Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Myrtrampen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Myrtrampen
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 21 august 2016

D 11-12

3 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Live Raknes SogstadGjø-Vard OL44.3311.45
2Anne FrøislandVang OL1.09.21+24.4818.17

D 13-14

3 560 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Madslien BakkenNydalens SK31.438.54
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK32.26+0.439.06
3Astrid RognstadHadeland OL44.42+12.5912.33
4Martine SkjelsvikLillehammer OK46.35+14.5213.05

D 13-16C

3 790 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inger-Lise Halmstad AndersenGjø-Vard OL53.0714.00

D 15-16

5 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF49.529.50
2Ingeborg RognstadHadeland OL1.16.59+27.0715.11

D 17-18

6 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi Therese WiestVang OL59.249.39

D 17-C

3 790 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eli Ringstad LienGjø-Vard OL37.309.53
2Guro MoOL Toten-Troll42.37+5.0711.14
3Maren SogstadGjø-Vard OL1.02.41+25.1116.32
4Sonja SnuggerudGjø-Vard OL1.10.29+32.5918.35
Berit DalheimLunderseter ILdiskvalifisert

D 17-N

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Liv SimonsenOK Østdiskvalifisert

D19-

6 850 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK55.258.05
2Kari SvingheimFrol IL1.07.54+12.299.54
0Kine GulliksenBækkelagets SKdiskvalifisert

D 40-

6 150 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona LomeHamar OK53.238.40
2Valborg MadslienLillehammer OK53.31+0.088.42
3Stine Olsen KirkevikHamar OK55.43+2.209.03
4Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.03.13+9.5010.16
5Anne Kjersti BriskerudGrue IL1.07.53+14.3011.02
6Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.10.00+16.3711.22
7Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.12.02+18.3911.42
0Hege SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 50-

5 070 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti RønningHamar OK45.529.02
2Berit DanielsenIL Tyrving58.26+12.3411.31
3Kari MadslienNydalens SK1.01.49+15.5712.11
4Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange1.04.23+18.3112.41
5Vanja StaffOL Toten-Troll1.07.18+21.2613.16
6Inger Marie ØygardLøten o-lag1.11.56+26.0414.11
7Anita Østgård OlsenLøten o-lag1.13.04+27.1214.24
8Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1.17.49+31.5715.20
9Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.26.41+40.4917.05
0Marianne Rud SkjærstadLøten o-lagdiskvalifisert
0Mona HesselbergLøten o-lagdiskvalifisert

D 60-

3 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK40.2411.13
2Inger TiltnesIL Tyrving47.10+6.4613.06
3Lill Ramberg SkappelLillehammer OK47.29+7.0513.11
4Helle JørstadHamar OK1.02.15+21.5117.17
5Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange1.03.33+23.0917.39

D 70-

3 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tea ForbergRond OL1.06.4818.33
2Randi Aas FjæstadHamar OK1.19.16+12.2822.01

H 11-12

3 790 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK33.458.54
2Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL36.13+2.289.33
3Lars LienGjø-Vard OL42.04+8.1911.05
4Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL49.42+15.5713.06

H 13-14

3 560 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL35.199.55
2Mats LindaasElverum OK36.07+0.4810.08

H 13-16C

3 790 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute LindaasElverum OK47.5812.39

H 15-16

6 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias ØhmanGjø-Vard OL50.518.16
2Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange57.04+6.139.16
3Alf Briskerud HasselvoldGrue IL58.13+7.229.27
4Ole Johan BråtenVang OL1.07.45+16.5411.00
0Simen Gran BlystadLøten o-lagdiskvalifisert
0Jakob MoOL Toten-Trolldiskvalifisert

H 17-C

3 790 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gaute SkjelsvikLillehammer OK38.3010.09
2Kjetil JacobsenHamar OK44.26+5.5611.43
3Børre KristiansenHamar OK1.29.23+50.5323.35

H 17-N

2 720 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor SimonsenOK Øst45.0316.33

H19-

9 470 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marius WikstrømRingsaker OK1.07.237.06
2Andreas Svingheim MagerøyFrol IL1.11.55+4.327.35
3Yngve VoldenLøten o-lag1.15.36+8.137.58
4Ove Antvord HaugereidLøten o-lag1.19.15+11.528.22
5Audun StrandlieGjø-Vard OL1.20.10+12.478.27
6Johs HjelmstadBækkelagets SK1.22.21+14.588.41
0Ivar Jevne ArnesenHamar OKdiskvalifisert

H 40-

6 850 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LienGjø-Vard OL1.00.138.47
2Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll1.02.00+1.479.03
3Martin ØhmanGjø-Vard OL1.14.07+13.5410.49
4Trond FlaskerudOL Toten-Troll1.28.15+28.0212.52
5Tormod KleppaLillehammer OK2.15.32+1.15.1919.47

H 50-

6 150 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn SolbergseterAustmarka IL44.597.18
2Jon Iver BakkenNydalens SK45.51+0.527.27
3Onno VerberneOL Toten-Troll51.54+6.558.26
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll52.20+7.218.30
5Andreas HuberHamar OK58.46+13.479.33
6Egil RundbergetNydalens SK1.05.56+20.5710.43
7Henning WernøeHamar OK1.06.04+21.0510.44
8Trond OlsenLøten o-lag1.10.58+25.5911.32
9Svein ThorsbergGrue IL1.21.50+36.5113.18
10John HofossHadeland OL1.26.14+41.1514.01
0Kristian StorsveenLøten o-lagdiskvalifisert
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Hans Reier SigmondLillehammer OKbrutt

H 60-

5 070 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Per Kristian EkebergIL Tyrving41.188.08
2Einar LienLøten o-lag48.25+7.079.32
3Odd Arne BlystadLøten o-lag51.32+10.1410.09
4Johan SwärdHadeland OL58.35+17.1711.33
5Arne TiltnesIL Tyrving1.01.40+20.2212.09
6Paul SkjakerHadeland OL1.02.02+20.4412.14
7Terje MalmHamar OK1.11.23+30.0514.04
8Roar SætabergetLunderseter IL1.18.22+37.0415.27
9Øystein SkappelLillehammer OK2.10.49+1.29.3125.48
Øyvind SørlieHadeland OLbrutt

H 70-

3 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hasse BergstrømIL Tyrving40.4611.19
2Trond FeiringHamar OK40.51+0.0511.20
3Klaus EngenEidskog OL46.27+5.4112.54
4Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange49.12+8.2613.40

D17 kort

5 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hildegunn LindstadOL Toten-Troll1.03.2712.30
2Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering1.03.41+0.1412.33
3Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1.07.11+3.4413.15
0Eli StensliLøten o-lagdiskvalifisert

H17 kort

6 150 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stian OverskeidIndre Østfold OK52.048.27
2Even ErlienGjø-Vard OL1.03.18+11.1410.17
3Arnstein DaleOL Vallset/Stange1.09.18+17.1411.16
4Stian LundteppenElverum OK1.18.13+26.0912.43
0Øystein SnuggerudGjø-Vard OLdiskvalifisert

H80

3 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arvid HaugOL Vallset/Stange1.10.5019.40

N-åpen

2 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange17.507.59
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll33.03+15.1314.49
0Peder MoOL Toten-Troll25.51+8.0111.35
0Sebastian HofossHadeland OL31.06+13.1613.56

D-10

2 230 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL21.089.28

H-10

2 230 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Eirik Olsen KirkevikHamar OK30.07+12.0413.30
0Even LienGjø-Vard OL15.487.05
0Amund FlaskerudOL Toten-Troll18.038.05
0Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL29.18+11.1513.08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor