Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Blodslitet eliteklasser

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet eliteklasser
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 17 oktober 2015

D 17-18 E

12 825 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie OlaussenFredrikstad SK1.39.247.45
2Kristin Helland-HansenIL Tyrving1.45.32+6.088.13
3Elin PetterssonIFK Göteborg1.46.04+6.408.16
4Ingrid LundanesEmblem IL1.52.33+13.098.46
5Åshild KolstadMo OK1.53.06+13.428.49
6Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.57.53+18.299.11
7Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)1.58.18+18.549.13
8Anine HallénNydalens SK1.58.39+19.159.15
9Julie NærestadVegårshei IL2.01.04+21.409.26
10Ronja BjörklundBjursås OK2.01.16+21.529.27
11Silje HaugeHisøy OK2.01.20+21.569.27
12Oda SikkelandIL Tyrving2.02.40+23.169.33
13Anne Willkommen EikenKongsberg OL2.02.45+23.219.34
14Maiken Økern HågårdStjørdals-Blink Orientering2.02.52+23.289.34
15Åse BerganNydalens SK2.02.59+23.359.35
16Siri MoholthKongsberg OL2.03.01+23.379.35
17Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)2.03.02+23.389.35
18Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering2.03.16+23.529.36
19Kristin OttesenFredrikstad SK2.03.17+23.539.36
20Maria ErikssonEds SK2.03.37+24.139.38
21Anniken Helland-HansenIL Tyrving2.04.42+25.189.43
22Tonje Aasheim NymarkAskøy OL2.06.27+27.039.51
23Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering2.11.07+31.4310.13
24Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb2.11.25+32.0110.14
25Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK2.11.31+32.0710.15
26Ingvild C. FleisjeLillomarka OL2.12.16+32.5210.18
27Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)2.12.21+32.5710.19
28Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving2.12.32+33.0810.20
29Margrete KrageSarpsborg OL2.13.23+33.5910.24
30Kristine FjeldRingsaker OK2.16.23+36.5910.38
31Ida AurebekkTorridal IL2.16.24+37.0010.38
32Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering2.24.24+45.0011.15
33Maren Roll PaulsenFredrikstad SK2.24.44+45.2011.17
34Ellen Marie AriansenLillomarka OL2.26.55+47.3111.27
35Dina Sofie AntonsenFredrikstad SK2.45.29+1.06.0512.54
36Sigrid Marie Ståhl VikFredrikstad SK2.54.54+1.15.3013.38
37Elise UllernIL Tyrving2.55.26+1.16.0213.40
38Andrea DrangsholtTorridal IL2.55.35+1.16.1113.41
39Johanne Øderud VatneBækkelagets SK3.23.09+1.43.4515.50
40Maiken SandbergNydalens SK3.36.47+1.57.2316.54
0Gina GranstedtHalden SKdiskvalifisert
0Marit Melby JacobsenLardal OLbrutt
0Martine TopstadLarvik OKbrutt
0Margrethe WisløffAsker Skiklubbbrutt

D 19-20 E

13 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Miri Thrane ØdumOK Pan Århus1.49.427.51
2Anine AhlsandNydalens SK1.49.59+0.177.53
3Sigrid AlexandersenFossum IF1.51.39+1.578.00
4Synnøve BråtenVegårshei IL1.54.45+5.038.13
5Stina NilssonUmeå OK1.59.03+9.218.32
6Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.59.08+9.268.32
7Tonje VassendFossum IF2.03.00+13.188.49
8Nina Asheim BirkelandHalden SK2.05.41+15.599.00
9Aleksandra HornikOK Kolmården2.06.06+16.249.02
10Ingrid GulbrandsenNTNUI2.10.57+21.159.23
11Ragnhild HjermstadFossum IF2.12.30+22.489.29
12Julie HjortlandLarvik OK2.12.44+23.029.30
13Åsne Skram TrømborgKongsberg OL2.32.43+43.0110.56
14Silje ArntzenAsker Skiklubb2.35.38+45.5611.09
0Arianna TauferNydalens SKbrutt

D 21-E

15 825 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helena JanssonOK Ravinen1.51.247.02
2Mari FastingHalden SK1.51.36+0.127.03
3Kirsi NurmiIFK Göteborg1.51.51+0.277.04
4Maren Jansson HaverstadNTNUI2.00.28+9.047.36
5Beata FalkHagaby GoIF2.02.06+10.427.42
6Anna ForsbergGöteborg Majorna OK2.02.12+10.487.43
7Kamilla OlaussenFredrikstad SK2.02.25+11.017.44
8Kine GulliksenBækkelagets SK2.02.34+11.107.44
9Heidi Østlid BagstevoldFredrikstad SK2.03.28+12.047.48
10Maja AlmDansk Orienterings-Forbund2.06.59+15.358.01
11Jo ShepherdHalden SK2.07.51+16.278.04
12Alice HugossoIFK Lidingö SOK2.07.58+16.348.05
13Emilie Westli AndersenLøten o-lag2.14.34+23.108.30
14Laura RobertsonHutt valley2.17.44+26.208.42
15Sofia AdolfssonIFK Lidingö SOK2.18.05+26.418.43
16Frida BakkmanIFK Lidingö SOK2.18.34+27.108.45
17Lone BrochmannBækkelagets SK2.21.38+30.148.56
18Gitte BromanderFredrikstad SK2.34.49+43.259.46
19Marianne DæhliHalden SK3.17.45+1.26.2112.29
0Bodil HelgerudHalden SKbrutt
0Ane LindeDansk Orienterings-Forbundbrutt

H 17-18E

15 600 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isac von KrusenstiernaOK Kåre1.41.486.31
2Simon ImarkTullinge SK1.41.50+0.026.31
3Alex CarcasOK Ravinen1.42.00+0.126.32
4Victor ImarkTullinge SK1.42.46+0.586.35
5Audun HeimdalKonnerud IL1.44.48+3.006.43
6Håvard EidsmoFreidig1.44.53+3.056.43
7Jesper SvenskStora Tuna OK1.44.59+3.116.43
8Håkon Raadal BjørloHalden SK1.45.11+3.236.44
9Trygve Kristoffer LøvliHalden SK1.45.23+3.356.45
10Anders HagaRaumar Orientering1.46.44+4.566.50
11Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1.50.56+9.087.06
12Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1.53.31+11.437.16
13Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL1.53.33+11.457.16
14Håkon Østraat SævareidHalden SK1.53.34+11.467.16
15Tobias KristensenLarvik OK1.53.35+11.477.16
16Peter NordbrødenHalden SK1.53.42+11.547.17
17Marius PyttenKristiansand OK1.53.45+11.577.17
18Simon SchusterVallentuna-Össeby OL1.53.47+11.597.17
19Laurits Bidstrup MøllerOK Pan Århus1.53.50+12.027.17
20Ivar Jevne ArnesenHamar OK1.53.58+12.107.18
21Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1.54.09+12.217.19
22Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1.54.25+12.377.20
23Sverre Bang StøengHamar OK1.55.35+13.477.24
24Eirik Langedal BreivikNydalens SK1.55.41+13.537.24
25Jonas GustafssonOK Kåre1.56.10+14.227.26
26Einar LundKongsberg OL1.58.32+16.447.35
27Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1.58.39+16.517.36
28Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1.59.51+18.037.40
29Johannes RidefeltOK Linné2.00.13+18.257.42
30Olav Milian Schmitt GranHalden SK2.04.38+22.507.59
31Torkel ReinhartsenKristiansand OK2.04.56+23.088.00
32Kjetil MølnvikFreidig2.08.03+26.158.12
33Martin MörsellOK Kåre2.08.27+26.398.14
34Nils AlexanderssonStora Tuna OK2.13.37+31.498.33
35Tarjei HoloFossum IF2.15.58+34.108.42
36Johannes Bakke AashamarKristiansand OK2.19.13+37.258.55
37Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK2.19.35+37.478.56
38Olle NilssonOK Linné2.21.58+40.109.06
39Magnus WølnebergIL Tyrving2.23.58+42.109.13
40Lars SolliMo OK2.27.22+45.349.26
41Albin LarssonKatrineholms OK2.30.38+48.509.39
42Trygve HeggedalKongsberg OL2.30.47+48.599.39
43Fredrik MoeSandefjord OK2.31.06+49.189.41
44Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn2.32.47+50.599.47
45Amadeus HanssonGotlands Bro OK2.33.57+52.099.52
46Sturla FrydenlundSturla, IF2.36.52+55.0410.03
47Ole Martin EdstrømOppsal Orientering2.39.30+57.4210.13
48Jens Didrik BergLarvik OK2.39.54+58.0610.15
49Håvard Landro SvingheimKonnerud IL2.44.55+1.03.0710.34
50Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering2.45.49+1.04.0110.37
51Ole Jakob OlsrødStokke IL2.47.40+1.05.5210.44
52Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving3.27.35+1.45.4713.18
53Lars Eliseussen-SkallHarstad Ol3.40.32+1.58.4414.08
0André AnderssonVästerbergslagens OLdiskvalifisert
0Bjørnar LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Emil LøwengreenFredrikstad SKdiskvalifisert
0John RundeKristiansand OKdiskvalifisert
0Jørgen VisterIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Peter Martinus Freyborg UranGimle IFbrutt
0Martin Borge HeirFossum IFbrutt

H 19-20E

16 725 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jens RönnolsTäby OK1.50.376.36
2Vetle ChristiansenBækkelagets SK1.50.41+0.046.37
3Dane BlomquistLillomarka OL1.50.52+0.156.37
4Markus HolterHalden SK1.51.05+0.286.38
5Magnus DewettDansk Orienterings-Forbund1.51.49+1.126.41
6Erik AnderssonOK Orion1.52.36+1.596.43
7Oskar SandbergSäterbygdens OK1.52.41+2.046.44
8Emil GranqvistOK Ravinen1.52.51+2.146.44
9Riccardo ScaletLillomarka OL1.53.13+2.366.46
10Sigur HeggedalKongsberg OL1.53.35+2.586.47
11Vegard Jarvis WestergårdHalden SK1.53.41+3.046.47
12Elias T. MølnvikFossum IF1.53.49+3.126.48
13Anders Felde OlaussenHalden SK1.54.53+4.166.52
14Will RiggOK Ravinen1.55.16+4.396.53
15Malthe GaarsdalHalden SK2.16.42+26.058.10
16Filip IvarssonOK Hammaren2.21.00+30.238.25
17Endre AaenStjørdals-Blink Orientering3.06.14+1.15.3711.08
18Andreas AlvemNTNUI3.24.50+1.34.1312.14
19Ola SingsdalGimle IF3.42.49+1.52.1213.19
0Dag BlandkjennKristiansand OKbrutt
0Harald LarssonHagaby GoIFbrutt
0Øyvind WiggenByåsen ILbrutt
Andreas SølbergOL Trollelgdiskvalifisert

H 21-E

23 325 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan RunessonGöteborg Majorna OK2.16.055.50
2Anders NordbergNydalens SK2.16.15+0.105.50
3Jo Forseth IndgaardFrol IL2.21.24+5.196.03
4Fredrik BakkmanIFK Lidingö SOK2.21.44+5.396.04
5Mårten BoströmIFK Lidingö SOK2.25.38+9.336.14
6Martin RegbornHagaby GoIF2.27.04+10.596.18
7Andreas RüedlingerLeksands OK2.27.11+11.066.18
8Simon HodlerIFK Mora OK2.28.21+12.166.21
9Anton SjökvistStora Tuna OK2.32.03+15.586.31
10Olav LundanesHalden SK2.32.15+16.106.31
11Øystein Kvaal ØsterbøIFK Lidingö SOK2.33.25+17.206.34
12Nicholas OskarssonLillomarka OL2.34.03+17.586.36
13Bjørn EkebergIL Tyrving2.34.32+18.276.37
14Bojan BlumensteinNydalens SK2.34.40+18.356.37
15Håvard LucasenÅs-NMBU Orientering2.34.51+18.466.38
16Tiago AiresHalden SK2.36.08+20.036.41
17Håvard HagaNydalens SK2.36.16+20.116.41
18Eirik Kamstrup HovindHalden SK2.36.29+20.246.42
19Ivar LundanesSödertälje-Nykvarn Orientering2.37.19+21.146.44
20Julian DentIFK Lidingö SOK2.40.32+24.276.52
21Victor MansnerOK Pan Århus2.40.42+24.376.53
22Espen JakobsenIL Tyrving2.41.07+25.026.54
23Kalle BergmanOK Ravinen2.42.16+26.116.57
24Øyvind HelgerudHalden SK2.42.52+26.476.58
25Vegard Brun SagaIL Tyrving2.43.18+27.137.00
26Anders VisterNydalens SK2.44.03+27.587.01
27Nicolas SimoninIFK Lidingö SOK2.45.13+29.087.04
28Martin AhlbergerHestra IF2.46.43+30.387.08
29Sindre RønningFossum IF2.53.02+36.577.25
30Niklas SerranderIFK Lidingö SOK2.53.06+37.017.25
31Andreas Hougaard BoesenDansk Orienterings-Forbund2.54.36+38.317.29
32Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK2.56.13+40.087.33
33Martin LarssonHestra IF2.57.06+41.017.35
34Erik SagvoldenNydalens SK3.00.52+44.477.45
35Torben Christian WendlerFredrikstad SK3.01.23+45.187.46
36Assar HellströmOK Ravinen3.06.13+50.087.59
37Rasmus Palmqvist AslaksenJärfälla OK3.06.52+50.478.00
38Bryan KeelyBendigo Orienteers3.14.39+58.348.20
39Erik Feyling HaareKonnerud IL3.16.06+1.00.018.24
40Ola Marius PedersenOppsal Orientering3.21.48+1.05.438.39
41Ola LestebergKongsberg OL3.22.11+1.06.068.40
42Markus LivingUlricehamns OK3.22.12+1.06.078.40
43Daniel BlomsterVaregg Fleridrett3.22.38+1.06.338.41
44Mathias DrageKongsberg OL3.24.28+1.08.238.45
45Erik PerssonOppsal Orientering3.34.02+1.17.579.10
46Mikael OlaussonOslostudentenes IK4.11.31+1.55.2610.46
47Giacomo FrattariOK Pan Århus4.13.50+1.57.4510.52
0Simen A. BjøringsøyNydalens SKdiskvalifisert
0Niklas OlofssonOK Pan Kristianstaddiskvalifisert
0Kyongsa RiNydalens SKdiskvalifisert
0Gustav BergmanOK Ravinenbrutt
0Filip DahlgrenIFK Lidingö SOKbrutt
0Robert FredriksenNotodden OLbrutt
0Andreas HøyeFredrikstad SKbrutt
0Emil JönssonIL Tyrvingbrutt
0Tue LassenDansk Orienterings-Forbundbrutt
0Jacob LindstamOK Ravinenbrutt
0Fredric PortinHalden SKbrutt
0Gaute Hallan SteiwerLillomarka OLbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor