Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KSO Høst 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KSO Høst 3
Arrangørorganisasjoner: Kristiansand OK / Oddersjaa SSK / OK Sør
Dato: tirsdag 8 september 2015

D 17-

2 330 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marianne AndersenKonnerud IL20.518.56
2Anneke Hald BjørgumKristiansand OK22.21+1.309.35
3Hanne WigemyrOddersjaa SSK25.38+4.4711.00
4Kristin AuslandOddersjaa SSK26.11+5.2011.14
5Gro BørteKristiansand OK26.46+5.5511.29
6Ane RibeSøgne og Songdalen OK27.01+6.1011.35
7Una Glende JansonKristiansand OK27.12+6.2111.40
8Inger ReinhartsenKristiansand OK27.20+6.2911.43
9Målfrid KonstKristiansand OK27.26+6.3511.46
10Heidi Fidje AndersenOK Sør29.06+8.1512.29
11Andrea DrangsholtTorridal IL29.47+8.5612.46
12Andrea Vild JødalKristiansand OK30.09+9.1812.56
13Gro EideOK Sør34.00+13.0914.35
14Mari CowardOK Sør39.11+18.2016.49
0I.Lise JensenOddersjaa SSKdiskvalifisert

D 50-

2 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Unni MyhreOddersjaa SSK28.1112.05
2Ragnhild HaldKristiansand OK29.14+1.0312.32
3May MelingStavanger Orienteringsklubb35.52+7.4115.23
4Brit I. DanielsenOddersjaa SSK36.54+8.4315.50
5Anita Wiberg GjelstenIL Høvdingen38.53+10.4216.41

D 60-

2 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Siri ØkstadOddersjaa SSK30.5613.16
2Solveig SchouOK Sør42.55+11.5918.25
3Gudveig JørundlandOK Sør52.05+21.0922.21

H 17-

2 330 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ståle GjelstenKristiansand OK18.548.06
2Jarle AuslandOddersjaa SSK18.59+0.058.08
3Atle Wendel ScheieOK Sør19.52+0.588.31
4Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK20.18+1.248.42
5Stein-Erik ScheieOK Sør20.52+1.588.57
6Espen WigemyrOddersjaa SSK22.41+3.479.44
7Vetle ReinhartsenKristiansand OK22.56+4.029.50
8Kjell Arne HålandOK Sør23.33+4.3910.06
9Fred-Arne SivertsenKristiansand OK23.49+4.5510.13
10Petter JohannessenIL Høvdingen24.19+5.2510.26
11Torkel ReinhartsenKristiansand OK24.39+5.4510.34
12Eirik Sundby HålandOddersjaa SSK27.31+8.3711.48
13Morten CowardOK Sør28.03+9.0912.02
14Isak Aasemoen AardalOddersjaa SSK28.27+9.3312.12
15Jan EideOK Sør36.27+17.3315.38
0Lasse HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

H 50-

2 330 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan BlandkjennKristiansand OK20.548.58
2Øivind SæbøKristiansand OK21.37+0.439.16
3John HansenKristiansand OK22.59+2.059.51
4Kristen LanganOK Sør24.51+3.5710.39
5Helge KristensenOK Sør28.22+7.2812.10
6Per LarsenKristiansand OK32.51+11.5714.05
7Terje WoldOK Sør36.40+15.4615.44
8Steinar SkaareKristiansand OK43.01+22.0718.27

H 60-

2 330 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK22.119.31
2Stein CowardOK Sør25.33+3.2210.57
3Per W. TorgersenOddersjaa SSK25.39+3.2811.00
4Kåre JacobsenOK Sør28.53+6.4212.23
5Halvard VesterhusIL Høvdingen31.57+9.4613.42
6Audun KjøstvedtIL Høvdingen32.15+10.0413.50
7Nils Egil JohannessenIL Høvdingen33.59+11.4814.35
8Bjørn A. SchouOK Sør34.04+11.5314.37
9Svein Olav SyvertsenIL Høvdingen37.29+15.1816.05
10Einar JørundlandOK Sør42.00+19.4918.01
0Erik HodneOddersjaa SSKdiskvalifisert

H-16N

1 260 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik IglebækOK Sør24.1319.13
2Lars KostølKristiansand OK25.04+0.5119.53

H12

2 330 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Fidje AndersenOK Sør31.3513.33
2Brage TakleKristiansand OK33.53+2.1814.32
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK34.05+2.3014.37
4Fredrik Eye FæravaagKristiansand OK35.02+3.2715.02
0Chris Ruben ErfjordOK Sørdiskvalifisert
0Isa Bønnhoff UclerOK Sørdiskvalifisert

H13-16

2 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd-Anton HermansenKristiansand OK25.5911.09
2Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK28.27+2.2812.12
3Anders Bjørnholmen ØvensenNOTEAM31.24+5.2513.28
4Erlend Fidje AndersenOK Sør32.46+6.4714.03
0Sander Vaksvik SkaareKristiansand OKdiskvalifisert

H-bedr

2 330 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjarne FærestrandBroadnet20.278.46
2Rune SkogerbøKristiansand OK21.28+1.019.12
3Thorbjørn VærpPuzzlepart22.18+1.519.34
4Tor LohneRambøll23.54+3.2710.15
5Harald EikNikkelverket BIL26.55+6.2811.33
6Nils Gunnar GjelstenNikkelverket BIL27.02+6.3511.36
7Reidar SæstadDNB28.02+7.3512.01
8Jo Vegard AardalVA Vegvesen29.41+9.1412.44
9Frank-Werner Unsgaard3B BIL40.19+19.5217.18

D-16N

1 260 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane Aadnevik-LohneOK Sør23.2818.37
2Kaja Kristine RønstadOK Sør23.50+0.2218.54
3Hanne TønnesenOK Sør26.27+2.5920.59
4Emma IglebækOK Sør26.56+3.2821.22

D12

2 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria KostølKristiansand OK31.5013.39
2Maria StødleKristiansand OK34.50+3.0014.56

D13-16

2 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga StødleKristiansand OK29.2012.35
2Ingrid Meling SpikkelandOddersjaa SSK30.02+0.4212.53
3Tuva HepburnKristiansand OK31.20+2.0013.26
4Sanna Aurora SandellKristiansand OK36.12+6.5215.32
5Julie BergersenKristiansand OK43.59+14.3918.52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor