Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Junior World Orienteering Championship - middle finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Junior World Orienteering Championship - middle finale
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Porsgrunn OL
Dato: tirsdag 7 juli 2015

M20 A-final

60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olli OjanahoFIN25.13
2Erik AnderssonSWE25.27+0.14
3Sven HellmullerSUI26.16+1.03
4Jonas Madslien BakkenNOR26.22+1.09
5Audun HeimdalNOR26.43+1.30
6Nikita StepanovRUS26.57+1.44
7Emil GranqvistSWE27.21+2.08
8Jens RonnolsSWE27.32+2.19
9Markus HolterNOR27.33+2.20
10Anton KuukkaFIN27.44+2.31
11Anders Felde OlaussenNOR27.58+2.45
12Simon HectorSWE28.16+3.03
13Magnus DewettDEN28.25+3.12
14Topi RaitanenFIN28.35+3.22
15Andreas SoelbergNOR28.36+3.23
16Nicolas RioFRA28.41+3.28
17Algirdas BartkeviciusLTU28.49+3.36
18Topias AholaFIN28.51+3.38
19Aidan SmithGBR28.56+3.43
20Riccardo ScaletITA29.22+4.09
21Shamus MorrisonNZL29.37+4.24
22Tim RobertsonNZL29.40+4.27
23Arttu SyrjalainenFIN29.47+4.34
24Patrik HorakCZE29.57+4.44
25Matthias GroellAUT29.58+4.45
26Jonas HubacekCZE30.16+5.03
27Mathieu PerrinFRA30.20+5.07
28Hakon ChristiansenNOR30.46+5.33
29Noah ZbindenSUI30.54+5.41
30Magnus MaagDEN31.02+5.49
31Bjorn CederbergDEN31.04+5.51
32Martynas TirlikasLTU31.06+5.53
33Moritz DoellgastGER31.10+5.57
34Thomas CurigerSUI31.12+5.59
35Alvis ReinsonsLAT31.36+6.23
36Vitalii HychkoUKR31.51+6.38
37Martin PonevBUL32.00+6.47
38Sergey DobryninRUS32.21+7.08
39Martin SmelikSVK32.29+7.16
40Tobia PezzatiSUI32.57+7.44
41Alexei YaganovRUS33.24+8.11
42Evert LeeuwsBEL33.36+8.23
43Emil ObroDEN33.45+8.32
44Mathias PeterAUT33.49+8.36
45Heino OllinEST34.01+8.48
45Alexander ChepelinGBR34.01+8.48
47Morten JorgensenUSA34.21+9.08
48Gregoire ChatelainFRA34.33+9.20
49Alexander BergstromCAN35.07+9.54
50Markus GraetschGER35.11+9.58
51Vojtech KettnerCZE35.39+10.26
52Patrick ZbindenSUI35.43+10.30
53Radoslaw PiotrowskiPOL35.44+10.31
54Simon ImarkSWE36.09+10.56
55Bogdan RodionovRUS36.24+11.11
56Devon BeckmanNZL37.06+11.53
57Patrick JaffeAUS38.51+13.38
58Emanuel Jun BraunAUT49.47+24.34
0Matt DoyleAUSdiskvalifisert
0Aleksi NiemiFINbrutt

M20 B-final

59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Quentin RauturierFRA25.42
2Joey HadornSUI25.48+0.06
3Arnaud PerrinFRA26.06+0.24
4Matous FurstCZE26.40+0.58
5Oskar LeinonenSWE26.43+1.01
6Nitsan YasurISR27.01+1.19
7Tommy HayesNZL27.53+2.11
8Adrien DelenneFRA27.55+2.13
9Isak LangerakNED28.04+2.22
10William RiggGBR28.08+2.26
11Gytis NakvosasLTU28.47+3.05
12Endijs TitomersLAT28.52+3.10
13Ed Cory WrightNZL29.10+3.28
14Kirill KomarovRUS29.31+3.49
15Stepan MudrakCZE30.06+4.24
16Timothy ChambersRSA30.09+4.27
16Tanel PappEST30.09+4.27
18Mattia DebertolisITA30.11+4.29
19Martin JonasSVK31.07+5.25
20Alvaro Prieto Del CampoESP31.08+5.26
20Jarrah DayAUS31.08+5.26
20Korbinian LehnerGER31.08+5.26
23Krzysztof WolowczykPOL31.10+5.28
24Simon NavratilCZE31.28+5.46
25Matthew ElkingtonGBR31.44+6.02
26Fryderyk PryjmaPOL31.57+6.15
27Carl Emil Schoier KovstedDEN32.05+6.23
28Henrik EijsinkNED32.12+6.30
29Apostol AtanasovBUL32.15+6.33
30Mark OttoGER32.40+6.58
31Michael SvobodaCAN32.52+7.10
32Fabiano BettegaITA32.55+7.13
33Florian KurzAUT33.01+7.19
34Uldis UpitisLAT33.10+7.28
35Matyas MeszarosHUN33.45+8.03
36Orhan KutluTUR33.52+8.10
37Erik DoehlerGER34.00+8.18
38Daniel PeregiHUN34.10+8.28
39Bertalan KovacsHUN34.30+8.48
40Aske JepsenDEN34.55+9.13
41Matej HrabosSVK35.02+9.20
42Rafael DobnikAUT35.16+9.34
43Go InamoriJPN36.15+10.33
44Elmar Montero CarcelesESP36.18+10.36
45Simeon BurrillAUS36.32+10.50
46Cosme Sanchez DoradoESP37.20+11.38
47Tom DrygalskiBEL37.31+11.49
47Balazs MiaveczHUN37.31+11.49
49Fabio BrunetITA38.19+12.37
50Joao JaberBRA38.24+12.42
51Nick SmithNZL40.16+14.34
52Musa YeliTUR40.31+14.49
53Daniil KashinRUS40.54+15.12
54William HubschUSA42.02+16.20
55Mateusz PodsiadlyPOL44.48+19.06
0Milos BilicSRBdiskvalifisert
0Gelson Andrey Zago TogniBRAdiskvalifisert
0Janek PiirisildESTdiskvalifisert
0Henry McnultyAUSdiskvalifisert

M20 C-final

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jonathan QuinnIRL29.28
2Matej SeboUSA30.31+1.03
3Florian PasdaGER31.08+1.40
4Roark RobinsonRSA31.37+2.09
5Paulius VidziunasLTU31.49+2.21
6Zan Luka SumeckiSLO32.18+2.50
7Thomas GilletBEL33.09+3.41
8Aidan DawsonAUS33.16+3.48
9Peter TusarSLO34.15+4.47
10Daniel CatarinoPOR34.42+5.14
11Niall MccarthyIRL34.57+5.29
12Huzeyfe SigirciTUR35.45+6.17
13Dylan BarryRSA36.03+6.35
14Nikola BilicSRB36.04+6.36
15Paul PruzinaIRL36.41+7.13
16Austin FowlerUSA37.17+7.49
17Dominik JandlAUT38.17+8.49
18Takaya SakanashiJPN39.06+9.38
19Jan Erik NaessCAN39.34+10.06
20Ariel Quim De AlmeidaBRA40.16+10.48
21Luka IvkovicCRO40.21+10.53
22Kuk Ryol KimPRK40.27+10.59
23Trevor BrayCAN41.02+11.34
24Takatsugu KobayashiJPN41.31+12.03
25Raku KunisawaJPN42.13+12.45
26Kwang Myong KimPRK42.29+13.01
27Andre EstevesPOR42.39+13.11
28Caelan McleanCAN43.57+14.29
28Diego Lazaro De JuanESP43.57+14.29
30Stefan BilicSRB44.04+14.36
31Oguzhan KaratepeTUR44.32+15.04
32Takashi HiraharaJPN45.34+16.06
33Kin Kwan KwokHKG48.19+18.51
34Wei Yong YueHKG49.46+20.18
35Chit Hei ShiuHKG53.50+24.22
36Addison BosleyUSA57.04+27.36
37Can Huseyin SapulTUR57.58+28.30

W20 A-final

60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anine AhlsandNOR26.57
2Johanna ObergSWE27.11+0.14
3Sandrine MuellerSUI27.14+0.17
4Anna HaatajaFIN27.30+0.33
5Ingeborg EideNOR27.48+0.51
6Tilda JohanssonSWE27.55+0.58
7Paula GrossSUI29.04+2.07
8Pihla OtsamoFIN29.25+2.28
9Andrea SvenssonSWE29.26+2.29
10Marie OlaussenNOR29.52+2.55
11Sara HagstromSWE29.58+3.01
12Daria KorobeynikRUS30.19+3.22
13Kerstin UllmannSUI30.38+3.41
14Miri Thrane OdumDEN30.42+3.45
15Tereza NovakovaCZE30.49+3.52
16Sigrid AlexandersenNOR31.00+4.03
17Sofie BachmannSUI31.12+4.15
18Chloe HaberkornFRA31.19+4.22
19Emma BjessmoSWE31.27+4.30
20Sandra GrosbergaLAT31.28+4.31
21Sanna FastSWE31.31+4.34
22Marina TrubkinaRUS31.58+5.01
22Tonje VassendNOR31.58+5.01
22Niina HulkkonenFIN31.58+5.01
25Heidi MartenssonNOR32.01+5.04
26Aleksandra HornikPOL32.10+5.13
27Amanda Falck WeberDEN32.12+5.15
28Lucille GirardFRA32.13+5.16
29Noora KoskinenFIN32.28+5.31
30Olena PostelniakUKR32.34+5.37
31Lenka SvobodovaCZE32.51+5.54
32Astrid MaagDEN33.14+6.17
33Anna StickovaCZE33.15+6.18
34Petra HancovaCZE33.21+6.24
35Marianne HaugEST33.41+6.44
36Paula StarkeGER33.46+6.49
37Caroline GjotterupDEN34.04+7.07
38Delphine PoirotFRA34.07+7.10
39Csenge ViniczaiHUN34.16+7.19
40Marie ProchazkovaCZE34.24+7.27
41Sarah JonesGBR34.29+7.32
42Simona AebersoldSUI34.41+7.44
43Birte FriedrichsGER34.54+7.57
44Darya MoskalenkoUKR34.56+7.59
45Winnie OakhillAUS35.45+8.48
46Leonore WinklerGER36.21+9.24
47Triinu RooniEST36.22+9.25
48Mathilde Norgard KrachtDEN36.28+9.31
49Chloe DudoignonFRA36.29+9.32
50Eleonora DonadiniITA36.52+9.55
51Anika GassnerAUT37.15+10.18
52Lisa SchubnellSUI37.41+10.44
53Laura LeibomaLAT38.08+11.11
54Jogvile SusinskaiteLTU38.30+11.33
55Gabriela HirsovaCZE38.48+11.51
56Amanda JohanssonUSA39.33+12.36
57Emmi JokelaFIN40.19+13.22
58Margret ZimmermannEST40.53+13.56
59Patricia NiekeGER44.52+17.55
60Marta Guijo AlonsoESP46.00+19.03

W20 B-final

59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kayla FairbairnNZL27.44
2Josefine LindDEN29.08+1.24
3Danielle GoodallNZL29.48+2.04
4Maria ZasimovskaiaRUS30.21+2.37
5Maja MorawskaPOL30.22+2.38
6Julie EmmersonGBR30.45+3.01
7Maelle BeauvirFRA30.48+3.04
8Helen OckendenGBR31.01+3.17
9Lia PatscheiderITA31.54+4.10
10Carina PolzerAUT32.07+4.23
11Anna DowlingAUS32.22+4.38
12Anna ChestovaRUS32.38+4.54
13Karoliina UkskoskiFIN32.51+5.07
14Isabel BryantUSA33.20+5.36
15Julia GoldmannHUN33.23+5.39
16Antoaneta DyaksovaBUL33.40+5.56
17Johanna TrummerAUT33.49+6.05
18Luca SzuromiHUN34.06+6.22
19Kendija AparjodeLAT34.28+6.44
20Roisin LongIRL34.59+7.15
21Vaiva LaurutyteLTU35.28+7.44
22Florence HanauerFRA35.42+7.58
23Martina WalchAUT36.39+8.55
24Francesca TauferITA37.21+9.37
25Joana FernandesPOR37.40+9.56
26Yara Bores EscuderoESP37.46+10.02
27Alice TilleyNZL37.48+10.04
28Agnes NedaROU38.27+10.43
28Greti PentekHUN38.27+10.43
30Katie CorywrightNZL38.35+10.51
31Angelika MaciejewskaPOL38.52+11.08
32Hannah GoddardAUS39.29+11.45
33Carolina DelgadoPOR39.34+11.50
34Maria Prieto Del CampoESP39.35+11.51
35Niamh CorbettIRL39.47+12.03
36Julia DoubsonUSA39.48+12.04
37Andreya DyaksovaBUL39.51+12.07
38Ayse BozkurtTUR39.53+12.09
39Pia BlakeCAN40.22+12.38
40Nusa JeramSLO40.41+12.57
41Ekaterina ProkopevaRUS41.12+13.28
42Elif Gokce AvciTUR41.43+13.59
43Lanita SteerAUS41.57+14.13
44Olivia SprodAUS41.58+14.14
45Virag WeilerHUN42.21+14.37
46Nicola BlatchfordAUS43.06+15.22
47Tyra ChristophersonUSA43.09+15.25
48Hau Wah Brenda ChanHKG44.19+16.35
49Emma WaddingtonCAN44.52+17.08
50Evalin BrautigamUSA45.14+17.30
51Anna LiabzinaRUS47.41+19.57
52Melike SancakTUR49.44+22.00
53Natsuki YamagishiJPN50.38+22.54
54Sonia HollandsNZL51.13+23.29
55Gedvile DirziuteLTU51.53+24.09
56Mami OruiJPN52.43+24.59
57Selma CabriTUR56.52+29.08
58Marina MeirkovichISR59.22+31.38
0Yevheniya ChystyakovaESPdiskvalifisert

W20 C-final

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Melanie SergievUSA41.40
2Aoife MccavanaIRL42.19+0.39
3Vanda HosekovaSVK42.41+1.01
4Misa KawashimaJPN44.07+2.27
5Gabriella FrancoBRA44.28+2.48
6Cliona McculloughIRL44.36+2.56
7Sophie HarrisonNZL46.12+4.32
8Dora TezakCRO48.27+6.47
9Claudia RoomanBEL48.37+6.57
10Wakana MiyamotoJPN49.26+7.46
11Cho Yu LamHKG51.40+10.00
12Mana NakamuraJPN54.08+12.28
13Naomi SuzukiJPN59.45+18.05
14Emma SherwoodCAN1.01.54+20.14
15Sakire CelikTUR1.24.36+42.56
16Merel DirksenNED1.31.40+50.00

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor