Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Foll-O-karusellen #5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Foll-O-karusellen #5
Arrangørorganisasjon: Bækkelagets SK
Dato: onsdag 9 september 2015

Klasser: Visa alla | D 11-12 | D 11-12N | D 13-14 | D 13-16N | D 15-16 | D 17- | D 40- | D 50- | D 60- | D 70- | H 11-12 | H 11-12N | H 13-14 | H 13-16N | H 17- | H 40- | H 50- | H 60- | H 70- | Å-B | Å-C | L-L | H15-16

D 11-12

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiril LilleheierÅs-NMBU Orientering26.22
2Christine KureÅs-NMBU Orientering28.42+2.20
3Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL28.43+2.21
4Synnøve ArnesenKolbotn og Skimt OL35.28+9.06
5Diane JutulstadBækkelagets SK38.24+12.02

D 11-12N

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Alva Bredal-AndersenÅs-NMBU Orienteringfullført
Magnus Kvarme GangnæsÅs-NMBU Orientering15.51
Malin GjetangerMåren OK29.42
Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering30.46
Camilla LundqvistÅs-NMBU Orientering25.01
Johanne MoenÅs-NMBU Orienteringfullført
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OL19.30
Hanna RehnKolbotn og Skimt OL20.40
Johanne Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering24.45
Kaja Christine Wæhler-DelpMåren OKdiskvalifisert

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marthe LundqvistÅs-NMBU Orientering24.45
2Maria BertelsenKolbotn IL41.29+16.44
3Maiken LangliKolbotn og Skimt OL59.43+34.58

D 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL32.36
2Selma DæhlenKolbotn og Skimt OL42.43+10.07

D 15-16

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti LundqvistÅs-NMBU Orientering35.49
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL37.18+1.29
3Linn Mei WaalerMåren OK45.45+9.56

D 17-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malin EijsinkÅs-NMBU Orientering28.56
2Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering31.34+2.38
3Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering49.47+20.51

D 40-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eirin LodgaardRaufoss IL Orientering45.26

D 50-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tove StrandMåren OK39.13
2Mona StrandMåren OK41.22+2.09
3May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering43.15+4.02
4Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering47.31+8.18
5Ellen Christine KorenÅs-NMBU Orientering53.50+14.37
Grete BerntsenMåren OKbrutt

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne KaasaDriv IL52.54
2Vera Telje SjølieNorges Bank1.10.22+17.28
3Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.13.01+20.07

D 70-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid Lome-HagmanKolbotn og Skimt OL30.36
2Unni BøhlerengenMåren OK32.45+2.09

H 11-12

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anselm ReichenbachOppsal Orientering21.06
2David Megard GrønliKolbotn og Skimt OL38.15+17.09
3Anders HaugeneMåren OK39.01+17.55
4Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering39.24+18.18
5Anders Bredal-AndersenÅs-NMBU Orientering39.27+18.21
6Magnus EndresenMåren OK58.44+37.38
Aksel EideBækkelagets SKdiskvalifisert

H 11-12N

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Håvard EndresenMåren OK15.21
Simen Rønning JohansenMåren OK18.47
Magnus KlavenessMåren OK14.11
Thor Trandem KvåleÅs-NMBU Orientering24.56
Sondre LundqvistÅs-NMBU Orientering24.55
Sigurd StoraunetÅs-NMBU Orientering35.47
Arthur SævareidKolbotn og Skimt OLfullført
Halvor Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering34.53
Torbjørn Walker ØrkaÅs-NMBU Orientering26.27

H 13-14

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils TveiteÅs-NMBU Orientering15.31
2Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering24.22+8.51

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering46.43

H 17-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders StorbråtenLidingø26.53
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering33.30+6.37
3Arturs PutninsÅs-NMBU Orientering33.56+7.03
4Magnus NordbrødenHalden SK35.32+8.39
5Morten TangenMåren OK37.12+10.19
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Olav Johannes DeelstraNTNUIikke startet

H 40-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun BjerknesMåren OK33.28
2Martin ReichenbachOppsal Orientering38.04+4.36
3Lars Petter EndresenMåren OK43.06+9.38

H 50-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL27.05
2Ove MartinsenHauketo IF28.50+1.45
3Gløer WinsvoldSentrum OK28.51+1.46
4Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL30.57+3.52
5Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL32.16+5.11
6Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering33.26+6.21
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF34.58+7.53
8Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL35.27+8.22
9Morten KarlsenMåren OK35.59+8.54
10Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering48.00+20.55
11Per Arne AndresenKolbotn & Skimt52.33+25.28
12Petter FureOppsal Orientering56.02+28.57
Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert

H 60-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils-Petter WiikDriv ILfullført
2Jon FredriksenHauketo IF31.48+4.43
3Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orientering35.59+8.54
4Per-Erik ØstlieDriv IL37.03+9.58
5Per Hermann KrøgerMåren OK38.53+11.48
6Nils BøhnKolbotn og Skimt OL41.04+13.59
7Hasse BergstrømIL Tyrving52.47+25.42

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsmund JahrDriv IL59.35
2Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL1.12.23+12.48
Carl-Fred. KolderupStabæk IFdiskvalifisert
Magnar NilsenKolbotn og Skimt OLbrutt

Åpen B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL20.06
2Espen DelpMåren OK24.37+4.31
3Tora FrøsethKolbotn og Skimt OL28.44+8.38
4Jan SævareidKolbotn og Skimt OL35.04+14.58
5Linda FredhMåren OK37.54+17.48

LangLett

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thor Ivar GangnæsÅs-NMBU Orientering27.06
2Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering33.34+6.28
3Svein KvåleÅs-NMBU Orientering35.32+8.26
4Siv SkeieMåren OK39.03+11.57

H 15-16

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Andreas VaageBækkelagets SK36.06
2Martin Adelsten RøsholmBækkelagets SK39.56+3.50

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor