Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap IF Sturla

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap IF Sturla
Arrangørorganisasjon: Sturla, IF
Dato: tirsdag 9 juni 2015

N-åpen

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Petter Nielsen GladSturla, IF37.47
Gaute GustavsenSturla, IF46.40
Maren Hannevold TeigenSturla, IF42.33
Ane HertsbergSturla, IF46.31
Olav IverslandSturla, IF31.32
Kristian KaiserSturla, IF45.03
Sivert KnutheimSturla, IF35.48
Stian Kornrud FragottSturla, IF59.45
Ane SmemoSturla, IF32.25
Tuva SmemoSturla, IF33.39
Hannah Louise StrømSturla, IF45.59
Torbjørn Melheim SvendsenSturla, IF38.15
Victoria SvenneSturla, IF39.15

D -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Caroline HIlsenSturla, IF54.39
Solveig HübschleSturla, IF54.37
Ylva KlausenSturla, IF44.21
Vilde RørmarkSturla, IF44.28

D 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Anne Maren EidstenSturla, IFdiskvalifisert

D 11-12N

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nora OlsenSturla, IF34.51
2Edda Skaar SveenSturla, IF34.52+0.01
3Vilde OlufsenSturla, IF37.13+2.22

D 13-14

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Iselin SørensenSturla, IF36.30
2Ingrid Bogen ArenthSturla, IF50.23+13.53
3Malene InstanesSturla, IF51.23+14.53

D 17-64

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fride SørensenSturla, IF32.15
2Tanja InstanesSturla, IF36.55+4.40
0Kristin TeigenSturla, IFdiskvalifisert

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
0Vigdis. Johnsgård BryhnSturla, IFdiskvalifisert
0Rita Nielsen GladSturla, IFbrutt

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linda VerdeSturla, IF27.53

H -10

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF32.29
Truls Natland KarlsenSturla, IFikke startet

H 11-12

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lukas KlausenSturla, IF19.37
2Eivind Bogen ArenthSturla, IF25.30+5.53
3Olav MelheimSturla, IF26.49+7.12
4Martin KaiserSturla, IF27.15+7.38

H 13-14

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Johan Kristian UndelandSturla, IF24.48
2Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF35.34+10.46
3Sigurd SmemoSturla, IF42.26+17.38
0Egil FrydenlundSturla, IFdiskvalifisert

H 15-16

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nicolai HübschleSturla, IF24.16
2Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF24.35+0.19
3Bernhard BryhnSturla, IF29.30+5.14
0Oscar MelheimSturla, IFdiskvalifisert

H 17-64

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sturla FrydenlundSturla, IF21.51
2Harald ThonSturla, IF22.25+0.34
3Tibor VáriSturla, IF23.56+2.05
4Geir Thomas KnutheimSturla, IF24.30+2.39
5Tom F. BryhnSturla, IF30.05+8.14
6Petter F. JohannessenSturla, IF34.22+12.31
7Iver SørensenSturla, IF37.59+16.08
0Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert

H 17-C

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svend Kristian EidstenSturla, IF31.56

H 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Einar LarsenSturla, IF53.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor