Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Tour of Lillomarka høst 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Tour of Lillomarka høst 2
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 24 august 2015

Herrer A-løype

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BenjaminsenLillomarka OL32.43
2Jens Olav KløverudLillomarka OL36.56+4.13
3Nils Ragnar LiholtLillomarka OL39.47+7.04
4Mathias BenjaminsenLillomarka OL41.08+8.25
5Hallvard FjærLillomarka OL42.14+9.31
6Martin GranlyLillomarka OL42.52+10.09
7Terje BlindheimLillomarka OL43.10+10.27
8Steinar EastwoodLillomarka OL44.41+11.58
9Elias Skjolden SørensenLillomarka OL45.10+12.27
10Richard Zeiner-GundersenFossum IF45.25+12.42
11Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering49.09+16.26
12Håkon BergStokke IL53.36+20.53
13Truls AngellLillomarka OL55.12+22.29
14Erik HolterFerder seilforening56.23+23.40
15Claes-H. UngerLillomarka OL57.07+24.24

Damer A-løype

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Toril HallanLillomarka OL43.51
2Ingvild C. FleisjeLillomarka OL44.34+0.43
3Maria Rørvik HaverLillomarka OL46.56+3.05
4Oda Marie ColquhounNittedal OL47.00+3.09
5Marit EithunNittedal OL47.11+3.20
6Ellen Marie AriansenLillomarka OL48.51+5.00
7Emma PaulsenNittedal OL52.37+8.46
8Mina HaverLillomarka OL57.19+13.28
9Hanne Cecilie Messel BærenLillomarka OL1.01.31+17.40
10Lise HorntvedtNydalens Skiklub1.05.00+21.09

Herrer B-løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jon TangenHamar OK35.27
2Knut FossgardLillomarka OL38.38+3.11
3Fredrik SteiwerLillomarka OL43.50+8.23
4Ove HildrumLillomarka OL45.31+10.04
Per HaugenLillomarka OLdiskvalifisert

Damer B-løype

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne Ruste FløLillomarka OL41.22
2Reidunn HallanLillomarka OL45.24+4.02
3Ingrid TronshaugStokke IL53.06+11.44
4Ingrid BredalenNittedal OL57.43+16.21
5Linda FredhMåren OK59.57+18.35

Herrer C-løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Michael Eckmann AronsenLillomarka OL35.14
2Hans Anton EklundLillomarka OL36.18+1.04
3Tor E. HenriksenLillomarka OL36.51+1.37
4Vebjørn BlindheimLillomarka OL39.07+3.53

Damer C-løype

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Merete RørvikLillomarka OL29.31
2Malene NielsenLillomarka OL33.51+4.20
3Sarah AriansenNittedal OL48.15+18.44
4Lene ColquhounNittedal OL52.36+23.05

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor