Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 19

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 19
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 16 september 2015

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort | Nybeg

Lang

5 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian VogelsangNydalens SK48.128.45
2Olav EideOslostudentenes IK48.51+0.398.52
3Skage GrønnebergHeming Orientering51.57+3.459.26
4 Niklas NormanHeming Orientering53.23+5.119.42
5Ivar SeierstadIL GeoForm53.42+5.309.45
6Holger SchlaupitzPrivat55.50+7.3810.09
7Sindre LangaasNydalens SK56.08+7.5610.12
8Harald IweIL GeoForm59.22+11.1010.47
9Pål DahleOppsal Orientering1.03.14+15.0211.29
10Halvor AurmoHeming Orientering1.09.28+21.1612.37
11Jan Fredrik HelgakerVBIL1.09.31+21.1912.38
12Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.09.35+21.2312.39
13Vegard LineOslostudentenes IK1.14.55+26.4313.37
14Knut OnsagerIL GeoForm1.17.00+28.4814.00
15John Bjørnar BremnesIL GeoForm1.20.56+32.4414.42
16Harald Østgaard LundIL GeoForm1.29.23+41.1116.15
17Mikael Løvik OlaussonOslostudentenes IKikke godkjent
17Hanne Maria  VisterOslostudentenes IKikke godkjent
19Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringikke godkjent
20Øivind Due TrierOslostudentenes IKikke godkjent

Mellom

4 100 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Astrup ArnesenHeming Orientering49.1212.00
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF50.02+0.5012.12
3Tormod BøeVBIL55.16+6.0413.28
4Stein MyhreOslo sporveier BIL57.57+8.4514.08
5Trude FixdalIL Koll1.00.07+10.5514.39
6Lars ChristensenVBIL1.01.26+12.1414.59
7Esben BachOslostudentenes IK1.01.55+12.4315.06
8Håkon BergStokke IL1.02.03+12.5115.08
9Øyvind GylverAsker Skiklubb1.03.22+14.1015.27
10Anne Marit BjergaardNydalens SK1.04.25+15.1315.42
11Kjetil JacobsenHamar OK1.04.41+15.2915.46
12Alexandra DevikOslostudentenes IK1.06.51+17.3916.18
13Torstein SchelleArmada1.08.37+19.2516.44
14Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.09.51+20.3917.02
15Ivar-Kristian WaarumIL GeoForm1.10.06+20.5417.05
16Petter ChristensenVBIL1.12.57+23.4517.47
17Kristin SletnerRøyken OL1.13.22+24.1017.53
18Hallvard BjørgumVBIL1.19.04+29.5219.17
19Gisela SundelinPrivat1.19.58+30.4619.30
20Lenny EnstrømOslostudentenes IK1.21.14+32.0219.48
21Finn GangePrivat1.23.36+34.2420.23
22Odd KletteliBækkelagets SK1.27.04+37.5221.14
23Sturle HånesIL GeoForm1.27.11+37.5921.15
24Kåre KnudsenIL GeoForm1.32.28+43.1622.33
25Kjersti ThoStabæk IF1.40.14+51.0224.26
26Sigurd HaugerudIL GeoForm2.16.51+1.27.3933.22
27 Tom EdvardsenIL Kollikke godkjent
28Knut HangeraasIL GeoFormikke godkjent
29Karsten BorgeArmadaikke godkjent
30Andre RøTeam L-ACTATikke godkjent
31Jakob HaldorsenIL GeoFormikke godkjent

Kort

2 200 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil HusethKamp/Vestheim IF32.0614.35
2Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK37.35+5.2917.05
3Axel BoixOslostudentenes IK38.26+6.2017.28
4Tor OmmundsenVBIL40.16+8.1018.18
5Lene Anett KillingmoPrivat41.54+9.4819.02
6Espen og Martha BjarnarPrivat44.28+12.2220.12
7Eyvind AasIL GeoForm45.09+13.0320.31
8Arne Christian ScheieØstmarka OK45.19+13.1320.35
9Jappe BlomhoffHeming Orientering45.21+13.1520.36
10Eilen Arctander VikIL Koll49.02+16.5622.17
11Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF51.44+19.3823.30
12Hans SchwenckeKamp/Vestheim IF52.08+20.0223.41
13Tom SletnerRøyken OL55.19+23.1325.08
14Magne GrandeFBI58.54+26.4826.46
15Terje ThrondsenPeconikke godkjent

Nybegynner

2 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna MarsteintrædetOslostudentenes IK32.2314.43
2Yayoi NojiriOslostudentenes IK32.34+0.1114.48
3Christin  VangenOslostudentenes IK32.41+0.1814.51

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor