Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Nattsprint - Rensåsparken

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Nattsprint - Rensåsparken
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 6 oktober 2015

C- løype

900 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin August VikenTverlandet IL8.219.16
2Vilde W NormannTverlandet IL8.25+0.049.21
3Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering10.38+2.1711.48
4Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering10.39+2.1811.50
5Endre Wikevann NormannTverlandet IL11.09+2.4812.23
6Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering11.10+2.4912.24
7Elias HøybakkmoTverlandet IL11.17+2.5612.32
8Audun SætermoBodø og Omegn IF Orientering12.06+3.4513.26
9Erlend SætermoBodø og Omegn IF Orientering15.15+6.5416.56
10Ann-Kristin MaurdalBodø og Omegn IF Orientering15.17+6.5616.58
11Jørgen NjållaTverlandet IL16.18+7.5718.06
12Geir Olav DybvadTverlandet IL16.19+7.5818.07
13Sander KarlsenBodø og Omegn IF Orientering22.47+14.2625.18

A- løype

2 000 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering13.076.33
2Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering14.31+1.247.15
3Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering15.14+2.077.37
4Morten TjønndalBodø og Omegn IF Orientering15.16+2.097.38
5Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering15.39+2.327.49
6Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering15.58+2.517.59
7Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering16.11+3.048.05
8Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering16.32+3.258.16
9Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering17.48+4.418.54
10Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering18.02+4.559.01
11Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering19.51+6.449.55
12Terje OlsenBodø og Omegn IF Orientering20.05+6.5810.02
13Odd Jarle VangstadBodø og Omegn IF Orientering21.01+7.5410.30
14Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering23.23+10.1611.41
15Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering26.32+13.2513.16
16Cato SætermoBodø og Omegn IF Orientering28.22+15.1514.11
17Inger Johanne LindahlBodø og Omegn IF Orientering29.42+16.3514.51
18Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering30.52+17.4515.26
19Ragnhild BohneVaregg Fleridrett36.32+23.2518.16
Eivind ValleBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Endre Wikevann NormannTverlandet ILdiskvalifisert
Vilde W NormannTverlandet ILdiskvalifisert
Benjamin August VikenTverlandet ILdiskvalifisert

A- Bodin idrett

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ask AngellsenUkjent20.3810.19
2Henrik V NyvoldUkjent30.24+9.4615.12
Chrstian EngesteinUkjentdiskvalifisert
Matias M SkoglundUkjentdiskvalifisert
Tonje EideUkjentdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor