Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askerløpet
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 25 september 2011

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16C | D 13-16N | D 15-16 | D 17-C | D 21- | D 35- | D 40- | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16C | H 13-16N | H 15-16 | H 17-C | H 21- | H 35- | H 40- | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80-

N-åpen

1 870 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Marte Madslien BakkenNydalens SK31.0916.39
Børge Nilsen BergFossum IF48.3826.00
Alfred BjørnerødOK Moss27.4314.49
Ingvild BrustugunAsker Skiklubb48.0125.40
Tiril elisabeth EggenNydalens SK58.4731.26
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn30.1416.10
Iris HolstIL Tyrving45.2924.19
Sigurd KløgetvedtIL Tyrving1.07.1435.57
Ina MartiniAsker Skiklubb43.4323.22
Sara MartiniAsker Skiklubb1.05.2735.00
Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb37.3520.05
Andrea SkjoldeAsker Skiklubb48.0525.42
Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering53.2528.33
Sverre StrandLierbygda OL28.5015.25

D -10

2 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Karoline BjørnerødOK Moss29.5814.20
Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb25.5112.22
Ada WulfsbergNydalens SK31.3915.08
Silje Elise CarlsenRøyken OLdiskvalifisert

D 11-12

2 090 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne StrandLierbygda OL17.538.33
2Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss21.13+3.2010.09
3Ingvild HøydalNydalens SK22.26+4.3310.44
4Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK22.27+4.3410.44
5Ingrid AaslundFet OL24.25+6.3211.40
6Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb25.05+7.1212.00

D 13-14

2 540 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK25.109.54
2Gina GranstedtHalden SK25.21+0.119.58
3Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering27.29+2.1910.49
4Astrid FiskumIL Tyrving32.58+7.4812.58
5Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb33.48+8.3813.18
6Oda SikkelandIL Tyrving35.32+10.2213.59
7Stine NjåsteinIL Tyrving35.57+10.4714.09
8Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving36.00+10.5014.10
9Ida Feiring HaltiaIL Tyrving39.06+13.5615.23
10Emilie WestinPorsgrunn OL57.44+32.3422.43
11Margrethe WisløffAsker Skiklubb59.15+34.0523.19

D 13-16C

2 380 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje Marie NordvikAsker Skiklubb45.2619.05

D 15-16

2 970 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb35.3711.59
2Ragnhild HjermstadFossum IF35.44+0.0712.01
3Tonje VassendPorsgrunn OL35.58+0.2112.06
4Åsne Skram TrømborgKongsberg OL36.45+1.0812.22
5Lovise FremstadLarvik OK38.29+2.5212.57
6Kristin Helland-HansenIL Tyrving39.00+3.2313.07
7Ingvild Skovly FjeldstadRingerike OL43.25+7.4814.37
8Evine Westli AndersenLøten OL45.22+9.4515.16
9Vilde Bredholt JørgensenSandefjord OK48.10+12.3316.13
10Tone Haga DalbergRaumar Orientering51.13+15.3617.14
11Julia PlaianAsker Skiklubb51.21+15.4417.17
12Kim Dirro BøhlerengenMåren OK52.43+17.0617.44
13Silje ArntzenLierbygda OL52.46+17.0917.45
Kristine AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbikke godkjent

D 17-C

2 380 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mali Steigen TronshaugStokke IL29.5212.32
2Ingrid TronshaugStokke IL31.20+1.2813.09
3Hanne StensletRaumar Orientering32.03+2.1113.27
4Ida BrændenHaslum IL36.25+6.3315.18
5Melissa TroutNydalens SK1.03.40+33.4826.45
6Aagot HartmannRøyken OL1.17.00+47.0832.21

D 21-

3 960 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannele TonnaFinland41.4710.33
2Anne Johanne LindNTNUI41.49+0.0210.33
3Elisabeth holmboe EggenNydalens SK45.07+3.2011.23
4Lisa NäsholmNydalens SK47.35+5.4812.00
5Lone BrochmannEiker OL48.15+6.2812.11
6Marianne Solheim SandbergModum OL48.49+7.0212.19
7Kristin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK51.43+9.5613.03
8Karoline AndersenAsker Skiklubb51.56+10.0913.06
9Una Glende JansonKristiansand OK55.00+13.1313.53
10Natalia DimitrovaNydalens SK56.19+14.3214.13
11Mila ZaharinovaOppsal IF Orientering58.54+17.0714.52
12Marita WeierudRøyken OL1.12.36+30.4918.20
13Kristin Nergaard BergFossum IF1.12.37+30.5018.20
14Cristina LuisNydalens SK1.14.55+33.0818.55
Pia IversenHeming/Njård OLdiskvalifisert

D 35-

3 740 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandLierbygda OL43.1011.32
2Milda ØhlckersIL Tyrving46.31+3.2112.26

D 40-

3 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Kristin KvammeRingerike OL43.5311.44
2Hege H FeiringIL Tyrving45.47+1.5412.14
3Anne Berit BredholtSandefjord OK47.56+4.0312.48
4Signe Astrup ArnesenHeming/Njård OL48.01+4.0812.50
5Nora SkauenIL Tyrving50.23+6.3013.28
6Hilde VassendPorsgrunn OL51.08+7.1513.40
7Lill-Kristin EngerModum OL1.03.36+19.4317.00
8Lenka WestinPorsgrunn OL1.14.03+30.1019.47

D 45-

3 070 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siv Johanne MoenNydalens SK32.5610.43
2Kjersti HovFossum IF33.45+0.4910.59
3Tone BakkenLillomarka OL33.58+1.0211.03
4Anne Marit BjergaardNydalens SK34.23+1.2711.11
5Hilde StorløkkenKongsberg OL35.10+2.1411.27
6Marianne NjåsteinIL Tyrving36.34+3.3811.54
7May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering39.25+6.2912.50
8Sissel SkovlyRingerike OL40.19+7.2313.07
9Anne C TurterNydalens SK41.00+8.0413.21
10Veslemøy SolbergKonnerud IL41.24+8.2813.29
11May Toril MoenOL Trollelg44.23+11.2714.27
12Wenche GjesdalVaregg Fleridrett47.33+14.3715.29
13Kjersti NarumOL Vallset/Stange48.24+15.2815.45
14Anne LofthusLillehammer OK48.56+16.0015.56
15Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK49.09+16.1316.00
16Anne MadslienNydalens SK50.56+18.0016.35
17Hanne BrendeFossum IF53.34+20.3817.26
18Marianne HjermstadFossum IF57.07+24.1118.36
19Ragnhild TunaalHeming/Njård OL1.20.23+47.2726.11
20Åshild FlatebakkenIL Tyrving1.21.30+48.3426.32
Line Telje HøydalNydalens SKdiskvalifisert
Eva SyversenRøyken OLdiskvalifisert
Sille WinsnesÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert

D 50-

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Synnøve Borge HoviSkien O-klubb33.0510.46
2Kjersti SkantzeIL Tyrving34.13+1.0811.08
3Ellen Marie TurterNydalens SK36.08+3.0311.46
4Berit BergeIL Tyrving38.39+5.3412.35
5Heidi FalckIL Tyrving48.42+15.3715.51
6Cathrine NorvikRøyken OL55.52+22.4718.11
7Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.05.43+32.3821.24

D 55-

2 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helga HaverstadLierbygda OL35.5512.05
2Birgit KorvaldNydalens SK48.39+12.4416.22
2Inger A TiltnesIL Tyrving48.39+12.4416.22
4Nina KolbergIL Tyrving56.16+20.2118.56
5Inger NergaardStokke IL58.40+22.4519.45
6Elisabeth RødAndebu IL1.31.31+55.3630.48

D 60-

2 970 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari StrandeRingerike OL43.5014.45
2Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL52.15+8.2517.35
3ANNE kARIN JørgensenLia IL1.10.00+26.1023.34
4Ildiko HorvatiIL Tyrving1.10.19+26.2923.40
5Anne Elvsaas MoRøyken OL1.21.49+37.5927.32
Unn EllefsenIL Tyrvingdiskvalifisert

D 65-

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri HolmboeIL Tyrving41.2416.29
2Birgitte BekkelundRøyken OL51.37+10.1320.33
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL52.58+11.3421.06
4Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK57.01+15.3722.42
5Inger Lise BjordalOppsal IF Orientering1.42.18+1.00.5440.45

D 70-

2 510 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni DrageHaugerud IF53.0721.09
2Astrid EriksenLillomarka OL1.32.25+39.1836.49
Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

D 75-

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rannveig SommerheinOK Horten1.21.1834.26

H 11-12

2 090 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving17.158.15
2Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb18.30+1.158.51
3Jørgen WulfsbergNydalens SK19.32+2.179.20
4Espen Hegstad KrügerNydalens SK19.42+2.279.25
5Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK20.30+3.159.48
6Trygve MyhrAsker Skiklubb21.28+4.1310.16
7Sverre NarumOL Vallset/Stange21.32+4.1710.18
8Axel HoveidAsker Skiklubb23.04+5.4911.02
9Lars-Martin FossgardAsker Skiklubb26.42+9.2712.46
10Petter Astrup ArnesenHeming/Njård OL28.27+11.1213.36
11Torkild RosvollAsker Skiklubb37.30+20.1517.56

H 13-14

2 540 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund HoelRaumar Orientering23.029.04
2Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK23.53+0.519.24
3Anders HagaRaumar Orientering24.02+1.009.27
4Peter NordbrødenHalden SK24.13+1.119.32
5Ulrik Astrup ArnesenHeming/Njård OL24.30+1.289.38
6Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb24.44+1.429.44
7Ivar Andre RyttervoldRaumar Orientering25.32+2.3010.03
8Magnus WølnebergIL Tyrving30.59+7.5712.11
9Einar MelsomFossum IF31.46+8.4412.30
10Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving32.05+9.0312.37
11Jørgen VisterIndre Østfold OK33.26+10.2413.09
12Bjørnar LøvliAsker Skiklubb33.37+10.3513.14
13Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn35.23+12.2113.55

H 13-16C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fabian TunaalHeming/Njård OL1.24.56

H 15-16

3 070 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar StørmerFossum IF30.5310.03
2Einar LofthusLillehammer OK32.09+1.1610.28
3Erland KvisleAsker Skiklubb32.14+1.2110.29
4Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering32.59+2.0610.44
5Bjørn André AaslundFet OL34.13+3.2011.08
6Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering34.40+3.4711.17
7Vebjørn Negård KløgetvedtIL Tyrving38.40+7.4712.35
8Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb39.54+9.0112.59
Sigurd MelsomFossum IFdiskvalifisert

H 17-C

2 380 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik HjeldeGimle IF23.5910.04
2Morten Hauger TangenHamar OK27.20+3.2111.29
3Håkon Nergaard BergStokke IL29.35+5.3612.25
4Jan KløgetvedtIL Tyrving35.43+11.4415.00

H 21-

4 890 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigve VågsnesNydalens SK35.247.14
2Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL37.31+2.077.40
3Eirik Jansson HaverstadÅs-UMB Orientering40.23+4.598.15
4Ragnar TonjerNydalens SK40.37+5.138.18
5Einar TommelstadNydalens SK40.42+5.188.19
6Leif StørmerFossum IF40.57+5.338.22
7Halvor SaunesNydalens SK41.21+5.578.27
8Lacho IlievHalden SK43.05+7.418.48
9Niklas ProforsVaregg Fleridrett43.27+8.038.53
10Sten Åge NygårdseterVegårshei IL44.11+8.479.02
11Torben Christian WendlerRaumar Orientering45.20+9.569.16
12Frode Øverøyen BalchenOddersjaa SSK46.36+11.129.31
13Sigurd HynneÅs-UMB Orientering47.03+11.399.37
14Leiv Inge KjemperudRingerike OL1.02.14+26.5012.43
15Robert FredriksenNotodden OL1.09.59+34.3514.18
16Donatas KontautasOK Telsiai1.43.32+1.08.0821.10
Sondre BakkenLillomarka OLdiskvalifisert
Christian F SchiveHalden SKdiskvalifisert

H 35-

3 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik W. MoeBækkelagets SK41.3510.30
2Morten Vilbo SørumRaumar Orientering52.02+10.2713.08
3Truls FjeldstadPorsgrunn OL58.22+16.4714.44
4Lars Eirik EggenNydalens SK1.12.48+31.1318.23

H 40-

3 960 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag AusenPorsgrunn OL36.409.15
2Hallvard KorenOK Moss37.02+0.229.21
3Svein NygårdLillomarka OL39.29+2.499.58
4Kristian KihleRingerike OL40.11+3.3110.08
5Egil IversenHeming/Njård OL44.12+7.3211.09
6Halvor JutulstadBækkelagets SK54.52+18.1213.51
7Jørgen HolmboeIL Tyrving55.43+19.0314.04
8Øyvind StørenBø OL1.05.11+28.3116.27
9Peter CarlsenRøyken OL1.06.47+30.0716.51
10Harald StorrønningByåsen IL1.25.14+48.3421.31

H 45-

3 740 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore BjørnerødOK Moss32.448.45
2Sturla SætherSPK Freidig35.35+2.519.30
3Sigmund VisterIndre Østfold OK36.05+3.219.38
4Jon Iver BakkenNydalens SK36.48+4.049.50
5Arve OpheimMåren OK37.04+4.209.54
6Lars KrügerNydalens SK37.24+4.4010.00
7Bjørn BakkevigHeming/Njård OL42.56+10.1211.28
8Lars D. FjeldstadRingerike OL44.27+11.4311.53
9Svein Helge HøydalNydalens SK46.12+13.2812.21
10Jonas HaltiaIL Tyrving47.16+14.3212.38
11Arne Håkon JørgensenSandefjord OK47.48+15.0412.46
12Sven OhrvikKonnerud IL52.53+20.0914.08
13Jan Erik ClaussenFana IL1.00.57+28.1316.17
14Are NjåsteinIL Tyrving1.19.31+46.4721.15
Olav BakkenLillomarka OLdiskvalifisert
Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OLikke godkjent

H 50-

3 740 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Yngvar ChristiansenBækkelagets SK28.587.44
2Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL35.09+6.119.23
3Jon BjørgumKristiansand OK35.54+6.569.35
4Øyvind Roger HansenRøyken OL36.07+7.099.39
5Per Gunnar DahlRingerike OL36.59+8.019.53
6Martin GranlyLillomarka OL37.45+8.4710.05
7Egil EideIL Tyrving39.23+10.2510.31
8Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering39.41+10.4310.36
9Gunnar VeastadLillehammer OK39.53+10.5510.39
10Øivind MyhreKongsberg OL40.32+11.3410.50
11Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL40.37+11.3910.51
12Jack BjørnsenKristiansand OK41.40+12.4211.08
13Ivar KvaleHaugesund IL42.28+13.3011.21
14Pål Woldstad HanssenEiker OL44.39+15.4111.56
15Morten KongsbergIL Tyrving46.48+17.5012.30
16Richard Zeiner-GundersenFossum IF47.04+18.0612.35
17Arnstein AndreassenRaumar Orientering47.38+18.4012.44
18Christopher SchiveOK Moss47.53+18.5512.48
19Roy GjerdingOK Moss55.00+26.0214.42
20Even JahnsenFlosta IL58.26+29.2815.37
21Tormod KværnaØstmarka OK1.00.18+31.2016.07
22Tov Arne BondalNotodden OL1.02.55+33.5716.49
23Petter FureOppsal IF Orientering1.20.08+51.1021.25
24Donald SkantzeIL Tyrving1.23.51+54.5322.25
Rune PedersenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert

H 55-

3 070 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten DåsnesRingerike OL28.379.19
2Torgeir StrandhagenRøyken OL30.51+2.1410.02
3Per Chr. HagenBø OL32.49+4.1210.41
4Per OsenVestre Akers SK35.54+7.1711.41
5Kjell WestinPorsgrunn OL36.41+8.0411.56
6Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL38.52+10.1512.39
Ove DrangeAskøy OLdiskvalifisert
Morten JohannessenRøyken OLdiskvalifisert

H 60-

3 070 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Svein S JacobsenIL Tyrving30.5210.03
2Arne TiltnesIL Tyrving33.14+2.2210.49
3Lars KlyveOppsal IF Orientering35.21+4.2911.30
4Helge LyeIL Tyrving37.38+6.4612.15
5Runar KittilsenStokke IL41.22+10.3013.28
6Atle RemmePorsgrunn OL41.49+10.5713.37
7Per ØhlckersIL Tyrving43.12+12.2014.04
8Elling AakreAndebu IL45.32+14.4014.49
9Ragnar Niemi BergStokke IL51.12+20.2016.40
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL55.26+24.3418.03
11Georg KapperudOppsal IF Orientering1.18.49+47.5725.40

H 65-

2 970 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar BjordalOppsal IF Orientering44.5715.08
2Arne LandeBø OL46.49+1.5215.45
3György HorvatiIL Tyrving54.34+9.3718.22
4Olav MoRøyken OL1.02.24+17.2721.00
Lars Martin GjeinStokke ILdiskvalifisert

H 70-

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald LundhaugOK Moss29.0911.36
2Egil RonæssPorsgrunn OL38.52+9.4315.29
3Helge HalvorsenLarvik OK50.48+21.3920.14
4Knut JacobsenSandefjord TIF1.18.53+49.4431.25
Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert

H 75-

2 510 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor DrageHaugerud IF49.0819.34
2Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL57.54+8.4623.04
3Helge KvaaseBækkelagets SK1.06.20+17.1226.25
4Tor E. HenriksenLillomarka OL1.55.05+1.05.5745.50
Carl-Fred. KolderupStabæk IFdiskvalifisert

H 80-

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor