Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint finaler
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 30 mai 2015

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Vegard GulbrandsenH17-18 Finale17.22+0.436.04
9Ingrid GulbrandsenD19-20 Finale18.50+2.077.32
10Nora Synnøve WoxholthD17-18 Finale19.45+2.187.54
17Kaja Bråten LøvaldD19-20 Finale20.12+3.298.04
18Tilla Farnes HennumD17-18 Finale20.40+3.138.16
26Eivind Øfsthus GravirH17-18 Finale19.20+2.416.45
28Ola Løvald BråtenH17-18 Finale20.28+3.497.09

Bodø og Omegn IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Martha Kalvig SkoganD17-18 Finale20.11+2.448.04

Byåsen IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Ingeborg EideD17-18 Finale18.20+0.537.20
4Emma ArnesenD17-18 Finale18.20+0.537.20
9Ingvild Ytterhus UtengenD17-18 Finale19.34+2.077.49
15Marte Hoff HagenD19-20 Finale19.48+3.057.55

Bækkelagets SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Nikoline Ekeberg SchjerveD21 Finale17.23+1.116.22
8Lone BrochmannD21 Finale17.32+1.206.25
19Lene Godager KaasD21 Finale19.01+2.496.57
20Rune OlsenH21 Finale18.03+1.085.44
25Kine GulliksenD21 Finale19.22+3.107.05

Emblem IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesD17-18 Finale17.276.58
15Erlend Nilsen SandnesH17-18 Finale18.27+1.486.27
24Kristian Nilsen SandnesH17-18 Finale19.06+2.276.40

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Åshild Faller RåheimD17-18 Finale19.15+1.487.42

Fossum IF

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Tim RobertsonH19-20 Finale15.295.24
3Sigrid AlexandersenD19-20 Finale17.36+0.537.02
3Emil AhlbäckH21 Finale17.09+0.145.27
6Oskar StørmerH19-20 Finale16.42+1.135.50
8Elias T. MølnvikH19-20 Finale17.05+1.365.58
9Håvard IrgensH19-20 Finale17.06+1.375.58
11Olai Stensland LillevoldH19-20 Finale17.18+1.496.02
20Tarjei HoloH17-18 Finale18.51+2.126.35
24Sindre RønningH21 Finale18.30+1.355.53

Fredrikstad SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Marie OlaussenD17-18 Finale18.02+0.357.12
6Emma JohanssonD21 Finale17.22+1.106.21
11Herman Ryen MartinsenH17-18 Finale18.07+1.286.20

Freidig

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Malin SandstadD17-18 Finale18.07+0.407.14
6Karen Oline KolstadD19-20 Finale18.19+1.367.19
6Håvard EidsmoH17-18 Finale17.33+0.546.08
7Frida SætherD19-20 Finale18.26+1.437.22
20Oda Q FossumD17-18 Finale21.40+4.138.40

Frol IL

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Carl Petter LyngenH21 Finale17.18+0.235.30
7Lars Sandstad SkjesetH21 Finale17.25+0.305.32
13Jonas RessemH19-20 Finale17.25+1.566.05
13Martin VisterH21 Finale17.45+0.505.39
14Eirin Svanøe-HafstadD19-20 Finale19.47+3.047.54
15Ulf Forseth IndgaardH21 Finale17.48+0.535.40
17Stian SundsvikH19-20 Finale18.14+2.456.22
22Guro TorpeD21 Finale19.15+3.037.03
25Johan Asphjell BjørnaasH21 Finale18.31+1.365.53
27Andreas MagerøyH21 Finale19.05+2.106.04

Halden SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtH21 Finale16.555.23
2Mattias KarlssonH21 Finale16.57+0.025.23
3Håkon Raadal BjørloH17-18 Finale16.57+0.185.55
3Ida Marie Næss BjørgulD21 Finale16.55+0.436.11
10Peter NordbrødenH17-18 Finale18.04+1.256.19
11Anders Felde OlaussenH19-20 Finale17.18+1.496.02
12Trygve Kristoffer LøvliH17-18 Finale18.09+1.306.20
15Markus HolterH19-20 Finale18.02+2.336.18
18Hanna Haugen NordbrødenD21 Finale18.49+2.376.53
19Kine Hallan SteiwerD21 Finale19.01+2.496.57
23Håkon Østraat SævareidH17-18 Finale19.03+2.246.39

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Dorte NarumD17-18 Finale19.24+1.577.45
7Sigrid BjørgenD17-18 Finale19.24+1.577.45
16Ivar Jevne ArnesenH17-18 Finale18.32+1.536.28
18Sverre Bang StøengH17-18 Finale18.43+2.046.32
21Even Lindstad BørresenH17-18 Finale18.55+2.166.36

Heming Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Martine EngebretsenD17-18 Finale23.07+5.409.14
28Sofie Skyttersæter IversenD17-18 Finale23.15+5.489.18
0Harald Astrup ArnesenH19-20 Finalediskvalifisert

IL BUL-Tromsø

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Mathilde Korvald SkaareD21 Finale18.47+2.356.52

IL Tyrving

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Espen WeltzienH21 Finale17.30+0.355.34
10Audun WeltzienH21 Finale17.38+0.435.36
12Bjørn EkebergH21 Finale17.44+0.495.38
16Anniken Helland-HansenD17-18 Finale20.19+2.528.07

Kongsberg OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Sigur HeggedalH19-20 Finale16.52+1.235.53
10Ingjerd MyhreD21 Finale17.47+1.356.30
11Åsne Skram TrømborgD19-20 Finale19.09+2.267.39
23Siri MoholthD17-18 Finale21.50+4.238.44

Konnerud IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalH17-18 Finale16.395.49
11Marianne AndersenD21 Finale17.53+1.416.33

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Johannes Bakke AashamarH17-18 Finale17.33+0.546.08
10Gaute FriestadH19-20 Finale17.12+1.436.00
13Ole KostølH17-18 Finale18.17+1.386.23
18Dag BlandkjennH19-20 Finale19.00+3.316.38
18Karolis LazdauskasH21 Finale18.01+1.065.44
29Marius PyttenH17-18 Finale20.47+4.087.16

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Runa FremstadD21 Finale17.44+1.326.29
12Julie HjortlandD19-20 Finale19.30+2.477.48

Lillomarka OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Gaute Hallan SteiwerH21 Finale17.16+0.215.29
5Andrine BenjaminsenD19-20 Finale18.08+1.257.15
14Steinar KollerudH19-20 Finale17.33+2.046.08
16Nicholas OskarssonH21 Finale17.53+0.585.41
18Ingvild WangD19-20 Finale20.42+3.598.16
24Sonja MörskyD21 Finale19.18+3.067.04

Løten o-lag

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
8Evine Westli AndersenD19-20 Finale18.27+1.447.22
16Emilie Westli AndersenD21 Finale18.46+2.346.52

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Heidi MårtenssonD19-20 Finale16.436.41

NTNUI

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
11Eirik Kamstrup HovindH21 Finale17.43+0.485.38
13Audhild Bakken RognstadD21 Finale18.10+1.586.39
14Kristine FjellangerD21 Finale18.25+2.136.44
19Sindre Østgulen DeiszH21 Finale18.02+1.075.44
21Laura RamsteinD21 Finale19.04+2.526.59
21Hans Petter MathisenH21 Finale18.07+1.125.46
23Rasmus Rørholt TheisenH21 Finale18.27+1.325.52
26Anna UlvensøenD21 Finale19.25+3.137.06
30Kristine FjeldboD21 Finale20.57+4.457.40

Nydalens SK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergD21 Finale16.125.56
2Anine AhlsandD19-20 Finale17.07+0.246.50
2Eirik Langedal BreivikH17-18 Finale16.48+0.095.52
2Elise EgsethD21 Finale16.31+0.196.03
3Anne Johanne LindD21 Finale16.55+0.436.11
4Eivind HøydalH19-20 Finale16.39+1.105.49
5Erik Olsvik DengerudH19-20 Finale16.40+1.115.49
8Gjermund Tørnqvist HaldenH17-18 Finale17.52+1.136.14
9Anders VisterH21 Finale17.34+0.395.35
11Johanne LægranD17-18 Finale19.56+2.297.58
11Anine HallénD17-18 Finale19.56+2.297.58
12Marte NarumD21 Finale18.08+1.566.38
13Ingeborg Ellegaard MelbyD19-20 Finale19.33+2.507.49
14Bojan BlumensteinH21 Finale17.47+0.525.39
15Louise OramD21 Finale18.45+2.336.52
16Karen BjergaardD19-20 Finale19.50+3.077.56
18Tord HaflanH19-20 Finale19.00+3.316.38
19Sam LunøeH17-18 Finale18.47+2.086.34
22Håvard HagaH21 Finale18.10+1.155.47
23Thalia BertschingerD21 Finale19.17+3.057.03
26Anders NordbergH21 Finale18.49+1.545.59
28Marion HuberD21 Finale19.35+3.237.10

OL Trollelg

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Andreas SølbergH19-20 Finale16.30+1.015.46
6Trond Einar Moen PedersliH21 Finale17.24+0.295.32
27Line SølbergD17-18 Finale23.09+5.429.15

OL Tønsberg og omegn

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Håkon Fruseth ChristiansenH19-20 Finale16.35+1.065.47
25Øystein Fruseth ChristiansenH17-18 Finale19.16+2.376.44
27Mathias GløersenH17-18 Finale20.09+3.307.02
27Marthe GløersenD21 Finale19.27+3.157.07
0Martine TopstadD17-18 Finalediskvalifisert
0Anders Krona HaflanH17-18 Finalediskvalifisert

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Knut AasheimH17-18 Finale17.22+0.436.04

Porsgrunn OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Tonje VassendD19-20 Finale17.49+1.067.07

Raumar Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Silje Ekroll JahrenD21 Finale17.15+1.036.19
9Anders HagaH17-18 Finale18.00+1.216.17
10Karoline SønsterudbråtenD19-20 Finale19.07+2.247.38
21Tiril Ruud BråtenD17-18 Finale21.47+4.208.42
0Magne HagaH21 Finalediskvalifisert

Sandefjord OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Hallvard Arntzen FossH17-18 Finale18.57+2.186.37

Sandnes IL (Rogaland)

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Marie Line FurlandD17-18 Finale20.33+3.068.13
19Therese Sæbø VikD19-20 Finale22.29+5.468.59
22Sunniva OmdalD17-18 Finale21.49+4.228.43
24Vilde MalmeiD17-18 Finale22.53+5.269.09
25Hannah MalmeiD17-18 Finale22.58+5.319.11

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Petter Vangen LunåsmoH17-18 Finale18.38+1.596.30

Varegg Fleridrett

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Ingrid Vrålstad LøvåsD17-18 Finale20.13+2.468.05
14Markus Kjærner-SembH17-18 Finale18.24+1.456.26
15Line LaurantsenD17-18 Finale20.18+2.518.07
17Håkon Jarvis WestergårdH21 Finale17.55+1.005.42
19Constance StorvestreD17-18 Finale21.10+3.438.28
29Christiane TrösseD21 Finale19.39+3.277.11

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Synnøve BråtenD19-20 Finalediskvalifisert

Wing OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Øystein Kvaal ØsterbøH21 Finalediskvalifisert

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Henrik EijsinkH19-20 Finale18.06+2.376.19

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor