Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Førde IL "Romjulsløpet"

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Førde IL "Romjulsløpet"
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 26 desember 2015

A-Lang 3,7 km

3 700 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak BergsetNTNUI28.547.48
2Andreas MagerøyFrol IL30.05+1.118.07
3Håvard Nummedal OsFørde IL35.24+6.309.34
4Torbjørn OsFørde IL37.04+8.1010.01
5Gunnar GytriFørde IL37.40+8.4610.10
6Anders BergsetIL Veten38.06+9.1210.17
7Jon Anders ScheiFørde IL38.24+9.3010.22
8Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL42.57+14.0311.36
9Torodd OsFørde IL44.05+15.1111.54
10Elias BergsetIL Veten44.07+15.1311.55
11Marius DalinFørde IL44.50+15.5612.07
12Jon SletteskogHaugesund Triatlonklubb45.34+16.4012.18
13Arnfinn KringlenFørde IL48.01+19.0712.58
14Norvald OspehaugTambarskjelbar48.30+19.3613.06
15Jan HerstadTambarskjelbar48.50+19.5613.11
16Harald HjellbrekkeFørde IL49.27+20.3313.21
17Christopher FinkFørde IL50.02+21.0813.31
18Johan MagerøyFørde IL53.26+24.3214.26
19Kurt GrønliFørde IL54.05+25.1114.37
20Ivar BergsetIL Veten1.00.00+31.0616.12
21Nils SletteskogFørde IL1.00.26+31.3216.20

A-Lang 3,7 km

3 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril FristadHalden IL38.2410.22
2Kari SvingheimFrol IL43.37+5.1311.47

A-kort 2,4 km

2 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trygve Nummedal OsFørde IL41.4617.28
2Sveinung FrisrtadAskvoll og Holmedal IL47.30+5.4419.52
3Egil NestandeFørde IL50.07+8.2120.58
4Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL56.55+15.0923.48
5Olav HerstadTambarskjelbar58.02+16.1624.16

A-kort 2,4 km

2 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg MagerøyFørde IL41.1717.16
0Thale FinkFørde ILdiskvalifisert

C-Løype 1,5 km

1 440 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL25.1217.30
2Vegar HoleFørde IL26.40+1.2818.31
3Elias FinkFørde IL57.23+32.1139.50
4Oscar FinkFørde IL57.50+32.3840.09
5Theodor FinkFørde IL58.01+32.4940.17
6Birk Sørebø HaugenFørde IL1.00.26+35.1441.58

C-løype 1,5 km

1 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL27.3719.10
2Brita Eilertsen GrønliFørde IL41.36+13.5928.53
3Gro EliassenFørde IL58.13+30.3640.25

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor