Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Junior World Orienteering Championship - middle qual

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Junior World Orienteering Championship - middle qual
Arrangørorganisasjoner: Idrettslaget Dyre Vaa / Porsgrunn OL
Dato: mandag 6 juli 2015

M20A

53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simon ImarkSWE24.14
2Sven HellmullerSUI24.54+0.40
3Jens RonnolsSWE25.46+1.32
4Andreas SoelbergNOR25.52+1.38
5Mathias PeterAUT26.32+2.18
6Topi RaitanenFIN26.43+2.29
7Anton KuukkaFIN26.47+2.33
8Hakon ChristiansenNOR27.04+2.50
9Nikita StepanovRUS27.15+3.01
10Noah ZbindenSUI27.29+3.15
11Aidan SmithGBR27.31+3.17
12Shamus MorrisonNZL27.37+3.23
13Matt DoyleAUS27.42+3.28
14Emil ObroDEN27.53+3.39
15Alexander ChepelinGBR27.56+3.42
16Patrik HorakCZE28.46+4.32
17Evert LeeuwsBEL28.54+4.40
18Radoslaw PiotrowskiPOL29.04+4.50
19Markus GraetschGER29.05+4.51
20Morten JorgensenUSA29.19+5.05
21Quentin RauturierFRA29.29+5.15
22Endijs TitomersLAT29.39+5.25
23Adrien DelenneFRA29.48+5.34
24Henrik EijsinkNED30.15+6.01
25Ed Cory WrightNZL30.38+6.24
26Krzysztof RzencaPOL31.04+6.50
27Rafael DobnikAUT31.23+7.09
28Janek PiirisildEST31.32+7.18
29Fabiano BettegaITA31.43+7.29
30Simon NavratilCZE31.52+7.38
30Bertalan KovacsHUN31.52+7.38
32Apostol AtanasovBUL32.25+8.11
33Aske JepsenDEN33.23+9.09
34Joao JaberBRA33.46+9.32
35Jarrah DayAUS34.51+10.37
36Alvaro Prieto Del CampoESP34.57+10.43
37Martin JonasSVK35.12+10.58
38Mark OttoGER35.45+11.31
38Orhan KutluTUR35.45+11.31
40Daniil KashinRUS35.47+11.33
41Zan Luka SumeckiSLO35.53+11.39
42Jonathan QuinnIRL36.12+11.58
43Daniel CatarinoPOR37.47+13.33
44Taiki TanakaJPN38.58+14.44
45Paulius VidziunasLTU39.13+14.59
46Takatsugu KobayashiJPN40.53+16.39
47Oguzhan KaratepeTUR43.52+19.38
48Roark RobinsonRSA45.21+21.07
49Addison BosleyUSA47.14+23.00
50Stefan BilicSRB53.13+28.59
51Caelan McleanCAN57.40+33.26
52Wei Yong YueHKG1.18.14+54.00
53Kwang Myong KimPRK1.19.24+55.10

M20B

53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik AnderssonSWE23.41
2Markus HolterNOR23.42+0.01
3Audun HeimdalNOR24.49+1.08
4Algirdas BartkeviciusLTU25.15+1.34
5Thomas CurigerSUI25.22+1.41
6Tobia PezzatiSUI25.24+1.43
6Bjorn CederbergDEN25.24+1.43
8Nicolas RioFRA25.31+1.50
9Bogdan RodionovRUS25.39+1.58
10Topias AholaFIN25.59+2.18
11Aleksi NiemiFIN26.05+2.24
12Emanuel Jun BraunAUT26.42+3.01
13Vitalii HychkoUKR26.54+3.13
14Vojtech KettnerCZE27.24+3.43
15Jonas HubacekCZE27.46+4.05
16Gregoire ChatelainFRA27.55+4.14
17Heino OllinEST28.09+4.28
18Alexander BergstromCAN28.31+4.50
19Alvis ReinsonsLAT28.41+5.00
20Patrick JaffeAUS28.58+5.17
21Florian KurzAUT29.12+5.31
22Isak LangerakNED29.30+5.49
22Mattia DebertolisITA29.30+5.49
24Oskar LeinonenSWE29.43+6.02
25Erik DoehlerGER29.48+6.07
26Nick SmithNZL30.05+6.24
27William RiggGBR30.07+6.26
28Carl Emil Schoier KovstedDEN30.16+6.35
29Matej HrabosSVK30.46+7.05
30Balazs MiaveczHUN31.07+7.26
31Krzysztof WolowczykPOL31.58+8.17
32Daniel PeregiHUN32.55+9.14
33Timothy ChambersRSA32.56+9.15
34Tommy HayesNZL33.22+9.41
35Elmar Montero CarcelesESP33.24+9.43
36Kirill KomarovRUS33.38+9.57
37Mateusz PodsiadlyPOL33.45+10.04
38Cosme Sanchez DoradoESP35.05+11.24
39Musa YeliTUR35.45+12.04
40Milos BilicSRB36.10+12.29
41Florian PasdaGER36.36+12.55
42Can Huseyin SapulTUR37.09+13.28
43Trevor BrayCAN37.28+13.47
44Thomas GilletBEL37.36+13.55
45Takashi HiraharaJPN38.43+15.02
46Ariel Quim De AlmeidaBRA41.28+17.47
47Austin FowlerUSA42.23+18.42
48Luka IvkovicCRO45.54+22.13
49Aidan DawsonAUS52.52+29.11
50Paul PruzinaIRL56.01+32.20
51Chit Hei ShiuHKG59.06+35.25
0Kuk Ryol KimPRKdiskvalifisert
0Raku KunisawaJPNdiskvalifisert

M20C

52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Olli OjanahoFIN24.49
2Simon HectorSWE25.16+0.27
3Alexei YaganovRUS25.52+1.03
4Tim RobertsonNZL25.55+1.06
5Arttu SyrjalainenFIN26.02+1.13
6Emil GranqvistSWE26.51+2.02
7Jonas Madslien BakkenNOR27.03+2.14
8Anders Felde OlaussenNOR27.15+2.26
9Moritz DoellgastGER27.16+2.27
10Magnus DewettDEN27.26+2.37
11Martynas TirlikasLTU27.53+3.04
12Riccardo ScaletITA28.15+3.26
13Matthias GroellAUT28.32+3.43
14Sergey DobryninRUS28.46+3.57
15Patrick ZbindenSUI28.48+3.59
16Mathieu PerrinFRA28.54+4.05
17Martin SmelikSVK29.40+4.51
18Devon BeckmanNZL29.56+5.07
19Magnus MaagDEN29.57+5.08
20Martin PonevBUL30.10+5.21
21Arnaud PerrinFRA30.25+5.36
22Matous FurstCZE30.41+5.52
23Henry McnultyAUS31.05+6.16
24Gytis NakvosasLTU31.07+6.18
25Fryderyk PryjmaPOL31.08+6.19
26Matthew ElkingtonGBR31.11+6.22
27Matyas MeszarosHUN31.25+6.36
28Stepan MudrakCZE31.44+6.55
29Uldis UpitisLAT32.07+7.18
30Fabio BrunetITA32.08+7.19
31Korbinian LehnerGER32.22+7.33
32Tanel PappEST33.50+9.01
33Michael SvobodaCAN34.08+9.19
34Nitsan YasurISR34.59+10.10
35Go InamoriJPN35.06+10.17
36Joey HadornSUI36.32+11.43
37Tom DrygalskiBEL36.38+11.49
38Simeon BurrillAUS37.30+12.41
39William HubschUSA37.45+12.56
40Gelson Andrey Zago TogniBRA38.28+13.39
41Matej SeboUSA38.45+13.56
42Peter TusarSLO38.59+14.10
43Diego Lazaro De JuanESP39.13+14.24
44Kin Kwan KwokHKG40.45+15.56
45Niall MccarthyIRL42.24+17.35
46Jan Erik NaessCAN43.31+18.42
47Andre EstevesPOR43.54+19.05
48Nikola BilicSRB47.31+22.42
49Dominik JandlAUT48.45+23.56
50Huzeyfe SigirciTUR51.23+26.34
51Dylan BarryRSA51.50+27.01
52Takaya SakanashiJPN59.48+34.59

W20A

45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sandrine MuellerSUI25.13
2Anine AhlsandNOR25.37+0.24
3Simona AebersoldSUI26.36+1.23
4Tilda JohanssonSWE26.44+1.31
5Anna HaatajaFIN27.13+2.00
6Marie OlaussenNOR27.24+2.11
7Anna StickovaCZE27.25+2.12
8Johanna ObergSWE27.28+2.15
9Emmi JokelaFIN27.33+2.20
10Sandra GrosbergaLAT29.40+4.27
11Patricia NiekeGER29.50+4.37
12Marina TrubkinaRUS30.05+4.52
13Amanda Falck WeberDEN30.15+5.02
14Caroline GjotterupDEN30.19+5.06
15Birte FriedrichsGER30.26+5.13
16Margret ZimmermannEST31.18+6.05
17Darya MoskalenkoUKR31.50+6.37
18Winnie OakhillAUS31.57+6.44
19Chloe HaberkornFRA32.10+6.57
20Petra HancovaCZE32.18+7.05
21Maja MorawskaPOL32.38+7.25
22Yara Bores EscuderoESP33.43+8.30
23Lia PatscheiderITA33.52+8.39
24Roisin LongIRL34.11+8.58
25Florence HanauerFRA34.24+9.11
26Anna DowlingAUS34.36+9.23
27Julie EmmersonGBR34.39+9.26
28Johanna TrummerAUT34.46+9.33
29Isabel BryantUSA35.37+10.24
30Andreya DyaksovaBUL36.35+11.22
31Anna ChestovaRUS37.24+12.11
32Virag WeilerHUN38.28+13.15
33Katie CorywrightNZL38.29+13.16
34Ayse BozkurtTUR39.33+14.20
35Luca SzuromiHUN41.35+16.22
36Yevheniya ChystyakovaESP42.18+17.05
37Natsuki YamagishiJPN42.21+17.08
38Gedvile DirziuteLTU42.47+17.34
39Hau Wah Brenda ChanHKG42.54+17.41
40Tyra ChristophersonUSA44.51+19.38
41Vanda HosekovaSVK45.41+20.28
42Gabriella FrancoBRA47.33+22.20
43Emma SherwoodCAN48.16+23.03
44Sophie HarrisonNZL59.50+34.37
45Mana NakamuraJPN1.02.24+37.11

W20B

46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Noora KoskinenFIN24.39
2Andrea SvenssonSWE24.58+0.19
3Sigrid AlexandersenNOR25.57+1.18
4Aleksandra HornikPOL26.14+1.35
5Tonje VassendNOR26.24+1.45
6Delphine PoirotFRA26.53+2.14
7Sofie BachmannSUI27.51+3.12
8Csenge ViniczaiHUN28.18+3.39
9Tereza NovakovaCZE28.28+3.49
10Pihla OtsamoFIN28.55+4.16
11Anika GassnerAUT29.24+4.45
12Kerstin UllmannSUI29.51+5.12
13Olena PostelniakUKR30.18+5.39
14Triinu RooniEST30.41+6.02
15Lenka SvobodovaCZE30.42+6.03
16Mathilde Norgard KrachtDEN30.52+6.13
17Emma BjessmoSWE31.09+6.30
18Paula StarkeGER32.21+7.42
19Amanda JohanssonUSA32.26+7.47
20Marta Guijo AlonsoESP33.00+8.21
21Fiona BunnGBR33.05+8.26
22Antoaneta DyaksovaBUL33.20+8.41
22Maelle BeauvirFRA33.20+8.41
24Francesca TauferITA33.28+8.49
25Josefine LindDEN34.08+9.29
26Pia BlakeCAN35.23+10.44
27Kendija AparjodeLAT37.35+12.56
28Julia DoubsonUSA38.01+13.22
29Hannah GoddardAUS40.34+15.55
30Vaiva LaurutyteLTU41.05+16.26
31Julia GoldmannHUN41.07+16.28
32Danielle GoodallNZL42.13+17.34
33Joana FernandesPOR42.20+17.41
34Agnes NedaROU44.22+19.43
35Ekaterina ProkopevaRUS44.34+19.55
36Sonia HollandsNZL45.31+20.52
37Anna LiabzinaRUS46.05+21.26
38Melike SancakTUR46.45+22.06
39Lanita SteerAUS46.53+22.14
40Selma CabriTUR46.55+22.16
41Cliona McculloughIRL47.51+23.12
42Claudia RoomanBEL48.00+23.21
43Wakana MiyamotoJPN48.23+23.44
44Merel DirksenNED53.26+28.47
45Aoife MccavanaIRL55.59+31.20
0Naomi SuzukiJPNdiskvalifisert

W20C

45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sara HagstromSWE25.00
2Niina HulkkonenFIN28.10+3.10
3Lisa SchubnellSUI29.01+4.01
4Ingeborg EideNOR29.11+4.11
5Miri Thrane OdumDEN30.07+5.07
6Lucille GirardFRA30.35+5.35
7Sanna FastSWE30.37+5.37
8Daria KorobeynikRUS30.57+5.57
9Paula GrossSUI31.00+6.00
10Leonore WinklerGER31.35+6.35
11Gabriela HirsovaCZE32.26+7.26
12Marianne HaugEST32.51+7.51
13Marie ProchazkovaCZE34.39+9.39
14Eleonora DonadiniITA36.27+11.27
15Laura LeibomaLAT36.43+11.43
16Chloe DudoignonFRA36.50+11.50
17Heidi MartenssonNOR36.51+11.51
18Astrid MaagDEN36.57+11.57
19Jogvile SusinskaiteLTU37.26+12.26
20Sarah JonesGBR37.40+12.40
21Nicola BlatchfordAUS38.06+13.06
22Kayla FairbairnNZL38.12+13.12
23Karoliina UkskoskiFIN38.48+13.48
24Martina WalchAUT39.01+14.01
25Niamh CorbettIRL39.14+14.14
26Maria ZasimovskaiaRUS39.30+14.30
27Emma WaddingtonCAN39.42+14.42
28Olivia SprodAUS39.48+14.48
29Carina PolzerAUT40.08+15.08
30Helen OckendenGBR40.24+15.24
31Angelika MaciejewskaPOL43.11+18.11
32Greti PentekHUN43.59+18.59
33Evalin BrautigamUSA44.04+19.04
34Carolina DelgadoPOR44.32+19.32
35Nusa JeramSLO44.53+19.53
36Alice TilleyNZL45.32+20.32
37Elif Gokce AvciTUR47.40+22.40
38Mami OruiJPN54.30+29.30
39Maria Prieto Del CampoESP56.16+31.16
40Marina MeirkovichISR57.10+32.10
41Melanie SergievUSA1.01.08+36.08
42Sakire CelikTUR1.08.19+43.19
43Cho Yu LamHKG1.13.51+48.51
44Dora TezakCRO1.16.42+51.42
0Misa KawashimaJPNdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor