Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Midtsommersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommersprinten
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: lørdag 11 juni 2016

N-åpen

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn22.30
0Silje EckdahlOK Horten12.31
0Lars Håkon ErikssonIL Tyrving22.56+0.26
0Ane GjertsenStokke IL17.19
0Georg GjertsenStokke IL17.44
0Jesper HaglandStokke IL17.18
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn32.48+10.18
0Ludvik HiisStokke IL19.54
0Teodor HiisStokke IL19.56
0Malin LiljebäkOL Tønsberg og omegn18.34
0Magnus SigurdssonStokke IL11.54
0Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL19.03
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn15.33
0Henrik RingheimOL Trollo16.08
0Martin HalvorsenStokke IL12.57
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn16.16
0Jens G. DybvikStokke IL26.27+3.57

D -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Maren Sofie FremstadLarvik OK11.07
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn11.36

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine RingheimOL Trollo18.39

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlene SkramdalHedrum OL12.45
2Karoline FjæreHedrum OL16.39+3.54

D 13-14

50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsne HaavengenKongsberg OL12.29
2Netta Bar-NathanLillomarka OL13.15+0.46
3Amélie AamodtOppsal Orientering13.21+0.52
4Kristine KravdalGjø-Vard OL13.56+1.27
5Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK14.05+1.36
6Pia Young VikNydalens SK14.13+1.44
7Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL14.22+1.53
8Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering14.38+2.09
9Martine SkjelsvikLillehammer OK14.41+2.12
10Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK15.04+2.35
11Alexandra AngvollFredrikstad SK15.27+2.58
12Ingrid BlindheimLillomarka OL15.28+2.59
13Oda Isnes TyseEiker OL15.44+3.15
14Ragnhild Mathea HelmersenFet OL15.47+3.18
15Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL15.52+3.23
16Julie ChristiansenKristiansand OK16.04+3.35
17Mina SchjervenLardal OL16.06+3.37
18Ingrid Bogen ArenthSturla, IF16.17+3.48
19Iselin SørensenSturla, IF16.19+3.50
20Eline SchjervenLardal OL16.31+4.02
21Tina KallesonOppsal Orientering16.36+4.07
22Synne Marie JenssenHalden SK16.43+4.14
23Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering16.44+4.15
24Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL16.52+4.23
25Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL17.15+4.46
26Johanna Sofie LongfjeldModum OL17.24+4.55
27Ada Helene OlsenIF Trauma17.34+5.05
28Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL17.54+5.25
29Yngvild Langedal BreivikNydalens SK18.01+5.32
30Alvilde Lysaker SandenEiker OL18.23+5.54
31Emma EngehultNotodden OL18.49+6.20
32Kristina JohansenFet OL19.30+7.01
33Kristin Melby JacobsenLardal OL19.48+7.19
34Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering20.04+7.35
35Nora Småge HilsenKonnerud IL20.10+7.41
36Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL20.27+7.58
37Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering20.55+8.26
38Maren BruserudOL Trollo21.11+8.42
39Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK21.21+8.52
40Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK21.41+9.12
41Karoline TorøKongsberg OL21.44+9.15
42Nina PedersenSarpsborg OL21.54+9.25
43Malene InstanesSturla, IF22.16+9.47
44Kristin NordgårdNotodden OL22.28+9.59
45Lise StrømSandefjord OK26.16+13.47
46Louise Bentsen MalmquistHedrum OL30.10+17.41
47Pernille HalvorsenStokke IL34.54+22.25
0Mia HirschIF Traumadiskvalifisert
0Live ØstvoldHeming Orienteringdiskvalifisert
0Ine InstanesSturla, IFdiskvalifisert

D 13-16C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn15.18
2Guro HjerpaasenAsker Skiklubb16.19+1.01
3Anny RogneOL Tønsberg og omegn25.09+9.51
4Julie EikelandOL Tønsberg og omegn26.49+11.31
5Emilie Kleppan StampeSandefjord OK30.04+14.46
6Emilie JohansenSandefjord OK30.14+14.56
7Sigrid SteinmoenNotodden OL33.03+17.45
0Åsta Firing SimonsenAndebu ILdiskvalifisert
0Mina Borgejordet SimonesNotodden OLdiskvalifisert

D 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OK19.59

D 15-16

67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragne WiklundNydalens SK13.58
2Hanne VassendPorsgrunn OL14.06+0.08
3Tale StrandKongsberg OL14.14+0.16
4Jenny BaklidKonnerud IL14.43+0.45
5Åsne HoloFossum IF14.44+0.46
6Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL15.24+1.26
7Andrea RanvikKonnerud IL15.30+1.32
8Helene EgerKongsberg OL15.48+1.50
9Hedda Raadal BjørloHalden SK15.52+1.54
10Maria Rørvik HaverLillomarka OL16.00+2.02
11Hanne Eide RappRaumar Orientering16.10+2.12
12Ingvild LangeggenKongsberg OL16.25+2.27
13Malin HaugeHisøy OK16.39+2.41
14Andrine Harriet FremstadLarvik OK16.42+2.44
15Pernille KatlaFossum IF16.56+2.58
16Karianne Olsvik DengerudNydalens SK17.07+3.09
17Ragne NorrudFossum IF17.12+3.14
18Karen Hoel JomaasFossum IF17.16+3.18
19Aurora GjølsjøOK Moss17.22+3.24
20Kristine Eide RappRaumar Orientering17.46+3.48
21Sigrid EkelandOddersjaa SSK17.52+3.54
22Tuva Nesheim FlatebakkenIL Tyrving18.07+4.09
23Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL18.21+4.23
24Marie HansenSarpsborg OL18.24+4.26
25Marie LilandNydalens SK18.25+4.27
26Mari Strømme LidTIF Viking18.32+4.34
27Ane Sofie KroghOppsal Orientering18.40+4.42
28Maren NorderudIL Tyrving18.42+4.44
29Christine HoenEiker OL18.57+4.59
30Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL19.15+5.17
31Ingrid HasaasFossum IF19.21+5.23
32Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL19.23+5.25
33Tora Aasheim NymarkTIF Viking19.26+5.28
34Anna MeenPorsgrunn OL19.58+6.00
35Tonje Rognerud BøeFossum IF20.00+6.02
36Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK20.16+6.18
37Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb20.17+6.19
38Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL20.18+6.20
39Hedda SkatvedtRaumar Orientering20.19+6.21
40Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK20.24+6.26
41Silje KregnesKristiansand OK20.26+6.28
42Linn Mei WaalerMåren OK20.27+6.29
43Ingrid MadslienNydalens SK20.59+7.01
44Marlin HaavengenKongsberg OL21.06+7.08
45Lisa JenssenHalden SK21.37+7.39
46Solveig Eline BergIL Tyrving21.43+7.45
47Oda Marie ColquhounLillomarka OL22.03+8.05
48Karoline BjørnerødOK Moss22.04+8.06
48Solveig LetmolieEiker OL22.04+8.06
50Hanna JohanssonHedrum OL22.19+8.21
50Hanna Lye MoumHalden SK22.19+8.21
52Silje MorlandstøEiker OL22.28+8.30
53Sarah WølloKongsberg OL22.35+8.37
54Elisabeth BrækkeHalden SK23.12+9.14
55Elise AusenPorsgrunn OL23.19+9.21
56Andrea VaneboKongsberg OL24.17+10.19
57Inga StødleKristiansand OK24.19+10.21
58Thea LandKonnerud IL25.23+11.25
59Tonje-Malin RhrichKonnerud IL25.26+11.28
60Ragnhild BohneVaregg Fleridrett25.35+11.37
61Hanna NysæterSkien OK26.03+12.05
62Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL27.04+13.06
63Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL28.32+14.34
64Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK32.53+18.55
65Henriette OlsenIF Trauma44.24+30.26
0Frida DalerStokke ILdiskvalifisert
Tomine Lysaker SandenEiker OLbrutt

D 15-16B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vera Gano MønnichRøyken OL17.14
2Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK22.03+4.49
3Tuva HepburnKristiansand OK25.27+8.13
4Kaja VikerhaugFet OL30.41+13.27
0Anniken BergerFet OLdiskvalifisert

D 17-A kort

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Susanne StrømHedrum OL30.21

D 17-C

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti GullordGjø-Vard OL13.16
2Mette Spangelo WoldOK Horten17.00+3.44
3May NordkveldeHedrum OL18.24+5.08
4Kristin JohanssonHedrum OL19.05+5.49
5Else StordalOL Tønsberg og omegn23.25+10.09
6Sissel BentsenHedrum OL24.08+10.52
7Lill BirkelundPorsgrunn OL44.08+30.52

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1May-Britt SkramdalHedrum OL18.58

D 17-18

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK17.58
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK18.58+1.00
3Ella Arentz HagenSandefjord OK19.24+1.26
4Marit Melby JacobsenLardal OL20.45+2.47
5Maria PrestbøenSandefjord OK20.55+2.57
6Kornelia BrurbergSturla, IF22.07+4.09
7Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK23.47+5.49
8Linn Hege RosoLardal OL27.17+9.19
9Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK29.10+11.12
10Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL30.23+12.25
0Sara Roberg GhabeliOL Trollodiskvalifisert

D 19-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marthe GløersenBækkelagets SK17.28
2Lene Godager KaasBækkelagets SK17.50+0.22
3Lone MalmgrenGjø-Vard OL19.00+1.32
4Elin BjervaLarvik OK19.56+2.28
5Hedvig ÅstebølNTNUI20.06+2.38
6Ingrid UndstadLarvik OK22.22+4.54
7Anne Marthe PeveriEiker OL22.41+5.13
8Audrun UtskarpenOslostudentenes IK25.53+8.25
9Ida HopeOslostudentenes IK26.27+8.59
10Torill Hynne FjæreHedrum OL28.54+11.26
11Stefani PopovaHadeland OL29.15+11.47
12Anne Berg GjølbergLarvik OK35.37+18.09

D 40-

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isa HeggedalKonnerud IL18.58
2Anne Guro NøklebyRingerike OL19.59+1.01
3Sara MathisenPorsgrunn OL20.12+1.14
4Ingvild EckdahlOK Horten20.55+1.57
5Kjersti Holt HanssenMåren OK21.28+2.30
6Marianne HaugeHisøy OK21.55+2.57
7Hilde VassendPorsgrunn OL22.18+3.20
8Tone HirschIF Trauma22.37+3.39
9Liv SchjervenLardal OL22.52+3.54
10Siri Thortveit MyhreKristiansand OK23.21+4.23
11Hilde PoppeFredrikstad SK23.32+4.34
12Tone Sølie LysnesHedrum OL23.51+4.53
13Annette Cecilie ArentzSandefjord OK24.12+5.14
14Anette FiringAndebu IL24.20+5.22
15Elise GisholtFossum IF26.32+7.34
16Siv WiersdalenPorsgrunn OL27.19+8.21
17Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn27.20+8.22
18Linda FredhMåren OK45.05+26.07
0Tone Karina IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert

D 50-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tiri RebårdSandefjord OK20.53
2Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL20.54+0.01
3Lill-Ann TorpSandefjord OK24.40+3.47
0Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLdiskvalifisert

D 55-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK17.32
2Eli Tufte HanssenEiker OL25.08+7.36

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Randi Kristin NærumLarvik OK21.15
2Elisabeth RødAndebu IL24.37+3.22
3Aud KjemperudEiker OL26.51+5.36
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL32.38+11.23

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari BergLarvik OK36.52

D 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thorunn Aamodt OvesenLardal OL19.42
2Eli KlovningPorsgrunn OL21.57+2.15
3May Helene HansenSandefjord OK23.15+3.33
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL28.02+8.20
5Hjørdis ØvreåsBotne SK32.57+13.15

D 75-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tirill Liby SeipOK Skeidi26.34
2Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL53.05+26.31

H -10

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Ludvig SkramdalHedrum OL14.28
0Niclas GunnerødStokke IL15.47

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Brage EikåsSandefjord OK10.36
2Theodor BjørkSandefjord OK12.04+1.28
3Kristoffer EckdahlOK Horten12.51+2.15
4Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL13.31+2.55
5Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn16.19+5.43
6Martin DybvikStokke IL16.28+5.52
7Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn17.45+7.09
8Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL20.36+10.00
0Anders KlavenesSandefjord OKdiskvalifisert

H 13-14

81 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.30
2Christopher LadimOK Moss11.53+0.23
3Tobias Mikael EspedalNydalens SK12.11+0.41
4Cornelius BjørkSandefjord OK12.23+0.53
5Vetle DrageKongsberg OL12.30+1.00
6Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering12.36+1.06
7Henrik ReuschHeming Orientering12.42+1.12
8Viljan van RaaijHedrum OL12.44+1.14
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.44+1.14
10Ådne SkjærsteinIL Tyrving12.47+1.17
11Erlend BørliFossum IF13.08+1.38
12Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL13.20+1.50
13Iver RingheimLarvik OK13.24+1.54
13Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL13.24+1.54
15Ulrik HellenTIF Viking13.34+2.04
16Johan EgerKongsberg OL13.39+2.09
16Mikkel KatlaFossum IF13.39+2.09
16Nils TveiteÅs-NMBU Orientering13.39+2.09
19Tore Herman KirkebøenHalden SK13.47+2.17
20Sivert PoppeFredrikstad SK13.56+2.26
20Kristian ØstermannHeming Orientering13.56+2.26
22Brage TakleKristiansand OK13.57+2.27
23Ole Jakob FrankrigNydalens SK14.01+2.31
23Odin SætherFredrikstad SK14.01+2.31
25Jakob TorgersenHalden SK14.02+2.32
26Vebjørn Blom-HagenFossum IF14.20+2.50
26Henrik R HoltHedrum OL14.20+2.50
28Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb14.24+2.54
29August Syrdal ØenHeming Orientering14.26+2.56
30Ferdinand FremmingHeming Orientering14.35+3.05
31Isak Juel FagermoenFredrikstad SK14.39+3.09
32Tobias MathisenPorsgrunn OL14.42+3.12
33Erik BohneVaregg Fleridrett14.47+3.17
34Simon Beckmann KristiansenOddersjaa SSK14.51+3.21
35Jonas EikåsSandefjord OK14.56+3.26
36Kasper Bakken UlsethNydalens SK14.57+3.27
37Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn15.38+4.08
38Halvard KornmoPorsgrunn OL15.44+4.14
39Gaute FosstveitRaumar Orientering15.47+4.17
40Kristoffer FjæreHedrum OL15.48+4.18
41Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL15.51+4.21
42Andreas GjetangerMåren OK15.55+4.25
43Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK15.59+4.29
43Kasper Kjær JørgensenMåren OK15.59+4.29
45Eilev KvaaleAsker Skiklubb16.17+4.47
46Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF16.19+4.49
47Rolf Andreas BergNydalens SK16.38+5.08
48Marius BakkeFossum IF16.52+5.22
49Sigurd KvammeOL Toten-Troll17.09+5.39
50Gustav Andresen SkotteFossum IF17.16+5.46
51Trygve Børte NomelandKristiansand OK17.28+5.58
52Erik Rønhovde FrostmoStokke IL17.49+6.19
53Christoffer SlettenRaumar Orientering17.53+6.23
53Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb17.53+6.23
55Stian Måseide SørlieRaumar Orientering18.19+6.49
56Martin BirkelundAsker Skiklubb18.25+6.55
57Sindre GisholtFossum IF18.29+6.59
58Elias StubberudNydalens SK18.32+7.02
59Anders Håvard LarsenNydalens SK18.37+7.07
60Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb19.33+8.03
61Birk Felland SætnanFossum IF20.02+8.32
62Erlend Odd BergeOddersjaa SSK20.08+8.38
63Gard LaeskogenRingerike OL20.23+8.53
64Hans Matias GlomsrudIndre Østfold OK20.50+9.20
65Stein Aas StræteRingerike OL21.46+10.16
66Magnus Strømme LidTIF Viking21.53+10.23
67Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering22.24+10.54
68Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL22.43+11.13
69Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett25.27+13.57
70Eirik ØvstedalNydalens SK26.54+15.24
71Magnus LehmannVaregg Fleridrett27.51+16.21
72Kristian Norum MeløysundNydalens SK31.47+20.17
0Vemund HeierNydalens SKdiskvalifisert
0Tor Erling GjølsjøOK Mossdiskvalifisert
0Mikkel BerglundRingerike OLdiskvalifisert
0Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
0Peder Torhaug-MollerudLarvik OKdiskvalifisert
0Teodor Mo HjelsethNydalens SKdiskvalifisert
0Thomas BlomkvistFredrikstad SKdiskvalifisert
0Sondre YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Even Amundsen BjørkliRingerike OL13.54
2Eivind LahnsteinFossum IF14.10+0.16
3Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK15.55+2.01
4Joachim KnudsenSturla, IF21.56+8.02
5Kevin HavenstrømSandefjord OK33.48+19.54

H 15-16

62 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Niels Christian HellerudHalden SK15.18
2Bendik EliassenFredrikstad SK15.36+0.18
3Sander ArntzenAsker Skiklubb15.37+0.19
4Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK16.03+0.45
4Elias Skjolden SørensenLillomarka OL16.03+0.45
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL16.51+1.33
7Per Clemet WisløffAsker Skiklubb17.13+1.55
8Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb17.27+2.09
9Alexander Repstad StoremyrIL Hauken17.37+2.19
10Audun Melby JacobsenLardal OL17.44+2.26
11Trym B IslandOL Tønsberg og omegn17.51+2.33
12Peter GisholtFossum IF18.13+2.55
13Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn18.21+3.03
14Rasmus MathisenPorsgrunn OL18.32+3.14
15Aslak HeimdalKonnerud IL18.38+3.20
16Even GravningenStokke IL18.46+3.28
17Jakob MoOL Toten-Troll18.55+3.37
18David RundeKristiansand OK19.00+3.42
19Audun Uglenes BerganNydalens SK19.05+3.47
20Kristian PyttenKristiansand OK19.10+3.52
21Nikolai NordhaugKonnerud IL19.13+3.55
22Sivert Sande KvermeFossum IF19.16+3.58
23Eirik BlågestadIndre Østfold OK19.24+4.06
23Runar Saur ModahlFredrikstad SK19.24+4.06
25Lars Young VikNydalens SK19.42+4.24
26Vegar SkinneIndre Østfold OK19.56+4.38
27Skjalg NysæterSkien OK20.00+4.42
28Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL20.05+4.47
29Eirik Høst FossgardLillomarka OL20.09+4.51
30Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL20.14+4.56
31Jonas MyhreKristiansand OK20.28+5.10
32Anders HorveiRaumar Orientering20.43+5.25
33Isak JonssonNydalens SK20.54+5.36
34Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn20.58+5.40
35Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn20.59+5.41
36Odd-Anton HermansenKristiansand OK21.00+5.42
37Even Nygaard ØstrengRaumar Orientering21.02+5.44
38Elias ØhmanGjø-Vard OL21.05+5.47
38Eirik ImrikFredrikstad SK21.05+5.47
40Eivind Berner MyhreFossum IF21.10+5.52
41Alexander SmebyNydalens SK21.17+5.59
42Sondre OttesenFredrikstad SK21.27+6.09
43Aune DørmænenVaregg Fleridrett21.49+6.31
44Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett21.59+6.41
45Johan Kristian UndelandSturla, IF22.12+6.54
46Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK22.13+6.55
47Egil FrydenlundSturla, IF23.10+7.52
48Magnus MosfjellBirkenes IL24.27+9.09
49Bernhard BryhnSturla, IF24.41+9.23
50Frikk DukefossLillehammer OK25.08+9.50
51Ole Øivind NorstedHalden SK25.14+9.56
52Per Anders EckdahlOK Horten25.54+10.36
53Kristian Juel JohannessenHedrum OL26.54+11.36
54Andreas Skjelland HeggStokke IL27.04+11.46
55Anders RoumRingerike OL28.31+13.13
56Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK30.58+15.40
57Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL31.05+15.47
0Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
0Øistein Fagerli NæssRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Audun BrevikStokke ILdiskvalifisert
0Sølve DrageKongsberg OLdiskvalifisert
0Oscar MelheimSturla, IFdiskvalifisert

H 15-16B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Karl Mathias WoldOK Horten16.58
2Terjei LillehammerÅs-NMBU Orientering18.50+1.52

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erik LahnsteinFossum IF13.09
2Lars-Erik ØsterudEiker OL17.48+4.39
3Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn19.19+6.10

H 17-18

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre R HoltHedrum OL17.39
2Ole Jakob OlsrødStokke IL17.46+0.07
3August BirkelandHalden SK18.06+0.27
4Jørgen BaklidKonnerud IL18.18+0.39
5Håkon KornmoPorsgrunn OL18.25+0.46
6Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF22.17+4.38
7Erlend BrendstuenHalden SK22.29+4.50
8Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn22.33+4.54
9Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn22.40+5.01
10Jens Didrik BergLarvik OK23.16+5.37
11Joar GjerdahlKonnerud IL23.20+5.41

H 19-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørn SundbyLarvik OK17.56
2Sondre Ruud BråtenNydalens SK18.20+0.24
3Øyvind WatterdalHadeland OL19.00+1.04
4Marius MartinsenSandefjord OK20.04+2.08
5Harald HoviSkien OK21.48+3.52
6Henrik BergmanSandefjord OK23.16+5.20
7Morten TangenMåren OK25.10+7.14
8Donatas KontautasOK Moss26.30+8.34
9Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK26.47+8.51
10Eirik GullordGjø-Vard OL29.01+11.05

H 40-

28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jørgen FrøydLarvik OK16.51
2Knut Ivar JohansenSandefjord OK18.46+1.55
3Einar GisholtFossum IF18.48+1.57
4Asgeir FremstadLarvik OK18.52+2.01
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL19.07+2.16
6Anders Kristian HoltHedrum OL19.19+2.28
7Lars BerglundRingerike OL19.27+2.36
8Jørgen FjæreHedrum OL19.43+2.52
9Per Olav GulbrandsenLarvik OK19.52+3.01
10Kjetil EckdahlOK Horten20.02+3.11
11Knut Jostein SætnanFossum IF20.24+3.33
12Jon SkriubakkenPorsgrunn OL20.31+3.40
13Rune EngehultNotodden OL20.50+3.59
14Einar KlavenesSandefjord OK21.25+4.34
15Eirik JørgensenIL Tyrving21.26+4.35
16Espen JohnsenHedrum OL22.03+5.12
17Jan Erik AalbergBækkelagets SK22.06+5.15
18Roar MathisenOL Tønsberg og omegn22.25+5.34
19Torbjørn KravdalGjø-Vard OL22.41+5.50
19Pål AngvollFredrikstad SK22.41+5.50
21Arnfinn MoeFredrikstad SK23.15+6.24
22Ian RingheimOL Trollo24.07+7.16
23Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett24.08+7.17
24Trond EvensenOL Tønsberg og omegn24.28+7.37
25Espen BekhusFredrikstad SK25.17+8.26
26Trond GjelstadSandefjord OK25.44+8.53
27Morten HamreIL Hauken26.15+9.24
28Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL28.35+11.44

H 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Arild AndresenFossum IF18.59
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn19.31+0.32
2Knut Erling ØenHeming Orientering19.31+0.32
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK19.39+0.40
5Jan GatevoldPorsgrunn OL19.54+0.55
6Arne Håkon JørgensenSandefjord OK21.09+2.10
7Ole IngesenSarpsborg OL22.09+3.10
8Roger Andre VaneboKongsberg OL23.14+4.15
9Per Einar StrømHedrum OL29.46+10.47
10Oskar KaaløySandefjord OK39.59+21.00

H 55-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF18.06
2Morten KarlsenMåren OK18.16+0.10
3Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn24.09+6.03
4Roy GjerdingOK Moss25.46+7.40

H 60-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Chr. HagenBø OL18.51
2Øivind FadumSande Sportsklubb20.01+1.10
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn22.57+4.06
4Per Dag NordkveldeHedrum OL25.31+6.40
5Jan BøhleOL Trollo27.33+8.42
6Thor Magne MalmquistHedrum OL36.00+17.09

H 65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Eldar BørsumBækkelagets SK16.08
2Dag Rønning JensenOL Trollo16.11+0.03
3Elling AakreAndebu IL16.21+0.13
4Ole JohanssonPorsgrunn OL16.22+0.14
5Atle RemmePorsgrunn OL18.11+2.03
6Martin NaufHedrum OL20.00+3.52
0Paul SkjakerHadeland OLdiskvalifisert

H 70-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge RevhaugRingerike OL16.58
2Bjørn W. LudvigsenSturla, IF17.24+0.26
3Rolf GjølbergLarvik OK17.32+0.34
4Hans StordalOL Tønsberg og omegn19.06+2.08
5Ragnar HillestadLardal OL19.21+2.23
6Bjørn Willy HansenSandefjord OK20.04+3.06
7Thorolf TrolsrudBotne SK20.25+3.27
8Magnar ØvreåsBotne SK22.09+5.11
9Roar LøkenSandefjord OK24.21+7.23
10Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn29.55+12.57

H 75-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Oddvar GjelstadSandefjord OK18.34
2Anton LommeHedrum OL19.12+0.38
3Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn19.41+1.07
4Ivar Louis BergSturla, IF19.59+1.25
5Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn27.24+8.50
6Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL27.38+9.04
7Egil RonæssPorsgrunn OL28.26+9.52
8Magne KlovningPorsgrunn OL28.49+10.15
9Helge HalvorsenLarvik OK31.03+12.29
10Magnar ReppesgårdHedrum OL35.57+17.23

H 80-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge TvedtenLarvik OK25.10

Direkte A

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rolf MoOL Toten-Troll20.29
2Roar PedersenOppsal Orientering23.40+3.11
3Mai Britt BjørkSandefjord OK23.46+3.17
4Anniken AusenPorsgrunn OL29.05+8.36
5Liv Hege Roberg-RinghemOL Toten-Troll38.34+18.05
0Børge BrubækKongsberg OLdiskvalifisert

Direkte B

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn21.50
2Bjørn Anthony HalsallOtra IL21.59+0.09
3Ole Petter RuudOK Horten29.18+7.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor