Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for KM stafett AOOK, BuOK og ØOK - Individelle klasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM stafett AOOK, BuOK og ØOK - Individelle klasser
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 30 august 2015

Direkte A

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein AndersenNydalens SK43.43
2Jarl Magnus BerheSøgne og Songdalen OK47.52+4.09
3Neil MarstonHEMsedal IL51.53+8.10
4Endre StoksethNydalens Skiklub53.38+9.55
5Gløer WinsvoldSentrum OK54.06+10.23
6Beata FalkHagaby GoIF56.13+12.30
7Henning WernøeHamar OK1.05.32+21.49
8Vendula SramkovaHEMsedal IL1.06.08+22.25
9Nils BerganNydalens Skiklub1.10.36+26.53
10Bjørn Viktor LarsenKongsberg OL1.14.28+30.45
11Terje EikenKongsberg OL1.17.05+33.22
12Kathrine LunøeNydalens Skiklub1.36.49+53.06
13Barbara EikenKongsberg OL1.53.34+1.09.51
Bjørnar LøvliAsker SKdiskvalifisert

Direkte B

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vidar BerteigFossum IF31.29
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL41.13+9.44
3Andreas Hammer HåversenØstmarka OK46.01+14.32
4Hans Herman HerøEiker OL46.36+15.07
5Johan BrunbergBækkelagets SK47.56+16.27
6Ola NilsenOppsal Orientering49.45+18.16
7Per Anders YtterbøAsker SK57.58+26.29
8Maria PerssonAsker SK1.00.12+28.43
9Solveig BerganNydalens Skiklub1.04.29+33.00
10Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb1.05.13+33.44
11Georg KapperudOppsal Orientering1.23.35+52.06
12Sharon BroadwellNoTeam1.29.23+57.54
12Sharon BroadwellNoTeam1.29.23+57.54
Hilde MoholthKongsberg OLdiskvalifisert
Linda FredhMåren OKdiskvalifisert

Direkte C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian LillegårdLillomarka OL25.28
2Dag Otter JohansenAsker SK34.22+8.54
3Terje ThrondsenNittedal OL41.32+16.04
4Anne Grethe PapeKonnerud IL49.41+24.13
5Ragnhild Blom-HagenFossum IF51.52+26.24

N-åpen

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Erlend BergeHEMING Orientering49.38
Guro BrændenLillomarka OL38.36
Helene Stangnes FærøyvikHEMING Orientering37.24
Hanne Wærp HaugeNydalens Skiklub19.11
Tuva W JernbergNydalens Skiklub41.49
Mari KallesonOppsal Orientering29.45
Natalie KollerudLillomarka OL33.02
Eirik LestebergKongsberg OL29.59
Max Alexander NybråtenIL Tyrving28.23
Helene ScheeleNydalens Skiklub18.44
Hanna SpangbergKonnerud IL26.54

D-10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Emilie FløLillomarka OL21.16
Sigrid Schmitt GranHalden SK35.24
Pernille Nor-WollØstmarka OK1.03.39
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK1.03.39
Astrid YtterbøAsker SK46.37

H-10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL23.17
Olaf Blom-HagenAsker SK30.32
Eskil BrændenLillomarka OL26.16
Rasmus D. EastwoodLillomarka OLdiskvalifisert

Direkte AK

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir Holm GundersenSturla IF50.55
2Marie Hammer HåversenØstmarka OK52.40+1.45
3Tove StrandMåren OK53.20+2.25
4Knut Anders LøkenFossum IF54.54+3.59
5Håkon BørliFossum IF56.24+5.29
6Morten TangenMåren OK59.50+8.55
7Ingrid HolmOppsal Orientering1.02.49+11.54
8Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.04.03+13.08
9Torill VisterIndre Østfold OK1.30.39+39.44
10Arild NyhaugAsker SK1.31.55+41.00
11Magnhild T MølnvikFossum IF1.38.08+47.13
Vegard HaldenNydalens Skiklubdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor