Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 13 oktober 2012

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D11-12 | D13-14 | D15-16 | D35 | D40 | D45 | D50 | D55 | D60 | D65 | D70 | D75 | H -10 | H11-12 | H13-14 | H15-16 | H35 | H40 | H45 | H50 | H55 | H60 | H65 | H70 | H75 | H80 | Damer åpen | Herrer åpen

N-åpen

2 800 m, 61 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Axel AaldeNydalens SK2.04.3044.27
0Tyra AmundgårdFredrikstad SK48.0517.10
0Sofie BergstrømGimle IF33.4812.04
0Ingrid BergumGjø-Vard OL38.2713.43
0Celine Roos BerntsenFredrikstad SK44.4015.57
0Alfred BjørnerødOK Moss26.149.22
0Ragnhild Blom-HagenFossum IF1.05.2623.22
0Thomas BlomkvistFredrikstad SK38.3913.48
0Juni BrasethGimle IF56.5920.21
0Marthe BrekkeNydalens SK50.2918.01
0Silje Kristin BunesFredrikstad SK44.2415.51
0Yi-Chun ChenNOTEAM1.25.1530.26
0Martin DalanFredrikstad SK50.5618.11
0Endre EliassenFredrikstad SK35.2512.38
0Jonathan EylertsenHalden SK44.4515.58
0Nora FlodinFredrikstad SK47.4917.04
0Tuva Fossheim AsplinGjø-Vard OL3.06.48+1.02.181.06.42
0Linda FredhLillomarka OL51.2518.21
0Tor Erling GjølsjøOK Moss26.179.23
0Sigrid Schmitt GranHalden SK47.2316.55
0Sjur Holm GrønengLillehammer OK33.3311.58
0Vemund HeierNydalens SK29.1710.27
0Vida Helland-HansenIL Tyrving1.04.5823.12
0Unni HerrebrødenOK Øst48.3617.21
0Adine IngesenSarpsborg OL40.0014.17
0Veronika JacobsenFredrikstad SK41.1614.44
0Lisa JenssenHalden SK33.5012.05
0Sander JevanordOL Trollo33.2911.57
0Amalie Fjeldberg KarlsenFredrikstad SK38.3513.46
0Martin KindemGimle IF39.2514.04
0Anne-Sofie KristiansenFredrikstad SK38.3213.45
0Tuva KristiansenFredrikstad SK52.4418.50
0Ingeborg KvarmeRøyken OL37.5913.33
0Marie KvarmeRøyken OL37.5413.32
0Iben Lang NielsenOK Esbjerg1.05.4323.28
0Troels Lang NielsenOK Esbjerg1.05.1923.19
0Stian LillegårdLillomarka OL33.3011.57
0Marie Fupeng Lindløv JensenSarpsborg OL35.2312.38
0Amalie LudvigsenSarpsborg OL43.4915.38
0Sara MartiniAsker Skiklubb47.4117.01
0Ingrid MobråthenBotne SK44.3215.54
0Bjørg Synnøve NigardsøyFredrikstad SK38.0613.36
0Ping OuyangRingerike OL1.01.3822.00
0Marie Roll-TørnqvistFana IL35.3212.41
0Sigurd Saxe SandvikHalden SK44.0915.46
0tor SimonsenOK Øst48.3017.19
0Andrine Kvilhaug SkavhellenBotne SK35.4512.46
0Sverre StrandLierbygda OL32.0911.28
0Erik SundbyFredrikstad SK45.3216.15
0Frederik SvarerOK Esbjerg1.05.2823.22
0Nicolai SvarerOK Esbjerg1.05.4023.27
0Dorthe Sverdrup-ThygesonFredrikstad SK50.3718.04
0Karine Sverdrup-ThygesonØstmarka OK50.4518.07
0Tuva Sverdrup-ThygesonØstmarka OK50.3518.03
0Odin SætherFredrikstad SK38.2213.42
0Synara Snøfrid Steen TellesboHadeland OL1.03.1222.34
0Christian ThorgersenOK Pan Århus46.1516.31
0Anita TorsethGjø-Vard OL48.2517.17
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OL48.3117.19
0Liam Viggo WingstedtHalden SK38.1813.40
Stein Aas StræteRingerike OLdiskvalifisert

D -10

3 400 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Marte Madslien BakkenNydalens SK50.1914.47
0Yngvild Langedal BreivikNydalens SK50.3814.53
0Theresa FürstenbergNydalens SK50.2114.48
0Marieluise Schmitt GranHalden SK33.029.42
0Astrid GyllingAarhus 1900 Orientering50.1514.46
0Åsne HaavengenKongsberg OL32.349.34
0Rebecca HardenFK Boken46.5013.46
0Kristine KravdalGjø-Vard OL45.2613.21
0Martha Nesheim KøberNydalens SK1.34.26+32.4427.46
0Ingrid LamarkGanddal IL1.00.1117.42
0Alexandra LinløkkenØstmarka OK45.4513.27
0Ea LunøeNydalens SK1.34.20+32.3827.44
0Ina MartiniAsker Skiklubb59.4817.35
0Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb59.5417.37
0Oda ScheeleFredrikstad SK55.0016.10
0Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss3.02.31+2.00.4953.40
0Lea mathilde Trong-johansenNydalens SK51.0215.00
Marie AadlandSamnanger ILdiskvalifisert
Konstanse MoholthKongsberg OLdiskvalifisert

D11-12

4 000 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marlin HaavengenKongsberg OL37.219.20
2Tale StrandKongsberg OL37.41+0.209.25
3Ragne WiklundNydalens SK37.50+0.299.27
4Jenny BaklidKonnerud IL37.56+0.359.29
5Helene EgerKongsberg OL38.16+0.559.34
6Aurora GjølsjøOK Moss38.21+1.009.35
7Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL38.27+1.069.36
8Sarah WølloKongsberg OL38.28+1.079.37
9Kaisa AntonsenFredrikstad SK38.29+1.089.37
10Ingrid G. KvålsgardFossum IF38.32+1.119.38
11Åsne HoloFossum IF38.37+1.169.39
11Hanne Eide RappRaumar Orientering38.37+1.169.39
13Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL38.46+1.259.41
14Ingvild HøydalNydalens SK38.54+1.339.43
15Jorid Nandrup NielsenIndre Østfold OK38.56+1.359.44
16Hedda Raadal BjørloHalden SK39.00+1.399.45
17Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb39.02+1.419.45
18Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb39.03+1.429.45
19Tuva Aas StræteRingerike OL39.05+1.449.46
20Karianne Olsvik DengerudNydalens SK39.07+1.469.46
21Thea Charlotte HansenRøyken OL39.11+1.509.47
22Karoline BjørnerødOK Moss39.13+1.529.48
23Carolina Hernandez VråleKonnerud IL39.15+1.549.48
24Emma DanevadFredrikstad SK39.17+1.569.49
25Elise AusenPorsgrunn OL39.22+2.019.50
26Carmen DirroMåren OK44.37+7.1611.09
27Hanne VassendPorsgrunn OL44.41+7.2011.10
28Maria DahlOK Pan Århus48.15+10.5412.03
29Cecilie AndersenOK Pan Århus48.17+10.5612.04
30Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK48.34+11.1312.08
31Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL1.16.50+39.2919.12
32Ingvild Tronstad AndersenKongsberg OL1.21.31+44.1020.22
33Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK1.22.30+45.0920.37
34Hanna MoumHalden SK1.22.40+45.1920.40
35Tora Aasheim NymarkAskøy OL1.57.27+1.20.0629.21
Eli KolstadMo OKdiskvalifisert
Kjersti LundqvistÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Kristine Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
Mari Landro SvingheimKonnerud ILdiskvalifisert
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKbrutt

D13-14

6 100 m, 81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martine EngebretsenHeming Orientering52.588.40
2Rikke Gjeitnes DahleMolde og Omegn IF53.03+0.058.41
3Vilde Årøen LykkeEmblem IL53.04+0.068.41
4Tilla Farnes HennumLierbygda OL53.09+0.118.42
5Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering53.12+0.148.43
6Synne StrandLierbygda OL53.16+0.188.43
7Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK53.19+0.218.44
8Henriette SmebyNydalens SK53.36+0.388.47
9Ragnhild EideByåsen IL53.39+0.418.47
9Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering53.39+0.418.47
11Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb55.17+2.199.03
12Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1.02.03+9.0510.10
13Line SølbergIL Leik1.04.54+11.5610.38
14Marit Melby JacobsenLardal OL1.05.04+12.0610.40
15Oda SikkelandIL Tyrving1.05.07+12.0910.40
16Malin SandstadFreidig1.05.08+12.1010.40
17Kristin OttesenFredrikstad SK1.05.12+12.1410.41
18Astrid StyrvoldPorsgrunn OL1.05.15+12.1710.41
19Margrethe WisløffAsker Skiklubb1.05.17+12.1910.42
20Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK1.05.20+12.2210.42
21Agnethe HasliSynnfjell OK1.05.21+12.2310.42
22Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.05.23+12.2510.43
23Synne Malene BrækkeHalden SK1.05.25+12.2710.43
24Anniken E. KarlsenOppsal Orientering1.05.27+12.2910.43
25Alma Haugen KvisgaardFredrikstad SK1.05.29+12.3110.44
26Ingvil AhlsandNydalens SK1.05.31+12.3310.44
26Kårhild NordstadVaregg Fleridrett1.05.31+12.3310.44
28Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.05.32+12.3410.44
29Anine HallénNydalens SK1.05.38+12.4010.45
30Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK1.05.40+12.4210.45
31Ingeborg Fallbakken BergeLøten OL1.05.42+12.4410.46
32Nora TorgersenHalden SK1.05.43+12.4510.46
33Nora Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.05.45+12.4710.46
34Synne SkjærsteinIL Tyrving1.05.46+12.4810.46
35Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.05.50+12.5210.47
36Thea Feiring HaltiaIL Tyrving1.05.52+12.5410.47
37Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1.05.53+12.5510.48
38Thea Sildnes BaklidKonnerud IL1.05.56+12.5810.48
38Rikke IngesenSarpsborg OL1.05.56+12.5810.48
40Thea MaurtvedtIndre Østfold OK1.05.58+13.0010.48
41Ane Holm GrønengLillehammer OK1.06.00+13.0210.49
42Anniken Helland-HansenIL Tyrving1.06.03+13.0510.49
43Emilie Liabakk EriksenByåsen IL1.06.07+13.0910.50
44Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK1.06.11+13.1310.50
45Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1.06.15+13.1710.51
46Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK1.06.20+13.2210.52
47Julie Roll TørnqvistFana IL1.06.26+13.2810.53
48Maria OlsbøØstmarka OK1.06.30+13.3210.54
49Aurora MoholthKongsberg OL1.06.35+13.3710.54
50Karine VestølVegårshei IL1.06.36+13.3810.55
51Julie NærestadIF Trauma1.06.41+13.4310.55
52Ane DyrkornEiker OL1.08.35+15.3711.14
53Linn Hege RosoLardal OL1.08.58+16.0011.18
54Ingvild C. FleisjeNittedal OL1.11.11+18.1311.40
55Ingrid AaslundFet OL1.12.09+19.1111.49
56Marte BergslandTrøsken IL1.12.24+19.2611.52
57Synne Eide RappRaumar Orientering1.13.19+20.2112.01
58Kristin SmebyKongsberg OL1.13.39+20.4112.04
59Idunn HaavengenKongsberg OL1.13.57+20.5912.07
60Tonje Aasheim NymarkAskøy OL1.14.04+21.0612.08
61Stine NjåsteinIL Tyrving1.14.07+21.0912.09
62Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK1.14.10+21.1212.09
63Ida Johanne AadlandSamnanger IL1.17.37+24.3912.43
64Maiken SandbergNydalens SK1.17.40+24.4212.43
65Hanne GrandalIL Tyrving1.17.42+24.4412.44
66Åse BerganNydalens SK1.17.43+24.4512.44
67Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.17.46+24.4812.44
68Anette BjorvattenVegårshei IL1.18.06+25.0812.48
69Marie BergstrømGimle IF1.18.24+25.2612.51
70Silje MoeFredrikstad SK1.18.26+25.2812.51
71Louise Marøy BårdsenHeming Orientering1.24.05+31.0713.47
72Nora GrafferØstmarka OK1.24.08+31.1013.47
73Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering1.24.14+31.1613.48
74Ida AurebekkTorridal IL1.24.28+31.3013.50
75Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett1.24.36+31.3813.52
76Andrea DrangsholtTorridal IL1.25.00+32.0213.56
77Karoline AuneHalden SK1.28.08+35.1014.26
78Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL1.28.15+35.1714.28
Andrine LangebeckKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Siri PedersenSarpsborg OLdiskvalifisert
Maria PrestbøenSandefjord OKdiskvalifisert

D15-16

8 300 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gina GranstedtHalden SK1.11.108.34
2Emma ArnesenByåsen IL1.11.14+0.048.34
3Ingrid LundanesEmblem IL1.11.17+0.078.35
4Stine Madslien BakkenNydalens SK1.11.47+0.378.38
5Karoline HaugHamar OK1.11.55+0.458.39
6Ingrid Landmark TandrevoldFossum IF1.12.03+0.538.40
7Selma Øfsthus GravirAsker Skiklubb1.12.04+0.548.40
8Ragnhild HjermstadFossum IF1.12.08+0.588.41
9Åshild KolstadMo OK1.12.17+1.078.42
10Ingvild TorgersenHalden SK1.12.18+1.088.42
11Karen BjergaardNydalens SK1.12.20+1.108.42
12Hanna TorjusenFredrikstad SK1.12.40+1.308.45
13Astrid FiskumIL Tyrving1.12.49+1.398.46
14Marie OlaussenFredrikstad SK1.14.23+3.138.57
15Anine AhlsandNydalens SK1.14.34+3.248.59
16Tonje VassendPorsgrunn OL1.14.40+3.308.59
17Ingunn Egeberg VáriIF Sturla1.15.35+4.259.06
18Evine Westli AndersenLøten OL1.17.28+6.189.19
19Ingeborg EideByåsen IL1.17.45+6.359.22
20Kristin Helland-HansenIL Tyrving1.17.47+6.379.22
21Frida SætherFreidig1.17.59+6.499.23
22Kristin BrekkeLillomarka OL1.18.15+7.059.25
23Siri MoholthKongsberg OL1.18.16+7.069.25
24Caroline FinderupOK Pan Århus1.18.21+7.119.26
25Martine TopstadOL Tønsberg og omegn1.18.31+7.219.27
26Ingvild WangLillomarka OL1.18.52+7.429.30
27Julia PlaianAsker Skiklubb1.19.31+8.219.34
28Siri GrandalIL Tyrving1.19.37+8.279.35
29Moa GranstedtIK Hakarpspojkarna1.19.43+8.339.36
30Guro JordheimHemsedal IL1.19.52+8.429.37
31Kristin BlindheimLillomarka OL1.20.01+8.519.38
32Margit Sandem FjellengenIndre Østfold OK1.20.30+9.209.41
32Julie HjortlandLarvik OK1.20.30+9.209.41
34Kristine AusenPorsgrunn OL1.20.38+9.289.42
35Toril Aasheim NymarkAskøy OL1.24.25+13.1510.10
36Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb1.29.21+18.1110.45
37Ingunn RognsvågFana IL1.33.48+22.3811.18
38Silje ArntzenLierbygda OL1.34.06+22.5611.20
39Beate BergPorsgrunn OL1.34.16+23.0611.21
40Caroline BergmanKonnerud IL1.34.22+23.1211.22
41Oda FrøshaugIndre Østfold OK1.34.38+23.2811.24
42Maren Roll PaulsenFredrikstad SK1.38.58+27.4811.55
43Ida Feiring HaltiaIL Tyrving1.39.04+27.5411.56
44Stina Johannne SandbergNydalens SK1.39.18+28.0811.57
45Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.45.16+34.0612.40
46Vibeke RykkjeFana IL1.45.47+34.3712.44
47Sofie Secher ThomsenOK Pan Århus1.47.18+36.0812.55
48Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.47.27+36.1712.56
49Kristine FjeldRingsaker OK1.53.25+42.1513.39
50Ingrid HoltePorsgrunn OL1.53.27+42.1713.40
51Benedicte PedersenSarpsborg OL2.15.18+1.04.0816.18
Mette LisetOL Trollobrutt

D35

10 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.42.1110.01
2Kari StrandLierbygda OL1.47.39+5.2810.33
3Astrid KravdalGjø-Vard OL1.48.45+6.3410.39
4Kari StrandKongsberg OL1.52.01+9.5010.58
5Gunn Mariken BjervaDrangedal OL2.02.07+19.5611.58

D40

10 200 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Berit Sofie WiklundNydalens SK1.31.048.55
2Eva Lill KvisleAsker Skiklubb1.31.13+0.098.56
3Runa Lien BackstrømHalden SK1.31.41+0.378.59
4Maria JonssonNydalens SK1.40.58+9.549.53
5Anne-Kristin KvammeRingerike OL1.41.13+10.099.55
6Gøril EideByåsen IL1.41.40+10.369.58
7Hilde GrønengLillehammer OK1.41.47+10.439.58
8Ingrid KvistadKongsberg OL1.42.09+11.0510.00
9Hanne Lerche RaadalHalden SK1.42.20+11.1610.01
10Hege H FeiringIL Tyrving1.47.36+16.3210.32
11Inger Synnøve LisetOL Trollo1.49.40+18.3610.45
12Anne-Kari BakklandSørreisa OL1.49.47+18.4310.45
13Annette Arentz HagenSandefjord OK1.49.51+18.4710.46
14Hilde VassendPorsgrunn OL1.51.52+20.4810.58
15Doris Stien KaspersenMo OK1.51.54+20.5010.58
16Kirsti KringhaugRingerike OL1.51.58+20.5410.58
17Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK1.52.04+21.0010.59
18Anne Berit BredholtSandefjord OK1.52.07+21.0310.59
19Aud Ellen BrevikIF Sturla1.52.13+21.0911.00
20Arnhild U. BråtenVegårshei IL1.52.26+21.2211.01
21Frauke Schmitt GranHalden SK1.52.47+21.4311.03
22Trine OldernesLillomarka OL1.55.00+23.5611.16
23Hege SolerødGjø-Vard OL2.01.27+30.2311.54
24Ingrid Eide RappRaumar Orientering2.03.51+32.4712.08
25Irene Felde OlaussenHalden SK2.16.01+44.5713.20
26Stine ArntzenSandefjord OK2.19.03+47.5913.37

D45

8 300 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK1.12.188.42
2Kari MadslienNydalens SK1.12.21+0.038.43
3Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK1.12.24+0.068.43
4Ulrika ErikssonStora Tuna OK1.14.47+2.299.00
5Kjersti StræteRingerike OL1.15.07+2.499.03
6Unn Hilde HeggedalKongsberg OL1.15.20+3.029.04
7Linda HanssenØstmarka OK1.17.40+5.229.21
8Anne Marit BordalRingsaker OK1.17.54+5.369.23
9Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering1.18.22+6.049.26
10Hilda ØfsthusAsker Skiklubb1.18.55+6.379.30
11Lise RollFana IL1.19.09+6.519.32
12Signe Astrup ArnesenHeming Orientering1.20.37+8.199.42
13Anita Sørensen DrageKongsberg OL1.20.49+8.319.44
14Kjersti HovFossum IF1.24.51+12.3310.13
15Vanja StaffOL Toten-Troll1.26.47+14.2910.27
16Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.27.20+15.0210.31
17Marianne NjåsteinIL Tyrving1.29.43+17.2510.48
18Ida Vår DirdalLarvik OK1.30.53+18.3510.56
19Gunhild KvistadSteinkjer OK1.31.14+18.5610.59
20Tove StrandMåren OK1.31.53+19.3511.04
21Wenche LindløvSarpsborg OL1.32.14+19.5611.06
22Eva SmedegaardOK Sorø1.34.46+22.2811.25
23Sille WinsnesÅs-UMB Orientering1.34.54+22.3611.26
24Ingjerd VestengenLillomarka OL1.35.00+22.4211.26
25Hilde KløvstadSandefjord OK1.35.04+22.4611.27
26Anne Lindalen StenerudOL Tønsberg og omegn1.35.13+22.5511.28
27Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.35.41+23.2311.31
28Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.37.54+25.3611.47
29Tove AasheimAskøy OL1.41.44+29.2612.15
30Hilde ForbordMalvik IL1.41.51+29.3312.16
31Heidi BørstadSarpsborg OL1.46.22+34.0412.48
32May Bente BrurbergÅs-UMB Orientering1.50.54+38.3613.21
33Anne Sverdrup-ThygesonØstmarka OK1.51.47+39.2913.28
34Lill-Ann TorpSandefjord OK1.52.10+39.5213.30
35Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL1.53.03+40.4513.37
36Hege HeibergHadeland OL2.26.22+1.14.0417.38
37Helle HundseidIL Tyrving2.34.31+1.22.1318.36
38Mona SkjæggestadOK Moss3.18.31+2.06.1323.55
Maria TorgersenBækkelagets SKbrutt

D50

8 300 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti RønningTynset IF1.12.308.44
2Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK1.12.34+0.048.44
3Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.14.57+2.279.01
4Anne Grethe RustadRaumar Orientering1.18.00+5.309.23
5Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL1.18.04+5.349.24
6Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL1.18.14+5.449.25
7Bente LandmarkFossum IF1.19.19+6.499.33
8Christine GjermoØstmarka OK1.20.32+8.029.42
9Berit BergeIL Tyrving1.26.53+14.2310.28
10Mona StrandMåren OK1.27.12+14.4210.30
11Kjersti SkantzeIL Tyrving1.27.18+14.4810.31
12Bente LineSkaukameratene OL1.28.44+16.1410.41
13Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL1.29.13+16.4310.44
14Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.31.23+18.5311.00
15Kristin Dale SelvigNydalens SK1.32.17+19.4711.07
16Tone HollowellOK Tyr1.32.32+20.0211.08
17Hilde StorløkkenKongsberg OL1.36.07+23.3711.34
18Berit DanielsenIL Tyrving1.36.17+23.4711.36
19Tone BjerkreimLillehammer OK1.42.30+30.0012.20
20Ida EngenRaumar Orientering1.44.11+31.4112.33
21Bjørg Marit SollieOL Trollo1.45.30+33.0012.42
22Anna Weckner WestlundOK Tyr1.45.39+33.0912.43
23Magnhild T. MølnvikFossum IF1.45.59+33.2912.46
24Elsa PutOMEGA1.46.04+33.3412.46
25Gro Hege LudvigsenMåren OK1.47.43+35.1312.58
26Mette FilskovOK Sorø1.52.05+39.3513.30
27Anne Julsrud HaugenHalden SK1.52.12+39.4213.31
28Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.53.09+40.3913.37
29Eli Blomseth HelgesenSørreisa OL1.54.55+42.2513.50
30Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.58.11+45.4114.14
31Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK2.01.26+48.5614.37
32Eli RingdalenMo OK2.07.54+55.2415.24

D55

6 100 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL1.07.2611.03
2Wenche HultgreenIL Tyrving1.07.27+0.0111.03
3Anne GarsrudVaulen Orienteringsklubb1.11.35+4.0911.44
4Lis DæhliLøten OL1.11.53+4.2711.47
5Margrete JørandliGjø-Vard OL1.11.56+4.3011.47
6Wenche BjørnstadRingsaker OK1.12.18+4.5211.51
7Siren GreveBergens TF1.13.12+5.4612.00
8Lisa AnnersandOK Tyr1.13.29+6.0312.02
9Bjørg SvanbergRøyken OL1.13.37+6.1112.04
10Gabriella AxelssonIdefjordens SK1.14.53+7.2712.16
11Liv Inger PrangerødTistedalen FL1.15.52+8.2612.26
12Mona HesselbergLøten OL1.16.01+8.3512.27
13Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange1.24.06+16.4013.47
14Gro SolnørdalRudsbygd IL1.25.40+18.1414.02
15Anne SørumRingsaker OK1.28.55+21.2914.34
16Aud KjemperudEiker OL1.29.23+21.5714.39
17Birgit KorvaldNydalens SK1.29.59+22.3314.45
18Elle M. MelbyeHeming Orientering1.30.06+22.4014.46
19Tove DamgaardOL Trollo1.30.57+23.3114.54
20Frøydis LangsholtSarpsborg OL1.33.45+26.1915.22
21Jane WitnesSarpsborg OL1.34.03+26.3715.25
22Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.34.06+26.4015.25
23Live Joronn YtrehusRingerike OL1.36.39+29.1315.50
24Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.45.28+38.0217.17
25Randi NilstadIL Tyrving1.50.07+42.4118.03
26Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1.50.32+43.0618.07
27Aud Mona RøsteHadeland OL1.59.45+52.1919.37
28Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL2.49.45+1.42.1927.49

D60

6 100 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL1.23.0713.37
2Kjersti ThoStabæk IF1.25.31+2.2414.01
3Inger A TiltnesIL Tyrving1.28.57+5.5014.34
4Eva TaraldrudIndre Østfold OK1.29.39+6.3214.41
5Sigrun SvartedalTrøsken IL1.30.17+7.1014.48
6Rigmor Lømo AasElverum OK1.38.29+15.2216.08
7Ingeborg BakkenMåren OK1.48.55+25.4817.51
8Nina KolbergIL Tyrving1.55.56+32.4919.00
9Eva Marie GranOK Øst2.08.52+45.4521.07
10Marianne SellgrenSigtuna OK2.42.11+1.19.0426.35

D65

5 300 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Siri HolmboeIL Tyrving1.06.4112.34
2Inger SkaugOppsal Orientering1.07.26+0.4512.43
3Grete VestbyVarteig OL1.10.13+3.3213.14
4Liv FeiringHamar OK1.10.21+3.4013.16
5Inger LindløvOK Moss1.14.11+7.3013.59
6Synnøve DalvaBø OL1.20.17+13.3615.08
7Brynhild FanuelsenFossum IF1.27.04+20.2316.25
8Ingeborg BøbelIL Imås1.27.20+20.3916.28
9Ella BjerketvedtTrøsken IL1.27.24+20.4316.29
10Inger HalckMåren OK1.27.38+20.5716.32
11Eli KlovningPorsgrunn OL1.48.28+41.4720.27
11Else Lerche RaadalFana IL1.48.28+41.4720.27
13Gry Bruland VråleIF Sturla1.48.44+42.0320.30
14Tordis Rytter JakobsenOK Moss1.48.50+42.0920.32
15Margit Ryen SteenBø OL1.52.24+45.4321.12
16Inger Lise BjordalOppsal Orientering2.06.29+59.4823.51

D70

5 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig1.06.1912.30
2Unni DrageHaugerud IF1.14.15+7.5614.00
3Aase Tove GoldenMåren OK1.14.18+7.5914.01
4Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1.19.38+13.1915.01
5Johanna YtterbølGimle IF1.28.39+22.2016.43
6Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL1.48.55+42.3620.33
7Anne-Britt NilsenKjelsås IL1.54.20+48.0121.34
8Eva NilsenLillomarka OL2.06.32+1.00.1323.52
9Hjørdis EgnerHeming Orientering2.09.26+1.03.0724.25

D75

3 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK59.4215.18
2Inger E. VamnesHamar OK1.14.07+14.2519.00
3Tirill Liby SeipOK Skeidi1.20.28+20.4620.37
4Rannveig SommerheinOK Horten1.52.43+53.0128.54
5Gudbjørg EideSarpsborg OL2.06.26+1.06.4432.25

H -10

3 400 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Vetle DrageKongsberg OL1.01.40+10.0518.08
0Gaute BerganNydalens SK51.3515.10
0Johan EgerKongsberg OL51.45+0.1015.13
0Ole Jakob FrankrigNydalens SK33.079.44
0Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL46.5813.48
0Øyvind LamarkGanddal IL1.00.15+8.4017.43
0Olav LundKongsberg OL46.4513.45
0Olav MelheimIF Sturla1.45.10+53.3530.55
0Søren Møller SkaugOK Pan Århus50.1114.45
0Goliat OlofssonFK Boken1.07.22+15.4719.48
0William OlofssonFK Boken1.07.25+15.5019.49
0Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL50.5814.59
0Henrik SturødNydalens SK33.249.49
0Atle Nikolai WølloKongsberg OL51.38+0.0315.11
0Eirik ØvstedalNydalens SK50.1914.47
Anders KråkenesNydalens SKdiskvalifisert
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H11-12

4 000 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenLierbygda OL29.547.28
2Kristian RykkjeFana IL30.00+0.067.30
3Oskar ArnevikRingerike OL30.05+0.117.31
4Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK30.14+0.207.33
5Per Clemet WisløffAsker Skiklubb30.20+0.267.35
6Håkon SturødNydalens SK30.23+0.297.35
7Simon HardenFK Boken30.51+0.577.42
8Bendik EliassenSarpsborg OL36.24+6.309.06
9Sølve Nordahl RolfsenHeming Orientering36.27+6.339.06
10Aslak HeimdalKonnerud IL37.24+7.309.21
11Skjalg NysæterSkien OK37.32+7.389.23
12Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb38.34+8.409.38
13Njaal Ellegaard MelbyHamar OK38.40+8.469.40
14Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange38.46+8.529.41
15Alexander SmebyNydalens SK39.00+9.069.45
16Eskil FrøislandVang OL39.03+9.099.45
17Tobias FremmingHeming Orientering39.07+9.139.46
18Elias Lindhjem MathisenSandefjord OK39.10+9.169.47
19William Resvoll SkaugOppsal Orientering39.12+9.189.48
20Audun Uglenes BerganNydalens SK39.29+9.359.52
21Audun Melby JacobsenLardal OL45.25+15.3111.21
22Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett46.49+16.5511.42
23Oscar MelheimIF Sturla46.55+17.0111.43
24Sølve DrageKongsberg OL47.02+17.0811.45
25Eirik BlågestadIndre Østfold OK47.12+17.1811.48
26Mats EidsmoFreidig48.06+18.1212.01
27Isak JonssonNydalens SK48.08+18.1412.02
28Fredrik LillestrandTrøsken IL48.11+18.1712.02
29Sondre OttesenFredrikstad SK48.15+18.2112.03
30Niels Christian HellerudHalden SK48.19+18.2512.04
31Eirik ImrikFredrikstad SK48.36+18.4212.09
32Runar Saur ModahlFredrikstad SK48.37+18.4312.09
33Knut SelstadFossum IF49.53+19.5912.28
34Oliver Wallin HigginsIL Tyrving49.56+20.0212.29
35Petter Astrup ArnesenHeming Orientering50.31+20.3712.37
36Håvard HøymorkHeming Orientering50.56+21.0212.44
37Andreas BergslandTrøsken IL51.16+21.2212.49
38Ole Johan BråtenVang OL52.13+22.1913.03
39Frikk DukefossLillehammer OK55.57+26.0313.59
40Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL57.32+27.3814.23
41Haakon Johann Slang-SundsetvikHalden SK1.03.22+33.2815.50
42Jonatan AuneHalden SK1.03.23+33.2915.50
43Fredrik SveenVang OL1.06.21+36.2716.35
44Johannes WikenVang OL1.06.32+36.3816.38
45Endre LuktvasslimoFredrikstad SK1.11.49+41.5517.57
46Bendik BergsengFredrikstad SK1.11.56+42.0217.59
47Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK1.12.04+42.1018.01
48Eirik Nigardsøy JohnsenFredrikstad SK1.12.17+42.2318.04
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarnadiskvalifisert
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFdiskvalifisert
Even LundeVarteig OLdiskvalifisert
Simen Spets StorhovFreidigdiskvalifisert
Olav TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert

H13-14

6 100 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb47.477.50
2Elias JonssonNydalens SK47.48+0.017.50
3Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK47.49+0.027.50
4Anders HagaRaumar Orientering47.51+0.047.50
5Håkon Østraat SævareidHalden SK47.57+0.107.51
6Einar MelsomFossum IF48.00+0.137.52
7Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn48.02+0.157.52
8Tarjei HoloFossum IF48.06+0.197.53
9Martin Borge HeirFossum IF48.09+0.227.53
10Håvard EidsmoFreidig48.12+0.257.54
11Tord StrandKongsberg OL48.16+0.297.54
12Oskar Spets StorhovFreidig48.20+0.337.55
13Sindre Rolfsen HaugmoHeming Orientering48.24+0.377.56
14Espen Hegstad KrügerNydalens SK48.26+0.397.56
15Joar OldernesLillomarka OL48.32+0.457.57
16Jostein TandbergNydalens SK48.33+0.467.57
17Tobias KristensenLarvik OK48.35+0.487.57
18Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb48.37+0.507.58
19Kristoffer LisetOL Trollo48.39+0.527.58
20Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett48.42+0.557.59
21Sturla FrydenlundIF Sturla48.47+1.007.59
22Sebastian DalandKristiansand OK48.49+1.028.00
23Erik Rolfsen HaugmoHeming Orientering48.52+1.058.00
24Hallvard Arntzen FossSandefjord OK48.55+1.088.01
25Lukas LilandNydalens SK48.57+1.108.01
26Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering48.58+1.118.01
27Peder Stenberg-NilsenNydalens SK49.08+1.218.03
28Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving49.16+1.298.04
29Jørgen AasFet OL49.18+1.318.04
30Øyvind HjermstadFossum IF49.23+1.368.05
31Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett49.26+1.398.06
32Johannes BordalRingsaker OK52.19+4.328.34
33Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb52.23+4.368.35
34Jørgen Kjos BarkenæsFet OL52.30+4.438.36
35Jørgen BaklidKonnerud IL52.35+4.488.37
36Anders LøsetRingerike OL52.42+4.558.38
37Erling HjermstadFossum IF52.44+4.578.38
38Bjørn Anders FlågenHeming Orientering52.50+5.038.39
39Jørgen WulfsbergNydalens SK54.08+6.218.52
40Håkon LundKongsberg OL54.15+6.288.53
41Olav Schmitt GranHalden SK55.10+7.239.02
42Even-Johan KaspersenMo OK55.57+8.109.10
43Erik Hovdenak SylteMolde og Omegn IF56.12+8.259.12
44Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK58.25+10.389.34
45Børge BrenåsVarteig OL58.47+11.009.38
46August BirkelandHalden SK58.55+11.089.39
47Jørgen VisterIndre Østfold OK59.12+11.259.42
48Ole FlaattenOK Skeidi59.34+11.479.45
49Håvard Landro SvingheimKonnerud IL59.36+11.499.46
50Ole Jakob OlsrødStokke IL59.40+11.539.46
51Martin Sollie NåtedalOL Trollo59.43+11.569.47
52Sander ArnevikRingerike OL59.47+12.009.48
53Øystein Rønning StrandNydalens SK59.54+12.079.49
54Sigurd DyrstadNydalens SK59.57+12.109.49
55Mads Møller SkaugOK Pan Århus1.00.26+12.399.54
56Jonas MoOL Toten-Troll1.02.53+15.0610.18
57Mads Aanes HaugenRaumar Orientering1.03.07+15.2010.20
58Emil LøwengreenSarpsborg OL1.03.16+15.2910.22
59Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn1.03.17+15.3010.22
60Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.03.19+15.3210.22
61Kristian NyhusBirkenes IL1.09.37+21.5011.24
62Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.10.06+22.1911.29
63Sigurd Svaland AasBirkenes IL1.10.08+22.2111.29
64Henrik Chr. HirschIF Trauma1.10.12+22.2511.30
65Daniel VingerhagenKristiansand OK1.10.15+22.2811.30
66Fredrik Ramstad HoffFossum IF1.13.16+25.2912.00
67Kasper FosserHeming Orientering1.14.02+26.1512.08
68Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF1.14.06+26.1912.08
69Sverre NarumOL Vallset/Stange1.14.14+26.2712.10
70Odin MonsenOK Sør1.14.26+26.3912.12
71Herman M. GløersenFredrikstad SK1.20.24+32.3713.10
72Mads ArnesenFredrikstad SK1.20.47+33.0013.14
73Erlend BrendstuenHalden SK1.21.08+33.2113.18
74Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering1.21.38+33.5113.22
75Sindre Vestengen LianLillomarka OL1.22.22+34.3513.30
76Alexander Skaug YtterbølHalden SK1.32.50+45.0315.13
Eirik Langedal BreivikNydalens SKdiskvalifisert
Sjur KvisleAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tobias R. HyllesethSentrum OKdiskvalifisert
Lars SolliMo OKdiskvalifisert
Kasper MelgalvisVang OLbrutt
Jonathan ÖsterbladFK Bokenbrutt

H15-16

10 200 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.13.307.12
2Erland KvisleAsker Skiklubb1.13.34+0.047.12
3Øyvind WiggenByåsen IL1.13.35+0.057.12
4Audun HeimdalKonnerud IL1.13.37+0.077.13
5Dag BlandkjennKristiansand OK1.13.58+0.287.15
6Olai Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering1.16.46+3.167.31
7Ask Kleist GodalBodø og Omegn IF Orientering1.16.54+3.247.32
8Karl FremstadKongsberg OL1.17.02+3.327.33
9Bjørn André AaslundFet OL1.17.03+3.337.33
10Elias T. MølnvikFossum IF1.17.09+3.397.33
11Jonas ErikssonStora Tuna OK1.17.10+3.407.33
12Vegard Rønning HuberHamar OK1.17.11+3.417.34
13Ola JordheimHemsedal IL1.17.13+3.437.34
14Amund HoelRaumar Orientering1.17.20+3.507.34
15Steinar KollerudLillomarka OL1.17.37+4.077.36
16Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1.17.41+4.117.36
17Erlend Nilsen SandnesEmblem IL1.18.32+5.027.41
18John Kasper SvergjaNord-Østerdal OK1.18.38+5.087.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
19Vebjørn TandbergNydalens SK1.18.46+5.167.43
20William RiggLakeland OC1.18.53+5.237.44
21Stian SundsvikFrol IL1.19.05+5.357.45
22Håkon Raadal BjørloHalden SK1.21.02+7.327.56
23Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.21.24+7.547.58
24Matias Hodne HanischKristiansand OK1.22.39+9.098.06
25Einar LofthusLillehammer OK1.25.04+11.348.20
26Rein MårdalenFreidig1.25.13+11.438.21
27Åsmund Aamodt ResellNydalens SK1.25.15+11.458.21
28Johan Otto MunkebyFrol IL1.25.21+11.518.22
29Ole KostølKristiansand OK1.25.22+11.528.22
30Henrik EijsinkÅs-UMB Orientering1.25.25+11.558.22
31Peter NordbrødenHalden SK1.25.31+12.018.23
32Lasse SimonsenFredrikstad SK1.25.33+12.038.23
33Truls Sildnes BaklidKonnerud IL1.26.08+12.388.26
34Erik DukefossLillehammer OK1.26.26+12.568.28
34Sigurd Ruud SkjesethOL Vallset/Stange1.26.26+12.568.28
36Angus DobsonLakeland OC1.28.37+15.078.41
37Knut AasheimOppsal Orientering1.28.41+15.118.41
38Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.28.59+15.298.43
39Sigurd MelsomFossum IF1.29.43+16.138.47
40Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.30.13+16.438.50
41Vegard LandsverkSkien OK1.30.47+17.178.54
42Herman KirsteSkien OK1.30.57+17.278.55
43Claus MartinsenHeming Orientering1.30.58+17.288.55
44Magnus WølnebergIL Tyrving1.31.05+17.358.55
45Amund Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.31.08+17.388.56
46Anders HaflanOL Tønsberg og omegn1.31.39+18.098.59
47Henrik Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1.31.52+18.229.00
48Odd Kasper EkreIndre Østfold OK1.32.09+18.399.02
49Karl Kristen GjølsjøOK Moss1.32.15+18.459.02
50Toralf GrandeKongsberg OL1.34.56+21.269.18
51Martin SøderlindOK Sør1.35.36+22.069.22
52Einar LundKongsberg OL1.35.54+22.249.24
53Torgeir SulheimLillehammer OK1.36.03+22.339.25
54Eskild Ronæss MellebyVaulen Orienteringsklubb1.36.13+22.439.25
55Are WigaardOppsal Orientering1.38.51+25.219.41
56Nils AlexanderssonStora Tuna OK1.39.28+25.589.45
57Henrik UpsalKristiansand OK1.39.49+26.199.47
58Torkel ReinhartsenKristiansand OK1.40.12+26.429.49
59Trygve LægranSteinkjer OK1.40.15+26.459.49
60Johannes Bakke AashamarFlosta IL1.51.27+37.5710.55
61Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving1.51.44+38.1410.57
62Johannes MidtbøWing OK1.51.52+38.2210.58
63Håvard BakkeRingerike OL1.56.54+43.2411.27
64Eilif Tandberg SwensenAsker Skiklubb1.56.55+43.2511.27
65Henrik BrazelKristiansand OK1.57.32+44.0211.31
66Thomas TubbehaugenOK Moss1.58.02+44.3211.34
67Ole-Kristian KaspersenMo OK1.59.05+45.3511.40
68Erling Hovdenak SylteMolde og Omegn IF2.02.33+49.0312.00
69Asbjørn MidtbøWing OK2.03.30+50.0012.06
70Dzmitry KarpenkaAsker Skiklubb2.04.21+50.5112.11
71Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering2.14.06+1.00.3613.08
72Peter Martinus Freyborg UranGimle IF2.35.15+1.21.4515.13
73Alex H. KristensenDe Hårdes Klub2.35.17+1.21.4715.13
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OLdiskvalifisert
Andreas MarcussenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Asgeir RistesundFredrikstad SKdiskvalifisert
Elias WiklundNydalens SKdiskvalifisert
Jørgen WingereiPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anders Ronæss HansenVaulen Orienteringsklubbbrutt
Helge Nikolai HelmersenFet OLbrutt
Kristian Nilsen SandnesEmblem ILbrutt

H35

13 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigve VågsnesOppsal Orientering1.38.027.22
2Per Øyvind SteneNydalens SK1.39.52+1.507.30
3David LøverModum OL1.45.27+7.257.55
4Torbjørn KravdalGjø-Vard OL2.04.43+26.419.22
5Torstein HoleNydalens SK2.07.48+29.469.36
6Morten K. MoeFet OL2.26.51+48.4911.02
7Claus BobachAalborg OK2.38.01+59.5911.52
8Øyvind LøkenOK Moss2.48.45+1.10.4312.41

H40

13 300 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind StoksethHalden SK1.34.067.04
2Ulf BrennaBækkelagets SK1.34.32+0.267.06
3Tomas EidsmoFreidig1.39.55+5.497.30
4Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK1.40.08+6.027.31
5Øyvind FlaattenOK Skeidi1.40.21+6.157.32
6Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.42.40+8.347.43
7Gisle NysæterSkien OK1.42.57+8.517.44
8Ronny RykkjeFana IL1.43.04+8.587.44
9Asmo VuorenpääLaitilan Jyske1.43.34+9.287.47
10Frank BuytaertTrol1.44.54+10.487.53
11Tom BerganFet OL1.45.02+10.567.53
12Per Arne AadlandSamnanger IL1.45.06+11.007.54
13Tor BrennaBækkelagets SK1.45.10+11.047.54
14Patrik MorisDomnarvets GoIF1.45.18+11.127.55
15Kimme ArnesenHeming Orientering1.45.24+11.187.55
16Knut Harald HyllesethSentrum OK1.45.34+11.287.56
17Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna1.47.17+13.118.03
18Steinar LågØstmarka OK1.53.06+19.008.30
19Dagfinn AasFet OL1.53.30+19.248.32
20Espen WigaardOppsal Orientering1.53.45+19.398.33
21Rune TorgersenFana IL1.53.47+19.418.33
22Geir TorgersenHalden SK1.56.04+21.588.43
23Kenneth SkaugOK Pan Århus1.56.14+22.088.44
24Dag AusenPorsgrunn OL1.56.26+22.208.45
25Håvard HågårdStjørdals-Blink Orientering2.01.10+27.049.06
26Tommy JauhojärviAsker Skiklubb2.01.29+27.239.08
27Bjørn HaugeFet OL2.02.16+28.109.11
28Runar HafskjoldSandefjord OK2.02.33+28.279.12
29Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK2.02.58+28.529.14
30Martin ØhmanGjø-Vard OL2.04.33+30.279.21
31Are StrandlieGjø-Vard OL2.04.44+30.389.22
32Per Olav GulbrandsenLarvik OK2.06.41+32.359.31
33Per Øivind EgerKongsberg OL2.06.53+32.479.32
34Knut AaldeNydalens SK2.07.01+32.559.33
35Jan-Rune Larsen BassoIK Grane Arendal Orientering2.07.08+33.029.33
36Svein MelbySarpsborg OL2.07.29+33.239.35
37Kyrre GranFet OL2.11.49+37.439.54
38Øystein RappRaumar Orientering2.13.34+39.2810.02
39Bjørn Idar SætranIF Trauma2.15.34+41.2810.11
40Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll2.15.45+41.3910.12
41John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering2.16.09+42.0310.14
42Truls KvaaseBækkelagets SK2.18.45+44.3910.25
43Tor RingstadKongsberg OL2.19.40+45.3410.30
44Rune GundersenTisvilde Hegn OK2.24.12+50.0610.50
45Rune BlågestadIndre Østfold OK2.28.36+54.3011.10
46Hans JevanordFossum IF2.31.22+57.1611.22
47Steinar ØvreåsKongsberg OL2.36.38+1.02.3211.46
48Hans EgefalkHagaby GoIF2.46.18+1.12.1212.30
49Ingar Tollum AndersenKongsberg OL2.48.12+1.14.0612.38
50Lars MikkelsenDe Hårdes Klub3.44.27+2.10.2116.52
Kjetil BjørloHalden SKdiskvalifisert
Peter CarlsenRøyken OLdiskvalifisert
Pål HaavengenNydalens SKdiskvalifisert
Dag Helland-HansenIL Tyrvingdiskvalifisert
Øyvind LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Espen LisetOL Trollodiskvalifisert
Espen BergstrømGimle IFbrutt
Tore BredalenNittedal OLbrutt
Tore GranheimOK Mossbrutt
Bjørnar OlsrødLarvik OKbrutt
Tore SandvikHalden SKbrutt
Kenneth VikenTverlandet ILbrutt

H45

12 300 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bo EngdahlIL Koll1.29.487.18
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.33.10+3.227.34
3Tore BjørnerødOK Moss1.33.31+3.437.36
4Bjørn HaavengenKongsberg OL1.34.10+4.227.39
5Jim OlaussenHalden SK1.34.14+4.267.39
6Jan Tore HenriksenNydalens SK1.34.26+4.387.40
7Atle DengerudSteinkjer OK1.34.45+4.577.42
8Svein NygårdLillomarka OL1.35.43+5.557.46
9John SvergjaNord-Østerdal OK1.36.23+6.357.50
10Jens Even StorhovFreidig1.36.32+6.447.50
11Sten Åge NygårdseterVegårshei IL1.38.43+8.558.01
12Asbjørn AarvikNittedal OL1.40.23+10.358.09
13Odd Arve LienFossum IF1.40.27+10.398.10
14Tim Falck WeberCopenhagenO1.41.45+11.578.16
15Sigmund VisterIndre Østfold OK1.41.52+12.048.16
16Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)1.41.56+12.088.17
17Lars KrügerNydalens SK1.42.51+13.038.21
18Helge GisholtOK Skeidi1.42.54+13.068.21
19Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.42.56+13.088.22
20Rolv Anders SystadLyn Ski1.43.01+13.138.22
21Tore NymarkAskøy OL1.43.05+13.178.22
22Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett1.43.10+13.228.23
23Einar S. HuseFossum IF1.43.14+13.268.23
24Einar LunøeNydalens SK1.43.35+13.478.25
25Jori ArrakoskiFSO1.43.42+13.548.25
26Ivar MølnvikFossum IF1.43.43+13.558.25
27Gunnar TengeÅs-UMB Orientering1.44.30+14.428.29
28Pål TveterIndre Østfold OK1.44.35+14.478.30
29Ola TellesbøHadeland OL1.44.49+15.018.31
30Vidar StrandLierbygda OL1.45.41+15.538.35
31Nils Inge BrurbergIF Sturla1.45.47+15.598.36
32Geir PaulsenOL Trollelg1.46.00+16.128.37
33Hallvard KorenOK Moss1.46.12+16.248.38
34Jon Iver BakkenNydalens SK1.47.52+18.048.46
35Tore KolstadMo OK1.49.36+19.488.54
36Arne NåtedalOL Trollo1.50.36+20.488.59
37Øystein ØstermannHeming Orientering1.50.48+21.009.00
38Per Olav NærestadIF Trauma1.50.55+21.079.01
39Christian GrotnesIL Tyrving1.50.57+21.099.01
40Dag BrenåsVarteig OL1.53.02+23.149.11
41Kenn H. KristensenDe Hårdes Klub1.53.05+23.179.11
42Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn1.54.36+24.489.19
43Einar ForvollHeming Orientering1.54.52+25.049.20
44Håkon DanevadÅs-UMB Orientering1.55.09+25.219.21
45Ole TørnqvistFana IL1.57.52+28.049.34
46Axel Juell TheisenMellembygd OL1.59.25+29.379.42
47Torgeir SnilsbergOK Moss1.59.30+29.429.42
48Jon Ivar BergersenEidskog OL1.59.39+29.519.43
49Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK2.00.50+31.029.49 Last ned GPS-spor i gpx-format
50Stein BlomsethLillomarka OL2.00.57+31.099.50
51Harald IweIL GeoForm2.01.00+31.129.50
52Frode ØdegårdstuenSynnfjell OK2.01.09+31.219.50
53Arne TorgersenBækkelagets SK2.01.37+31.499.53
54Terje MelsomFossum IF2.02.33+32.459.57
55Finn Henry LillestrandTrøsken IL2.05.36+35.4810.12
56Svend Arne YtterbølHalden SK2.07.22+37.3410.21
57Arne Håkon JørgensenSandefjord OK2.07.25+37.3710.21
58Jørn MoeFet OL2.07.28+37.4010.21
59Dag SyversenSarpsborg OL2.07.33+37.4510.22
60Øyvind HelmersenFet OL2.08.45+38.5710.28
61Tore SandemIndre Østfold OK2.09.08+39.2010.29
62Jan Petter HansenIL Gular2.12.31+42.4310.46
63Nils AronssonOK Tisaren2.14.26+44.3810.55
64Øystein WiggenByåsen IL2.19.37+49.4911.21
65Thorkild JensenDe Hårdes Klub2.22.15+52.2711.33
66Torgeir E. AndersenEiker OL2.22.41+52.5311.36
67Nils BerganNydalens SK2.22.53+53.0511.36
68Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL2.22.57+53.0911.37
69Svein ThorsbergGrue IL2.24.01+54.1311.42
70Bjørn Gaute HerlyngGrue IL2.25.24+55.3611.49
71Henrik B. ThomsenDe Hårdes Klub2.30.12+1.00.2412.12
72Anders FlågenHeming Orientering2.41.52+1.12.0413.09
73Kjetil Sverdrup-ThygesonØstmarka OK2.42.12+1.12.2413.11
74Giorgio GattiPPN Polisportiva Punto nord2.46.13+1.16.2513.30
75Allan LauridsenDe Hårdes Klub3.46.05+2.16.1718.22
Arnfinn BårdsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Erling FredriksenIF Traumadiskvalifisert
Trond A. N. LamarkGanddal ILdiskvalifisert

H50

12 300 m, 76 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Michael WehlinSödertälje-Nykvarn Orientering1.29.597.18
2Erlend SlokvikNydalens SK1.30.11+0.127.19
3Yngvar ChristiansenBækkelagets SK1.30.30+0.317.21
4Bjørn Henning GrandalIL Tyrving1.30.43+0.447.22
5Jan Sverre EdstrømOppsal Orientering1.31.09+1.107.24
6Jon BjørgumKristiansand OK1.38.28+8.298.00
7Leif ErikssonModum OL1.38.33+8.348.00
8Jyrki LammilaLaitilan Jyske1.38.39+8.408.01
9Nils HæstadFossum IF1.38.48+8.498.01
10Jan Frode SeimVoss IL1.41.20+11.218.14
11Roar GrandeKongsberg OL1.41.25+11.268.14
12Audun StrandlieGjø-Vard OL1.41.38+11.398.15
13Tore SagvoldenØstmarka OK1.42.45+12.468.21
14Lars FremstadLarvik OK1.43.01+13.028.22
15Hallvard FjærLillomarka OL1.43.15+13.168.23
16Jussi EloLaitilan Jyske1.43.54+13.558.26
17Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL1.46.16+16.178.38
18Frode OlsenNittedal OL1.46.25+16.268.39
19Arild KirkerødSarpsborg OL1.46.39+16.408.40
20Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.46.56+16.578.41
21Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.47.01+17.028.42 Last ned GPS-spor i gpx-format
22Kristian KihleRingerike OL1.49.39+19.408.54
23Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL1.50.00+20.018.56
24Tom HollowellOK Tyr1.51.47+21.489.05
25Steinar AasBirkenes IL1.51.50+21.519.05
26Egil EideIL Tyrving1.51.56+21.579.06
27Haakon ArnesenByåsen IL1.52.21+22.229.08
28Tormod StrandMåren OK1.53.33+23.349.13
29Tore KjølsethLundin1.54.31+24.329.18
30Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK1.55.20+25.219.22
31Thor BjørnstadBerger og Svelvik OL1.55.23+25.249.22
32Ernst Fristad NilsenLillehammer OK1.55.51+25.529.25
33Jan BjerketvedtOK Moss1.55.55+25.569.25
34Martin GranlyLillomarka OL1.56.07+26.089.26
35Frode KamsvågIL Tyrving1.56.20+26.219.27
36Knut EngenRaumar Orientering1.56.25+26.269.27
37Egil Wickstrand IversenHeming Orientering1.56.51+26.529.30
38Thomas UllnerDe Hårdes Klub1.58.23+28.249.37
39Tom SagaSkien OK1.59.57+29.589.45
40Øyvind Roger HansenRøyken OL2.01.03+31.049.50
41Terje GudbrandsenHamar OK2.01.31+31.329.52
42Helge StubberudNydalens SK2.01.37+31.389.53
43Rune TeiglandØstmarka OK2.01.46+31.479.53
44Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering2.03.03+33.0410.00
45Stein Arne NegårdVang OL2.03.58+33.5910.04
46Øivind MyhreKongsberg OL2.04.57+34.5810.09
47Arne KristensenHerlufsholm OK2.06.38+36.3910.17
48Bjørn Are CarlssonFossum IF2.06.55+36.5610.19
49Nikolay KrupnovIL Tyrving2.06.59+37.0010.19
50Inge GlittumOK Skeidi2.07.50+37.5110.23
51Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK2.08.21+38.2210.26
52Morten BergliaEiker OL2.08.44+38.4510.27
53Per SandbergNydalens SK2.08.52+38.5310.28
54Ørjan JensenKristiansand OK2.10.28+40.2910.36
55Sture OttesenSkaukameratene OL2.10.36+40.3710.37
56Kolbjørn KasinKongsberg OL2.10.45+40.4610.37
57Kristian KalagerAsker Skiklubb2.16.22+46.2311.05
58Thor Inge TollehaugEiker OL2.18.38+48.3911.16
59Tormod KværnaØstmarka OK2.18.58+48.5911.17
60Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL2.21.28+51.2911.30
61Bjørn Victor LarsenKongsberg OL2.25.18+55.1911.48
62Anton PlaianAsker Skiklubb2.28.02+58.0312.02
63Richard TileyLakeland OC2.31.51+1.01.5212.20
64Dag SulheimLillehammer OK2.34.49+1.04.5012.35
65Richard Zeiner-GundersenFossum IF2.36.12+1.06.1312.41
66Per StedjeØstmarka OK2.45.59+1.16.0013.29
67Peter LarssonFK Boken2.48.18+1.18.1913.40
68John HofossHadeland OL2.57.58+1.27.5914.28
69Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering3.11.23+1.41.2415.33
70Jan Trygve JensenBerger og Svelvik OL3.11.38+1.41.3915.34
71Kai Jostein BergersenEidskog OL3.50.04+2.20.0518.42
Roar FjeldboSandefjord OKdiskvalifisert
Nils Petter FremmingHeming Orienteringdiskvalifisert
Arild GimseHeming Orienteringdiskvalifisert
Øyvind DrageKongsberg OLbrutt
Øyvin ThonKongsberg OLbrutt

H55

10 200 m, 62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik Næss-UlsethNydalens SK1.27.028.31
2Sixten WestlundOK Tyr1.27.04+0.028.32
3Jon KaarbyNydalens SK1.27.08+0.068.32
4Sören JonssonNydalens SK1.27.32+0.308.34
5Arve GlittumOK Skeidi1.27.36+0.348.35
6Rune BergeIL Tyrving1.27.39+0.378.35
7Terje MathisenNydalens SK1.27.57+0.558.37 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Harald HoviSkien OK1.31.28+4.268.58
9Frode LøsetRingerike OL1.31.51+4.499.00
10Geir OwrenFreidig1.32.03+5.019.01
11Per Kristian EkebergIL Tyrving1.32.08+5.069.01
12Arild BjarkøNord-Østerdal OK1.32.22+5.209.03
13Trond RønnebergAsker Skiklubb1.32.36+5.349.04
14Ivar RefslandIL Tyrving1.32.41+5.399.05
15Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK1.32.45+5.439.05
16Mathias MartinsenHeming Orientering1.36.39+9.379.28
17Leif ThingsrudØstmarka OK1.36.41+9.399.28
18Karl Aasmund ErøyOK Moss1.36.47+9.459.29
19Morten DåsnesRingerike OL1.36.48+9.469.29
20Geir Holm GundersenIF Sturla1.40.09+13.079.49
21Lars HjermstadFossum IF1.40.30+13.289.51
22Helmut BlumensteinOSC Kassel1.40.33+13.319.51
23Jostein AlvestadWing OK1.40.41+13.399.52
24Trond HegnaAsker Skiklubb1.40.46+13.449.52
25Harald ThonIF Sturla1.42.38+15.3610.03
26Raul LindströmAsker Skiklubb1.43.13+16.1110.07
27Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.47.43+20.4110.33
28Trond SyversenOK Øst1.47.56+20.5410.34
29Odd Arne BlystadLøten OL1.48.44+21.4210.39
30Bjørn WilladssenHeming Orientering1.48.48+21.4610.40
31Klavs MadsenOdense OK1.48.51+21.4910.40
32Per Gunnar DahlRingerike OL1.49.02+22.0010.41
33Per SchancheAsker Skiklubb1.49.09+22.0710.42
34Harald ØstbyeElverum OK1.49.29+22.2710.44
35Jan FrederiksenOK Roskilde1.49.32+22.3010.44
36Morten DueMåren OK1.49.34+22.3210.44
37Dagfinn TorpePorsgrunn OL1.57.29+30.2711.31
38Einar Kristian LundeVarteig OL1.57.42+30.4011.32
39Ketil ÅstebølOppsal Orientering2.00.54+33.5211.51
40Jan Kåre VatneMo OK2.00.57+33.5511.51
41Per OsenVestre Akers SK2.01.09+34.0711.52
42Alf PettersenIL Tyrving2.01.26+34.2411.54
43Øyvind SørlieHadeland OL2.01.35+34.3311.55
44Vidar ElvekrokKongsberg OL2.01.42+34.4011.55
45Petter F. JohannessenIF Sturla2.01.45+34.4311.56
46Bent GalborgenSkaukameratene OL2.01.50+34.4811.56
47Asbjørn LøvholenIndre Østfold OK2.01.55+34.5311.57
48Johan Toverud JensenNydalens SK2.07.32+40.3012.30
49Kjell SvanbergRøyken OL2.10.32+43.3012.47
50Øyvind GylverAsker Skiklubb2.11.44+44.4212.54
51Sjur GjestvangOL Toten-Troll2.16.03+49.0113.20
52Per LarsenKristiansand OK2.35.13+1.08.1115.13
53Karsten StaldHorsens OK2.39.22+1.12.2015.37
54Jan SveenRaumar Orientering2.47.33+1.20.3116.25
55Bengt Erik JohanssonGjø-Vard OL2.48.52+1.21.5016.33
Leif BergersenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Reidar FossumAsker Skiklubbdiskvalifisert
Stig Hultgreen KarlsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Bjørn ÅstorpSarpsborg OLdiskvalifisert
Hans HusebySarpsborg OLbrutt
Morten JohannessenRøyken OLbrutt
Stein KlyveOK Mossbrutt

H60

10 200 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif E. LarsenTisvilde Hegn OK1.39.139.43
2Bjørn GrindeOslostudentenes IK1.39.42+0.299.46
3Svein S JacobsenIL Tyrving1.40.03+0.509.48
4Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK1.40.11+0.589.49
5Nils-Petter WiikDriv IL1.48.23+9.1010.37
6Einar LundHamar OK1.52.01+12.4810.58
7Egil EriksenGrong IL1.52.09+12.5610.59
8Jan-Erik FredriksenIndre Østfold OK1.52.37+13.2411.02
9Knut KrosbyKolbotn og Skimt OL1.54.22+15.0911.12
10Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL1.54.53+15.4011.15
11Per Oskar LarsenIndre Østfold OK1.55.25+16.1211.18
12Kjell Audun SundsdalMelum IL1.56.06+16.5311.22
13Olav ØsthagenOL Vallset/Stange1.56.36+17.2311.25
14Harald AasheimOppsal Orientering1.56.37+17.2411.25
15Arvid GalborgenEds SK1.56.41+17.2811.26
16Ola BroxOL Toten-Troll1.56.45+17.3211.26
17Stein TurtumøygardMåren OK1.56.50+17.3711.27
18Arve SmestadLøten OL2.01.09+21.5611.52
19Finn IngwersenHorsens OK2.01.24+22.1111.54
20Arne EdvinsenIL Tyrving2.01.35+22.2211.55
21Bjørn SteenBø OL2.02.04+22.5111.58
22Per ØhlckersIL Tyrving2.02.28+23.1512.00
23Torbjørn NørbechRingerike OL2.03.58+24.4512.09
24Øistein HagenOK Øst2.08.46+29.3312.37
25Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb2.11.33+32.2012.53
26Stein NordviElverum OK2.11.41+32.2812.54
27Johan SwärdHadeland OL2.13.49+34.3613.07
28Ole Jørgen HommerenTrøsken IL2.14.06+34.5313.08
29Øivind BergetSarpsborg OL2.14.46+35.3313.12
30Ottar StangTrøsken IL2.15.12+35.5913.15
31Rolf LundeEiker OL2.15.56+36.4313.19
32Runar KirkerudEiker OL2.15.57+36.4413.19
33Hans Lyder HaareKonnerud IL2.25.20+46.0714.14
34Atle RemmePorsgrunn OL2.25.59+46.4614.18
35Leif Roger HultgreenRingerike OL2.40.02+1.00.4915.41
36Helge Sigurd HansenHeming Orientering2.48.17+1.09.0416.29
37Jens FladbergHerlufsholm OK2.55.48+1.16.3517.14

H65

8 300 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Willy GrønstadLøten OL1.15.179.04
2Trygve LølandBirkenes IL1.15.23+0.069.04
3Eldar BørsumBækkelagets SK1.15.36+0.199.06
4Helge FossheimHedrum OL1.19.21+4.049.33
5Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL1.19.59+4.429.38
6Jørgen HolmboeIL Tyrving1.20.04+4.479.38
7Roar ForbordMalvik IL1.20.10+4.539.39
8Per Reidulf HolmOK Moss1.20.12+4.559.39
9Anders SellgrenSigtuna OK1.21.34+6.179.49
10Leif BokerødIdd Sportsklubb1.22.40+7.239.57
11Helge LyeIL Tyrving1.23.09+7.5210.01
12Jon FærdenKolbotn og Skimt OL1.23.36+8.1910.04
13Ola BækkevoldOK Moss1.23.53+8.3610.06
14Hasse BergstrømIL Tyrving1.23.57+8.4010.06
15Kjell RøkkeIL Tyrving1.24.06+8.4910.07
16Knut Erik ØstengenOMEGA1.24.20+9.0310.09
17Trond FeiringHamar OK1.24.35+9.1810.11
18Egil SyverstadTrøsken IL1.26.04+10.4710.22
19Thor PalmgrenHalden SK1.26.05+10.4810.22
20Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.26.28+11.1110.25
21John Thomas PetersenNittedal OL1.27.43+12.2610.34
22Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering1.27.49+12.3210.34
23Helge RevhaugRingerike OL1.29.42+14.2510.48
24Magnus NatåsBergens TF1.30.25+15.0810.53
25Rolf GjølbergLarvik OK1.33.05+17.4811.12
26Hans StordalOL Tønsberg og omegn1.33.22+18.0511.14
27Magne RaadalFana IL1.33.25+18.0811.15
28Knut JørgensenSarpsborg OL1.33.28+18.1111.15
29Ragnar HillestadLardal OL1.36.06+20.4911.34
30Lars Åge SeimGimle IF1.36.39+21.2211.38
31Per Anders FlesjøOK Moss1.38.05+22.4811.49
32Erik H. HelleOL Tønsberg og omegn1.40.30+25.1312.06
33Roar BjordalOppsal Orientering1.41.30+26.1312.13
34Tom WahlgrenSarpsborg OL1.45.33+30.1612.43
35Preben LupnaavHerlufsholm OK1.45.56+30.3912.45
36Arne LandeBø OL1.46.56+31.3912.53
37Klaus EngenEidskog OL1.46.59+31.4212.53
38Per Oscar SaugestadOK Moss1.50.10+34.5313.16
39Thorolf TrolsrudBotne SK1.50.57+35.4013.22
40Lasse VråleIF Sturla1.51.17+36.0013.24
41Kjell  LangsrudOK Øst1.53.32+38.1513.40
42Kristen LundSkaukameratene OL1.55.48+40.3113.57
43Magne MoyOK Sør1.58.52+43.3514.19
44Per Chr. EvensenSarpsborg OL2.05.01+49.4415.03
45Knut LindløvOK Moss2.09.40+54.2315.37
46Arne SvartedalTrøsken IL2.10.09+54.5215.40
47Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn2.13.21+58.0416.03
48Joar WangTistedalen FL2.15.00+59.4316.15
Per FosserIndre Østfold OKdiskvalifisert
Jørgen KvilhaugBotne SKdiskvalifisert

H70

6 100 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders TaraldrudIndre Østfold OK1.01.5710.09
2Bjørn W. LudvigsenIF Sturla1.02.40+0.4310.16
3Stein Reinholt JensenLia IL1.15.13+13.1612.19
4Helge BjaalandHeming Orientering1.15.32+13.3512.22
5Jan JansenOK Moss1.17.19+15.2212.40
6Gunnar ØsterbøFreidig1.17.27+15.3012.41
7Bjørn EgnerHeming Orientering1.17.55+15.5812.46
8Åge ThorjussenOK Skeidi1.17.58+16.0112.46
9Odd KletteliBækkelagets SK1.18.12+16.1512.49
10Svein SolerødOL Toten-Troll1.19.14+17.1712.59
11Per Øystein AndersenLarvik OK1.21.54+19.5713.25
12Trygve FosseGimle IF1.22.56+20.5913.35
13Knut HangeraasIL GeoForm1.24.48+22.5113.54
14Rolf  JakobssonAlfta-Ösa OK1.25.01+23.0413.56
15Harry BergseterRomsås IL1.25.29+23.3214.00
16Egil RonæssPorsgrunn OL1.26.09+24.1214.07
17Bjørn BlomsnesGimle IF1.26.14+24.1714.08
18Kåre KnudsenIL GeoForm1.26.56+24.5914.15
19Sturle HånesIL GeoForm1.26.58+25.0114.15
20Harald WibyeOK Moss1.28.49+26.5214.33
21Øystein MadsenHaugerud IF1.28.59+27.0214.35
22Willy JohansenRingsaker OK1.29.02+27.0514.35
23Amund HerrebrødenOK Øst1.33.53+31.5615.23
24Leif BråtenHeming Orientering1.34.42+32.4515.31
25Steinar JohannessenOddersjaa SSK1.46.19+44.2217.25
26Niels LyhneHerlufsholm OK1.46.51+44.5417.30
27Jon Vegard LundeLillehammer OK1.47.22+45.2517.36
28Knut MelbySarpsborg OL1.48.09+46.1217.43
29Jon C. FougnerHeming Orientering1.49.11+47.1417.53
30Arne ØfsthusAsker Skiklubb1.51.33+49.3618.17
31Bjørn JakobsenOK Moss1.55.02+53.0518.51
32Thorbjørn Johan BjørloGimle IF1.55.40+53.4318.57
33Sigurd HaugerudIL GeoForm2.06.39+1.04.4220.45
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Thore LøkenOK Mossdiskvalifisert
Einar HemLillomarka OLbrutt

H75

5 300 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore S RasmussenTIF Viking1.09.1313.03
2Iver RognstadHadeland OL1.09.47+0.3413.10
3Ronald InglingstadOppsal Orientering1.10.14+1.0113.15
4Lars MauritzsenVadsø SK1.10.19+1.0613.16
5Jappe BlomhoffHeming Orientering1.10.24+1.1113.16
6Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn1.10.32+1.1913.18
6Arne Chr. ScheieØstmarka OK1.10.32+1.1913.18
8John  BerglundAlfta-Ösa OK1.10.39+1.2613.19
9Tor DrageHaugerud IF1.10.43+1.3013.20
10Gunnar HaugGjø-Vard OL1.10.47+1.3413.21
11Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.10.52+1.3913.22
12Finn VestbyVarteig OL1.11.01+1.4813.23
13Ole Einar DalenRingerike OL1.12.14+3.0113.37
14Egil RyghOL Tønsberg og omegn1.18.31+9.1814.48
15Sveinung FristadAskvoll og Holmedal IL1.19.34+10.2115.00
16Aage ØyvannNittedal OL1.22.33+13.2015.34
17Ingvald SevaldsonIL GeoForm1.28.49+19.3616.45
18Einar HoffIL Tyrving1.32.25+23.1217.26
19Tor E. HenriksenLillomarka OL1.43.46+34.3319.34
20Helge HalvorsenLarvik OK1.45.16+36.0319.51
21Helge KvaaseBækkelagets SK2.13.06+1.03.5325.06
Tor KaurinMåren OKdiskvalifisert
Arne StrandlieGjø-Vard OLdiskvalifisert

H80

3 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan TheisenKolbotn og Skimt OL1.04.5016.37
2Kjell TeiglandØstmarka OK1.05.43+0.5316.51
3Ole SannesLillomarka OL1.20.50+16.0020.43
4Olaf SmåstuenGjø-Vard OL1.21.11+16.2120.48
5Birger GarbergRingerike OL2.03.36+58.4631.41
6Ivar ChristiansenSandefjord OK2.16.11+1.11.2134.55
7Bjarne SmaadahlKolbotn og Skimt OL2.29.48+1.24.5838.24
8Sverre SvingheimRingerike OL3.39.06+2.34.1656.10
Kjell AndersenVarteig OLdiskvalifisert

Damer åpen

6 100 m, 109 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Betty Ann BjerkreimLillehammer OK52.228.35
2Ine HoviÅs-UMB Orientering54.27+2.058.55
3Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK54.38+2.168.57
4Ingvild TømtaRaumar Orientering55.04+2.429.01
5Gitte BromanderNTNUI56.41+4.199.17
6Ane Baldishol BrevigRøyken OL57.08+4.469.21
7Dana B. SteneNydalens SK59.09+6.479.41
8Siri SelvigNydalens SK59.52+7.309.48
9Adele Flakke JohannessenOddersjaa SSK59.57+7.359.49
10Heidi StoksethHalden SK1.00.13+7.519.52
11Astrid BjørnerødOK Moss1.00.20+7.589.53
12Eline Hjellup HorneIL Tyrving1.00.22+8.009.53
12Else-Kari ScheeleNydalens SK1.00.22+8.009.53
14Julie Marie KinnebergIL Tyrving1.00.30+8.089.55
15Marte Eline UlvestadHeming Orientering1.00.31+8.099.55
16Anne MadslienNydalens SK1.00.34+8.129.55
17Nikoline BromanderFredrikstad SK1.00.36+8.149.56
18Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL1.00.43+8.219.57
19Anja WingstedtHalden SK1.00.45+8.239.57
20Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange1.00.51+8.299.58
21Helene Lund-JohansenIL Tyrving1.00.53+8.319.58
22Guro AlexandersenFredrikstad SK1.01.15+8.5310.02
23Sina Therese BlixBækkelagets SK1.01.18+8.5610.02
24Katrine DamgaardFossum IF1.01.40+9.1810.06
25Hege KullerudKonnerud IL1.02.04+9.4210.10
26Kari Gulbrandsen AarhusPorsgrunn OL1.02.15+9.5310.12
27Marit IsachsenAsker Skiklubb1.02.16+9.5410.12
28Camilla StridsklevNTNUI1.02.18+9.5610.12
29Belinda Østvik JørandliGjø-Vard OL1.02.26+10.0410.14
30Ida BrændenRaumar Orientering1.02.37+10.1510.15
31Milda ØhlckersIL Tyrving1.02.39+10.1710.16
32Dagny I. LysakerRaumar Orientering1.02.47+10.2510.17
33Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK1.03.18+10.5610.22
34Karen DalbyOppsal Orientering1.03.21+10.5910.23
35Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL1.03.26+11.0410.23
36Lene KinnebergRaumar Orientering1.03.35+11.1310.25
37Astrid Uhrenholdt JacobsenHeming Orientering1.05.15+12.5310.41
38Inger SkjæveslandIF Trauma1.06.13+13.5110.51
39Siri SvendsenFossum IF1.06.18+13.5610.52
40Marita WeierudRøyken OL1.06.29+14.0710.53
41Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.06.34+14.1210.54
42Elise StordalOL Tønsberg og omegn1.06.42+14.2010.56
43Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1.06.50+14.2810.57
44Karoline Dahl FosbyNTNUI1.06.51+14.2910.57
45Tina HærenTrøsken IL1.06.54+14.3210.58
46Thea EegAsker Skiklubb1.06.57+14.3510.58
47Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL1.07.02+14.4010.59
48Cathrine LillestrandTrøsken IL1.07.05+14.4310.59
49Ida SvanbergRøyken OL1.07.10+14.4811.00
50Kaisa SvergjaNord-Østerdal OK1.07.20+14.5811.02
51Una Glende JansonKristiansand OK1.07.58+15.3611.08
52Randi HøilundSentrum OK1.08.22+16.0011.12
53Kari Rommen SyvertsenLillomarka OL1.08.27+16.0511.13
54Ida Solberg SvenneEiker OL1.10.06+17.4411.29
55Anette HeggøyVoss IL1.12.57+20.3511.57
56Ingvild Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb1.13.12+20.5012.00
57Kjersti KjeldaasOL Trollo1.14.55+22.3312.16
58Anita StensethSynnfjell OK1.15.09+22.4712.19
59Grete Berge OwrenFreidig1.15.25+23.0312.21
60Unn Mette KlopbakkenSynnfjell OK1.16.23+24.0112.31
61Magnhild FrydenlundIF Sturla1.16.35+24.1312.33
62Ann-Karin LestebergKongsberg OL1.16.36+24.1412.33
63Malene Hovdenak SylteMolde og Omegn IF1.16.55+24.3312.36
64Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.17.08+24.4612.38
65Randi Brevig AuneHalden SK1.17.18+24.5612.40
66Anne-Grete AustadRaumar Orientering1.18.02+25.4012.47
67Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL1.18.15+25.5312.49
68Ingvild FossøyLia IL1.18.20+25.5812.50
69Reidun Haarr JohansenOppsal Orientering1.18.21+25.5912.50
70Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK1.18.33+26.1112.52
71Anette SvartedalTrøsken IL1.18.41+26.1912.53
72Solfrid H. ThuestadHaugesund IL Orientering1.19.16+26.5412.59
73Lina Undrum MariussenElverum OK1.19.17+26.5512.59
74Hege Næss BjørgulHalden SK1.20.18+27.5613.09
75Linda RivedalSentrum OK1.20.21+27.5913.10
76Hege L. BakkenLillehammer OK1.21.18+28.5613.19
77Tonje HolmOK Moss1.21.22+29.0013.20
78Anita SælevikHaugesund IL Orientering1.21.38+29.1613.22
79Inger SvalandOL Vallset/Stange1.23.37+31.1513.42
80Ingjerd TønIK Grane Arendal Orientering1.25.34+33.1214.01
81Hanne HolmenSynnfjell OK1.26.28+34.0614.10
82Catarina HardenFK Boken1.29.03+36.4114.35
83Signe-Lise JordheimHemsedal IL1.29.17+36.5514.38
84Ingrid OxaasMo OK1.29.43+37.2114.42
85Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1.30.04+37.4214.45
86Helen GåsvikLierbygda OL1.30.07+37.4514.46
87Anette StordalOL Tønsberg og omegn1.30.13+37.5114.47
88Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.30.32+38.1014.50
89Mali Steigen TronshaugStokke IL1.33.40+41.1815.21
90Ingrid TronshaugStokke IL1.33.43+41.2115.21
91Maren Hope BlåGimle IF1.34.04+41.4215.25
92Maria Dahl FosbyGimle IF1.34.09+41.4715.26
93Susan BøbelIL Imås1.34.51+42.2915.32
94Marit Sophie BergerRaumar Orientering1.34.55+42.3315.33
95Anne Lene BergPorsgrunn OL1.37.11+44.4915.55
96Leene JespersTrol1.37.50+45.2816.02
97Ellen GrønlundRingerike OL1.40.18+47.5616.26
98Ingrid ByfuglienSynnfjell OK1.49.40+57.1817.58
99Mari TaraldrudSentrum OK1.55.18+1.02.5618.54
100Ingunn BrekkenSarpsborg OL1.58.58+1.06.3619.30
101Ida GranskogenGimle IF2.04.44+1.12.2220.26
102Rikke Kristin GåsholtHedrum OL2.04.51+1.12.2920.28
103Synnøve Hov WaaleOL Trollo2.48.08+1.55.4627.33
104Liv-Hege Roberg GhabeliOL Trollo2.48.26+1.56.0427.36
Eline DrageKongsberg OLdiskvalifisert
Line NybakkenÅs-UMB Orienteringdiskvalifisert
Wenche BrobakkenSynnfjell OKbrutt
Synnøve BråtenVegårshei ILbrutt
Alexandria JensenIndre Østfold OKbrutt

Herrer åpen

8 300 m, 182 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik RustadRaumar Orientering51.266.11
2Søren Schwartz SørensenDansk Orienterings-Forbund51.27+0.016.11
3Torben Christian WendlerRaumar Orientering51.45+0.196.14
4Ragnar TonjerNydalens SK52.17+0.516.17
5Kristian DalbyHalden SK52.29+1.036.19
6Jeppe RuudBækkelagets SK52.46+1.206.21
7Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering52.51+1.256.22
8Lars Eid NielsenNydalens SK52.59+1.336.23
9Johan MichelsenNydalens SK54.19+2.536.32
10Jørgen ElisenbergHamar OK54.22+2.566.33
11Martin IvarssonIL Tyrving54.35+3.096.34
12Martin Grotle SoukupBækkelagets SK56.13+4.476.46
13Kristoffer JacobsenIL Tyrving56.21+4.556.47
14Fredrik Nalum OlsenLarvik OK56.23+4.576.47
15Petter KaarbyNydalens SK56.25+4.596.47
16Håvard BergetNTNUI56.29+5.036.48
17Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK56.33+5.076.48
18Marius ØieLøten OL56.38+5.126.49
19Magnus Skauge OliversenTrøsken IL56.42+5.166.49
20Torbjørn GasbjergDansk Orienterings-Forbund56.45+5.196.50
21Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering56.52+5.266.51
22Sigurd HynneÅs-UMB Orientering56.56+5.306.51
23Bjørn Erik GlomsrudSkaukameratene OL56.58+5.326.51
24Rune ScheeleNydalens SK57.07+5.416.52
25Stian Alexander GrannFossum IF57.17+5.516.54
26Martin SchälliBækkelagets SK57.30+6.046.55
27Henning StrandhagenRøyken OL58.59+7.337.06
28Per WiréhnByåsen IL59.05+7.397.07
29Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK59.15+7.497.08
30Bjørnar SyverstadTrøsken IL1.01.29+10.037.24
31Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK1.01.32+10.067.24
32Eirik Holth JohannessenRøyken OL1.01.44+10.187.26
33Pål BackstrømHalden SK1.01.51+10.257.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
34Mathias Nalum OlsenLarvik OK1.02.05+10.397.28
35Magnus Mellbye LarsenNydalens SK1.02.21+10.557.30
36Erik PaulsrudIL Koll1.02.27+11.017.31
37Morten Nilstad PettersenIL Tyrving1.02.29+11.037.31
38Tord Erik SkyrudFossum IF1.02.43+11.177.33
39Silas Frederik ThomsenOK Pan Århus1.03.05+11.397.36
40Niklas ProforsVaregg Fleridrett1.03.50+12.247.41
41Ole Underthun JohansenIL Tyrving1.04.02+12.367.42
42Steinar KvaaleIL Tyrving1.04.05+12.397.43
43Magnus Kinn SolbjørgPorsgrunn OL1.04.11+12.457.43
44Sjur LangedalNydalens SK1.04.29+13.037.46
45Finn KinnebergIL Tyrving1.04.54+13.287.49
46Kristian KullerudKonnerud IL1.05.01+13.357.50
47Anders TreekremÅs-UMB Orientering1.06.39+15.138.01
48Benjamin LangebeckKolbotn og Skimt OL1.06.57+15.318.03
49Torgeir StrandhagenRøyken OL1.07.01+15.358.04
50Dani Skjævestad VorelandIK Grane Arendal Orientering1.07.04+15.388.04
51Erik Feyling HaareKonnerud IL1.07.05+15.398.04
52Jostein UtstumoIK Grane Arendal Orientering1.07.09+15.438.05
53Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK1.07.14+15.488.06
54Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.07.20+15.548.06
55Vegard HaldenNydalens SK1.08.04+16.388.12
56Frank LøwengreenSarpsborg OL1.08.18+16.528.13
57Simen HaugerudIndre Østfold OK1.08.23+16.578.14
58Magnus OshaugTrønder Lyn IL1.08.25+16.598.14
59Håkon NjåsteinIL Tyrving1.08.26+17.008.14
60Njål SvingheimKonnerud IL1.08.42+17.168.16
61Lars LindstrømDansk Orienterings-Forbund1.08.44+17.188.16
62Peter AgerhällOK Tisaren1.08.49+17.238.17
63Stian SvaeØstmarka OK1.08.55+17.298.18
64Sindre LøvliOL Trollo1.09.00+17.348.18
65Knut E. HellandRingerike OL1.09.02+17.368.19
66Torben UtzonOK Pan Århus1.09.03+17.378.19
67Roger Roll GulbrandsenBrandval/Kongsvinger OK1.09.18+17.528.20
68Henning Bratland CarlsenOK Moss1.13.26+22.008.50
69Øystein MelbyHamar OK1.13.41+22.158.52
70Martin V. KristiansenOK Pan Århus1.14.09+22.438.56
71Bjørn Erik ReinsethNydalens SK1.14.15+22.498.56
72Bjørn SlåtterøGimle IF1.14.19+22.538.57
73Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.14.21+22.558.57
74Øyvind LarsenIndre Østfold OK1.14.22+22.568.57
75Thorbjørn VærpKristiansand OK1.14.28+23.028.58
76Allan HougaardAarhus 1900 Orientering1.14.30+23.048.58
77Andreas PoppAalborg OK1.14.31+23.058.58
78Jan BlandkjennKristiansand OK1.14.33+23.078.58
79Atgeir TakleNydalens SK1.14.35+23.098.59
80Jarl ØvstedalNydalens SK1.14.40+23.148.59
81Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn1.14.48+23.229.00
82Kjell Einar AndersenVarteig OL1.14.52+23.269.01
83Dag AndersenVarteig OL1.14.56+23.309.01
84Fredrik MartinsenTrøsken IL1.15.15+23.499.03
85Geir SvingheimHadeland OL1.15.21+23.559.04
86Christopher SchiveOK Moss1.15.29+24.039.05
87Sigurd Oxaas WieMo OK1.16.03+24.379.09
88Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.16.30+25.049.13
89Bjørn Richard KirsteSkien OK1.16.34+25.089.13
90Ørjan TotlandOK Moss1.17.04+25.389.17
91Kristian BjørgulHalden SK1.17.34+26.089.20
92John Eivind PresterudFet OL1.17.41+26.159.21
93Maths CarlssonTulered-Utby OL1.17.55+26.299.23
94Ole Morten WieMo OK1.18.19+26.539.26
95Tormod SørumTrøsken IL1.18.48+27.229.29
96Roar MathisenOL Tønsberg og omegn1.19.06+27.409.31
97Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett1.19.20+27.549.33
98Henning RasmussenKongsberg OL1.19.28+28.029.34
99Axel DamgaardOL Trollo1.19.59+28.339.38
100Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.20.13+28.479.39
101Arne ArnesenHamar OK1.20.22+28.569.40
102Eirik SkavhellenBotne SK1.20.31+29.059.42
103Lars Petter LundRingerike OL1.21.24+29.589.48
104Norvald OspehaugTambarskjelvar Idrettslag1.21.36+30.109.49
105Jon Erik KvarmeRøyken OL1.22.28+31.029.56
106Kjetil Rasmussen ModalsliFossum IF1.22.36+31.109.57
107Mogens FinderupOK Pan Århus1.23.10+31.4410.01
108Sigbjørn ModalsliFossum IF1.23.11+31.4510.01
109Gunnar ThuestadHaugesund IL Orientering1.23.23+31.5710.02
110John Anders BakkeLøten OL1.23.26+32.0010.03
111Bård KolåsLøten OL1.23.34+32.0810.04
112Are NjåsteinIL Tyrving1.23.59+32.3310.07
113Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1.24.06+32.4010.07
114Jan HauglandÅrstad IL1.24.11+32.4510.08
115Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1.24.18+32.5210.09
116Fredrik LarsenIndre Østfold OK1.24.21+32.5510.09
117Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.24.24+32.5810.10
118Mogens Lang NielsenOK Esbjerg1.26.05+34.3910.22
119Christian I. OvervadOK Pan Århus1.26.10+34.4410.22
120Morten DahlOK Pan Århus1.26.16+34.5010.23
121Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1.26.19+34.5310.23
122John TangenHamar OK1.26.46+35.2010.27
123Per Olaf KlemsdalVarteig OL1.27.19+35.5310.31
124Ian RingheimOK Horten1.27.28+36.0210.32
125Håkon Gaute KvammeOppsal Orientering1.28.19+36.5310.38
126Andreas LundqvistÅs-UMB Orientering1.28.50+37.2410.42
127Mads LillevoldÅs-UMB Orientering1.29.30+38.0410.46
128Per Anders AasElverum OK1.29.52+38.2610.49
129Morten TangenHamar OK1.30.30+39.0410.54
130Roger Bjarne HagenSandefjord OK1.30.36+39.1010.54
131Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.30.39+39.1310.55
132Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.30.43+39.1710.55
133Anders LarssonTulered-Utby OL1.30.51+39.2510.56
134Kjetil JacobsenHamar OK1.30.59+39.3310.57
135Henrik AuneHalden SK1.31.14+39.4810.59
136Øystein HolmenSynnfjell OK1.31.22+39.5611.00
137Rune LøkenOK Moss1.31.25+39.5911.00
138Jon StrømHauketo IF1.31.34+40.0811.01
139Pål JevanordOL Trollo1.32.31+41.0511.08
140Kjetil KløvstadSandefjord OK1.34.50+43.2411.25
141Rolf E. AndersenLierbygda OL1.35.27+44.0111.29
142Petter JohansenOppsal Orientering1.36.44+45.1811.39
143Martin SkytterenGrue IL1.37.05+45.3911.41
144Snorre FrydenlundIF Sturla1.38.23+46.5711.51
145Martin ThorbjørnsenEiker OL1.38.28+47.0211.51
146Marius Myhre SælevikHaugesund IL Orientering1.38.41+47.1511.53
147Einar Bjørkaas HelleÅs-UMB Orientering1.41.28+50.0212.13
148Terje AldárTrøsken IL1.42.08+50.4212.18
149Roy GjerdingOK Moss1.42.40+51.1412.22
150Johan SøftelandBø OL1.42.55+51.2912.23
151Jens-Henrik SimonsenOK Øst1.43.25+51.5912.27
152Steinar MariussenElverum OK1.49.14+57.4813.09
153Lajos TörökAalborg OK1.53.20+1.01.5413.39
154TerjeLedig RasmussenOL Tønsberg og omegn1.53.55+1.02.2913.43
155Tom KristensenLarvik OK1.56.05+1.04.3913.59
156Øystein KnoldSarpsborg OL1.59.00+1.07.3414.20
157Even JahnsenFlosta IL1.59.45+1.08.1914.25
158Kristian NøssRøyken OL2.02.04+1.10.3814.42
159Palle Lang NielsenOK Esbjerg2.05.44+1.14.1815.08
160Jan Olav OrmbergFana IL2.06.34+1.15.0815.14
161Lars SvarerOK Esbjerg2.12.59+1.21.3316.01
162Roy Roger EspenesVarteig OL2.14.08+1.22.4216.09
163Krister ÖsterbladFK Boken2.14.16+1.22.5016.10
164Åge AashamarFlosta IL2.14.47+1.23.2116.14
165Martin KaspersenMo OK2.15.27+1.24.0116.19
166Geir RognsvågFana IL2.15.33+1.24.0716.19
167Ole Petter RuudOK Horten2.16.14+1.24.4816.24
168Espen TorsethGjø-Vard OL2.16.42+1.25.1616.28
169Christer BechIdefjordens SK2.20.39+1.29.1316.56
170Danny MatcherGB22.28.16+1.36.5017.51
171Petter FureOppsal Orientering2.38.59+1.47.3319.09
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OKdiskvalifisert
Jens HetlandNydalens SKdiskvalifisert
Klaus HorneIL Tyrvingdiskvalifisert
Lars Lunkentuss InglanderIK Hakarpspojkarnadiskvalifisert
Daniel OliversenTrøsken ILdiskvalifisert
Joaquinn OppaasenFossum IFdiskvalifisert
Joakim PrestmoBækkelagets SKdiskvalifisert
Deff RidworthyGB1diskvalifisert
Magne SætherFredrikstad SKdiskvalifisert
Kristian RuudBækkelagets SKbrutt
Geir O. RønningNydalens SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor