Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Publikumsløp til Hovedløpet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Publikumsløp til Hovedløpet sprint
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 8 august 2015

Klasser: Visa alla | D14 | D15 | D16 | H14 | H15 | H16

D14

1 900 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erik SaugerudKonnerud IL14.507.48
2Åsne HaavengenKongsberg OL16.16+1.268.33
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL17.05+2.158.59
4Frida HaugskottOL Trollelg19.09+4.1910.04
5Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn19.10+4.2010.05
6Tina KallesonOppsal Orientering19.57+5.0710.30
7Tone Sølie LysnesHedrum OL22.45+7.5511.58
8Elin BordøyHedrum OL24.36+9.4612.56
0Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert

D15

1 990 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sven Arne GylterudFossum IF15.087.36
2Olav HasaasFossum IF17.50+2.428.57
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL19.22+4.149.43
4Atle WølloKongsberg OL19.26+4.189.45
5Hilde VassendPorsgrunn OL20.00+4.5210.03
6Johan EgerKongsberg OL20.18+5.1010.12
7Jane RødderKongsberg OL34.34+19.2617.22

D16

2 060 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marte Hoff HagenByåsen IL16.488.09
2Henning Bratland CarlsenOK Moss19.00+2.129.13
3Sindre UlsakerHemsedal IL19.16+2.289.21
4Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering21.29+4.4110.25
5Torun DyrkornEiker OL22.43+5.5511.01

H15

2 340 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne MathisenPorsgrunn OL15.426.42
2Øyvind DrageKongsberg OL16.17+0.356.57
3Gisle NysæterSkien OK16.23+0.417.00
4Knut HagenByåsen IL18.04+2.227.43
5Knut AurebekkTorridal IL19.24+3.428.17
6Roar MyhreKristiansand OK19.29+3.478.19
7Siri Thortveit MyhreKristiansand OK22.22+6.409.33
8Martin SkytterenGrue IL22.41+6.599.41

H16

2 340 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil AhlbäckFossum IF13.525.55
2Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn15.18+1.266.32
3Thore KornmoPorsgrunn OL15.47+1.556.44
4Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn16.12+2.206.55
5Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett16.59+3.077.15
6Vetle DrageKongsberg OL17.03+3.117.17
7Jon Terje EkelandOddersjaa SSK18.44+4.528.00
8Frode HaugskottOL Trollelg18.51+4.598.03
9Jon SkriubakkenPorsgrunn OL19.34+5.428.21
10Kristin HaugskottOL Trollelg20.37+6.458.48
11Espen JohnsenHedrum OL20.43+6.518.51
12Ådne SkjærstenIL Tyrving22.24+8.329.34
13Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL27.41+13.4911.49
14Oskar KaaløySandefjord OK38.03+24.1116.15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor