Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Sprint
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: torsdag 3 september 2015

D 11-12

1 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline FjæreHedrum OL28.1923.35
2Marlene SkramdalHedrum OL28.24+0.0523.40

D 13-14

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna JohanssonHedrum OL18.1810.45
2Gunnhild Mørk MoenHedrum OL23.50+5.3214.01

D 17-20

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Susanne StrømHedrum OL48.1222.57

D 21-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Hynne FjæreHedrum OL27.3413.07

D 40-

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari Reppesgård HoltHedrum OL21.3510.47
2Tone Sølie LysnesHedrum OL22.52+1.1711.26
3Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL28.07+6.3214.03
4May-Britt SkramdalHedrum OL37.35+16.0018.47
5Kristin JohanssonHedrum OL43.13+21.3821.36

D 50-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May NordkveldeHedrum OL27.5913.59

D 60-

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marit NaufHedrum OL29.0717.07

H 13-14

1 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer FjæreHedrum OL17.1910.11
2Ulrik Andre StrømHedrum OL21.25+4.0612.35
3Marius Sæther MydlandHedrum OL22.25+5.0613.11
4Kristian Juel JohannessenHedrum OL22.34+5.1513.16
0Henrik R HoltHedrum OLdiskvalifisert

H 15-16

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL14.126.45
2Robin ThorkildsenHedrum OL25.06+10.5411.57
0Ludvig JohnsenHedrum OLdiskvalifisert

H 17-20

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend GjestrumHedrum OL23.3011.11

H 40-

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Kristian HoltHedrum OL14.236.50
2Jørgen FjæreHedrum OL19.43+5.209.23
3Ingar AasestadHedrum OL21.10+6.4710.04

H 50-

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asle JohnsenHedrum OL23.4211.17
2Jan Ivar GundersenHedrum OL32.06+8.2415.17
0Per Einar StrømHedrum OLdiskvalifisert

H 60-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Dag NordkveldeHedrum OL21.2010.40

H 65-

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn Helge CeebergHedrum OL21.1310.36
2Martin NaufHedrum OL29.57+8.4414.58

H 70-

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor BjørvikHedrum OL23.5014.01
2Anton LommeHedrum OL25.45+1.5515.08
3Tormod FjæreHedrum OL32.53+9.0319.20

Åpen N

1 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ludvig SkramdalHedrum OL16.1013.28
0Terese Pérez RønnildHedrum OL22.2818.43
0Ida Pérez RønnildHedrum OL22.2818.43
0Teo Pérez RønnildHedrum OL22.2818.43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor