Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for SOK Klubbmesterskap Lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: SOK Klubbmesterskap Lang
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: torsdag 20 august 2015

H17

4 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Erik GjeinSandefjord OK41.589.03
2Marius MartinsenSandefjord OK43.15+1.179.20
3Stein MartinsenSandefjord OK43.31+1.339.23
4Sturle FurlandSandefjord OK45.33+3.359.50
5Trond GjelstadSandefjord OK46.52+4.5410.07
6Hallvard Arntzen FossSandefjord OK48.12+6.1410.24
7Per Erik LarsenSandefjord OK1.04.20+22.2213.53
8Einar KlavenesSandefjord OK1.05.47+23.4914.12
0Jo Børre EikåsSandefjord OKdiskvalifisert

H50

3 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tom Olav GurenSandefjord OK1.01.5418.38
0Kjetil KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert

D17

3 320 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK39.4311.57
2Tiri RebårdSandefjord OK45.26+5.4313.41
3Tone StoklandSandefjord OK45.30+5.4713.42
4Annette Cecilie ArentzSandefjord OK48.16+8.3314.32
5Stine ArntzenSandefjord OK59.16+19.3317.51
6Mona GjelstadSandefjord OK1.08.06+28.2320.30

H13-16

3 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jonas EikåsSandefjord OKbrutt

H70

2 580 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank EliassenSandefjord OK30.4711.55
2Oddvar GjelstadSandefjord OK46.31+15.4418.01
3Svein Børge HaugbergSandefjord OK48.54+18.0718.57
4Roar LøkenSandefjord OK54.48+24.0121.14
5Bjørn HaugenSandefjord OK57.29+26.4222.16

D13-16

3 320 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK37.4511.22
2Maria PrestbøenSandefjord OK38.30+0.4511.35
3Ella Arentz HagenSandefjord OK38.36+0.5111.37

D50

3 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde KløvstadSandefjord OK54.1517.57
0Kristin DahlSandefjord OKdiskvalifisert

H11-12

2 410 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym TorgersenSandefjord OK40.0816.39
2Anders KlavenesSandefjord OK42.18+2.1017.33

D11-12

2 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK56.4523.32

C-Åpen

2 410 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Petter TorgersenSandefjord OKdiskvalifisert

N-Åpen

1 710 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Catharina Bakke HegvikSandefjord OK42.5525.05
0Sindre FurlandSandefjord OK45.51+2.5626.48
0Karen HasåsSandefjord OK49.02+6.0728.40

D60

2 580 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid GjelstadSandefjord OK1.01.3323.51

H60

3 020 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK1.10.5023.27

D-10

1 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne KlavenesSandefjord OK23.1413.35
2Ingeborg EikåsSandefjord OK47.56+24.4228.01

H-10

1 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage EikåsSandefjord OK22.5213.22

D11-12N

1 710 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona LollandSandefjord OK30.0617.36
2Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK50.09+20.0329.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor