Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 4. runde

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TRIMTEX-KARUSELLEN 2015 4. runde
Arrangørorganisasjon: Kvikne IL
Dato: mandag 15 juni 2015

Alvdal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Asmund PedersenH 4,5 km (4)59.17+19.0813.28

IL Nansen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Mads BergH 3,5 km (9)brutt

Kvikne IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Maren Aurora HylenN åpen Kort (6)27.4817.22
0Mari Grøtli SvergjaD 11-12 (4)20.0110.00
0Emilie SchärerD 11-12 (4)31.35+11.3415.47
1Eivind GrøtliH 2 km (1)27.3813.49
1Hilde Moan BjørsholD 15-16 (2)45.2810.19

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Tore StubbeH 3,5 km (9)42.56+4.3713.00

Os IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Kari OlsmoenD 3,5 km (8)44.42+4.3013.32
4Sunniva Johaug RyenD 3,5 km (8)49.05+8.5314.52
5Tor ØstvangH 3,5 km (9)48.40+10.2114.44
7Ottar RyenH 3,5 km (9)54.27+16.0816.30
0Jorun BækkenD 15-16 (2)brutt

Røros IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Astrid SchjølbergN åpen Kort (6)23.2714.39
1Petter GullikstadH 4,5 km (4)40.099.07
2Helge SundbergH 4,5 km (4)48.15+8.0610.57
3Terje SchjølbergH 4,5 km (4)49.08+8.5911.09

Tynset IF

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Aurora OldertrøenN åpen Kort (6)32.08+4.2020.05
0Ida Joanne OldertrøenN åpen Kort (6)31.34+3.4619.43
0Guro SchjølbergN åpen Kort (6)30.53+3.0519.18
0Synne Kvittum NytrøenN åpen Kort (6)25.4216.03
1Inga SandvoldD 13-14 (2)38.4611.44
1Gaute Kvittum NytrøenH 13-14 (3)31.139.27
1Leif Arne NytrøenH 3,5 km (9)38.1911.36
1Eldbjørg G. KalbækkenD 3,5 km (8)40.1212.10
2Geir SchjølbergH 6,5 km (2)57.11+4.318.47
2Ane Ingeborg KalbækkenD 15-16 (2)52.21+6.5311.53
2Anna Vangen LunåsmoD 13-14 (2)42.50+4.0412.58
2Jørgen SchjølbergH 13-14 (3)45.04+13.5113.39
3Asgeir EspelandH 13-14 (3)48.07+16.5414.34
3Elisabeth EspelandD 3,5 km (8)46.06+5.5413.58
5Anne Mette NormannD 3,5 km (8)54.03+13.5116.22
6Annar VangenH 3,5 km (9)54.21+16.0216.28
8Helene RustenD 3,5 km (8)1.08.45+28.3320.50
9Simen KalbekkenH 3,5 km (9)58.35+20.1617.45
0Idar SchjølbergH 3,5 km (9)brutt

Vingelen IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Andrea S VerdeniusD 11-12 (4)27.59+7.5813.59
0Eline Horten JordetD 11-12 (4)25.07+5.0612.33
0Lars Horten JordetH 11-12 (1)25.2712.43
1Jon Arve U EngebakkenH 6,5 km (2)52.408.06
2Lars ButtingsrudH 3,5 km (9)41.14+2.5512.29
4Bjørn Ivar RyenH 3,5 km (9)48.23+10.0414.39
6Bente HortenD 3,5 km (8)56.39+16.2717.10

Ålen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Hildegunn Prytz DjupdalD 3,5 km (8)1.07.46+27.3420.32
8Reidar MyliusH 3,5 km (9)58.16+19.5717.39

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor