Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Klubbmesterskap Freidig

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Freidig
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: onsdag 17 juni 2015

Freidig

150 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vera MelkildD 15-16 (3)42.2413.17
1Emil GrønliH 11-12 (13)16.567.39
1Mats EidsmoH 15-16 (4)39.4310.14
1Hanne SandstadD 17- (14)36.429.27
1Ane Malene KolstadD 11-12 (9)19.018.36
1Sturla SætherH 50- (12)38.229.53
1Jo Even KolstadH 13-14 (11)29.339.35
1Jan Egil Aske LanghelleH 13-16C (3)20.249.13
1Emilie Margret Walbye MikkelsenD 13-14 (1)1.37.4531.44
1Grete Berge OwrenD 50- (11)46.5414.42
1Johan Petter WinsnesForeldreklasse (7)16.457.34
1Nelly MaskeForeldreklasse B (2)1.20.0826.01
1Johan IvarssonH 17- (16)42.028.00
2Oskar Spets StorhovH 15-16 (4)46.57+7.1412.06
2Simen Spets StorhovH 13-14 (11)31.14+1.4110.08
2Brage AsplemH 13-16C (3)25.07+4.4311.21
2Ingrid NissenForeldreklasse B (2)1.37.04+16.5631.30
2Marie Bakken SørensenD 15-16 (3)51.39+9.1516.11
2Bernt RognesH 50- (12)46.23+8.0111.57
2Mari EidsmoD 11-12 (9)19.24+0.238.46
2Ole John AskeForeldreklasse (7)20.09+3.249.07
2August MaskeH 11-12 (13)19.01+2.058.36
2Mona Høiås SætherD 50- (11)47.30+0.3614.53
2Mari Angell-PetersenD 17- (14)39.01+2.1910.03
3Karen Oline KolstadD 17- (14)39.26+2.4410.09
3Christian ØieForeldreklasse (7)21.45+5.009.50
3Ole- Andreas DrivenesH 13-16C (3)26.40+6.1612.03
3Jonas GrønliH 13-14 (11)37.22+7.4912.07
3Kristian Fredrik LynumH 15-16 (4)51.25+11.4213.15
3Anna Aurora NolteD 11-12 (9)23.47+4.4610.45
3Dina ReitanD 15-16 (3)58.56+16.3218.28
3Håkon Høyem OlsenH 11-12 (13)19.31+2.358.49
3Anne MelkildD 50- (11)50.50+3.5615.56
3Gunnar ØsterbøH 50- (12)52.47+14.2513.36
3Lars OwrenH 17- (16)46.17+4.158.48
4Håkon HolstadH 13-14 (11)41.22+11.4913.25
4Antonius H AmundsenH 11-12 (13)22.06+5.1010.00
4Martin SelmerH 15-16 (4)1.12.39+32.5618.43
4Anders SanneForeldreklasse (7)25.31+8.4611.32
4Malin SandstadD 17- (14)39.31+2.4910.11
4Silje Marie NissenD 11-12 (9)25.19+6.1811.27
4Torid KvaalD 50- (11)52.04+5.1016.19
4Øyvind SchjelderupH 50- (12)54.46+16.2414.06
5Gjermund RøForeldreklasse (7)25.35+8.5011.34
5Mikkel HoltH 13-14 (11)42.20+12.4713.44
5Vemund MølnvikH 11-12 (13)22.52+5.5610.20
5Magne LysbergH 50- (12)55.06+16.4414.12
5Elisabeth SæthreD 50- (11)52.12+5.1816.21
5Mabel H AmundsenD 11-12 (9)28.05+9.0412.42
5Frida SætherD 17- (14)40.09+3.2710.20
6Vegard GrønliH 17- (16)52.26+10.249.59
6Gunn Kari HygenD 50- (11)1.11.53+24.5922.32
6Ragnar NessH 50- (12)58.41+20.1915.07
6Mathea Spets StorhovD 11-12 (9)28.12+9.1112.45
6Vebjørg EksethForeldreklasse (7)30.26+13.4113.46
6Matias NissenH 13-14 (11)43.07+13.3413.59
6Emil LeroyerH 11-12 (13)23.56+7.0010.49
6Gina MølnvikD 17- (14)41.24+4.4210.40
7Ella Fiskum NessD 11-12 (9)28.54+9.5313.04
7Vetle Grønvik EkraH 11-12 (13)25.28+8.3211.31
7Kari LillealternD 50- (11)1.21.06+34.1225.25
7Alf Johan FolgerøH 13-14 (11)46.30+16.5715.05
7Sara Oden-HaugenForeldreklasse (7)31.05+14.2014.03
7Adrian OpheimH 17- (16)53.38+11.3610.12
7Tore Angell-PetersenH 50- (12)59.09+20.4715.14
7Pernille OpheimD 17- (14)43.47+7.0511.17
8Jostein RøH 13-14 (11)48.07+18.3415.37
8Ola Garstad PettersenH 11-12 (13)26.02+9.0611.46
8Knut LillealternH 50- (12)59.19+20.5715.17
8Tomas EidsmoH 17- (16)55.45+13.4310.37
8Gro Sandstad EidsmoD 17- (14)45.09+8.2711.38
8Frid Sverresdotter EksethD 11-12 (9)29.05+10.0413.09
8Ingrid Angell-PetersenD 50- (11)1.22.10+35.1625.45
9Silje Skaufel SimensenD 11-12 (9)34.16+15.1515.30
9Kasper Sæterhaug KnudsenH 11-12 (13)26.48+9.5212.07
9Vemund JarenH 50- (12)1.00.05+21.4315.29
9Håvard SingsaasH 13-14 (11)1.01.05+31.3219.49
9Håvard EidsmoH 17- (16)56.08+14.0610.41
9Maria SandD 50- (11)1.54.03+1.07.0935.45
9Oda Q FossumD 17- (14)54.54+18.1214.08
10Jens Even StorhovH 17- (16)56.13+14.1110.42
10Edvard SørbyH 13-14 (11)1.02.39+33.0620.20
10Iver Dalsaune ThunH 11-12 (13)27.13+10.1712.18
10Mette Resell NolteD 17- (14)59.34+22.5215.21
10Nils Olav VennevikH 50- (12)1.06.12+27.5017.03
11Geir WillumsenH 50- (12)1.20.07+41.4520.38
11Stig Magnar LøvåsH 17- (16)58.46+16.4411.11
11Tina Strømdal WikD 17- (14)1.06.27+29.4517.07
11Sverre HellevikH 11-12 (13)39.03+22.0717.40
12Jon HolstadH 17- (16)1.00.48+18.4611.34
12Alfred Gilje SanneH 11-12 (13)42.47+25.5119.21
12Ingunn SkaufelD 17- (14)1.09.02+32.2017.47
13Erik AaldeH 17- (16)1.05.45+23.4312.31
13Beth Paludan CarlsenD 17- (14)1.15.34+38.5219.28
14Arild HeggesetH 17- (16)1.14.45+32.4314.14
15Nils Kristian SkjærvoldH 17- (16)1.18.43+36.4114.59
16Sverre AndreasenH 17- (16)1.40.12+58.1019.05
Tor Magnus Aske LanghelleN-åpen (31)23.3413.01
Eira Forsbak AsplemN-åpen (31)34.2719.01
Lars Endreseth BaaslandN-åpen (31)21.2111.47
Alise Sundby BakkeN-åpen (31)24.3113.32
Mats BeckerN-åpen (31)34.2419.00
Theodor Eikemo-NilsenN-åpen (31)24.2613.29
Annika Lund EikremN-åpen (31)27.4715.20
Selma Lund EikremN-åpen (31)35.0919.25
Eir Sverresdotter EksethN-åpen (31)24.0713.19
Cecilia Erlandsen-SemN-åpen (31)24.4813.42
Sivert FolgerøN-åpen (31)28.0915.33
Nora HalvorsenN-åpen (31)24.0813.20
Ida Kuhlmann JakobsenN-åpen (31)31.4917.34
Agnes JernbergN-åpen (31)24.3713.36
Live Espolin JohnsonN-åpen (31)33.0618.17
Delina Rediet KiflayN-åpen (31)33.1518.22
Maja Sæterhaug KnudsenN-åpen (31)33.5618.44
Sivert Sæther LevinN-åpen (31)25.4814.15
Håvard Berg NervikN-åpen (31)32.1417.48
Lars Garstad PettersenN-åpen (31)46.3625.44
Moa Aaskov PutzN-åpen (31)1.00.2333.21
Linnea Skaufel SimensenN-åpen (31)33.5318.43
Frida SkarpnesN-åpen (31)27.2215.07
Sofie Skjevdal-OtterstadN-åpen (31)33.4418.38
Johan Pape SkjærvoldN-åpen (31)39.2721.47
Karine Nyeng SverreN-åpen (31)27.1315.02
Jakob TangvoldN-åpen (31)32.0517.43
Ine Bohnhorst TegdanN-åpen (31)33.4718.39
Berit Bjelland VormelandN-åpen (31)33.2518.27
Hanna Bjelland VormelandN-åpen (31)34.2018.58
Amalie WinsnesN-åpen (31)33.0518.16
Marita AskeD -10 (9)32.4814.50
Tora KittilsenD -10 (9)28.3912.57
Una KittilsenD -10 (9)23.5810.50
Erika Berg NervikD -10 (9)36.1916.25
Solveig Louise NissenD -10 (9)28.3912.57
Ella SandstadD -10 (9)28.2612.51
Juni Pape SkjærvoldD -10 (9)1.02.5628.28
Lina Storler SnøfuglD -10 (9)1.02.4428.23
Maria Strømdal WikD -10 (9)30.0113.34
Tristan HalvorsenH -10 (7)28.1712.47
Hallvard HellevikH -10 (7)34.1915.31
Alf Petter LynumH -10 (7)41.3018.46
Andreas Husby NøklebyeH -10 (7)25.3311.33
Andreas Bruun RuiH -10 (7)51.2723.16
Vegard Lereim StorliH -10 (7)28.1112.45
Kristoffer Strømdal WikH -10 (7)17.458.01
Margot Bolstad LynumD 17- (14)diskvalifisert
Ola OldineD 50- (11)diskvalifisert
Oskar TangvoldH 11-12 (13)diskvalifisert
Bjørn Ivar ØyeH 13-14 (11)diskvalifisert
Anthony LeroyerH 50- (12)diskvalifisert
Reidun Fallan SmaavikD 50- (11)diskvalifisert
Vilde Talgø-KristiansenD 11-12 (9)ikke startet
Maj-Lisbet RønningD 17- (14)ikke startet
Petter SyrstadH 11-12 (13)ikke startet
Lars SandstadH 13-14 (11)ikke startet
Olaf Gilje SanneH 13-14 (11)ikke startet
Mathias Enebak IversenH 13-16C (3)ikke startet
Mathias HermstadH 15-16 (4)ikke startet
Trond SimensenH 17- (16)ikke startet
Erlend GrønliN-åpen (31)ikke startet
Ludvik Storler SnøfuglH -10 (7)ikke startet
Jørgen Moseid UlvenH -10 (7)ikke startet
Martin Moseid UlvenH -10 (7)ikke startet

NTNUI

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Halvor Eid NielsenH 17- (16)43.21+1.198.15
5Eivind Schjelderup SkarpsnoH 17- (16)47.32+5.309.03

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jostein KvaklandH 17- (16)47.23+5.219.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor