Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nordhordlandskarusellen

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nordhordlandskarusellen
Arrangørorganisasjon: Kvernbit IL
Dato: mandag 21 september 2015

H17- Lang

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjarne RobberstadKvernbit IL34.44
2Ole KjekaIL Alvidra39.00+4.16
3Per Ove OppedalHordvik43.28+8.44
4Joachim VabøLindås47.53+13.09
5Kenneth AlværIL Alvidra48.29+13.45
6Endre JørgenvikLindås56.33+21.49
7Aleksander AbbedissenNoTeam58.50+24.06
8Vidar NatåsNoTeam1.00.08+25.24

H50- Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore Svein NeseAskøy OL38.54
2Rune ErdalSamnanger IL50.04+11.10
3Øivind EikefetGeolog AS56.48+17.54

D17- Lang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aina ErstadNoTeam59.57
2Linda KlanderudÅrstad IL1.00.01+0.04

H17- Minilang

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mikal KrossøyAustrheim42.25
2Tobias DyngelandKnarvik IL42.33+0.08
3Sverre JohansenIL Alvidra45.21+2.56
Øyvind SeljelidIL Alvidradiskvalifisert

H50- Minilang

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjartan MedaasIL Alvidra34.00
2Kjell-Rune StandalKvernbit IL37.17+3.17
3John JørgenvikLindås57.48+23.48
4Harald KrugerIL Alvidra1.02.24+28.24
Knut E DyngelandKnarvik ILdiskvalifisert

H13-16 Minilang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils Ola StandalNoTeam37.14
2Håvard Langeland JohansenIL Alvidra47.11+9.57
3Emil SeljelidIL Alvidra1.19.22+42.08

D17- Minilang

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda FongaardIL Alvidra1.19.29

D13-16 Minilang

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iselin AngelskårKnarvik IL48.18
Selma SeljelidIL Alvidradiskvalifisert

H17- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hogne BrunborgIL Alvidra31.14

H-10 Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henrik BrunborgIL Alvidra31.13
2Vegard BrunborgIL Alvidra31.20+0.07
Martin LekvaKnarvik ILdiskvalifisert

D17- Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Birgit HøyvikIL Alvidradiskvalifisert
Sæbjørg H. KjekaIL Alvidradiskvalifisert

D50- Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjellaug HodnekvamBergens TF50.13

D13-16 Mellom

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Judith DyngelandKnarvik IL36.24
2Emma HansenAKS-7736.26+0.02
3Maren Konstanse Svellingen SvendsenAKS-7736.27+0.03

D-10 Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Solveig BrunborgIL Alvidra31.07

H50- Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thore AndersenKnarvik IL48.50

H-10 Kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Otto Johan OppedalHordvik49.52

D-10 Kort

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jessica LaubscherHordvik51.29
2Sophie Revheim HennøHordvik51.51+0.22

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor