Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for OSI/GeoForm Rankingløp 17

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 17
Arrangørorganisasjon: IL GeoForm
Dato: onsdag 2 september 2015

Klasser: Visa alla | Lang | Mellom | Kort

Lang

5 600 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Olav EideOslostudentenes IK51.199.09
2 Niklas NormanHeming Orientering59.38+8.1910.38
3Harald IweIL GeoForm1.04.14+12.5511.28
4Daniel FløtreKongsberg OL1.06.27+15.0811.51
5Lars Ivar AarsethFBI1.06.33+15.1411.53
6Pål DahleOppsal Orientering1.10.00+18.4112.30
7 Erik StordalAsker Skiklubb1.11.01+19.4212.40
8Magnus WølnebergIL Tyrving1.11.29+20.1012.45
9Halvor AurmoHeming Orientering1.11.41+20.2212.48
10Are EriksenOslostudentenes IK1.17.38+26.1913.51
11Guttorm EggeOslostudentenes IK1.22.01+30.4214.38
12Mikael Løvik OlaussonOslostudentenes IK1.23.37+32.1814.55
13Hnna Marie VisterOslostudentenes IK1.23.49+32.3014.58
14Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1.26.45+35.2615.29
15Knut BårtveitBø OL1.32.14+40.5516.28
16Øystein BjergaPrivat1.41.41+50.2218.09
17Håkon BuggePrivat1.49.38+58.1919.34
18Lars GrandeFBIikke godkjent
19Erik BorgIL Kollikke godkjent

Mellom

3 900 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Skage GrønnebergHeming Orientering43.1111.04
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF43.49+0.3811.14
3Kjell MarksetIL Koll44.59+1.4811.32
4Karl Aasmund ErøySamtalen AS46.47+3.3611.59
5Pål TerkelsenPrivat50.53+7.4213.02
6Trude FixdalIL Koll52.53+9.4213.33
7Erik HolterPrivat54.46+11.3514.02
8Knut Anders LøkenFossum IF55.53+12.4214.19
9Per KaarbyFossum IF56.01+12.5014.21
10Torunn DragerotiFossum IF58.39+15.2815.02
11Ellen TurterNydalens SK58.59+15.4815.07
12Per FosserIndre Østfold OK1.03.25+20.1416.15
13Øyvind GylverAsker Skiklubb1.03.52+20.4116.22
14Finn GangePrivat1.04.09+20.5816.26
15Birgit KorvaldNydalens SK1.04.13+21.0216.27
16Per AagaardHeming Orientering1.04.24+21.1316.30
17Esben BachOslostudentenes IK1.04.32+21.2116.32
18Kjersti SkantzeIL Tyrving1.04.59+21.4816.39
19Magnus GodakerSeltor Bolig1.05.00+21.4916.40
20Egil HusethKamp/Vestheim IF1.05.04+21.5316.41
21Anne Marit BjergaardNydalens SK1.05.12+22.0116.43
22Per Ole MoenOslo Spektrum1.06.14+23.0316.58
23Hallvard FøllesdalOslostudentenes IK1.06.24+23.1317.01
24Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.08.12+25.0117.29
25Kjersti ThoStabæk IF1.08.13+25.0217.29
26Øyvind GrandumIL GeoForm1.10.25+27.1418.03
27Kjetil JacobsenHamar OK1.18.33+35.2220.08
28Sturle HånesIL GeoForm1.22.01+38.5021.01
29Jarle NilsenSiemens1.49.00+1.05.4927.56
30Jakob HaldorsenIL GeoForm1.56.10+1.12.5929.47
31Sigurd HaugerudIL GeoForm2.04.56+1.21.4532.02
32Roar BjordalOppsal Orienteringikke godkjent
33Anniken Helland-HansenIL Tyrvingikke godkjent

Kort

2 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1 Christian Fredrik BorgIL Koll45.5320.51
2Eyvind AasIL GeoForm54.29+8.3624.45
3Kirsti HolmboeIL GeoForm57.34+11.4126.09
4Fredrik KaltenbornKamp/Vestheim IF1.00.54+15.0127.40
5Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.04.49+18.5629.27
6Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IFikke godkjent
7Inger Lise BjordalOppsal Orienteringikke godkjent
8Kathy KelleyIL GeoFormikke godkjent

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor