesterskap

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TRIMTEX-karusellen 6.runde / Nord-Østerdalsmesterskap
Arrangørorganisasjon: Tynset IF
Dato: lørdag 19 september 2015

D 11-12

1 880 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea sæther VerdeniusVingelen IL14.207.37
2Emma Bangstad BergersenHamar OK16.31+2.118.47
3Eline Horten JordetVingelen IL19.42+5.2210.28
4Guro SchjølbergTynset IF21.24+7.0411.22
5Mari Grøtli SvergjaKvikne IL25.21+11.0113.29
6Ida HøsøienTynset IF33.58+19.3818.04

H 11-12

1 880 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard RanestadHamar OK13.197.05
2Lars Horten JordetVingelen IL13.33+0.147.12
3Sebastian Rød FeragenTynset IF15.02+1.437.59
4Vetle Meli NarjordOs IL23.11+9.5212.19

D 13-14

3 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga SandvoldTynset IF26.388.49
2Anna Vangen LunåsmoTynset IF28.40+2.029.29
Kamilla LomeHamar OKbrutt

H 13-14

3 020 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF20.026.38
2Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL27.41+7.399.10
3Asgeir EspelandTynset IF28.35+8.339.27
4Jørgen SchjølbergTynset IF29.30+9.289.46
5Jonas HylenKvikne IL31.06+11.0410.17
6Jakob HøsøienTynset IF32.13+12.1110.40

D 15-16

4 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF58.2712.24
2Guri SandvoldTynset IF59.30+1.0312.37
3Jorun BækkenOs IL1.14.45+16.1815.52
4Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1.23.55+25.2817.49

H 15-16

4 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Njaal Ellegaard MelbyVang OL44.289.26
2Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange45.33+1.059.40
3Eskil FrøislandVang OL46.37+2.099.53

D 15-20B

3 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Grøtli SvergjaKvikne IL43.2514.22

N-åpen kort

1 480 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Astrid NygårdTynset IF37.3225.21
0Sara Sundberg SivertsenTynset IF1.17.49+40.1752.34
0Emily TuvengTynset IF1.17.54+40.2252.38
0Synne Kvittum NytrøenTynset IF27.0118.15
0Aurora OldertrøenTynset IF27.1018.21
0Ida Joanne OldertrøenTynset IF28.3219.16
0Astrid SchjølbergRøros IL21.1614.22
0Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL19.4913.23
0Maria sæther VerdeniusVingelen IL19.5113.24
0Astrid NygårdTynset IFikke startet

3 km(B-nivå) D

3 020 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen27.179.02
2Kari OsmoenOs IL32.03+4.4610.36
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF36.14+8.5711.59
4Bente HortenVingelen IL39.32+12.1513.05
5Elisabeth EspelandTynset IF40.58+13.4113.33
6Hildegunn Prytz DjupdalÅlen IL45.30+18.1315.03
7Sissel BolstadTynset IF48.09+20.5215.56
8Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK48.26+21.0916.02
9Ingjerd NygårdTynset IF54.02+26.4517.53
10Helene RustenTynset IF55.11+27.5418.16
11Sigrid MeliOs IL59.58+32.4119.51
0Ragnhild DåsnesOs ILdiskvalifisert

4,5 km (A-nivå) D

4 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Meli NarjordOs IL1.01.3513.04
2Anne Mette GrøtliKvikne IL1.06.15+4.4014.03

6 km (A-nivå) D

6 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine Olsen KirkevikHamar OK1.05.3810.37

2km (C-nivå) H

1 880 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Idar SchjølbergTynset IF36.1019.14

3km(B-nivå) H

3 020 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif JordetVingelen IL30.2610.04
2Tor ØstvangOs IL37.32+7.0612.25
3Bjørn Ivar RyenVingelen IL39.39+9.1313.07
4Simen KalbækkenTynset IF44.31+14.0514.44
5Tore StubbeNord-Østerdal OK54.08+23.4217.55
6Reidar MyliusÅlen IL55.37+25.1118.24
7Mads BergIL Nansen1.15.50+45.2425.06
0Oddvar DalbyVang OLdiskvalifisert

4,5km (A-nivå) H

4 710 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Petter GullikstadRøros IL46.009.45
2Jon Inge BreenÅlen IL48.50+2.5010.22
3Øyvind RanestadHamar OK59.45+13.4512.41
4Per EngebakkenIL Nansen1.10.38+24.3814.59
0Terje SchjølbergRøros ILdiskvalifisert

6km (A-nivå) H

6 180 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1John SvergjaKvikne IL49.227.59
2Gudbrand LienHamar OK1.06.43+17.2110.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor