Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Frostsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 6 november 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-AK | D 17-C | D 17-20 | D 21- | D 40- | D 50- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-AK | H 17-C | H 17-20 | H 21- | H 40- | H 50- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80-

N-åpen

21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb38.40
Hedda AskLierbygda OL24.53
Sigurd Paulsen AskLierbygda OL25.09
Doris AspelienGeoForm IL25.13
Kristine Bondø HuuseBækkelagets SK32.48
Silje Elise CarlsenRøyken OL28.47
Noor DirroMåren OK23.13
Alba HuuseBækkelaget SPK32.19
Mari KjelleRøyken OL30.56
Ingeborg KvarmeRøyken OL30.35
Marie KvarmeRøyken OL28.52
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb23.26
Håkon SchieRøyken OL25.39
Ådne SkjærsteinIL Tyrving22.06
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb31.47
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb25.45
Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering37.32
Sverre StrandLierbygda OL23.21
Iselin SørensenIF Sturla29.09
Leah TresseltRøyken OL30.47
Jenny WinsvoldSentrum OK28.57

D -10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Julie Henriette ArnesenKonnerud IL18.22
Rachel Marøy BårdsenHeming/Njård OL26.36
Carmen DirroMåren OK19.04
Anna Trindade EriksenNydalens SK24.25
Stella Maria HolmboeIL Tyrving24.00
Carolina Hernandez VråleKonnerud IL24.04

D 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne SkjærsteinIL Tyrving23.28
2Sigrid Bredde VigIF Sturla23.40+0.12
2Thea Feiring HaltiaIL Tyrving23.40+0.12
4Solveig Hernandez VråleIF Sturla25.23+1.55
5Tora Drage RotiFossum IF27.35+4.07
6Hedvig VollsetHeming/Njård OL29.49+6.21
7Åsne HoloFossum IF31.58+8.30
8Eirin KvamIL Tyrving32.47+9.19
9Åshild Egeberg VáriIF Sturla41.41+18.13

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vera Gano MønnichRøyken OL23.08
2Hannah Haugen AskLierbygda OL25.17+2.09

D 13-14

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb27.44
2Tilla Farnes HennumLierbygda OL28.50+1.06
3Ida Feiring HaltiaIL Tyrving31.29+3.45
4Oda SikkelandIL Tyrving32.45+5.01
5Synne StrandLierbygda OL33.27+5.43
6Line Wegner HodtFossum IF33.45+6.01
7Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb44.12+16.28
8Louise Marøy BårdsenHeming/Njård OL47.46+20.02
9Hanne GrandalIL Tyrving53.19+25.35
10Johanne Øderud VAtneModum OL1.04.52+37.08
Andrine LangebeckKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Margrethe WisløffAsker Skiklubbikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege Ynn JødalBækkelagets SK26.16
2Silje Marie NordvikAsker Skiklubb35.00+8.44

D 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb31.58
2Ragnhild HjermstadFossum IF35.00+3.02
3Åsne Skram TrømborgKongsberg OL36.51+4.53
4Magnhild FrydenlundIF Sturla40.47+8.49
5Ingunn Egeberg VáriIF Sturla41.24+9.26
Julia PlaianAsker Skiklubbikke startet

D 17-A kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Taran AureDrangedal OL32.12
2Marianne ArnesenAsker Skiklubb33.45+1.33
3Eldri HoloFossum IF36.08+3.56
4Hanne StensletRaumar Orientering43.20+11.08
5Siri SpjelkavikIL Tyrving43.41+11.29
6Anne Berg GjølbergLarvik OK50.17+18.05
7Ellen GrønlundRingerike OL55.24+23.12

D 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida BrændenHaslum IL35.31
2Tine TrømborgSande Sportsklubb51.04+15.33
3Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb52.31+17.00
Else StordalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 17-20

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mirjam HellmuellerKongsberg OL48.34
Kristine GrønlundRingerike OLikke startet

D 21-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Zsuzsa FeyIL Tyrving45.15
2Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrving47.11+1.56
3Audrun UtskarpenOslostudentenes IK54.15+9.00
4Kari StrandLierbygda OL56.17+11.02
5Hege Ask-HenriksenKonnerud IL58.10+12.55
6Dana B. SteneNydalens SK58.23+13.08
7Kristin Ask-HenriksenKonnerud IL1.00.47+15.32
Ida Christine ParnemoOslostudentenes IKdiskvalifisert

D 40-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege H FeiringIL Tyrving30.43
2Dagrun MelkildHeming/Njård OL34.56+4.13
3Helle Egeberg VáriIF Sturla35.48+5.05
4Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb37.04+6.21
5Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb37.32+6.49
6Marianne HjermstadFossum IF37.43+7.00
7Margrete EngzeliusAsker Skiklubb39.01+8.18
8Anne Kristin HuuseBækkelagets SK40.03+9.20
9Hanne RådstogaAsker Skiklubb40.18+9.35
10Tone BakkenLillomarka OL40.47+10.04
11Veslemøy SolbergKonnerud IL41.02+10.19
12Torunn Drage RotiFossum IF41.09+10.26
13Ingeborg ØderudModum OL42.37+11.54
14Kristin SørensenIF Sturla44.27+13.44
15Maria PerssonAsker Skiklubb44.44+14.01
16Mette Eline HeimstadRingerike OL50.47+20.04
17Lill-Kristin EngerModum OL54.22+23.39
Maria TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Hanne BrendeFossum IFdiskvalifisert
Helle HundseidIL Tyrvingikke startet
Anne DanielsenLyn Skiikke startet
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubbikke startet

D 50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helga HaverstadLierbygda OL27.42
2Berit BergeIL Tyrving29.30+1.48
3Gunhild HennumLierbygda OL30.45+3.03
4Wenche HultgreenIL Tyrving30.55+3.13
5Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL31.39+3.57
6Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb36.24+8.42
7Unni RyeAsker Skiklubb37.07+9.25
8Berit Oppedal TokheimLierbygda OL39.21+11.39
9Aud KjemperudEiker OL43.10+15.28
10Enikø BertalanAsker Skiklubb44.36+16.54
11Vigdis AndersenKonnerud IL1.04.59+37.17

D 60-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda VerdeIF Sturla33.21
2Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL42.44+9.23
3Ildiko HorvatiIL Tyrving45.23+12.02
4Aud I SpjelkavikIL Tyrving51.37+18.16
5Kari BergLarvik OK1.05.00+31.39

D 65-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne BræckKongsberg OL37.13
2Kjersti ThoStabæk IF40.08+2.55
3Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK45.26+8.13
4Sidsel SandelienHeming/Njård OL45.33+8.20
5Gry Bruland VråleIF Sturla51.45+14.32
6Astri RogstadFossum IF1.00.06+22.53
7Inger Lise BjordalOppsal IF Orientering1.00.17+23.04
8Hjordis ØvreåsBotne SK1.02.12+24.59
9Kirsten VaajeAsker Skiklubb1.09.37+32.24
Grete VestbyVarteig OLdiskvalifisert

D 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni BøhlerengenMåren OK44.02
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb44.57+0.55
3Unni DrageHaugerud IF47.38+3.36
4Hjørdis EgnerHeming/Njård OL1.05.01+20.59

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Lars Øderud VatneBækkelagets SK31.13
Egil FrydenlundIF Sturlaikke startet

H 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving17.32
2Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK19.39+2.07
3Axel HoveidAsker Skiklubb22.29+4.57
4Per Clemet WisløffAsker Skiklubb25.13+7.41
5Olav TorgersenOppsal IF Orientering28.18+10.46
6Håvard HjermstadFossum IF29.15+11.43
7Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb38.15+20.43

H 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb24.20
2Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK25.06+0.46
3Sturla FrydenlundIF Sturla27.38+3.18
4Øyvind HjermstadFossum IF28.50+4.30
4Martin Borge HeirFossum IF28.50+4.30
6Eirik Langedal BreivikNydalens SK28.56+4.36
7Erik Wegner HodtFossum IF29.15+4.55
8Erling HjermstadFossum IF30.49+6.29
9Fredrik Ramstad HoffFossum IF31.12+6.52
10Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving32.30+8.10
11Magnus WølnebergIL Tyrving32.32+8.12
12Tarjei HoloFossum IF37.06+12.46

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håkon HalvorsenRøyken OL50.16

H 15-16

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erland KvisleAsker SK28.32
2Ola BrendeFossum IF37.34+9.02
3Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb38.40+10.08
4Andreas MarcussenAsker Skiklubb41.49+13.17
5Kristian GjemdalHeming/Njård OL43.58+15.26
6Jonas Messel LarsenBækkelagets SK1.00.33+32.01
Runar BjørhovdeBækkelagets SKdiskvalifisert
Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubbikke startet

H 17-A kort

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristian KullerudKonnerud IL29.18
2Benjamin LangebeckKolbotn og Skimt OL30.15+0.57
3Reidar StensengKonnerud IL35.40+6.22
4Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL36.10+6.52
5Håvard Sandvoll AskLierbygda OL37.21+8.03
6Trygve AspelienGeoForm IL38.29+9.11
6Rune SørensenIF Sturla38.29+9.11
8Roy GjerdingOK Moss40.40+11.22
9Ivar LindsethRingerike OL47.25+18.07
10Olav BakkenLillomarka OL50.33+21.15
11Ole Petter RuudOK Horten1.02.02+32.44
12Bjørn Kristian MoeKonnerud IL1.33.19+1.04.01

H 17-C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magne AasAsker Skiklubb35.30
2Eivind GjemdalHeming/Njård OL36.41+1.11
3Kai fredrik LangebeckKolbotn og Skimt OL40.34+5.04
4Asle AspelienModum OL50.18+14.48
Torgeir GuttormsenBrandval/Kongsvinger OKikke startet
Jørgen HjermstadFossum IFikke startet

H 17-20

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik TrøenLierbygda OL46.26
2Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb48.42+2.16
3Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb49.59+3.33
4Tord E. AndersenEiker OL51.09+4.43
5Giordano SlanziRøyken OL53.36+7.10
6Henrik GjemdalHeming/Njård OL56.17+9.51
7Sebastian HeltbergBækkelagets SK1.29.35+43.09

H 21-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Ø. SteneNydalens SK37.22
2Henning C StrandhagenIL Tyrving41.21+3.59
3Ola LestebergKongsberg OL47.26+10.04
4Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1.06.52+29.30
Stig Carlson StrandhagenNTNUIdiskvalifisert

H 40-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål SkogedalAsker Skiklubb36.04
2Christian HolmboeIL Tyrving38.52+2.48
3Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb40.37+4.33
4Are KristiansenØstmarka OK40.44+4.40
5Øystein HoloFossum IF40.58+4.54
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb41.30+5.26
7Truls KvaaseBækkelaget SPK42.29+6.25
8Vidar StrandLierbygda OL42.58+6.54
9Tommy JauhojärviAsker Skiklubb44.55+8.51
10Bjørn MartiniAsker Skiklubb46.54+10.50
11Guttorm L EggeOslostudentenes IK48.40+12.36
12Gløer WinsvoldSentrum OK48.50+12.46
13Ove Kristian JødalBækkelagets SK48.51+12.47
14Morten HeirFossum IF48.53+12.49
15Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK49.21+13.17
16Hallvard KorenOK Moss51.13+15.09
17Juha VienaRingerike OL51.14+15.10
18Arne TorgersenBækkelagets SK53.08+17.04
19Sven OhrvikKonnerud IL53.43+17.39
20Jarle RotiFossum IF1.00.38+24.34
21Frode KamsvågIL Tyrving1.00.51+24.47
22Jon Gerhard GuttormsenBrandval/Kongsvinger OK1.02.26+26.22
23Torgeir E. AndersenEiker OL1.04.10+28.06
24Thor Ingvar HuuseBækkelagets SK1.14.45+38.41
25Snorre FrydenlundIF Sturla1.18.11+42.07
Bjørn Henning GrandalIL Tyrvingdiskvalifisert
Jan Tore HenriksenNydalens SKikke startet

H 50-

23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hallvard FjærLillomarka OL40.50
2Harald ThonIF Sturla41.19+0.29
3Morten DueMåren OK45.18+4.28
4Anton PlaianAsker Skiklubb47.46+6.56
5Oddbjørn VikenHyggen IF48.21+7.31
6Rune BergeIL Tyrving48.23+7.33
7Reidar FossumAsker Skiklubb48.49+7.59
8Martin GranlyLillomarka OL49.28+8.38
9Per SchancheAsker Skiklubb51.07+10.17
10Lars HjermstadFossum IF51.37+10.47
11Richard Zeiner-GundersenFossum IF53.00+12.10
12Stig Hultgreen KarlsenBækkelagets SK53.36+12.46
13Bjarne TokheimLierbygda OL54.19+13.29
14Per OsenVestre Akers SK55.38+14.48
15Kolbjørn KasinKongsberg OL56.12+15.22
16Svein AckenhausenKonnerud IL57.18+16.28
17Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.01.29+20.39
18Leif Roger HultgreenRingerike OL1.03.17+22.27
19Øystein AndersenKonnerud IL1.07.20+26.30
20Øyvind GylverAsker Skiklubb1.10.33+29.43
21Rolf E. AndersenLierbygda OL1.19.56+39.06
22Geir TrøenLierbygda OL1.33.27+52.37
Jon Arvid FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Øyvind SørlieHadeland OLikke startet
Thor VollsetHeming/Njård OLikke startet

H 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir ArnesenBærums Skiklub36.34
2Eystein WeltzienIL Tyrving42.27+5.53
3Per ØhlckersIL Tyrving46.23+9.49
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKikke startet
Bernt TollefsenGeoForm ILikke startet

H 65-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir HøstelandBotne SK34.23
2John Thomas PetersenNittedal OL35.41+1.18
3Bjørn SpjelkavikIL Tyrving40.07+5.44
4Kjell RøkkeIL Tyrving41.15+6.52
5Roar BjordalOppsal IF Orientering41.18+6.55
6Erik Johan GrorudHaslum IL41.31+7.08
7Per DalheimKonnerud IL42.01+7.38
8Hans StordalOL Tønsberg og omegn42.45+8.22
9Rolf GjølbergLarvik OK42.55+8.32
10Bjørn SandelienHeming/Njård OL44.14+9.51
11György HorvatiIL Tyrving45.12+10.49
12Tore VaajeAsker Skiklubb46.07+11.44
13Kjell StenstadvoldIL Tyrving46.41+12.18
14Magnar ØvreåsBotne SK49.48+15.25
15Bjørn W. LudvigsenIF Sturla49.52+15.29
16Thorolf TrolsrudBotne SK51.57+17.34
17Odd AureDrangedal OL54.53+20.30
18Sigurd HaugerudGeoForm IL59.41+25.18
19Klaus EngenEidskog OL1.00.11+25.48
20Per KrukeEiker OL1.01.44+27.21
21Helge RevhaugRingerike OL1.03.26+29.03
Lasse VråleIF Sturladiskvalifisert
Ole Richard BrattbakkSandefjord OKikke startet
Trond WettergreenDriv ILikke startet

H 70-

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn EgnerHeming/Njård OL29.12
2Sturle HånesGeoForm IL33.53+4.41
3Ivar Louis BergIF Sturla34.52+5.40
4Jappe BlomhoffHeming/Njård OL36.05+6.53
5Ronald InglingstadOppsal IF Orientering37.14+8.02
6Asbjørn BræckKongsberg OL37.52+8.40
7Jon C. FougnerHeming/Njård OL38.27+9.15
8Helge HalvorsenLarvik OK38.45+9.33
9Oddvar GjelstadSandefjord OK38.51+9.39
10Ronald MalcolmLarvik OK39.09+9.57
11Kåre KnudsenGeoForm IL42.07+12.55
12Knut HangeraasGeoForm IL43.35+14.23
13Bjørn GunnerødAsker Skiklubb43.59+14.47
14Knut JacobsenSandefjord TIF44.54+15.42
15Ole Einar DalenRingerike OL49.40+20.28
16Arne ØfsthusAsker Skiklubb56.18+27.06
Arne JordalLillomarka OLdiskvalifisert

H 75-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tormod HøimyrIF Sturla36.43
2Kjell H. EriksenFossum IF37.46+1.03
3Ingvald SevaldsonLjan IF40.22+3.39
4Carl-Fred. KolderupStabæk IF41.01+4.18
5Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL41.26+4.43
6Finn VestbyVarteig OL43.30+6.47
7Helge KvaaseBækkelagets SK46.22+9.39
8Per GjermoAsker Skiklubb52.15+15.32
9Tor DrageHaugerud IF52.53+16.10
10Svein M. ForthunKolbotn og Skimt OL57.36+20.53

H 80-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge TvedtenLarvik OK53.35
2Torstein BjerkeLillomarka OL55.29+1.54
3Helge MonsrudRaumar Orientering1.00.34+6.59
4Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OL1.01.36+8.01
5Birger GarbergRingerike OL1.04.54+11.19
Bjørn LarssonLillomarka OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor