Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 10- Bestemorenga

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 10- Bestemorenga
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 18 august 2015

N- løype

1 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Maja Andersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering55.1536.50
Fillip BybergBodø og Omegn IF Orientering1.03.5542.36
Geir Olavholm DybvadTverlandet IL19.0512.43
Herman HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering30.3320.22
Rasmus HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering25.1616.50
Endre Wikevann NormannTverlandet IL16.5811.18
Benjamin August VikenTverlandet IL18.3212.21

B-løype (3 km)

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edvin BergBodø og Omegn IF Orientering33.2012.20
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering34.39+1.1912.49
3Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering34.57+1.3712.56
4Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering41.27+8.0715.21
5Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering42.45+9.2515.50
6Jesper HelliksrudBodø og Omegn IF Orientering46.01+12.4117.02
7Ricard KringhaugValnesfjord IL46.27+13.0717.12
8Wenche RekkedalBodø og Omegn IF Orientering51.48+18.2819.11
9Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.01.28+28.0822.45

A-løype (4 Km)

3 700 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering31.298.30
2Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering34.54+3.259.25
3Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering36.48+5.199.56
4Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering37.45+6.1610.12
5Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering39.06+7.3710.34
6Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering39.18+7.4910.37
7Anders KureBodø og Omegn IF Orientering39.39+8.1010.42
8Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering39.47+8.1810.45
9Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering40.02+8.3310.49
10Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering40.30+9.0110.56
11Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering41.35+10.0611.14
12Marius Ekrem FinstadBodø og Omegn IF Orientering43.52+12.2311.51
13Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering44.39+13.1012.04
14Jørn RemloTverlandet IL44.48+13.1912.06
15Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering46.05+14.3612.27
16Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering49.26+17.5713.21
17Nora Marie Wedege IrgensBodø og Omegn IF Orientering54.51+23.2214.49
18Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering57.30+26.0115.32
19Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering58.20+26.5115.45
20Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering59.17+27.4816.01
21Elin Marie IrgensBodø og Omegn IF Orientering1.09.30+38.0118.47
22Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.15.07+43.3820.18
23Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.17.19+45.5020.53
Christian SøvikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Christian MalmquistBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Marit BjørnevikBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor