Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gløggløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gløggløpet
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 19 desember 2015

Mellom

3 700 m, 70 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn SolbergseterBIL Post31.28
2Truls KvaaseBækkelagets SK35.09+3.41
3Vidar BerteigFossum IF35.46+4.18
4Svein JacobsenIL Tyrving37.17+5.49
5Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL39.00+7.32
6Knut BårtveitBø OL41.13+9.45
7Johan MattsonLillomarka OL41.52+10.24
8Roar SigurdsenRingnes BIL42.49+11.21
9Per Arne ArnesenEsso43.46+12.18
10Sindre GylverNTNUI43.54+12.26
11Steinar BrodinTromsø skiklubb44.49+13.21
12Egil Wickstrand IversenHeming Orientering45.22+13.54
13Ann-Karin LestebergKongsberg OL45.27+13.59
14May Bente BrurbergÅS UMB Orientering46.19+14.51
15Øyvind GylverAsker Skiklubb46.34+15.06
16Sivert KvermeFossum IF46.42+15.14
17John Thomas PetersenNittedal OL46.48+15.20
18Lars ChristensenVBIL47.15+15.47
19Toril NesNydalens SK47.16+15.48
20Finn GangePrivat47.38+16.10
21Egil HusethKamp/Vestheim IF48.40+17.12
22Einar HemLillomarka OL49.06+17.38
23Helge RevhaugRingerike OL50.12+18.44
24Brita SauarStatoil BIL50.13+18.45
25Claus Frimann ClasenLyberg & Partnere50.20+18.52
26Pål W. HanssenBDO BIL50.59+19.31
27Hans-Henrik FremmingMeteorologen51.17+19.49
28Bjørn SandelienVegdirektoratet51.29+20.01
29Stein MyhreOslo sporveier BIL51.37+20.09
30Nils Jørgen BrodinByggmesterforbundet51.56+20.28
31Henrik ReuschHeming Orientering52.07+20.39
32Margrete EngzeliusAsker Skiklubb52.18+20.50
33Nora WoxholthAsker Skiklubb53.37+22.09
34Simen KnophAsker Skiklubb53.41+22.13
35Olav NipenStatoil Oslo BIL53.43+22.15
36Bjørn EgnerHeming Orientering53.45+22.17
37Rune HultgreenOpsahl55.46+24.18
38Bjørn NordvikKolbotn & Skimt OL55.48+24.20
39Vincent EijsinkÅS UMB Orientering56.03+24.35
40Knut Tore SolheimNydalens SK56.09+24.41
41Uno HanslienBilpost BIL57.17+25.49
42Mari AarsethNydalens SK59.39+28.11
43Kjersti ThoStabæk IF1.04.20+32.52
44Hallvard BjørgumVBIL1.04.40+33.12
45Liv PaltielFolkehelseinstituttet1.04.47+33.19
46Tor DrageAker Solutions1.04.53+33.25
47Kåre KnudsenIL GeoForm1.05.25+33.57
48Nora UrsinFossum IF1.05.27+33.59
49Tormod HegdalHeming Orientering1.06.28+35.00
50Birk F. SætnanFossum IF1.07.56+36.28
51Unni DrageAker Solutions1.08.02+36.34
52Petter NæssOppsal Orientering1.09.28+38.00
53Eyvind AasIL GeoForm1.10.34+39.06
54Tor OmmundsenVBIL1.10.37+39.09
55Jonas AarsethFBI1.11.16+39.48
56Marianne ReuschHeming Orientering1.11.47+40.19
57Bjørn GunnerødIL GeoForm1.12.14+40.46
58Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1.15.27+43.59
59Sidsel SandelienVegdirektoratet1.17.41+46.13
60William OnstadOslostudentenes IK1.25.59+54.31
61Knut HangeraasIL GeoForm1.29.44+58.16
62Astri RogstadOslostudentenes IK1.31.08+59.40
63Jan StorsæterFolkehelseinstituttet1.34.57+1.03.29
64Gro BrækkenPrivat1.47.58+1.16.30
65Sigurd HaugerudIL GeoForm2.06.33+1.35.05
66Clas SvantesonKolbotn & Skimt OLikke godkjent
67Ola LestebergKongsberg OLikke godkjent
68Odd KletteliBækkelagets SKikke godkjent
69Knut Anders LøkenFossum IFikke godkjent
70Sharon BroadwellPrivatikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor