Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprint finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprint finaler
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 30 mai 2015

D17-18 Finale

2 500 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid LundanesEmblem IL17.276.58
2Marie OlaussenFredrikstad SK18.02+0.357.12
3Malin SandstadFreidig18.07+0.407.14
4Ingeborg EideByåsen IL18.20+0.537.20
4Emma ArnesenByåsen IL18.20+0.537.20
6Åshild Faller RåheimFet OL19.15+1.487.42
7Dorte NarumHamar OK19.24+1.577.45
7Sigrid BjørgenHamar OK19.24+1.577.45
9Ingvild Ytterhus UtengenByåsen IL19.34+2.077.49
10Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb19.45+2.187.54
11Johanne LægranNydalens SK19.56+2.297.58
11Anine HallénNydalens SK19.56+2.297.58
13Martha Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering20.11+2.448.04
14Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett20.13+2.468.05
15Line LaurantsenVaregg Fleridrett20.18+2.518.07
16Anniken Helland-HansenIL Tyrving20.19+2.528.07
17Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)20.33+3.068.13
18Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb20.40+3.138.16
19Constance StorvestreVaregg Fleridrett21.10+3.438.28
20Oda Q FossumFreidig21.40+4.138.40
21Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering21.47+4.208.42
22Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)21.49+4.228.43
23Siri MoholthKongsberg OL21.50+4.238.44
24Vilde MalmeiSandnes IL (Rogaland)22.53+5.269.09
25Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)22.58+5.319.11
26Martine EngebretsenHeming Orientering23.07+5.409.14
27Line SølbergOL Trollelg23.09+5.429.15
28Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering23.15+5.489.18
0Martine TopstadOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D19-20 Finale

2 500 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi MårtenssonModum OL16.436.41
2Anine AhlsandNydalens SK17.07+0.246.50
3Sigrid AlexandersenFossum IF17.36+0.537.02
4Tonje VassendPorsgrunn OL17.49+1.067.07
5Andrine BenjaminsenLillomarka OL18.08+1.257.15
6Karen Oline KolstadFreidig18.19+1.367.19
7Frida SætherFreidig18.26+1.437.22
8Evine Westli AndersenLøten o-lag18.27+1.447.22
9Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb18.50+2.077.32
10Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering19.07+2.247.38
11Åsne Skram TrømborgKongsberg OL19.09+2.267.39
12Julie HjortlandLarvik OK19.30+2.477.48
13Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK19.33+2.507.49
14Eirin Svanøe-HafstadFrol IL19.47+3.047.54
15Marte Hoff HagenByåsen IL19.48+3.057.55
16Karen BjergaardNydalens SK19.50+3.077.56
17Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubb20.12+3.298.04
18Ingvild WangLillomarka OL20.42+3.598.16
19Therese Sæbø VikSandnes IL (Rogaland)22.29+5.468.59
0Synnøve BråtenVegårshei ILdiskvalifisert

D21 Finale

2 730 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne M Hausken NordbergNydalens SK16.125.56
2Elise EgsethNydalens SK16.31+0.196.03
3Anne Johanne LindNydalens SK16.55+0.436.11
3Ida Marie Næss BjørgulHalden SK16.55+0.436.11
5Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering17.15+1.036.19
6Emma JohanssonFredrikstad SK17.22+1.106.21
7Nikoline Ekeberg SchjerveBækkelagets SK17.23+1.116.22
8Lone BrochmannBækkelagets SK17.32+1.206.25
9Runa FremstadLarvik OK17.44+1.326.29
10Ingjerd MyhreKongsberg OL17.47+1.356.30
11Marianne AndersenKonnerud IL17.53+1.416.33
12Marte NarumNydalens SK18.08+1.566.38
13Audhild Bakken RognstadNTNUI18.10+1.586.39
14Kristine FjellangerNTNUI18.25+2.136.44
15Louise OramNydalens SK18.45+2.336.52
16Emilie Westli AndersenLøten o-lag18.46+2.346.52
17Mathilde Korvald SkaareIL BUL-Tromsø18.47+2.356.52
18Hanna Haugen NordbrødenHalden SK18.49+2.376.53
19Kine Hallan SteiwerHalden SK19.01+2.496.57
19Lene Godager KaasBækkelagets SK19.01+2.496.57
21Laura RamsteinNTNUI19.04+2.526.59
22Guro TorpeFrol IL19.15+3.037.03
23Thalia BertschingerNydalens SK19.17+3.057.03
24Sonja MörskyLillomarka OL19.18+3.067.04
25Kine GulliksenBækkelagets SK19.22+3.107.05
26Anna UlvensøenNTNUI19.25+3.137.06
27Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn19.27+3.157.07
28Marion HuberNydalens SK19.35+3.237.10
29Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.39+3.277.11
30Kristine FjeldboNTNUI20.57+4.457.40

H17-18 Finale

2 860 m, 30 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audun HeimdalKonnerud IL16.395.49
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK16.48+0.095.52
3Håkon Raadal BjørloHalden SK16.57+0.185.55
4Knut AasheimOppsal Orientering17.22+0.436.04
4Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb17.22+0.436.04
6Johannes Bakke AashamarKristiansand OK17.33+0.546.08
6Håvard EidsmoFreidig17.33+0.546.08
8Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK17.52+1.136.14
9Anders HagaRaumar Orientering18.00+1.216.17
10Peter NordbrødenHalden SK18.04+1.256.19
11Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK18.07+1.286.20
12Trygve Kristoffer LøvliHalden SK18.09+1.306.20
13Ole KostølKristiansand OK18.17+1.386.23
14Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett18.24+1.456.26
15Erlend Nilsen SandnesEmblem IL18.27+1.486.27
16Ivar Jevne ArnesenHamar OK18.32+1.536.28
17Petter Vangen LunåsmoTynset IF18.38+1.596.30
18Sverre Bang StøengHamar OK18.43+2.046.32
19Sam LunøeNydalens SK18.47+2.086.34
20Tarjei HoloFossum IF18.51+2.126.35
21Even Lindstad BørresenHamar OK18.55+2.166.36
22Hallvard Arntzen FossSandefjord OK18.57+2.186.37
23Håkon Østraat SævareidHalden SK19.03+2.246.39
24Kristian Nilsen SandnesEmblem IL19.06+2.276.40
25Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn19.16+2.376.44
26Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.20+2.416.45
27Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn20.09+3.307.02
28Ola Løvald BråtenAsker Skiklubb20.28+3.497.09
29Marius PyttenKristiansand OK20.47+4.087.16
0Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H19-20 Finale

2 860 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tim RobertsonFossum IF15.295.24
2Andreas SølbergOL Trollelg16.30+1.015.46
3Håkon Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn16.35+1.065.47
4Eivind HøydalNydalens SK16.39+1.105.49
5Erik Olsvik DengerudNydalens SK16.40+1.115.49
6Oskar StørmerFossum IF16.42+1.135.50
7Sigur HeggedalKongsberg OL16.52+1.235.53
8Elias T. MølnvikFossum IF17.05+1.365.58
9Håvard IrgensFossum IF17.06+1.375.58
10Gaute FriestadKristiansand OK17.12+1.436.00
11Olai Stensland LillevoldFossum IF17.18+1.496.02
11Anders Felde OlaussenHalden SK17.18+1.496.02
13Jonas RessemFrol IL17.25+1.566.05
14Steinar KollerudLillomarka OL17.33+2.046.08
15Markus HolterHalden SK18.02+2.336.18
16Henrik EijsinkÅs-NMBU Orientering18.06+2.376.19
17Stian SundsvikFrol IL18.14+2.456.22
18Tord HaflanNydalens SK19.00+3.316.38
18Dag BlandkjennKristiansand OK19.00+3.316.38
0Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert

H21 Finale

3 140 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil WingstedtHalden SK16.555.23
2Mattias KarlssonHalden SK16.57+0.025.23
3Emil AhlbäckFossum IF17.09+0.145.27
4Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL17.16+0.215.29
5Carl Petter LyngenFrol IL17.18+0.235.30
6Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg17.24+0.295.32
7Lars Sandstad SkjesetFrol IL17.25+0.305.32
8Espen WeltzienIL Tyrving17.30+0.355.34
9Anders VisterNydalens SK17.34+0.395.35
10Audun WeltzienIL Tyrving17.38+0.435.36
11Eirik Kamstrup HovindNTNUI17.43+0.485.38
12Bjørn EkebergIL Tyrving17.44+0.495.38
13Martin VisterFrol IL17.45+0.505.39
14Bojan BlumensteinNydalens SK17.47+0.525.39
15Ulf Forseth IndgaardFrol IL17.48+0.535.40
16Nicholas OskarssonLillomarka OL17.53+0.585.41
17Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett17.55+1.005.42
18Karolis LazdauskasKristiansand OK18.01+1.065.44
19Sindre Østgulen DeiszNTNUI18.02+1.075.44
20Rune OlsenBækkelagets SK18.03+1.085.44
21Hans Petter MathisenNTNUI18.07+1.125.46
22Håvard HagaNydalens SK18.10+1.155.47
23Rasmus Rørholt TheisenNTNUI18.27+1.325.52
24Sindre RønningFossum IF18.30+1.355.53
25Johan Asphjell BjørnaasFrol IL18.31+1.365.53
26Anders NordbergNydalens SK18.49+1.545.59
27Andreas MagerøyFrol IL19.05+2.106.04
0Magne HagaRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Øystein Kvaal ØsterbøWing OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor