Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Gløggløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gløggløpet
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: lørdag 19 desember 2015

Lang

5 200 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pål SkogedalAsker Skiklubb37.56
2Henrik EijsinkNydalens SK38.02+0.06
3Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering41.25+3.29
4Vidar BenjaminsenLillomarka OL41.46+3.50
5Jan R. EriksenAsker Skiklubb42.15+4.19
6Are VigaardOppsal Orientering42.27+4.31
7Marte NarumNydalens SK43.40+5.44
8Ludvig RødnesOppsal Orientering43.52+5.56
9Stein BlomsethVålerenga44.08+6.12
10Svein NygårdNorges Bank BIL44.11+6.15
11Lars Ivar AarsethFBI44.17+6.21
12Jørgen FrøydLarvik OK45.06+7.10
13Eivind HoffIL Tyrving45.40+7.44
14Holger SchlaupitzPrivat46.40+8.44
15Sindre LangaasNydalens SK47.16+9.20
16Bjørn HaugeNydalens SK47.59+10.03
17Harald IweIL GeoForm48.01+10.05
18Audun BjerknesMåren OK48.36+10.40
19Sondre GullordPrivat49.18+11.22
20Ove MartinsenHauketo IF50.41+12.45
21Bjørn GrindeOslostudentenes IK51.12+13.16
22Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL51.50+13.54
23Are EriksenOslostudentenes IK51.59+14.03
24Knut Jostein SætnanFossum IF53.12+15.16
25Jan Fredrik HelgakerVBIL53.34+15.38
25Espen WigaardOppsal Orientering53.34+15.38
27Tor RingstadCisco53.35+15.39
28Ivar SeierstadIL GeoForm53.45+15.49
29Christian ReuschHeming Orientering55.21+17.25
30Stein H.  HagenStein Hagen Consulting56.13+18.17
31Per Martin RørvikFBI56.18+18.22
32Rune TeiglandAas Jakobsen57.06+19.10
33Odin GramstadVBIL57.18+19.22
34Richard Zeiner-GundersenFossum IF58.35+20.39
35Lasse ArnesenHeming Orientering58.42+20.46
36Ivar RefslandUiO59.09+21.13
37Håkon BergStokke IL1.00.11+22.15
38Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.00.27+22.31
39Eskil GullordRaumar Orientering1.02.31+24.35
40Per OsenVestre Akers SK1.02.57+25.01
41Espen MesselIL Koll1.04.17+26.21
42Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering1.04.44+26.48
43Svenja KernstockVBIL1.07.46+29.50
44Malin EijsinkÅS UMB Orientering1.08.10+30.14
45Ingrid TronshaugStokke IL1.08.20+30.24
46Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.10.20+32.24
47Per FosserIndre Østfold OK1.10.25+32.29
48Trude FixdalIL Koll1.13.19+35.23
49Mariken HomleidIL GeoForm1.15.06+37.10
50Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.16.55+38.59
51Stefan KernstockVBILikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor