Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Huldersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Huldersprinten
Arrangørorganisasjon: Fet OL
Dato: lørdag 17 september 2016

Asker Skiklubb

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Lise ØfsthusD 70- (3)48.3016.43
1Pål SkogedalH 21- (10)51.538.30
1Sander ArntzenH 15-16 (15)31.597.36
2Hilda ØfsthusD 45- (8)31.25+1.599.14
2Eivind Øfsthus GravirH 17-18 (7)32.43+2.028.10
2Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (4)29.26+4.3811.19
2Sondre YtterbøH 13-14 (27)22.17+0.187.25
3Anton PlaianH 55- (12)31.53+7.109.22
3Jon Arvid FossumH 60- (5)32.04+1.359.25
4Jan Richard EriksenH 21- (10)55.03+3.109.01
5Gunhild MyhrD 45- (8)49.10+19.4414.27
5Unni RyeD 55- (8)40.21+11.3613.54
5Lotte Jauhojärvi MarkussenD 15-16 (17)36.19+2.169.33
6Enikø BertalanD 55- (8)45.35+16.5015.43
6Anna Øfsthus GravirD 15-16 (17)37.39+3.369.54
6Gjermund GravirH 45- (18)36.58+4.299.14
7Henrik Fredriksen AasH 15-16 (15)36.27+4.288.40
8Torstein KvaaleH 45- (18)39.54+7.259.58
8Felix FinsrudH 13-14 (27)25.19+3.208.26
10Per Clemet WisløffH 15-16 (15)39.13+7.149.20
11Øyvind Johannessen LinneboH 50- (15)48.45+17.5412.11
12Sverre WisløffH 45- (18)43.26+10.5710.51
13Per Anders YtterbøH 50- (15)1.02.36+31.4515.39
18Magne AasH 45- (18)58.10+25.4114.32
20Jonas MyhrH 13-14 (27)38.16+16.1712.45
21Kristian Fredriksen AasH 13-14 (27)41.30+19.3113.50
23Simen Aure SkogedalH 13-14 (27)50.33+28.3416.51
Astrid YtterbøD -10 (4)14.077.03
Frikk FinsrudH -10 (5)16.198.09

Eidskog OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Klaus EngenH 70- (8)57.15+23.2219.44

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Gjermund RørenH 21- (10)55.25+3.329.05

Fet OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Julie BerntzenD 13-16C (3)27.4410.40
1Sondre K HaugH 13-16C (3)24.169.20
2Pernille Snø Heggedal AamodtD 11-12N (6)20.05+4.5910.02
2Tobias WesselH 13-16C (3)25.41+1.259.52
3Emma Linnea AuneD 11-12N (6)24.16+9.1012.08
14Ragnhild Mathea HelmersenD 13-14 (19)39.15+15.0813.05
16Kaja VikerhaugD 15-16 (17)1.05.13+31.1017.09
17Anniken BergerD 15-16 (17)1.24.47+50.4422.18
Johannes ArnøN-åpen (20)12.346.58
Henrik BartnesN-åpen (20)11.506.34
Mathias BerganN-åpen (20)19.5111.01
Elmer BlomN-åpen (20)1.17.3443.05
Oskar BlomN-åpen (20)1.17.3543.06
Stella DalbergN-åpen (20)17.329.44
Matilde K HaugN-åpen (20)26.3714.47
Tobias LiumN-åpen (20)17.229.38
Mons Sætre LorentsenN-åpen (20)11.496.33
Gaute SkjønhaugN-åpen (20)28.2015.44
Sigmund ØlstadN-åpen (20)11.596.39
0Amalie SkjønhaugD 11-12N (6)diskvalifisert
0Håkon Thitikorn HovstadH 11-12 (4)diskvalifisert

Fossum IF

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tarjei HoloH 17-18 (7)30.417.40
2Kjersti HovD 50- (9)33.24+1.299.49
2Åsnes Naadland HoloD 15-16 (17)34.33+0.309.05
2Lars Erik GjeinH 45- (18)34.30+2.018.37Last ned GPS-spor i gpx-format
3Oskar StørmerH 21- (10)52.43+0.508.38
3Ingrid G. KvålsgardD 15-16 (17)35.51+1.489.26
4Tuva HøyerD 11-12 (4)36.29+11.4114.01
4Ivar MølnvikH 45- (18)35.19+2.508.49
4Erik Hæstad BjørnstadH 15-16 (15)34.32+2.338.13
5Martin Andresen SkotteH 17-18 (7)37.50+7.099.27
5Arild AndresenH 50- (15)36.00+5.099.00
6Grete SkotteD 17-C (7)37.22+15.2514.22
7Pernille KatlaD 15-16 (17)38.08+4.0510.02
7Vebjørn Blom-HagenH 13-14 (27)25.08+3.098.22
8Magnhild T. MølnvikD 50- (9)39.35+7.4011.38
11Emil StørmerH 15-16 (15)44.06+12.0710.30
11Erlend BørliH 13-14 (27)28.43+6.449.34
12Ingrid HasaasD 15-16 (17)42.11+8.0811.06
12Mikkel KatlaH 13-14 (27)29.10+7.119.43
16Håkon BørliH 45- (18)50.10+17.4112.32
18Gustav Andresen SkotteH 13-14 (27)37.10+15.1112.23
Vilde HøyerN-åpen (20)25.4414.17
Silje Andresen SkotteN-åpen (20)20.2211.18
0Simen HøyerH 13-14 (27)diskvalifisert

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv Edle GrønstadD 60- (1)1.19.4027.28
1Willy GrønstadH 65- (3)29.258.39

Gjerdrum OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sindre Moe LandénH -10 (5)17.538.56
Jonas TeksumH -10 (5)16.418.20

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Astrid KravdalD 40- (1)38.139.33
5Kristine KravdalD 13-14 (19)28.15+4.089.25

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eivind HagenH 70- (8)40.21+6.2813.54

Haugerud IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Øystein MadsenH 70- (8)42.34+8.4114.40

Heming Orientering

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Fridtjof ReuschH 11-12 (4)32.50+0.4212.37
3Kimme ArnesenH 45- (18)34.56+2.278.44
4Maya ArnesenD 13-14 (19)27.56+3.499.18
4Henrik ReuschH 13-14 (27)23.24+1.257.48
6Marianne ReuschD 45- (8)49.32+20.0614.34
7Bjørn Anders FlågenH 21- (10)1.00.19+8.269.53
8Hanna AndersenD 13-14 (19)33.03+8.5611.01
9Malene JebsenD 13-14 (19)34.43+10.3611.34
10Ferdinand FremmingH 13-14 (27)26.14+4.158.44
11Live ØstvoldD 13-14 (19)36.04+11.5712.01
11Hans Henrik FremmingH 55- (12)41.31+16.4812.12
11Christian ReuschH 45- (18)42.29+10.0010.37
13Anders FlågenH 45- (18)46.25+13.5611.36
14August Syrdal ØenH 13-14 (27)31.28+9.2910.29
16Kristian ØstermannH 13-14 (27)34.48+12.4911.36
17Ida Marie FlågenD 13-14 (19)45.36+21.2915.12
Astrid ReuschN-åpen (20)18.4410.24
Lukas Jones ArnesenH -10 (5)14.497.24

IL Tyrving

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aud I SpjelkavikD 65- (3)53.22+13.3118.24
2Hallvard BergH 55- (12)31.10+6.279.10
4Berit BergeD 55- (8)40.10+11.2513.51
5Bjørn SpjelkavikH 70- (8)54.38+20.4518.50
6Marianne NjåsteinD 50- (9)38.41+6.4611.22
7Anne Kristine NorderudD 50- (9)38.42+6.4711.22
9Maren NorderudD 15-16 (17)39.47+5.4410.28
9Eirik JørgensenH 45- (18)40.20+7.5110.05
10Morten KongsbergH 55- (12)41.11+16.2812.06
14Are NjåsteinH 50- (15)1.12.11+41.2018.02
15Mina JørgensenD 15-16 (17)1.03.07+29.0416.36
Jacob Finstad LandN-åpen (20)18.0210.01

Indre Østfold OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Bente LineD 55- (8)32.36+3.5111.14
6Kjell-Erik KristiansenH 55- (12)37.02+12.1910.53

Kolbotn og Skimt OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marit VågsnesD 65- (3)39.5113.44
1Bengt NiklassonH 55- (12)24.437.16
2Sissel OlaisenD 70- (3)53.16+4.4618.22
2Nils Anders NiklassonH 11-12 (4)32.34+0.2612.31
3Alva Marika NiklassonD 13-14 (19)27.14+3.079.04
3David Megard GrønliH 13-16C (3)1.04.34+40.1824.50
4Pamela ÅstenD 50- (9)34.54+2.5910.15
7Kolbjørn MegardH 70- (8)1.02.03+28.1021.23

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trygve HeggedalH 19-20 (1)52.5710.48
1Svein-Erik SøgårdH 50- (15)30.517.42
3Unn Hilde HeggedalD 50- (9)34.21+2.2610.06

Lierbygda OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Bjørn-Willy ArntzenH 45- (18)35.38+3.098.54

Lillomarka OL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stian LillegårdH 17-N (2)13.176.38
2Jens Johan BrekkeH 15-16 (15)33.19+1.207.55
5Tone BakkenD 50- (9)38.20+6.2511.16
5Martin GranlyH 55- (12)34.32+9.4910.09
6Elias Skjolden SørensenH 15-16 (15)35.56+3.578.33
7Assaf Bar-NathanH 40- (7)1.08.13+32.0217.03
8Mathias BenjaminsenH 21- (10)1.04.03+12.1010.30
8Maria Rørvik HaverD 15-16 (17)38.24+4.2110.06
10Netta Bar-NathanD 13-14 (19)35.00+10.5311.40
12Olav BakkenH 50- (15)1.02.30+31.3915.37
12Eirik Høst FossgardH 15-16 (15)53.40+21.4112.46

Måren OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Audun BjerknesH 40- (7)37.56+1.459.29
4Stein TurtumøygardH 60- (5)42.37+12.0812.32
7Gro Hege LudvigsenD 55- (8)47.35+18.5016.24
7Morten KarlsenH 55- (12)37.43+13.0011.05
8Grete BerntsenD 55- (8)49.24+20.3917.02

Nittedal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Henning RøbergH 21- (10)56.01+4.089.10

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Amund Kortner VogtN-åpen (20)29.0816.11

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jonas Kortner VogtN-åpen (20)35.1619.35

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Nils Petter FremmingH 50- (15)34.32+3.418.38

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Tov Arne BondalH 55- (12)39.10+14.2711.31

Nydalens SK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Berit Sofie WiklundD 45- (8)29.268.39
1Mari AarsethD 11-12 (4)24.489.32
1Alix Young VikD 50- (9)31.559.23
1Ragne WiklundD 15-16 (17)34.038.57
1Bjørn HaugeH 40- (7)36.119.02
1Sigur HeggedalH 21- (10)51.538.30
1Rune ScheeleH 45- (18)32.298.07
1Pia Young VikD 13-14 (19)24.078.02
1Kornelius Kriszat-LøvfaldH 13-14 (27)21.597.19
2Cecilie Wærp HaugeD 17-C (7)22.53+0.568.48
2Oda ScheeleD 13-14 (19)24.14+0.078.04
2Lars-Ivar AarsethH 50- (15)31.55+1.047.58
3Kathrine LunøeD 45- (8)46.37+17.1113.42
3Einar LunøeH 50- (15)34.28+3.378.37
3Audun BerganH 15-16 (15)34.19+2.208.10
4Peer StiansenH 55- (12)32.24+7.419.31
5Halvor Tørnqvist HaldenH 15-16 (15)35.45+3.468.30
5Teodor Mo HjelsethH 13-14 (27)23.58+1.597.59
6Sander H. RogndokkenH 17-18 (7)37.51+7.109.27
6Tobias EspedalH 13-14 (27)24.13+2.148.04
7Ea LunøeD 13-14 (19)32.02+7.5510.40
7Kjetil EspedalH 50- (15)38.00+7.099.30
8Solveig BerganD 45- (8)50.47+21.2114.56
8Mons Kr. LøvfaldH 50- (15)41.14+10.2310.18
9Anne DahlD 50- (9)47.19+15.2413.55
9Håkon HeggedalH 21- (10)1.06.41+14.4810.55
9Håkon SturødH 15-16 (15)38.01+6.029.03
9Gaute BerganH 13-14 (27)25.48+3.498.36
10Marie LilandD 15-16 (17)40.19+6.1610.36
12Elise Wærp HaugeD 13-14 (19)36.14+12.0712.04
14Ada WulfsbergD 15-16 (17)51.55+17.5213.39
15Kasper Bakken UlsethH 13-14 (27)33.36+11.3711.12
16Yngvild Langedal BreivikD 13-14 (19)42.37+18.3014.12
17Kristian Norum MeløysundH 13-14 (27)35.13+13.1411.44
19Frida SolsrudD 13-14 (19)52.56+28.4917.38
19Rolf Andreas BergH 13-14 (27)37.55+15.5612.38
22Elias StubberudH 13-14 (27)48.43+26.4416.14
24Jonas AarsethH 13-14 (27)59.52+37.5319.57
Hanne Wærp HaugeD -10 (4)15.077.33

Odal OL - Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Emil SkytterenH 11-12N (1)18.119.05
1Petter Kristoffer HusåsH 13-16N (1)22.4111.20
5Martin SkytterenH 40- (7)52.39+16.2813.09
13Henrik Åserud SørensenH 15-16 (15)54.09+22.1012.53
14Sondre SkytterenH 15-16 (15)55.58+23.5913.19
0Ole Kristian SteinbekkenH 70- (8)diskvalifisert

OK Moss

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Roy GjerdingH 55- (12)39.20+14.3711.34

OK Øst

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Liv SimonsenD 17-N (2)23.3911.49
2Tor SimonsenH 17-N (2)25.58+12.4112.59
3Eva Marie GranD 65- (3)59.00+19.0920.20
6Jens-Henrik SimonsenH 40- (7)57.29+21.1814.22
Sara-Sofie Larsen SimonsenN-åpen (20)28.5116.01

OL Toten-Troll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxH 60- (5)31.08+0.399.09

Oppsal Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roar BjordalH 70- (8)33.5311.41
2Lars KlyveH 65- (3)35.38+6.1310.28
3Lavran ThorstensenH 17-18 (7)34.40+3.598.40
4Ane Sofie KroghD 15-16 (17)36.03+2.009.29
7Anne Karin ThorstensenD 45- (8)50.07+20.4114.44
12Petter FureH 55- (12)50.19+25.3614.47
15Tina KallesonD 13-14 (19)39.23+15.1613.07
26Birk ThorstensenH 13-14 (27)1.44.56+1.22.5734.58
0Inger Lise BjordalD 70- (3)diskvalifisert
0Petter NæssH 65- (3)diskvalifisert
0Roar PedersenH 50- (15)diskvalifisert

Oslostudentenes IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Are EriksenH 60- (5)30.298.57
6Guttorm L EggeH 50- (15)37.05+6.149.16

Raumar Orientering

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Stine AustadD 21- (1)2.25.4029.43
1Anne Grethe RustadD 55- (8)28.459.54
1Gjermund Taje SkeieH 11-12 (4)32.0812.21
1Øystein Bieltvedt SkeieH 35- (1)50.2212.35Last ned GPS-spor i gpx-format
1Hans LarsenH 80- (1)39.1313.31
2Thea SørbergD 13-16C (3)32.03+4.1912.19
2Tina BjørnstadD 17-N (2)30.41+7.0215.20
3Nora SørbergD 11-12 (4)35.08+10.2013.30
3Anna Austad SveenD 13-16C (3)39.09+11.2515.03
4Anne-Grete AustadD 45- (8)48.05+18.3914.08
4Tommy SkårbøH 40- (7)48.20+12.0912.05
5Tina ØkernD 17-C (7)36.36+14.3914.04
5Jan SveenH 60- (5)46.44+16.1513.44
7Emil Bjørnstad StrandH 17-18 (7)1.03.31+32.5015.52
9Dag ØkernH 50- (15)41.51+11.0010.27
10Tor-Arve Bjørnstad StrandH 21- (10)1.16.36+24.4312.33
11Hedda SkatvedtD 15-16 (17)40.21+6.1810.37
Per Taje SkeieN-åpen (20)26.2914.42
Emma Ailin SkårbøN-åpen (20)16.499.20

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Lars Martin GjeinH 70- (8)37.15+3.2212.50

Tistedalen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Liv PrangerudD 55- (8)30.20+1.3510.27

Østmarka OK

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Heidi VogtD 35- (1)45.2811.22
1Hilde JarstadmarkenD 17-C (7)21.578.26
1Annika Jarstadmarken PriceD 11-12N (6)15.067.33
3Ingvild Holt DialloD 17-C (7)31.15+9.1812.01
3Frode BakkehøiH 40- (7)41.47+5.3610.26
4June HerredsvelaD 17-C (7)33.37+11.4012.55
4Hans Kristian Stubban HygenH 17-18 (7)36.17+5.369.04
4Miriam EriksenD 11-12N (6)32.53+17.4716.26
4Nene Mariama Holt DialloD 11-12N (6)32.53+17.4716.26
6Ingrid Marie Stubban HygenD 13-14 (19)30.18+6.1110.06
7Siv Susanne JystadD 17-C (7)42.09+20.1216.12
7Vemund KongsnesH 45- (18)39.11+6.429.47
8Andreas RambergH 15-16 (15)37.33+5.348.56
10Inge RambergH 45- (18)41.04+8.3510.16
10Terje LinløkkenH 50- (15)41.56+11.0510.29
13Anna Cecilie LinløkkenD 15-16 (17)45.23+11.2011.56
13Alexandra LinløkkenD 13-14 (19)36.21+12.1412.07
14Håvard BjønnessH 45- (18)46.55+14.2611.43
15Thomas GrøstadH 45- (18)49.53+17.2412.28
15Tor Magnus GrøstadH 15-16 (15)1.23.08+51.0919.47
17Hans Olav HygenH 45- (18)56.29+24.0014.07
18Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD 13-14 (19)47.37+23.3015.52
25Magnus JystadH 13-14 (27)1.18.18+56.1926.06
Martine Arntzen HaugD -10 (4)20.1310.06
Ellen Margrete Stubban HygenD -10 (4)17.568.58
Mathias LinløkkenH -10 (5)14.137.06

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nils TveiteH 13-14 (27)23.09+1.107.43
13Vegard AarstadH 13-14 (27)29.47+7.489.55

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor