Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 6
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: tirsdag 22 september 2015

N-åpen

1 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ine StokkenesLarvik OK56.56+26.1739.15
0Annika van RaaijHedrum OL30.3921.08
0Oda Huseklepp RustanOL Trollo35.34+4.5524.31
0Ida Pérez RønnildHedrum OL37.55+7.1626.08

D 11-12

1 780 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EikåsSandefjord OK35.3019.56

D 11-12N

1 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Serine DirdalLarvik OK17.5212.19

D 13-14

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna JohanssonHedrum OL21.1810.17

D 13-16C

1 780 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsta Firing SimonsenAndebu IL22.3212.39
2Gunhild Mørk MoenHedrum OL30.02+7.3016.52
3Pernille MoltebergHedrum OL33.52+11.2019.01

D 15-16

2 230 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Katrine GjestrumHedrum OL29.2813.12
2Gunvor Aurora MasvikLarvik OK33.42+4.1415.06
3Marthe HansenLarvik OK39.55+10.2717.53

D 17-

2 360 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Martine TopstadLarvik OK20.138.33
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK20.17+0.048.35
3Ella Arentz HagenSandefjord OK21.05+0.528.56
4Maria PrestbøenSandefjord OK22.34+2.219.33
5Kristin MikkelsenOL Tønsberg og omegn23.14+3.019.50
6Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn23.36+3.2310.00
7Anne Gro StyrvoldLarvik OK27.10+6.5711.30
8Torill Hynne FjæreHedrum OL30.00+9.4712.42
9Mie ZagarLarvik OK31.13+11.0013.13

D 17-C

1 780 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin JohanssonHedrum OL24.2413.42
2May-Britt ReppesgårdHedrum OL25.50+1.2614.30
3May-Britt SkramdalHedrum OL26.45+2.2115.01
4May NordkveldeHedrum OL28.48+4.2416.10
5Ean Fang TangJotun BIL1.13.49+49.2541.28

D 17-N

1 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terese Pérez RønnildHedrum OL37.5526.08

D 40-

2 230 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Silje IslandOL Tønsberg og omegn21.459.45
2Kristin BruserudOL Trollo21.56+0.119.50
3Lill-Ann TorpSandefjord OK25.26+3.4111.24
4Anette FiringAndebu IL28.54+7.0912.57
5Katrine van RaaijHedrum OL38.23+16.3817.12
0Ida Vår DirdalLarvik OKdiskvalifisert
0Tone Sølie LysnesHedrum OLdiskvalifisert

D 50-

2 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone StoklandSandefjord OK21.259.36
2Karin EriksenOL Tønsberg og omegn26.25+5.0011.50

D 60-

2 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise SagaKjose IL24.3511.52
2Gro EiaOL Trollo30.18+5.4314.38
3Anne Lise AndreassenSandefjord OK31.23+6.4815.09
4Anne Marit NaufHedrum OL36.46+12.1117.45
5Elisabeth RøedAndebu IL44.37+20.0221.33

D 70-

2 070 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK48.5423.37
2Hjørdis ØvreåsBotne SK54.36+5.4226.22

H 11-12

1 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brage EikåsSandefjord OK23.5116.26

H 11-12N

1 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teo Pérez RønnildHedrum OL38.0126.13

H 13-14

2 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17.298.26
2Viljan van RaaijHedrum OL20.17+2.489.47
3Jonas EikåsSandefjord OK23.15+5.4611.13
4Filip Andreas LarsenBotne SK30.19+12.5014.38
5Kristian Juel JohannessenHedrum OL32.14+14.4515.34
6Kristoffer FjæreHedrum OL33.33+16.0416.12
7Ole-Hermen Nylende RudshaugBotne SK39.11+21.4218.55

H 15-16

2 360 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL16.497.07
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn19.41+2.528.20
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn21.01+4.128.54

H 17-

2 360 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jarle LysnesHedrum OL21.108.58
2Jens Didrik BergLarvik OK21.25+0.159.04
3Hans Olav SkogstadTelenor BIL24.15+3.0510.16
4Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK28.02+6.5211.52

H 17-C

1 780 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn33.4818.59
2Kristian Ohmer SmithJotun BIL1.13.37+39.4941.21
2Jørgen Faye-LundJotun BIL1.13.37+39.4941.21
4Ramachandra UllurJotun BIL1.13.41+39.5341.23
5Åge EngebretsenJotun BIL1.13.42+39.5441.24
6Roger LysnesJotun BIL1.13.52+40.0441.29
7Franco HuangJotun BIL1.13.53+40.0541.30

H 40-

2 360 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørnar OlsrødStokke IL19.578.27
2Anders Kristian HoltHedrum OL20.04+0.078.30
2Arne NåtedalOL Trollo20.04+0.078.30
4Per Olav GulbrandsenLarvik OK20.16+0.198.35
5Per Erik LarsenSandefjord OK20.20+0.238.36
6Arne Håkon JørgensenSandefjord OK22.14+2.179.25
7Jørgen FjæreHedrum OL23.49+3.5210.05
8Hans Petter BettumStokke IL27.24+7.2711.36
9Gunnar RustanOL Trollo31.14+11.1713.14
10Jo Børre EikåsSandefjord OK32.39+12.4213.50

H 50-

2 360 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn20.328.42

H 60-

2 230 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb21.239.35
2Elling AakreAndebu IL26.59+5.3612.06
3Martin NaufHedrum OL27.39+6.1612.23
4Åge Dåsvand AbrahamsenOL Trollo28.03+6.4012.34
5Per Dag NordkveldeHedrum OL30.18+8.5513.35
6Ove Gunnar JacobsenStokke IL30.52+9.2913.50
7Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK31.58+10.3514.20
8Jørgen KvilhaugBotne SK46.01+24.3820.38

H 70-

2 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL28.3613.48
2Magnar ØvråsBotne SK30.38+2.0214.47
3Bjørn Willy HansenSandefjord OK31.02+2.2614.59
4Kåre NilsenSandefjord TIF42.48+14.1220.40
5Thor EdvardsenLarvik OK43.06+14.3020.49
6Svein ThorsenSandefjord TIF45.39+17.0322.03
0Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert

H 80-

2 070 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brynjar RøgebergSandefjord TIF47.1022.47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor