Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Modum 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Modum 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: søndag 12 august 2012

N-åpen

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kasper MolenaarModum OL26.58
2Sjur Holm GrønengLillehammer OK29.44
3Emil MolenaarModum OL29.58
4Sindre Sæl SteenFossum IF30.09
5Nora Marie EnerhaugenRingerike OL30.13
6Kasper Bakken UlsethNydalens SK30.29
7Oscar HopeModum OL31.26
8Adine IngesenSarpsborg OL31.28
9Oda Isnes TyseEiker OL32.56
10Tobias WeumEiker OL32.57
11Kristoffer EckdahlOK Horten33.02
12Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb33.03
13Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL33.25
14Serine Skogeng ReitenEmblem IL34.09
15Martin Nøkleby MellingRingerike OL35.35
16Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb36.09
17Sigurd Gano MønnichRøyken OL36.15
18Nora Christine HansenRøyken OL36.36
19Giacomo BollaPWT ITALY38.36
20Guglielmo VialePWT ITALY38.48
21Andreas WeumEiker OL38.50
22Lage Røhnebæk KongsrudModum OL39.16
23Mats Olsen ByeModum OL39.17
24Eirik Vie StrislandFossum IF39.30
25Anders Gylterud KvålsgardFossum IF39.36
26Børge Nilsen BergFossum IF40.55
27Jørgen Holm GrønengLillehammer OK44.19
28Benjamin StensengKonnerud IL46.46
29Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb52.35
30Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb52.44
31Sindre Vie StrislandFossum IF53.38
32Ann-Magritt RønningModum OL55.05
33Tuva RønningModum OL55.10
34Johanna Sofie LongfjeldModum OL55.17
35Martine G PettersenBerger og Svelvik OL57.26
36Lasse GulheimKolbotn og Skimt OL57.31
37Ola PettersenBerger og Svelvik OL57.32
Eivind Bogen ArenthIF Sturlaikke startet
Ingrid Bogen ArenthIF Sturlaikke startet

D -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Konstanse MoholthKongsberg OL52.34
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb54.31
3Silje SlungaardIL Tyrving55.28
4Petra HoveidAsker Skiklubb1.01.35

D 11-12

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF23.56
2Hedda Raadal BjørloHalden SK25.04
3Frida Bakken UlsethNydalens SK27.00
4Åsne HoloFossum IF27.42
5Thea Charlotte HansenRøyken OL27.58
6Sarah WølloKongsberg OL28.13
7Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb30.15
8Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb31.57
9Lotte MyklemyrEiker OL38.00
10Andrea VaneboKongsberg OL38.08
11Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL39.33
12Vilja Solberg OhrvikKonnerud IL47.39
Kathinka RogstadKongsberg OLikke startet
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubbikke startet

D 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vera Gano MønnichRøyken OL27.34
2Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL32.55
Miriam TorgersenModum OLikke startet
Sanna BottolfsModum OLikke startet

D 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tilla Farnes HennumLierbygda OL32.32
2Aurora MoholthKongsberg OL40.17
3Ane DyrkornEiker OL45.10
4Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering45.53
5Thea DyrkornEiker OL47.12
6Rikke IngesenSarpsborg OL48.17
7Anne Willkommen EikenKongsberg OL49.29
8Ane Holm GrønengLillehammer OK51.30
9Kristiane RogstadKongsberg OL57.35
10Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL1.12.04
11Martha Skogeng ReitenEmblem IL1.25.53
Agnes Irene LongfjeldModum OLdiskvalifisert
Johanne Øderud VatneBækkelagets SKdiskvalifisert

D 13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ragnhild RønningModum OL27.24
2Karianne SlungaardIL Tyrving37.32
3Andrea Willkommen EikenKongsberg OL40.27
4Sara AgdesteinRøyken OL41.18
5Anna Isnes TyseEiker OL42.53

D 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingunn Egeberg VáriIF Sturla41.02
2Siri MoholthKongsberg OL57.49
3Ragnhild HjermstadFossum IF58.40
4Caroline BergmanKonnerud IL1.01.28
5Hanna E. AndersenEiker OL1.09.13
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Silje ArntzenLierbygda OLikke startet

D 17-A kort

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eirin MathiesenRingerike OL59.25
2Anny ØenNydalens SK1.16.01
3Eva SyversenRøyken OL1.23.57
4Sigrid Melander VieFossum IF1.26.31
5Christine ParnemoOslostudentenes IK1.35.18
6Sunniva Nergaard BergNTNUI1.46.15
Anikken Gjein DybvikStokke ILdiskvalifisert
Marit GanoRøyken OLikke startet

D 17-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elisabeth HetlevikKongsberg OL53.20
2Marianne HjermstadFossum IF53.51
3Hilde MoholthKongsberg OL1.03.35
4Ingrid LøsetRingerike OL1.07.29
5Jane RødderKongsberg OL1.46.35

D 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tone Karina IngesenSarpsborg OL52.51
2Heidi MyklemyrEiker OL57.42
3Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.02.16
4Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering1.27.25
Eli Tufte HanssenEiker OLdiskvalifisert

D 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Ping OuyangRingerike OLdiskvalifisert

D 17-18

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Katrina McLeodGRAMP1.05.13
2Aina VienaRingerike OL1.14.58
3Julie Marie KinnebergIL Tyrving1.27.08
Ragnhild LøvliAsker Skiklubbikke startet

D 19-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maria AlekseyonokModum OL1.06.39
2Katharina RogstadNTNUI1.30.25

D 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK59.03
2Maria JonssonNydalens SK1.05.12
3Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb1.07.25
4Siri StørmerHeming Orientering1.07.49
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL1.10.55
6Karoline AndersenAsker Skiklubb1.20.26
7Kristine Fossen GabrielsenEiker OL1.24.37
Tine HansenModum OLdiskvalifisert
Malin JakobssonNydalens SKdiskvalifisert

D 35-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mila ZaharinovaOppsal Orientering1.08.19
2Ingvild EckdahlOK Horten1.12.10
3Kristin Nergaard BergFossum IF1.31.25

D 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hilde GrønengLillehammer OK58.41
2Hanne Lerche RaadalHalden SK1.00.58
3Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK1.07.02
4Hege H FeiringIL Tyrving1.24.54
5Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.47.12
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Elise GisholtFossum IFikke startet

D 45-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb54.45
2Beth Nicolaysen Kongsberg OL54.50
3Sissel SkovlyRingerike OL56.57
4Anita Sørensen DrageKongsberg OL57.18
5Vanja StaffOL Toten-Troll1.02.33
6Tove StrandMåren OK1.05.01
7Veslemøy SolbergKonnerud IL1.05.59
8Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.07.57
9Sille WinsnesÅs-UMB Orientering1.10.35
10Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.11.32
11Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb1.14.06
12Carolyn McLeodGRAMP1.14.14
13Ida SyversenRøyken OL1.23.53
Maria PerssonAsker Skiklubbikke startet

D 50-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Berit DanielsenIL Tyrving58.19
2Grete HoviSkien OK58.47
3Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.04.21
4Gunhild HennumLierbygda OL1.05.46
5Birgit KorvaldNydalens SK1.06.27
6Hilde StorløkkenKongsberg OL1.14.43
7Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL1.19.47
8Gro Hege LudvigsenMåren OK1.29.16
9Tone BjerkreimLillehammer OK1.51.27
Kirsti RogstadKongsberg OLdiskvalifisert
Helle Egeberg VáriIF Sturlaikke startet
Enikø BertalanAsker Skiklubbikke startet
Kristin TandbergAsker Skiklubbikke startet

D 55-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Wenche HultgreenIL Tyrving53.17
2Eli StrandeRingerike OL56.05
3Aud KjemperudEiker OL1.19.09
4Aud Mona RøsteHadeland OL1.21.03
Aud GranIL Tyrvingdiskvalifisert

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Astrid LundeDrangedal OL55.05
2Berit RøsteRingsaker OK1.00.39
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.06.47
Kari StrandeRingerike OLikke startet

D 65-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjersti ThoStabæk IF39.34
2Liv FeiringHamar OK44.13
3Birgitte BekkelundRøyken OL48.22
4Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL54.08
5Kirsten BakkeGjø-Vard OL55.08
6Inger DøhlenRaumar Orientering55.32
7Grete VestbyVarteig OL1.01.06
8Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1.01.26
9May Helene HansenSandefjord OK1.03.02
10Eli KlovningPorsgrunn OL1.03.11
11Inger LindløvOK Moss1.03.28
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Bjørg KocbachBergens TFdiskvalifisert

D 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne-Britt NilsenKjelsås IL39.59
2Unni DrageHaugerud IF41.07
3Lisa SørenssenRøyken OL1.03.39
4Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OL1.17.12
5Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OL1.24.22
Inger Lise SolbergBø OLikke startet
Agnes SkarholtSandefjord OKikke startet

D 75-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Inger E. VamnesHamar OK41.38
2Rannveig SommerheinOK Horten1.11.54
3Tirill Liby SeipOK Skeidi1.11.57

H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vetle DrageKongsberg OL37.25
2Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL44.48
3Atle Nikolai WølloKongsberg OL52.24
4Lars Øderud VatneBækkelagets SK53.03
5Sindre GisholtFossum IF1.00.58

H 11-12

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sander ArntzenLierbygda OL21.04
2Vegard LøvliAsker Skiklubb25.19
3Even LundeVarteig OL27.22
4Isak JonssonNydalens SK30.31
5Sølve DrageKongsberg OL31.43
6Erik MårtenssonModum OL33.52
7Håkon August NordbøModum OL34.26
8Per Anders EckdahlOK Horten39.57
9Patrick ThomassenModum OL49.26
10Haakon OlssonLierbygda OL1.00.48
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1.07.23
Peter GisholtFossum IFdiskvalifisert
Bendik EliassenSarpsborg OLikke startet
Sindre V. PaulsenKongsberg OLikke startet

H 11-12N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Erlend Steen KlokkerudEiker OL23.40
2Lars BrattliAsker Skiklubb26.21
3Øyvind NordbøModum OL27.34
4Edoardo VialePWT ITALY32.09
5Gjermund TandbergModum OL38.27
6Karl Mathias WoldOK Horten38.58
7Arne Kristian SkagenModum OL50.51

H 13-14

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb28.44
2Øyvind HjermstadFossum IF31.19
3Erling HjermstadFossum IF33.17
4Jørgen WulfsbergNydalens SK35.02
5Elias JonssonNydalens SK36.00
6Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb38.11
7Eirik Langedal BreivikNydalens SK38.54
8Bjørnar LøvliAsker Skiklubb41.38
9Anders LøsetRingerike OL42.46
10Einar MelsomFossum IF44.24
11Gard DahlenKongsberg OL45.13
12Tobias R. HyllesethSentrum OK46.06
13Olav Schmitt GranHalden SK46.52
14Peder Stenberg-NilsenNydalens SK54.04
15Johannes Finne ReinsethNydalens SK59.53
16Petter StenbroModum OL1.12.56
Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturlaikke startet
Alexander Skeppland HoleNydalens SKikke startet

H 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Håvard HjermstadFossum IF28.01
2Syver Røhnebæk KongsrudModum OL33.03
Sindre Lien OftebroFossum IFikke startet

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Damiano BollaPWT ITALY38.54

H 15-16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigurd RønningModum OL48.41
2Are wigaardOppsal Orientering54.13
3Kaspar LiljaModum OL1.02.24
4Einar Moe TandbergModum OL1.09.22
5Pål SponeModum OL1.17.05
Magnus SandemNotodden OLikke startet
Erlend NordbøeModum OLikke startet
Sigurd MelsomFossum IFikke startet

H 17-A kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Pål WinsentsBrandval/Kongsvinger OK59.04
2Eirik W. MoeOLifant1.03.21
3Lars D. FjeldstadRingerike OL1.06.42
4Audun BjerknesHauketo IF1.06.57
5Øyvind StrandeRingerike OL1.10.14
6Håvard KlokkerudEiker OL1.21.05
7Reidar StensengKonnerud IL1.21.28
8Daniel FløtreKongsberg OL1.22.26
9Kjetil KjernsmoAsker Skiklubb1.23.29
10Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1.23.47
11Tore LundHadeland OL1.31.00

H 17-B

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Roger Andre VaneboKongsberg OL37.10
2Jon MoholthKongsberg OL51.41
3Atle WølloKongsberg OL53.00
4Magne AasAsker Skiklubb53.01
Henning DahlenKongsberg OLikke startet

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sverre MelbyeRaumar Orientering33.58
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL53.58
3Kenneth DybvikStokke IL1.49.40
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet

H 17-18

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sindre SandvenKongsberg OL50.35
2Mathias DrageKongsberg OL50.44
3Markus HolterIndre Østfold OK55.05
4Håkon Raadal BjørloHalden SK56.44
5Håvard MyhreKongsberg OL1.03.09
6Tord E. AndersenEiker OL1.03.27
7Håkon KindemGimle IF1.13.38
8Calum McLeodGRAMP1.17.51
9Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb1.19.19
10Geir Strande SyrristRingerike OL1.26.46
Ola SingsdalGimle IFikke startet
Yngvar Høimyr SolbergIF Sturlaikke startet

H 19-20

0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Henning RavnåsNedre Sigdal IFikke startet

H 21-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jostein AndersenKristiansand OK1.10.48
2Sigve VågsnesOppsal Orientering1.11.49
3Espen WeltzienJärla Orientering1.12.28
4Ivar HaugenKristiansand OK1.15.09
5Vegard Brun SagaNTNUI1.16.12
6Thomas ReynoldsKongsberg OL1.17.15
7Øystein SørensenNydalens SK1.20.05
8Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering1.22.28
9Morten Severin SaueIL Tyrving1.25.37
10Håvard BergetNTNUI1.27.28
11Helge BakkehøiØstmarka OK1.37.18
12Kim André SveenHadeland OL1.37.30 Last ned GPS-spor i gpx-format
13Robert FredriksenNotodden OL2.04.49

H 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torstein HoleNydalens SK1.21.35
2Thomas BedinIndre Østfold OK1.45.21

H 40-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kjetil BjørloHalden SK54.22
2Sven Arne GylterudFossum IF55.41
3Knut Harald HyllesethSentrum OK1.00.46
4Kjetil SteenFossum IF1.00.55
5Knut LandstadNydalens SK1.01.54
6Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.06.15
7Gunnar BrattliAsker Skiklubb1.09.09
8Bjørn Axel GranHalden SK1.11.24
9Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.11.35
10Frode StrislandFossum IF1.13.46
11Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.25.24
12Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)1.32.23
13Ole MyklemyrEiker OL1.52.22
Stig MellingRingerike OLikke startet
Kjetil EckdahlOK Hortenikke startet

H 45-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb53.13
2Jan Tore HenriksenNydalens SK56.16
3Odd Arve LienFossum IF59.54
4Øystein HoloFossum IF1.00.45
5Erik SaugerudKonnerud IL1.02.00
6Einar GisholtFossum IF1.03.06
7Hallvard KorenOK Moss1.03.18
8Svein GranerudAsker Skiklubb1.03.27
9Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1.04.11
10Gjermund RørenEiker OL1.05.36
11Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.06.02
12Gjermund GravirAsker Skiklubb1.06.15
13Juha VienaRingerike OL1.07.27
14Per Ola UlsethNydalens SK1.09.02
15Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.09.57
16Tibor VáriIF Sturla1.17.55
17Terje MelsomFossum IF1.20.04
18Sven OhrvikKonnerud IL1.23.04
19Henning WernøeHamar OK1.25.41
20Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL1.26.14
21Sjur LangedalNydalens SK1.29.54
22Bjørn Erik ReinsethNydalens SK1.31.09

H 50-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Knut Edvard HellandRingerike OL51.38
2Øyvind DrageKongsberg OL53.03
3Per SlungaardIL Tyrving54.12
4Nils Harald StaffOL Toten-Troll57.05
5Finn KinnebergIL Tyrving57.15
6Roar GrandeKongsberg OL58.41
7Håkon LøvliAsker Skiklubb59.10
8Ernst Fristad NilsenLillehammer OK1.03.28
9Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering1.10.44
10Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.11.13
11Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL1.13.37
12Anton PlaianAsker Skiklubb1.15.41
13Iain McLeodGRAMP1.29.41
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.40.48
15Ivar LindsethRingerike OL1.45.41
Øyvind Roger HansenRøyken OLdiskvalifisert
Bjørn Are CarlssonFossum IFikke startet
Onno VerberneOL Toten-Trollikke startet

H 55-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sören JonssonNydalens SK49.51
2Per Kristian EkebergIL Tyrving52.00
3Morten DåsnesRingerike OL58.14
4Karl Aasmund ErøyOK Moss59.50
5Lars HjermstadFossum IF1.00.18
6Frode LøsetRingerike OL1.03.41
7Harald HoviSkien OK1.04.22
8Morten DueMåren OK1.06.47
9Are EriksenOslostudentenes IK1.08.23
10Knut SaueIL Tyrving1.10.46
11Einar Kristian LundeVarteig OL1.15.43
12Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.16.40
13Raul LindströmAsker Skiklubb1.20.22
14Stein MyhreNydalens SK1.22.51
15Roy GjerdingOK Moss1.23.37
16Øyvind GylverAsker Skiklubb1.32.54
Morten JohannessenRøyken OLdiskvalifisert
Reidar VifstadIL Tyrvingdiskvalifisert
Bjørn WilladssenHeming Orienteringikke startet

H 60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ola BroxOL Toten-Troll53.38
2Stein TurtumøygardMåren OK1.00.36
3Øivind FadumSande Sportsklubb1.01.28
4Eystein WeltzienIL Tyrving1.02.54
5Atle RemmePorsgrunn OL1.05.00
6Runar KirkerudEiker OL1.05.21
7Øyvind HoveidAsker Skiklubb1.08.10
8Ole JohanssonPorsgrunn OL1.08.11
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL1.09.19
10Finn BjørtuftKongsberg OL1.09.36
11Paul SkjakerHadeland OL1.10.25
12Ragnar Niemi BergStokke IL1.15.33
Leif Roger HultgreenRingerike OLikke startet
Jiri UrvalekPorsgrunn OLikke startet

H 65-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Geir HøstelandBotne SK51.44
2Dag Rønning JensenOL Trollo59.49
2Helge LyeIL Tyrving59.49
4Ingar HåkonsenKongsberg OL1.00.28
5Roar BjordalOppsal Orientering1.06.01
6Trond FeiringHamar OK1.06.07
7Ragnar HillestadLardal OL1.10.02
8Lars Martin GjeinStokke IL1.16.01
9Åmund TonnaEiker OL1.20.31
10Knut LindløvOK Moss1.26.44
11Per KrukeEiker OL1.28.22
12Carl-Ove BergOK Skeidi1.31.15
13Knut StertenGjø-Vard OL1.40.16
14Thorolf TrolsrudBotne SK1.45.52
15Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.46.59
Bjørn SpjelkavikIL Tyrvingdiskvalifisert
Harald BakkeGjø-Vard OLdiskvalifisert
Per Anders FlesjøOK Mossdiskvalifisert
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orienteringikke startet

H 70-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn W. LudvigsenIF Sturla52.05
2Odd AureDrangedal OL56.25
3Paul BisethKongsberg OL57.46
4Egil RonæssPorsgrunn OL1.00.07
5Per Øystein AndersenLarvik OK1.00.12
6Asbjørn BræckKongsberg OL1.05.12
7Kjell KlokkerudEiker OL1.06.34
8Anton LommeHedrum OL1.07.25
9Harald WibyeOK Moss1.14.21
10Bjørn Willy HansenSandefjord OK1.19.50
11Ronald MalcolmLarvik OK1.32.16
12Bjørn GunnerødAsker Skiklubb1.39.14
Ivar Louis BergIF Sturladiskvalifisert
Lars Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert
Steinar RuudKonnerud ILdiskvalifisert
Olav SolbergBø OLikke startet
Knut JacobsenSandefjord TIFikke startet

H 75-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Finn Åge ØsternKongsberg OL41.46
2Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegn44.14
3Knut KjemhusKongsberg OL46.37
4Einar HoffIL Tyrving47.08
5Hans LarsenRaumar Orientering47.22
6Helge KvaaseBækkelagets SK48.59
7Finn VestbyVarteig OL52.01
8Per LundLarvik OK52.33
9Gunnar HaugGjø-Vard OL53.19
10Tor DrageHaugerud IF1.02.18
11Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.08.34
12Kjell MichelsenFredrikstad SK1.58.38
Oddvar RønnestadKongsberg OLikke startet

H 80-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK46.03
2Helge TvedtenLarvik OK49.47
3Helge MonsrudRaumar Orientering52.43
4Birger GarbergRingerike OL59.33
Olaf SmåstuenGjø-Vard OLdiskvalifisert

Direkte 1

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Espen WigaardOppsal Orientering1.03.29
2Øyvind BergetSarpsborg OL1.38.43
Jens HetlandNydalens SKdiskvalifisert
Elisabeth IngvaldsenKristiansand OKdiskvalifisert

Direkte 2

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elena GrandGneist IL58.57
2Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.02.42
3Unn EllefsenIL Tyrving1.38.21

Direkte 3

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Haakon Andre KinnebergIL Tyrving42.14
2Liv Irene KinnebergIL Tyrving42.26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor