Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 12 - Festvåg

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 12 - Festvåg
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 1 september 2015

N- løype (1,5km)

1 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Geir Olav DybvadTverlandet IL18.3213.14
Emil GjertsenBodø og Omegn IF Orientering32.1323.00
Johanne GjertsenBodø og Omegn IF Orientering32.1323.00
Vilde NormannTverlandet IL15.3211.05
Erlend SætermoBodø og Omegn IF Orientering21.5915.42

C-Løype (2 km)

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering24.2813.17
2Endre Wikevann NormannTverlandet IL25.22+0.5413.47
Benjamin August VikenTverlandet ILdiskvalifisert

B-løype (3 km)

3 170 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering47.3415.00
2Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orientering48.07+0.3315.10
3Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering50.30+2.5615.55
4Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering55.41+8.0717.33
5Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering56.31+8.5717.49
6Richard KringhaugValnesfjord IL57.43+10.0918.12
7Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering59.38+12.0418.48
8Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering1.03.16+15.4219.57
9Regula HösliBodø og Omegn IF Orientering1.11.01+23.2722.24
10Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orientering1.22.22+34.4825.58

A-løype (4 km)

4 250 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering35.188.18
2Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering36.28+1.108.34
3Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering41.22+6.049.44
4Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering46.38+11.2010.58
5Bjørn Are StenslandBodø og Omegn IF Orientering47.05+11.4711.04
6Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering48.10+12.5211.20
7Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering49.07+13.4911.33
8Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering50.23+15.0511.51
9Jørn K RemloBodø og Omegn IF Orientering50.53+15.3511.58
10Esten S. KringhaugBodø og Omegn IF Orientering52.28+17.1012.20
11Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering53.36+18.1812.36
12Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering53.42+18.2412.38
13Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering55.36+20.1813.04
14Anders KureBodø og Omegn IF Orientering55.40+20.2213.05
15Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering55.44+20.2613.06
16Kjetil JordbruValnesfjord IL56.19+21.0113.15
17Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orientering57.28+22.1013.31
18Arild PettersenUkjent1.00.00+24.4214.07
19Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.00.23+25.0514.12
20Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering1.00.48+25.3014.18
21Karl Mikkelsentønsberg og omeng o-lag1.01.58+26.4014.34
22Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering1.08.04+32.4616.00
23Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.10.46+35.2816.39
24Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.16.00+40.4217.52
25Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.16.08+40.5017.54
26Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering1.20.15+44.5718.52
27Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.24.15+48.5719.49
Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Åge MohusBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor