Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Modum 2-dagers / KM-mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Modum 2-dagers / KM-mellom
Arrangørorganisasjon: Modum OL
Dato: lørdag 11 august 2012

N-åpen

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sindre GisholtFossum IF20.54
2Ingrid Bogen ArenthIF Sturla23.39
3Emil MolenaarModum OL24.44
4Sverre StrandLierbygda OL24.56
5Nora Marie EnerhaugenRingerike OL25.02
6Oskar HopeModum OL25.09
7Eivind Bogen ArenthIF Sturla25.10
8William HofossHadeland OL25.16
9Guglielmo VialePWT ITALY25.39
10Alexander B NyhagenFossekallen IL25.51
11Marie KvarmeRøyken OL26.09
12Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn26.50
13Eivind HeggelundLierbygda OL27.10
14Adine IngesenSarpsborg OL27.20
15Kasper MolenaarModum OL28.30
16Jo Randar HolmøyHadeland OL28.42
17Bendik Schia LøeNotodden OL30.03
18Sindre Vie StrislandFossum IF31.16
19Emilie Stenslet HalsRaumar Orientering31.40
20Giacono BollaPWT ITALY32.12
21Børge Nilsen BergFossum IF32.19
22Felix R. HyllesethSentrum OK32.47
23Kristoffer EckdahlOK Horten32.56
24Nora Christine HansenRøyken OL33.51
25Johanna Sofie LongfjeldModum OL37.52
26Tobias WeumEiker OL38.43
27Andreas WeumEiker OL41.08
28Eirik Vie StrislandFossum IF46.40
29Lasse GulheimKolbotn og Skimt OL1.01.43
Sigurd Gano MønnichRøyken OLikke startet
Simen Kochback BøllingBergens TFikke startet

D -10

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iselin SørensenIF Sturla43.34
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb44.21
3Silje SlungaardIL Tyrving45.50
4Konstanse MoholthKongsberg OL46.23
5Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb47.46
6Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK49.28

D 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF23.17
2Thea Charlotte HansenRøyken OL23.56
3Guri HulbakHemsedal IL24.55
4Hedda Raadal BjørloHalden SK26.42
5Lotte MyklemyrEiker OL26.52
6Kathinka RogstadKongsberg OL29.25
7Andrea VaneboKongsberg OL36.12
8Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL39.51
Elise StørenBø OLdiskvalifisert
Vilja Solberg OhrvikKonnerud ILikke startet
Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubbikke startet

D 11-12N

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Miriam TorgersenModum OL22.00
2Ingeborg KvarmeRøyken OL22.56
3Marie HeggelundLierbygda OL23.25
4Sanna BottolfsModum OL24.33
5Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL27.02
6Vera Gano MønnichRøyken OL31.43

D 13-14

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Synne StrandLierbygda OL31.15
2Aurora MoholthKongsberg OL38.45
3Ane DyrkornEiker OL38.56
4Tilla Farnes HennumLierbygda OL38.57
5Thea DyrkornEiker OL40.55
6Kornelia Lønning BrurbergIF Sturla42.52
7Rikke IngesenSarpsborg OL43.48
8Ane Holm GrønengLillehammer OK45.40
9Kristin Sagosen SmebyKongsberg OL50.04
10Kristiane RogstadKongsberg OL50.35
11Agnes Irene LongfjeldModum OL54.59
12Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL57.48
13Anne Willkommen EikenKongsberg OL59.27
14Johanne Øderud VatneBækkelagets SK1.01.47
15Martha Skogeng ReitenEmblem IL1.17.45
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet

D 13-16C

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ragnhild RønningModum OL40.54
2Sara AgdesteinRøyken OL44.22
3Andrea Willkommen EikenKongsberg OL48.27
4Hanna Løe MyrlingKongsberg OL57.06

D 13-16N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnhild SolumNedre Sigdal IF25.35
2Anita VinnordNedre Sigdal IF25.38

D 15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingunn Egeberg VáriIF Sturla29.10
2Siri MoholthKongsberg OL31.50
3Ragnhild HjermstadFossum IF35.12
4Åsne Skram TrømborgKongsberg OL35.29
5Anneline LarsenKongsberg OL42.23
6Caroline BergmanKonnerud IL44.21
7Hanna E. AndersenEiker OL57.48
Silje Kihle AndersenModum OLdiskvalifisert
Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud ILdiskvalifisert
Nanna NorderudIL Tyrvingikke startet
Silje ArntzenLierbygda OLikke startet

D 17-A kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hanne StensletRaumar Orientering50.42
2Anikken Gjein DybvikStokke IL1.38.07
Sigrid Melander VieFossum IFdiskvalifisert
Torun DyrkornEiker OLikke startet
Sunniva Nergaard BergNTNUIikke startet

D 17-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne HjermstadFossum IF41.42
2Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL42.48
3Kari LundSkaukameratene OL44.26
4Siri SpjelkavikIL Tyrving45.27
5Hilde MoholthKongsberg OL57.36

D 17-C

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL36.42
2Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL39.27
3Heidi MyklemyrEiker OL39.35
4Tone Karina IngesenSarpsborg OL49.00
5Eli Tufte HanssenEiker OL56.15
6Ellen Sofie RuudEiker OL1.08.14
7Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering1.13.21
8Jamie DeLucaUSA1.30.10
9Donna DeLucaUSA1.30.15

D 17-N

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hilde MyklemyrEiker OL21.33
2Andrea RavnåsNedre Sigdal IF25.32
3Katerina PelantovaModum OL31.32
4Beate SøbergRudsbygd IL34.03

D 17-18

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Katrina McLeodGRAMP48.34
2Katinka Jussie BrurbergIF Sturla58.09
3Caroline OlssonLierbygda OL1.17.49
4Magnhild FrydenlundIF Sturla1.21.55
Ragnhild LøvliAsker Skiklubbikke startet
Kristine BergliaEiker OLikke startet

D 19-20

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingjerd MyhreJärla Orientering39.27
2Maria AlekseyonokModum OL43.33
Marie Nordbye NybøKonnerud ILdiskvalifisert

D 21-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK32.27
2Iliana ShandurkovaHalden SK36.23
3Lone BrochmannEiker OL37.38
4Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb41.05
5Siri StørmerHeming Orientering41.12
6Ingjerd SommerstadKongsberg OL45.42
7Kristine Fossen GabrielsenEiker OL46.14
8Karoline AndersenAsker Skiklubb47.41
9Tine HansenModum OL49.30
10Anita HanssenEiker OL50.34
11Line NybakkenÅs-UMB Orientering53.07
12Ida SvanbergRøyken OL53.40

D 35-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingvild EckdahlOK Horten43.10
2Kari StrandLierbygda OL44.43
3Mila ZaharinovaOppsal Orientering48.51
4Anbjørg Søberg HenriksenRudsbygd IL1.13.50
5Kristin Nergaard BergFossum IF1.17.44

D 40-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege H FeiringIL Tyrving41.38
2Hilde GrønengLillehammer OK41.46
3Hanne Lerche RaadalHalden SK43.44
4Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeRøyken OL53.35
5Aud Ellen BrevikIF Sturla54.51
6Kari Jussie LønningIF Sturla55.40
7Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.06.57
8Marit EgnerAsker Skiklubb1.11.59
9Marit GanoRøyken OL1.22.43
10Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.23.54
Elise GisholtFossum IFdiskvalifisert

D 45-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unn Hilde HeggedalKongsberg OL40.40
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL43.23
3Beth Nicolaysen Kongsberg OL43.44
4Carolyn McLeodGRAMP46.57
5Margrete EngzeliusAsker Skiklubb47.08
6Vanja StaffOL Toten-Troll47.40
7Tove HeimdalKonnerud IL47.53
8Veslemøy SolbergKonnerud IL49.18
9Gyrid LøvliAsker Skiklubb52.35
10Hege HeibergHadeland OL1.06.18
11Elisabeth HetlevikKongsberg OL1.10.48
12Kristin SørensenIF Sturla1.12.35
Ida SyversenRøyken OLdiskvalifisert
Camilla OftebroFossum IFikke startet
Anne Kristine NorderudIL Tyrvingikke startet

D 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helle Egeberg VáriIF Sturla39.32
2Gunhild HennumLierbygda OL41.05
3Grete HoviSkien OK41.20
4Berit DanielsenIL Tyrving44.54
5Ingrid RavnanOL Toten-Troll46.18
6Kari SmebyKongsberg OL53.53
7Gro Hege LudvigsenMåren OK58.52
8Tone BjerkreimLillehammer OK1.11.39
9Enikø BertalanAsker Skiklubb1.12.05
10Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.14.30
11Kirsti RogstadKongsberg OL1.45.46
Hilde StorløkkenKongsberg OLdiskvalifisert
Toril HallanLillomarka OLikke startet
Kristin TandbergAsker Skiklubbikke startet

D 55-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Turid Rustand OlsenKongsberg OL46.06
2Aud KjemperudEiker OL1.08.12

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL45.25
2Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.06.07
3Astrid LundeDrangedal OL1.17.25
Berit RøsteRingsaker OKdiskvalifisert
Kari BergLarvik OKikke startet

D 65-

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Liv FeiringHamar OK38.53
2Inger DøhlenRaumar Orientering47.15
3Birgitte BekkelundRøyken OL47.53
4Bjørg KocbachBergens TF49.40
5May Helene HansenSandefjord OK49.59
6Kirsten BakkeGjø-Vard OL52.15
7Grete VestbyVarteig OL55.15
8Kjersti ThoStabæk IF59.42
9Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.03.53
10Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK1.09.28

D 70-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Unni DrageHaugerud IF35.56
2Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb44.40
3Inger Lise SolbergBø OL49.13
4Lisa SørenssenRøyken OL1.00.23
5Synøve AmundsenKolbotn og Skimt OL1.08.31
Anne-Britt NilsenKjelsås ILdiskvalifisert
Agnes SkarholtSandefjord OKikke startet

D 75-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tirill Liby SeipOK Skeidi37.54
2Inger E. VamnesHamar OK47.07
3Anbjørg LaukliKonnerud IL56.13
4Rannveig SommerheinOK Horten1.23.13

H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Åsmund SlokvikNotodden OL27.24
2Snorre SlokvikNotodden OL44.44
3Vetle DrageKongsberg OL47.29
4Lars Øderud VatneBækkelagets SK56.26
5Olav MelheimIF Sturla1.26.11

H 11-12

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sander ArntzenLierbygda OL17.14
2Erik MårtenssonModum OL25.43
3Jakob Schia LøeNotodden OL28.32
4Sølve DrageKongsberg OL29.56
5Vegard LøvliAsker Skiklubb30.35
6Even Andre ThorbjørnsenNotodden OL32.36
7Håkon August NordbøModum OL34.20
8Even LundeVarteig OL34.35
9Per Anders EckdahlOK Horten36.25
10Oscar MelheimIF Sturla42.54
11Egil FrydenlundIF Sturla44.49
12Patrick ThomassenModum OL45.33
13Sindre V. PaulsenKongsberg OL50.41
14Gjermund TandbergModum OL1.02.20
Haakon OlssonLierbygda OLdiskvalifisert
Erik Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet

H 11-12N

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Peter GisholtFossum IF23.55
2Karl Mathias WoldOK Horten28.37
3Jens Normann EidstenIF Sturla28.54
4Erlend Steen KlokkerudEiker OL30.00
5Arne Kristian SkagenModum OL32.12
6Edoardo VialePWT ITALY35.55
7Øyvind NordbøModum OL50.28

H 13-14

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Erling HjermstadFossum IF22.21
2Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb22.35
3Sturla FrydenlundIF Sturla25.41
4Øyvind HjermstadFossum IF29.56
5Jørgen WulfsbergNydalens SK30.18
6Gard DahlenKongsberg OL32.32
7Bjørnar LøvliAsker Skiklubb34.07
8Olav Schmitt GranHalden SK34.30
9Einar MelsomFossum IF34.50
10Olav HeggelundLierbygda OL46.38
11Petter StenbroModum OL59.17
12Ole Jørgen Bogen ArenthIF Sturla1.09.35
13Tobias R. HyllesethSentrum OK1.26.37
Jørgen SlokvikNotodden OLdiskvalifisert
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Oscar Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet
Johannes Finne ReinsethNydalens SKikke startet

H 13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Håvard HjermstadFossum IF30.38
2Syver Røhnebæk KongsrudModum OL36.28
3Sindre Lien OftebroFossum IF42.54

H 13-16N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Damiano BollaPWT ITALY46.16

H 15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Magnus SandemNotodden OL28.21
2Kaspar LiljaModum OL36.03
3Sigurd RønningModum OL37.46
4Sigurd MelsomFossum IF42.50
5Sigurd Bonden KjørsvikKongsberg OL49.14
6Einar Moe TandbergModum OL55.04
7Vebjørn RøtvoldKongsberg OL57.44
8Erlend NordbøeModum OL1.33.58
Åsmund Aamodt ResellNydalens SKdiskvalifisert

H 17-A kort

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidar StensengKonnerud IL48.58
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL54.26
3Audun SøbergRudsbygd IL56.26
4Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1.03.50
Kjetil KjernsmoAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 17-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Henning DahlenKongsberg OL33.37
2Kristian NøssRøyken OL57.03
Thor NorderudIL Tyrvingikke startet

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sverre MelbyeRaumar Orientering21.36
2Lars-Erik ØsterudEiker OL42.40
3Kenneth DybvikStokke IL44.24

H 17-N

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pavel PribanModum OL31.28

H 17-18

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigur HeggedalKongsberg OL36.33
2Mathias DrageKongsberg OL39.19
3Håkon Raadal BjørloHalden SK42.49
4Håvard MyhreKongsberg OL44.45
5Borger MelsomFossum IF46.27
6Håkon KindemGimle IF49.39
7Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla50.43
8Lars Henrik ThonIF Sturla55.58
9Tord E. AndersenEiker OL1.00.29
10Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb1.12.00
11Calum McLeodGRAMP1.12.55
Morten BergmanIF Sturladiskvalifisert
Ola SingsdalGimle IFdiskvalifisert
Ole HulbakHemsedal ILdiskvalifisert
Aleksander Løe MyrlingKongsberg OLdiskvalifisert

H 19-20

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stian JensenSarpsborg OL56.10
2Henning RavnåsNedre Sigdal IF1.27.55

H 21-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Simo MartomaaKalevan rasti35.13
2Sigve VågsnesOppsal Orientering35.21
3Jostein AndersenKristiansand OK37.34
4Kjetil BjørloHalden SK37.59
5Morten Severin SaueIL Tyrving40.11
6Ivar HaugenKristiansand OK40.44
7Anders HaugeAsker Skiklubb40.49
8Thomas NipenIL Tyrving41.01
9Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering41.03
10Lacho IlievHalden SK41.33
11Mathias NipenIL Tyrving44.28
12Odd StrandKongsberg OL46.00
13Håkon HeggedalKongsberg OL47.04
14Steinar LandeBø OL48.35
15Inge LindsethNydalens SK49.13
16Thomas ReynoldsKongsberg OL49.22
17Gard LindsethNydalens SK49.32
18Erik Feyling HaareKonnerud IL53.20
19Daniel FløtreKongsberg OL55.20
20Eirik W. MoeOLifant58.50
21Espen RøsteKongsberg OL1.02.59
22Robert FredriksenNotodden OL1.07.35
Phil DelucaUSAdiskvalifisert
Eirik Holth JohannessenRøyken OLdiskvalifisert

H 35-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thomas BedinIndre Østfold OK45.12
2Trond Cato MartinsenKonnerud IL55.18

H 40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sven Arne GylterudFossum IF34.08
2Tor BrennaBækkelagets SK35.22
3Knut Harald HyllesethSentrum OK37.19
4Bjørn HaugeFet OL38.47
5Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL40.43
6Espen MelheimIF Sturla46.45
7Espen Fyhn NilsenSandnes IL (Rogaland)52.46
8Bjørn Axel GranHalden SK53.37
9Kjetil EckdahlOK Horten55.28
10Frode StrislandFossum IF55.39
11Roar MathisenOL Tønsberg og omegn56.00
12Håvard KlokkerudEiker OL59.24
13Øyvind StørenBø OL1.04.56
14Ole MyklemyrEiker OL1.28.01

H 45-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Guttorm L EggeOslostudentenes IK38.19
1Odd Arve LienFossum IF38.19
3Vidar StrandLierbygda OL38.47
4Gjermund RørenEiker OL38.48
5Egil FuruaBerger og Svelvik OL40.02
6Svein GranerudAsker Skiklubb40.13
7Jan Tore HenriksenNydalens SK41.11
8Erik SaugerudKonnerud IL42.09
9Hallvard KorenOK Moss43.02
10Espen LøeKongsberg OL43.09
11Einar GisholtFossum IF45.22
12Terje MelsomFossum IF45.27
13Njål SvingheimKonnerud IL45.30
14Henning WernøeHamar OK48.17
15Tibor VáriIF Sturla50.27
16Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL52.33
17Jon Erik KvarmeRøyken OL52.49
18Anders NybøKonnerud IL54.27
19Sven OhrvikKonnerud IL58.56
20Jonas HaltiaIL Tyrving1.02.10
21Nils Inge BrurbergIF Sturla1.02.30
22Lars HeggelundLierbygda OL1.04.27
23Snorre FrydenlundIF Sturla1.11.41
Roger Andre VaneboKongsberg OLdiskvalifisert
Bjørn Erik ReinsethNydalens SKikke startet

H 50-

22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per SlungaardIL Tyrving34.57
2Erlend SlokvikNydalens SK35.09
3Kim Farnes HansenLierbygda OL36.36
4Ole Johnny PetersenEiker OL37.55
5Onno VerberneOL Toten-Troll39.26
6Øivind MyhreKongsberg OL41.46
7Jens Olav KløvrudLillomarka OL42.10
8Håkon LøvliAsker Skiklubb42.59
9Per Arne ArnesenKolbotn og Skimt OL43.28
10Øyvind DrageKongsberg OL43.48
11Bjørn Are CarlssonFossum IF45.20
12Bjørn Victor LarsenKongsberg OL46.30
13Nils Harald StaffOL Toten-Troll46.32
14Ernst Fristad NilsenLillehammer OK46.40
15Bjarte LindstadOL Toten-Troll47.06
16Anton PlaianAsker Skiklubb50.51
17John HofossHadeland OL52.19
18Roar GrandeKongsberg OL55.33
19Sigbjørn ModalsliFossum IF58.08
20Iain McLeodGRAMP59.05
21Richard Zeiner-GundersenFossum IF1.08.36
22Jan Arild RyggSande Sportsklubb1.22.01
Øyvind Roger HansenRøyken OLikke startet
Nils HæstadFossum IFikke startet

H 55-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Per Kristian EkebergIL Tyrving35.12
2Harald HoviSkien OK38.08
3Lars HjermstadFossum IF39.36
4Einar Kristian LundeVarteig OL44.55
5Are EriksenOslostudentenes IK45.07
6Karl Aasmund ErøyOK Moss46.14
7Stein MyhreNydalens SK49.03
8Svein LarsenKongsberg OL49.55
9Reidar FossumAsker Skiklubb50.14
10Morten JohannessenRøyken OL50.58
11Per Chr. HagenBø OL52.00
12Knut SaueIL Tyrving52.05
13Øyvind GylverAsker Skiklubb53.25
14Roy GjerdingOK Moss1.00.34
15Olav NipenIL Tyrving1.03.49
16Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL1.12.19
Bjørn WilladssenHeming Orienteringikke startet

H 60-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øivind FadumSande Sportsklubb40.05
2Ola BroxOL Toten-Troll40.36
3Finn BjørtuftKongsberg OL43.05
4Stein TurtumøygardMåren OK43.39
5Bjørn BakkeNedre Sigdal IF45.30
6Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL45.37
7Atle RemmePorsgrunn OL47.23
8Paul SkjakerHadeland OL47.46
9Runar KirkerudEiker OL48.54
10Rolf LundeEiker OL54.02
11Øystein AndersenKonnerud IL54.36
12Ragnar Niemi BergStokke IL56.21
13Arne TesliIL Koll58.10
14Ole JohanssonPorsgrunn OL1.01.03
15Hans Lyder HaareKonnerud IL1.09.36
Jiri UrvalekPorsgrunn OLikke startet

H 65-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Geir HøstelandBotne SK35.32
2Eldar BørsumBækkelagets SK37.46
3Ingar HåkonsenKongsberg OL42.14
4Dag Rønning JensenOL Trollo43.07
5Jonny HalvorsrudEidskog OL44.33
6Thor PalmgrenHalden SK44.34
7Åmund TonnaEiker OL44.35
8Geir TrøanKolbotn og Skimt OL44.47
9Trond WettergreenDriv IL47.01
10Trond FeiringHamar OK48.02
11Bjørn SpjelkavikIL Tyrving48.24
12Kjell DolvaSkien OK48.32
13Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering48.37
14Harald BakkeGjø-Vard OL50.12
15Rolf GjølbergLarvik OK50.31
16Kjell StenstadvoldIL Tyrving54.16
17Knut StertenGjø-Vard OL54.48
18Per KrukeEiker OL58.55
19Runar KittilsenStokke IL59.53
20Per DalheimKonnerud IL1.01.37
21Ragnar HillestadLardal OL1.02.25
22Carl-Ove BergOK Skeidi1.02.44
23Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.13.41
Lars Martin GjeinStokke ILdiskvalifisert

H 70-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Asbjørn BræckKongsberg OL41.17
2Steinar RuudKonnerud IL42.36
3Paul BisethKongsberg OL42.57
4Odd AureDrangedal OL43.19
5Bjørn W. LudvigsenIF Sturla43.38
6Kjell KlokkerudEiker OL43.57
7Bjørn Willy HansenSandefjord OK48.46
8Olav SolbergBø OL48.53
9Per Øystein AndersenLarvik OK1.05.14
10Ronald MalcolmLarvik OK1.10.01
Anton LommeHedrum OLdiskvalifisert
Harald WibyeOK Mossdiskvalifisert
Knut WaageSandefjord OKikke startet
Knut JacobsenSandefjord TIFikke startet

H 75-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Finn Åge ØsternKongsberg OL37.54
2Per LundLarvik OK45.44
3Tor DrageHaugerud IF45.50
4Oddvar RønnestadKongsberg OL50.47
5Carl-Fred. KolderupStabæk IF1.06.56
6Helge KvaaseBækkelagets SK1.08.16
7Kjell MichelsenFredrikstad SK1.18.00
8Gunnar HaugGjø-Vard OL2.05.58
Ivar VamnesHamar OKdiskvalifisert
Tore S. RasmussenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Finn VestbyVarteig OLdiskvalifisert
Einar HoffIL Tyrvingdiskvalifisert

H 80-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Helge TvedtenLarvik OK46.52
2Olaf SmåstuenGjø-Vard OL48.46
3Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK1.19.32
4Magne BekkelundRøyken OL1.40.41
Kåre Holt HansenIndre Østfold OKikke startet

H 85-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bjørn LarssonLillomarka OL50.52

Direkte 1

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK40.29
2Erlend AamodtNydalens SK56.25
3Randi EngløkkHaugesund IL1.17.12

Direkte 2

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Elena GrandGneist IL59.49
2Gunn Kari HygenFreidig1.00.23
3Mirjam EggspuehlerOLV Luzern1.33.54

Direkte 3

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Hege PrestrudAsker Skiklubb38.09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor