Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Høstcup 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Høstcup 1
Arrangørorganisasjon: Andebu IL
Dato: tirsdag 18 august 2015

N-åpen

1 800 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Serine Kierulf DirdalLarvik OK20.0211.07
0Anne HaugbergAndebu IL29.31+9.2916.23
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn45.25+25.2325.13
0Ingrid Knippen KvernsmyrAndebu IL33.23+13.2118.32
0Henrik RingheimOL Trollo26.40+6.3814.48
0Oda Huseklepp RustanOL Trollo33.40+13.3818.42
0Magnus SigurdssonStokke IL25.56+5.5414.24

D 11-12

2 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn23.179.44
2Kristin Melby JacobsenLardal OL31.03+7.4612.59
3Gjendine RebårdSandefjord OK42.48+19.3117.54
4Ingeborg EikåsSandefjord OK1.00.32+37.1525.19
5Nora RøedStokke IL1.04.18+41.0126.54

D 11-12N

1 800 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild JohnsenHedrum OL21.4512.05
2Emilie JahreAndebu IL22.19+0.3412.23
3Amalie KvernsmyrAndebu IL23.23+1.3812.59
4Marlene SkramdalHedrum OL23.58+2.1313.18
5Matilde HansenAndebu IL28.18+6.3315.43
6Karoline FjæreHedrum OL31.56+10.1117.44

D 13-14

2 590 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanna JohanssonHedrum OL30.3011.46
2Frida DalerStokke IL37.00+6.3014.17
3Ylva AasestadHedrum OL50.17+19.4719.24
0Gøril BårnesHedrum OLdiskvalifisert

D 13-16C

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunhild Mørk MoenHedrum OL46.4719.34
0Åsta Firing SimonsenAndebu ILdiskvalifisert
0Silje Skatvedt StensrudOK Hortendiskvalifisert

D 17-

3 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Merete LyseboLardal OL45.0812.11
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK46.49+1.4112.39
3Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn47.32+2.2412.50
4Ingvild EckdahlOK Horten49.19+4.1113.19
5Maria PrestbøenSandefjord OK50.39+5.3113.41
6Ella Arentz HagenSandefjord OK51.00+5.5213.47
7Veslemøy SolbergKonnerud IL52.20+7.1214.08
8Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn57.58+12.5015.40
9Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn1.00.33+15.2516.21
10Marit Melby JacobsenLardal OL1.01.00+15.5216.29
11Elin GravningenStokke IL1.02.42+17.3416.56
12Torill Hynne FjæreHedrum OL1.18.55+33.4721.19
13Camilla LarsenHedrum OL2.19.01+1.33.5337.34
0Martine TopstadOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 17-C

2 390 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille NaufHedrum OL29.0812.11
2Liv Kristin Lian AasestadHedrum OL33.04+3.5613.50
3Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn38.34+9.2616.08
4Inger Anne HeggernesHedrum OL41.58+12.5017.33
5Mona JahreAndebu IL42.31+13.2317.47
6Kristin JohanssonHedrum OL46.06+16.5819.17
6May-Britt SkramdalHedrum OL46.06+16.5819.17
8Mette Spangelo WoldOK Horten46.28+17.2019.26
9Katrine van RaaijHedrum OL46.41+17.3319.31
10May NordkveldeHedrum OL46.46+17.3819.34
11Elin BordøyHedrum OL54.37+25.2922.51
12Anne-Kristin HaugstuenHedrum OL54.43+25.3522.53
13Inga DalerStokke IL1.05.16+36.0827.18
14Dorthe Kyvik BårnesHedrum OL1.37.49+1.08.4140.55
15Else StordalOL Tønsberg og omegn2.05.47+1.36.3952.37

D 17-N

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche TrollsåsAndebu IL25.0713.57

D 40-

3 000 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Annette Cecilie ArentzSandefjord OK35.1911.46
2Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn35.39+0.2011.53
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn37.54+2.3512.38
4Ida Vår DirdalLarvik OK38.01+2.4212.40
5Mai Britt BjørkSandefjord OK40.04+4.4513.21
6Lill-Ann TorpSandefjord OK41.15+5.5613.45
7Anette FiringAndebu IL43.38+8.1914.32
8Astrid BrevikStokke IL47.53+12.3415.57
9Tone Sølie LysnesHedrum OL51.08+15.4917.02
10Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK51.26+16.0717.08
11Celine Vik OlsenLarvik OK54.51+19.3218.17
12Anikken Gjein DybvikStokke IL1.04.04+28.4521.21

D 50-

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tone StoklandSandefjord OK34.1611.25
2Tiri RebårdSandefjord OK40.18+6.0213.26
3Siri Hauge FevikOL Trollo53.25+19.0917.48
4Kristin DahlSandefjord OK56.34+22.1818.51

D 60-

2 590 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EiaOL Trollo33.5313.04
2Anne Lise SagaKjose IL35.27+1.3413.41
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn39.04+5.1115.05
4Anne Lise AndreassenSandefjord OK40.23+6.3015.35
5Inger NergaardStokke IL50.22+16.2919.26
6Elisabeth RødAndebu IL53.04+19.1120.29

D 70-

2 590 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK52.1520.10
2Hjørdis ØvreåsBotne SK1.03.56+11.4124.41
3Astrid Reppesgård LieHedrum OL1.19.59+27.4430.52

H 11-12

2 390 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen GravningenStokke IL30.2912.45
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn33.49+3.2014.08
3Theodor BjørkSandefjord OK38.16+7.4716.00
4Brage EikåsSandefjord OK40.48+10.1917.04

H 11-12N

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig SkramdalHedrum OL25.3414.12
2Mathias JahreAndebu IL26.17+0.4314.36

H 13-14

2 590 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK25.039.40
2Viljan van RaaijHedrum OL28.54+3.5111.09
3Even GravningenStokke IL33.36+8.3312.58
4Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn33.47+8.4413.02
5Jonas EikåsSandefjord OK34.30+9.2713.19
6Henrik R HoltHedrum OL35.51+10.4813.50
7Per Anders EckdahlOK Horten38.06+13.0314.42
8Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn38.18+13.1514.47
9Kristian Juel JohannessenHedrum OL39.45+14.4215.20
10Audun BrevikStokke IL42.41+17.3816.28
11Marius Sæther MydlandHedrum OL48.46+23.4318.49
12Filip Andreas LarsenBotne SK49.37+24.3419.09
13Kristoffer FjæreHedrum OL50.17+25.1419.24
14Ole Hermann RudshaugBotne SK50.33+25.3019.31

H 13-16C

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Skjelland HeggStokke IL30.3312.46
2Ludvig JohnsenHedrum OL30.52+0.1912.54
3Brynjel HeggernesHedrum OL52.54+22.2122.08

H 15-16

3 700 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL34.159.15
2Trym B IslandOL Tønsberg og omegn39.12+4.5710.35
3Audun Melby JacobsenLardal OL42.56+8.4111.36
4Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn57.19+23.0415.29
5Hermund UlvensøenOL Tønsberg og omegn58.52+24.3715.54

H 17-

3 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias KristensenLarvik OK33.168.59
2Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn35.06+1.509.29
3Jørgen FrøydLarvik OK35.36+2.209.37
4Jens Didrik BergLarvik OK37.39+4.2310.10
5Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn38.15+4.5910.20
6Anders Bjørningstad KristoffersenLarvik OK39.14+5.5810.36
7Ole Jakob OlsrødStokke IL39.19+6.0310.37
8Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn40.41+7.2510.59
9Jarle LysnesHedrum OL44.18+11.0211.58
10Simen Åmodt AmundsenLardal OL47.13+13.5712.45
11Peder RauanLarvik OK48.37+15.2113.08
12Martin BerulfsenOL Tønsberg og omegn55.20+22.0414.57
13Hans Olav SkogstadTelenor BIL1.05.34+32.1817.43
0Petter Tobias BettumStokke ILdiskvalifisert

H 17-C

2 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Egil AmundsenLardal OL34.0614.16
2Gunnar RustanOL Trollo35.24+1.1814.48
3Frode LarsenBotne SK42.11+8.0517.38
4Trond Olav JahreAndebu IL52.59+18.5322.10
0Ole Petter RuudOK Hortendiskvalifisert

H 40-

3 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørn SundbyLarvik OK30.528.20
2Erik HaugStokke IL31.57+1.058.38
3Arne NåtedalOL Trollo34.03+3.119.12
4Anders Kristian HoltHedrum OL38.13+7.2110.19
5Bjørnar OlsrødStokke IL39.03+8.1110.33
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK41.02+10.1011.05
7Jørgen FjæreHedrum OL41.21+10.2911.10
8Stian KvernsmyrAndebu IL45.16+14.2412.14
9Ian RingheimOL Trollo47.26+16.3412.49
10Anders HansenAndebu IL48.56+18.0413.13
11Tor Sverre GravningenStokke IL51.11+20.1913.50
12Ingar AasestadHedrum OL55.12+24.2014.55
13Atle BorgersenHedrum OL55.44+24.5215.03
14Eelco van RaaijHedrum OL58.44+27.5215.52
15Hans Petter BettumStokke IL1.01.34+30.4216.38
16Jo Børre EikåsSandefjord OK1.01.36+30.4416.38
0Nils Karsten CeebergAndebu ILdiskvalifisert
0Magne KløveStokke ILdiskvalifisert

H 50-

3 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje UrfjellIL Imås36.569.58
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn40.04+3.0810.49
3Arne Kierulf DirdalLarvik OK40.26+3.3010.55
4Tom AasrumHedrum OL41.26+4.3011.11
5Morten JohnsenArnadal IL43.21+6.2511.42
6Petter LingelemSandefjord TIF50.28+13.3213.38
7Sven OhrvikKonnerud IL50.47+13.5113.43
8Per Einar StrømHedrum OL1.05.33+28.3717.42
9Jarl BerulfsenOL Tønsberg og omegn1.10.23+33.2719.01
10Rune RøedStokke IL1.13.12+36.1619.47
0Kjetil KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert

H 60-

3 000 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Widar TrømborgSande Sportsklubb28.349.31
2Dag Rønning JensenOL Trollo31.40+3.0610.33
3Øivind FadumSande Sportsklubb32.50+4.1610.56
4Martin NaufHedrum OL34.16+5.4211.25
5Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn36.32+7.5812.10
6Kai MidtskogenBotne SK37.32+8.5812.30
7Runar KittilsenStokke IL39.44+11.1013.14
8Svein EriksenSandefjord OK41.35+13.0113.51
9Ragnar Niemi BergStokke IL41.47+13.1313.55
10Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn42.27+13.5314.09
11Ove Gunnar JacobsenStokke IL43.43+15.0914.34
12Kåre ThorbjørnsenLarvik OK49.39+21.0516.33
13Bjørn Helge CeebergHedrum OL50.39+22.0516.53
14Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn51.40+23.0617.13
15Per Dag NordkveldeHedrum OL54.02+25.2818.00
0Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKdiskvalifisert

H 70-

2 590 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnar HillestadLardal OL29.2611.21
2Lars Martin GjeinStokke IL31.33+2.0712.10
3Hans StordalOL Tønsberg og omegn33.22+3.5612.52
4Bjørn Willy HansenSandefjord OK34.56+5.3013.29
5Arne KristensenArnadal IL35.06+5.4013.33
6Frank EliassenSandefjord OK35.46+6.2013.48
7Magnar ØvreåsBotne SK36.08+6.4213.57
8Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn37.11+7.4514.21
9Svein Børge HaugbergSandefjord OK37.16+7.5014.23
10Per Øystein AndersenLarvik OK37.21+7.5514.25
11Thorolf TrolsrudBotne SK38.44+9.1814.57
12Thor EdvadsenLarvik OK40.19+10.5315.33
13Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn41.49+12.2316.08
14Roar LøkenSandefjord OK42.23+12.5716.21
15Oddvar GjelstadSandefjord OK43.21+13.5516.44
16Steinar RuudKonnerud IL46.11+16.4517.49
17Kåre NilsenSandefjord TIF48.44+19.1818.48
18Ole BrattbakkSandefjord OK48.56+19.3018.53
19Tormod FjæreHedrum OL49.29+20.0319.06
20Svein ThorsenSandefjord TIF53.11+23.4520.32
0Arne LieStokke ILdiskvalifisert
0Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert

H 80-

2 590 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge TvedtenLarvik OK52.2020.12
2Brynjar RøgebergSandefjord TIF1.14.17+21.5728.40

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor