Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

Asker Skiklubb

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Vegard GulbrandsenH 17-18E (58)1.50.56+9.087.06
14Silje ArntzenD 19-20 E (14)2.35.38+45.5611.09
24Nora Synnøve WoxholthD 17-18 E (41)2.11.25+32.0110.14
0Bjørnar LøvliH 17-18E (58)diskvalifisert
0Margrethe WisløffD 17-18 E (41)brutt

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Tonje Aasheim NymarkD 17-18 E (41)2.06.27+27.039.51

Bendigo Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Bryan KeelyH 21-E (50)3.14.39+58.348.20

Bjursås OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Ronja BjörklundD 17-18 E (41)2.01.16+21.529.27

Bodø og Omegn IF Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Martha Kalvig SkoganD 17-18 E (41)2.24.24+45.0011.15
50Espen Samuelsen SkiriH 17-18E (58)2.45.49+1.04.0110.37

Byåsen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Øyvind WiggenH 19-20E (20)brutt

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Vetle ChristiansenH 19-20E (20)1.50.41+0.046.37
8Kine GulliksenD 21-E (19)2.02.34+11.107.44
17Lone BrochmannD 21-E (19)2.21.38+30.148.56
25Anniken Eriksrud KarlsenD 17-18 E (41)2.11.31+32.0710.15
39Johanne Øderud VatneD 17-18 E (41)3.23.09+1.43.4515.50

Dansk Orienterings-Forbund

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Magnus DewettH 19-20E (20)1.51.49+1.126.41
10Maja AlmD 21-E (19)2.06.59+15.358.01
31Andreas Hougaard BoesenH 21-E (50)2.54.36+38.317.29
0Tue LassenH 21-E (50)brutt
0Ane LindeD 21-E (19)brutt

Eds SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Maria ErikssonD 17-18 E (41)2.03.37+24.139.38

Emblem IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingrid LundanesD 17-18 E (41)1.52.33+13.098.46

Fossum IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Sigrid AlexandersenD 19-20 E (14)1.51.39+1.578.00
7Tonje VassendD 19-20 E (14)2.03.00+13.188.49
11Ragnhild HjermstadD 19-20 E (14)2.12.30+22.489.29
12Elias T. MølnvikH 19-20E (20)1.53.49+3.126.48
29Sindre RønningH 21-E (50)2.53.02+36.577.25
35Tarjei HoloH 17-18E (58)2.15.58+34.108.42
0Martin Borge HeirH 17-18E (58)brutt

Fredrikstad SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenD 17-18 E (41)1.39.247.45
7Kamilla OlaussenD 21-E (19)2.02.25+11.017.44
9Heidi Østlid BagstevoldD 21-E (19)2.03.28+12.047.48
18Gitte BromanderD 21-E (19)2.34.49+43.259.46
19Kristin OttesenD 17-18 E (41)2.03.17+23.539.36
21Herman Ryen MartinsenH 17-18E (58)1.54.09+12.217.19
32Audun Bjerkreim NilsenH 21-E (50)2.56.13+40.087.33
33Maren Roll PaulsenD 17-18 E (41)2.24.44+45.2011.17
35Torben Christian WendlerH 21-E (50)3.01.23+45.187.46
35Dina Sofie AntonsenD 17-18 E (41)2.45.29+1.06.0512.54
36Sigrid Marie Ståhl VikD 17-18 E (41)2.54.54+1.15.3013.38
0Emil LøwengreenH 17-18E (58)diskvalifisert
0Andreas HøyeH 21-E (50)brutt

Freidig

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Håvard EidsmoH 17-18E (58)1.44.53+3.056.43
32Kjetil MølnvikH 17-18E (58)2.08.03+26.158.12

Frol IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Jo Forseth IndgaardH 21-E (50)2.21.24+5.196.03

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ola SingsdalH 19-20E (20)3.42.49+1.52.1213.19
0Peter Martinus Freyborg UranH 17-18E (58)brutt

Gotlands Bro OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
45Amadeus HanssonH 17-18E (58)2.33.57+52.099.52

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Johan RunessonH 21-E (50)2.16.055.50
6Anna ForsbergD 21-E (19)2.02.12+10.487.43

Hagaby GoIF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Beata FalkD 21-E (19)2.02.06+10.427.42
6Martin RegbornH 21-E (50)2.27.04+10.596.18
0Harald LarssonH 19-20E (20)brutt

Halden SK

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Mari FastingD 21-E (19)1.51.36+0.127.03
4Markus HolterH 19-20E (20)1.51.05+0.286.38
8Håkon Raadal BjørloH 17-18E (58)1.45.11+3.236.44
8Nina Asheim BirkelandD 19-20 E (14)2.05.41+15.599.00
9Trygve Kristoffer LøvliH 17-18E (58)1.45.23+3.356.45
10Olav LundanesH 21-E (50)2.32.15+16.106.31
11Vegard Jarvis WestergårdH 19-20E (20)1.53.41+3.046.47
11Jo ShepherdD 21-E (19)2.07.51+16.278.04
13Anders Felde OlaussenH 19-20E (20)1.54.53+4.166.52
14Håkon Østraat SævareidH 17-18E (58)1.53.34+11.467.16
15Malthe GaarsdalH 19-20E (20)2.16.42+26.058.10
16Peter NordbrødenH 17-18E (58)1.53.42+11.547.17
16Tiago AiresH 21-E (50)2.36.08+20.036.41
18Eirik Kamstrup HovindH 21-E (50)2.36.29+20.246.42
19Marianne DæhliD 21-E (19)3.17.45+1.26.2112.29
24Øyvind HelgerudH 21-E (50)2.42.52+26.476.58
30Olav Milian Schmitt GranH 17-18E (58)2.04.38+22.507.59
0Gina GranstedtD 17-18 E (41)diskvalifisert
0Fredric PortinH 21-E (50)brutt
0Bodil HelgerudD 21-E (19)brutt

Hamar OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Ivar Jevne ArnesenH 17-18E (58)1.53.58+12.107.18
23Sverre Bang StøengH 17-18E (58)1.55.35+13.477.24

Harstad Ol

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Lars Eliseussen-SkallH 17-18E (58)3.40.32+1.58.4414.08

Heming Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Ulrik Astrup ArnesenH 17-18E (58)1.53.31+11.437.16

Hestra IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Martin AhlbergerH 21-E (50)2.46.43+30.387.08
33Martin LarssonH 21-E (50)2.57.06+41.017.35

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Silje HaugeD 17-18 E (41)2.01.20+21.569.27

Hutt valley

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Laura RobertsonD 21-E (19)2.17.44+26.208.42

IFK Göteborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Kirsi NurmiD 21-E (19)1.51.51+0.277.04
3Elin PetterssonD 17-18 E (41)1.46.04+6.408.16

IFK Lidingö SOK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Fredrik BakkmanH 21-E (50)2.21.44+5.396.04
5Mårten BoströmH 21-E (50)2.25.38+9.336.14
11Øystein Kvaal ØsterbøH 21-E (50)2.33.25+17.206.34
12Alice HugossoD 21-E (19)2.07.58+16.348.05
15Sofia AdolfssonD 21-E (19)2.18.05+26.418.43
16Frida BakkmanD 21-E (19)2.18.34+27.108.45
20Julian DentH 21-E (50)2.40.32+24.276.52
27Nicolas SimoninH 21-E (50)2.45.13+29.087.04
30Niklas SerranderH 21-E (50)2.53.06+37.017.25
0Filip DahlgrenH 21-E (50)brutt

IFK Mora OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Simon HodlerH 21-E (50)2.28.21+12.166.21

IL Tyrving

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kristin Helland-HansenD 17-18 E (41)1.45.32+6.088.13
12Oda SikkelandD 17-18 E (41)2.02.40+23.169.33
13Bjørn EkebergH 21-E (50)2.34.32+18.276.37
21Anniken Helland-HansenD 17-18 E (41)2.04.42+25.189.43
22Espen JakobsenH 21-E (50)2.41.07+25.026.54
25Vegard Brun SagaH 21-E (50)2.43.18+27.137.00
28Synne Nesheim FlatebakkenD 17-18 E (41)2.12.32+33.0810.20
37Elise UllernD 17-18 E (41)2.55.26+1.16.0213.40
39Magnus WølnebergH 17-18E (58)2.23.58+42.109.13
52Skjalg Hundseid KamsvågH 17-18E (58)3.27.35+1.45.4713.18
0Emil JönssonH 21-E (50)brutt

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jørgen VisterH 17-18E (58)diskvalifisert

Järfälla OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Rasmus Palmqvist AslaksenH 21-E (50)3.06.52+50.478.00

Katrineholms OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Albin LarssonH 17-18E (58)2.30.38+48.509.39

Kongsberg OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Sigur HeggedalH 19-20E (20)1.53.35+2.586.47
13Åsne Skram TrømborgD 19-20 E (14)2.32.43+43.0110.56
13Anne Willkommen EikenD 17-18 E (41)2.02.45+23.219.34
16Siri MoholthD 17-18 E (41)2.03.01+23.379.35
26Einar LundH 17-18E (58)1.58.32+16.447.35
41Ola LestebergH 21-E (50)3.22.11+1.06.068.40
42Trygve HeggedalH 17-18E (58)2.30.47+48.599.39
44Mathias DrageH 21-E (50)3.24.28+1.08.238.45

Konnerud IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Audun HeimdalH 17-18E (58)1.44.48+3.006.43
39Erik Feyling HaareH 21-E (50)3.16.06+1.00.018.24
49Håvard Landro SvingheimH 17-18E (58)2.44.55+1.03.0710.34

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Marius PyttenH 17-18E (58)1.53.45+11.577.17
31Torkel ReinhartsenH 17-18E (58)2.04.56+23.088.00
36Johannes Bakke AashamarH 17-18E (58)2.19.13+37.258.55
37Vetle Elias LynnebakkenH 17-18E (58)2.19.35+37.478.56
0John RundeH 17-18E (58)diskvalifisert
0Dag BlandkjennH 19-20E (20)brutt

Lardal OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Marit Melby JacobsenD 17-18 E (41)brutt

Larvik OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
12Julie HjortlandD 19-20 E (14)2.12.44+23.029.30
15Tobias KristensenH 17-18E (58)1.53.35+11.477.16
48Jens Didrik BergH 17-18E (58)2.39.54+58.0610.15
0Martine TopstadD 17-18 E (41)brutt

Leksands OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Andreas RüedlingerH 21-E (50)2.27.11+11.066.18

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Dane BlomquistH 19-20E (20)1.50.52+0.156.37
9Riccardo ScaletH 19-20E (20)1.53.13+2.366.46
12Nicholas OskarssonH 21-E (50)2.34.03+17.586.36
26Ingvild C. FleisjeD 17-18 E (41)2.12.16+32.5210.18
34Ellen Marie AriansenD 17-18 E (41)2.26.55+47.3111.27
0Gaute Hallan SteiwerH 21-E (50)brutt

Løten o-lag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Emilie Westli AndersenD 21-E (19)2.14.34+23.108.30

Mo OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Åshild KolstadD 17-18 E (41)1.53.06+13.428.49
40Lars SolliH 17-18E (58)2.27.22+45.349.26

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Robert FredriksenH 21-E (50)brutt

NTNUI

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Maren Jansson HaverstadD 21-E (19)2.00.28+9.047.36
10Ingrid GulbrandsenD 19-20 E (14)2.10.57+21.159.23
18Andreas AlvemH 19-20E (20)3.24.50+1.34.1312.14

Nydalens SK

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Anine AhlsandD 19-20 E (14)1.49.59+0.177.53
2Anders NordbergH 21-E (50)2.16.15+0.105.50
8Anine HallénD 17-18 E (41)1.58.39+19.159.15
14Bojan BlumensteinH 21-E (50)2.34.40+18.356.37
15Åse BerganD 17-18 E (41)2.02.59+23.359.35
17Håvard HagaH 21-E (50)2.36.16+20.116.41
24Eirik Langedal BreivikH 17-18E (58)1.55.41+13.537.24
26Anders VisterH 21-E (50)2.44.03+27.587.01
27Gjermund Tørnqvist HaldenH 17-18E (58)1.58.39+16.517.36
34Erik SagvoldenH 21-E (50)3.00.52+44.477.45
40Maiken SandbergD 17-18 E (41)3.36.47+1.57.2316.54
0Simen A. BjøringsøyH 21-E (50)diskvalifisert
0Kyongsa RiH 21-E (50)diskvalifisert
0Arianna TauferD 19-20 E (14)brutt

OK Hammaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Filip IvarssonH 19-20E (20)2.21.00+30.238.25

OK Kolmården

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Aleksandra HornikD 19-20 E (14)2.06.06+16.249.02

OK Kåre

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Isac von KrusenstiernaH 17-18E (58)1.41.486.31
25Jonas GustafssonH 17-18E (58)1.56.10+14.227.26
33Martin MörsellH 17-18E (58)2.08.27+26.398.14

OK Linné

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Johannes RidefeltH 17-18E (58)2.00.13+18.257.42
38Olle NilssonH 17-18E (58)2.21.58+40.109.06

OK Orion

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Erik AnderssonH 19-20E (20)1.52.36+1.596.43

OK Pan Kristianstad

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Niklas OlofssonH 21-E (50)diskvalifisert

OK Pan Århus

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Miri Thrane ØdumD 19-20 E (14)1.49.427.51
19Laurits Bidstrup MøllerH 17-18E (58)1.53.50+12.027.17
21Victor MansnerH 21-E (50)2.40.42+24.376.53
47Giacomo FrattariH 21-E (50)4.13.50+1.57.4510.52

OK Ravinen

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Helena JanssonD 21-E (19)1.51.247.02
3Alex CarcasH 17-18E (58)1.42.00+0.126.32
8Emil GranqvistH 19-20E (20)1.52.51+2.146.44
14Will RiggH 19-20E (20)1.55.16+4.396.53
23Kalle BergmanH 21-E (50)2.42.16+26.116.57
36Assar HellströmH 21-E (50)3.06.13+50.087.59
0Gustav BergmanH 21-E (50)brutt
0Jacob LindstamH 21-E (50)brutt

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Andreas SølbergH 19-20E (20)diskvalifisert

OL Tønsberg og omegn

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Mathias GløersenH 17-18E (58)1.54.25+12.377.20
28Anders Krona HaflanH 17-18E (58)1.59.51+18.037.40
44Øystein Fruseth ChristiansenH 17-18E (58)2.32.47+50.599.47

Oppsal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Ola Marius PedersenH 21-E (50)3.21.48+1.05.438.39
45Erik PerssonH 21-E (50)3.34.02+1.17.579.10
47Ole Martin EdstrømH 17-18E (58)2.39.30+57.4210.13

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Mikael OlaussonH 21-E (50)4.11.31+1.55.2610.46

Raumar Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Anders HagaH 17-18E (58)1.46.44+4.566.50
23Tiril Emilie Ruud BråtenD 17-18 E (41)2.11.07+31.4310.13

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Kristine FjeldD 17-18 E (41)2.16.23+36.5910.38

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Fredrik MoeH 17-18E (58)2.31.06+49.189.41

Sandnes IL (Rogaland)

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Vilde MalmeiD 17-18 E (41)1.57.53+18.299.11
7Hannah MalmeiD 17-18 E (41)1.58.18+18.549.13
17Sunniva OmdalD 17-18 E (41)2.03.02+23.389.35
27Marthe SvihusD 17-18 E (41)2.12.21+32.5710.19

Sarpsborg OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Margrete KrageD 17-18 E (41)2.13.23+33.5910.24

Skåneslättens OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Erik Barr ZeilonH 17-18E (58)1.53.33+11.457.16

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Maiken Økern HågårdD 17-18 E (41)2.02.52+23.289.34
17Endre AaenH 19-20E (20)3.06.14+1.15.3711.08

Stokke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
51Ole Jakob OlsrødH 17-18E (58)2.47.40+1.05.5210.44

Stora Tuna OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Jesper SvenskH 17-18E (58)1.44.59+3.116.43
9Anton SjökvistH 21-E (50)2.32.03+15.586.31
34Nils AlexanderssonH 17-18E (58)2.13.37+31.498.33

Sturla, IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
46Sturla FrydenlundH 17-18E (58)2.36.52+55.0410.03

Säterbygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Oskar SandbergH 19-20E (20)1.52.41+2.046.44

Södertälje-Nykvarn Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ivar LundanesH 21-E (50)2.37.19+21.146.44

Torridal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Ida AurebekkD 17-18 E (41)2.16.24+37.0010.38
38Andrea DrangsholtD 17-18 E (41)2.55.35+1.16.1113.41

Tullinge SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Simon ImarkH 17-18E (58)1.41.50+0.026.31
4Victor ImarkH 17-18E (58)1.42.46+0.586.35

Täby OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Jens RönnolsH 19-20E (20)1.50.376.36

Ulricehamns OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
42Markus LivingH 21-E (50)3.22.12+1.06.078.40

Umeå OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Stina NilssonD 19-20 E (14)1.59.03+9.218.32

Vallentuna-Össeby OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Simon SchusterH 17-18E (58)1.53.47+11.597.17

Varegg Fleridrett

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
43Daniel BlomsterH 21-E (50)3.22.38+1.06.338.41

Vegårshei IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Synnøve BråtenD 19-20 E (14)1.54.45+5.038.13
9Julie NærestadD 17-18 E (41)2.01.04+21.409.26

Västerbergslagens OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0André AnderssonH 17-18E (58)diskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Kaja Winsnes NordhagenD 19-20 E (14)1.59.08+9.268.32
15Håvard LucasenH 21-E (50)2.34.51+18.466.38
18Rannveig W. NordhagenD 17-18 E (41)2.03.16+23.529.36

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor