Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Saltenkarusell 9 - Vatnlia

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Saltenkarusell 9 - Vatnlia
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: tirsdag 11 august 2015

N- løype (1,5km)

1 570 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun Johannes SætermoBodø og Omegn IF Orientering17.5911.27
2Vilde NormannTverlandet IL19.33+1.3412.27
3Endre Wikevann NormannTverlandet IL20.32+2.3313.04
4Nikolai D StøverTverlandet IL20.34+2.3513.05
5Oskar KlausenUkjent20.59+3.0013.21
6Erlend SætermoBodø og Omegn IF Orientering22.00+4.0114.00
7Geir Olavholm DybvadTverlandet IL24.16+6.1715.27
8Kine KlausenUkjent29.45+11.4618.56
9Hedda SætermoBodø og Omegn IF Orientering30.00+12.0119.06
10Leif Erik KlausenUkjent30.04+12.0519.09
11Ann-Kristin MaurdalBodø og Omegn IF Orientering33.10+15.1121.07
12Emilie Victoria ErtsgaardUkjent35.12+17.1322.25

C-Løype (2 km)

2 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cato SætermoBodø og Omegn IF Orientering31.1114.14
2Ann-Kristin MaurdalBodø og Omegn IF Orientering32.58+1.4715.03
3Audun Johannes SætermoBodø og Omegn IF Orientering43.05+11.5419.40
4Oskar KlausenUkjent47.09+15.5821.31
5Johanne TjønndalBodø og Omegn IF Orientering1.03.57+32.4629.12

B-løype (3 km)

3 280 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering43.5813.24
2Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering46.12+2.1414.05
3Morten SelnesBodø og Omegn IF Orientering51.57+7.5915.50
4Katrine KalvigBodø og Omegn IF Orientering52.03+8.0515.52
5Karen BjørsethBodø og Omegn IF Orientering1.07.40+23.4220.37
6Ricard KringhaugValnesfjord IL1.11.58+28.0021.56
7Regula HøsliBodø og Omegn IF Orientering1.17.27+33.2923.36
8Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering1.45.56+1.01.5832.17
Per DalhaugBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (4 km)

4 080 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering44.0010.47
2Bjørn Tore WintherBodø og Omegn IF Orientering44.45+0.4510.58
3Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering45.45+1.4511.12
4Lars ReitanBodø og Omegn IF Orientering46.31+2.3111.24
5Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering47.15+3.1511.34
6Oda FuruholmenBodø og Omegn IF Orientering51.48+7.4812.41
7Anita EriksenBodø og Omegn IF Orientering52.58+8.5812.58
8Anders KureBodø og Omegn IF Orientering55.57+11.5713.42
9Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering56.05+12.0513.44
10Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering57.46+13.4614.09
11Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering1.00.58+16.5814.56
12Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.01.55+17.5515.10
13Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering1.02.00+18.0015.11
14Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.05.34+21.3416.04
15Christian SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.12.07+28.0717.40
16Odd-Ivar SøvikBodø og Omegn IF Orientering1.19.24+35.2419.27
Håkon B. BøBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert

A-løype (6 km)

6 120 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering49.288.04
2Jan Erik PaulsenBodø og Omegn IF Orientering55.50+6.229.07
3Roy SolbakkValnesfjord IL58.16+8.489.31
4Anne Marthe LimstrandBodø og Omegn IF Orientering1.04.47+15.1910.35
5Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering1.16.31+27.0312.30
6Arild PettersenUkjent1.16.40+27.1212.31
7Rasmus AndersenBodø og Omegn IF Orientering1.18.58+29.3012.54
8Anders WestlundBodø og Omegn IF Orientering1.25.13+35.4513.55
9Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering1.26.58+37.3014.12
10Lene PedersenOkänd1.31.54+42.2615.00
Jørn RemloUkjentdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor